0.00

Kurum Hakkındaki Diğer Yorumlar
13 Memnuniyet

 1. Özgen

  Brandyum avm koçtaş ta Evren hanımın güler yüzü için ve rayonda olmayan tek kalan ürünü depodan getirip satış yaptığı için çok teşekkür ediyorum

 2. erkan erkin

  ürünleri kalite olarak iyi ama hizmeti bir o kadar kötü firma.

  2 yıl kadar önce bir tavan pervanesi almıştık. memnun da kaldık. ancak mağazadan kendimiz almıştık ve montajını ben yapmıştım.

  bu defa paraya kıyıp internetten aldık ve montaj da istedik. montaj iin aradıklarında saçma sapan br firma daha kendini tanıtmadan montaja gelcez ev şöyle olsun böyle olsun diye direktifler vermeye başladı. asabım bozulunca iptal ettim parayı da geri istedim 48 saat dediler ama maalesef henüz gelmedi. montaj parasını bekliyoruz bakalım ne olacak. bu arada 24 saat iç,inde gelecek kargo da 4. gününe ulaştı henüz gelemedi.

  velhasıl kelam alışveriş edecekseniz internetten etmeyin derim. bir kaç yerde daha benzer yorumlar okuyunca buna kanaat getirdim. bir de hizmet satın alacağınıza kendi işnizi kendiniz görün.

 3. zeynep

  şişli cehavir şubesinde hediye paketi olmayan kurumsal firma ,saatlerce hediye seçmekte zorluk çektikten sonra kasada böyle bir durumla karşılaşmak hoş değil. müşteri memnuniyeti sıfır olan firma.

 4. baran kule

  çok memnun kaldığım ev eşyası ve hırdavat mağazasıdır.

  yalnız, çeşitli boylarda vidaların bulunabiliyor olmasına karşın somunlarının bulunmaması şaşırtıcıdır.

  çok çeşitli vida var. örneğin 3mm çapında 30mm’lik vida buluyorsunuz.

 5. ersin kolacı

  buranın ismi varmış sadece. ben de kaliteli bi şirket sanıyordum. bir daha alışveriş yaparsam ve çevremdekilere de yaptırırsam 2 olsun.

 6. eren

  urun cesitliligi bakimindan sahane, fiyat bakimindan iyi, ama urun paketlemesi ve kalitesi acisindan vasat.

  ayrica sifirdan kutusundan cikan dolap baya bildigin pis. cizilmesin diye seffaf folyolarla sarilmis evet ama ben titiz insanim, talassiz tozsuz isterim yeni aldigim seyi.

 7. erkan erkin

  çalışma masamı ve sallanan sandelyemi toplam 157 liraya hallettim. ama ben kurdum montajını. gayet güzel ve ucuz, kaliteli ürünler var bence

 8. ipek

  gördüğüm en iğrenç firma. akıl sağlığını seven uzak dursun. bauhaus, ikea, ulus/rüzgarlı varken yanından yöresinden geçmeyin. illa koçtaş’tan bir ürün almanız gerekiyorsa da, gidin mağazada görüp alın. aldığınız ürünün kapı tutucu veya çividen daha komplike bir ürün olmamasına dikkat edin.

 9. ibrahim kalın

  bazen çok güzel indirimler oluyor burada. piyasa fiyatının yarısına iniyor bazı ürünler. özellikle o dönemlerde çok fazla reklam yapıyorlar zaten

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir