0.00

Kurum Hakkındaki Diğer Yorumlar
15 Memnuniyet

 1. Cengiz Özer

  hakkında yazılmadık şikayet olmayan marka. yeni evleneceğimden dolayı bütün beyaz eşyalarımı buradan almayı düşünüyorum. peki okuduğum bu tonla şikayet fikrimi değiştirdi mi? tabi ki hayır.

  türkiyede üretilen ürünle yurtdışında üretilen arasında çok büyük kalite farkı olacağını zannetmiyorum. neticede biz ucuz iş gücüyüz bu sayede burada fabrika açmış adamlar bu çok normal. bunun yanında böyle büyük bir firmanın kalite kontrol standartları kontrolleri elbette gayet güzel uygulanıyordur, bu konuda güvenim tam. tabi ki farklılıklar vardır, örneğin ispanyada üretilen buzdolabının lambası vidası vs oradaki yerel üreticiden alınıyordur buradaki buradan. bu da pek sıkıntı yaratmayacaktır.

 2. erdem

  bursa’da bulunan 3 enjektör fabrikası ile tüm dünyadaki en büyük ikinci yerleşkesini türkiye’de konuşlandıran otomotiv firması.esnek çalışma saatleri, teknolojik alt yapısı, rahat çalışma ortamı ile tercih edilebilir bir firma.bursa’da totalde 5 fabrikası vardır. bunların 3’ü enjektör, 1’i fren ve 1’i de rexroth hidrolik sistem fabrikasıdır.3 enjektör fabrikasında yaklaşık 7500 kişi çalışmaktadır. bunların 2’si dizel enjektör üretirken, diğeri benzinli enjektör üretir.kurumsal yapısında üretim, teknik fonksiyonlar, kalite, lojistik, geliştirme, finans, ik vb. alanlar vardır.

 3. Aslan

  2015 ekim’inde almış olduğumuz kombisi, bugüne değin bin defa arızalanarak markaya olan bağlılığımızı zedelemiştir. son birbuçuk haftadır yine arızalı, servisten gelen tek yanıt parça beklendiği (bu çağda). ne zaman geleceği ile ilgili en ufak bir bilgi de yok. servisleri oldukça ilgisiz ve rahat.

 4. ibrahim ersoy

  beceriksiz teknik servislere sahip, evimin tüm beya eşyasını bu markadan aldığım için beni pişman eden beyaz eşyacı. daha 6 ayı dolmadan buzdolabı sıkıntı çıkarmaya başladı.kendi kendine ısındı, yiyecekler bozuldu buzluğunda. leş gibi koktu içinde bozulan etler sayesinde. dört kez servis geldi, her seferinde yanlış teşhis koydular, beceremediler tamirini. deneme yanılma yöntemi ile arıza gidermeye çalışıyorlar. en son daha fazla deneme yanılma yapmak için sanırım servise götürdüler cihazı. bana da ufacık, pislik içinde bir ikame dolap getirdiler sağolsunlar. aylardır mağdurum ve genel müdürlükten dolabın yenisi ile değiştirilmesini talep ediyorum. ancak tamiri mümkün cihazları değiştirmiyorlarmış. arıza tespit edemiyorlar ancak tamir edilebileceğinden eminler.

 5. Aslıhan Doğan

  türkiye’de satılan beyaz eşyaları profilo tarafından üretilen marka. kalite de yerlerde tabi. benzer modelleri, birinin fiyatı diğerinin iki misli şeklinde görürseniz pahalı olanın plaketine bakın, almanya’dan ithâldir. alın onu. evlâdiyelik o. aynı şey siemens için de geçerli. yerli üretim olanlar vestel’den hâllice.

 6. erdem

  daha önceden sadece beyaz eşyacı sandığım, cirosunun %60 ını otomobil sistemlerinden elde ettiğini öğrenince şaşırdığım alman firması

 7. Çiğdem

  15 yıl önce evlenirken evdeki her şeyi buradan aldık. Beyaz eşyasından ütüsüne kadar bana mısın demedi hiçbir şey. Sonra eşyaları yenilerken yine buradan yeniledik. Bu markanın üzerine tanımıyorum beyaz eşyada. Sapasağlam ürünleri.

 8. tayfun

  18 volt serisi güzel el aletleri vardır. çoğundan memnunum.

  şimdi de pas 18 denen akülü süpürgesine göz diktim. muhtemelen bu da iyidir.

 9. Tuncay

  eğer yazılanlar doğru ise eski kalitesinde olmayan firma. evimizin tüm beyaz eşyasını bundan 8 buçuk sene önce bosch tan aldık. bu sürede sadece bir kez servis çağırdık onda da bulaşıl makinesinin giderine çocuğun oyuncağı sıkışmış. servis geldi sadece 20 tl alıp gitti. üstelik bizim hanım bunların calgonunu, tuzunu hep aksatır, buna rağmen daha tık demişlikleri yok.

 10. Tarık

  sağlam olsun dedik(hanım sağolsun) buzdolabı, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, süpürge ful kadro bosch yaptık.
  önce buzdolabı + süpürge cortadı. sonra sıfır süpürge parasına süpürgeyi tamir ettirdik. buzdolabının bir parçası değişti, vasat bir buzdolabı parasına da onun parçalarını değiştirdik. parçalar 1 yıl garantiliydi. 1 yılı 1 ay geçince aynı parçalar tekrar bozuldu.

 11. Nur Türkkan

  bu gün aksam eve dönüş servisindeyken bazı çalışanların serviste ayakta kalması sonucu, taksi çağırıp çalışanlarını eve bırakan firma. işçisinden, mühendisine çalışanlarına verdiği değer turkiye standartlarının çok üstündedir. demek her is veren ayni değilmiş.

 12. kemal uncu

  kaliteli ürünler yapar. ancak gereksiz pahalıdır. bu kadar pahalı olunca, ürünün de kaliteli olması gerekiyor zaten.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir