Memnuniyet oranı % 98,6

2010 yılı Milli Eğitim Bakanlığı Türkiye’nin ilk uzaktan Eğitim kurumudur.İnsan Kaynakları alanında en çok uzman yetiştiren ve firmaların bu alanda tercih ettiği bir firmadır. 2015 İşkur istihdam ofisidir.Spesifik alanda yerleştirme yapan tek kurumdur.

İletisim Bilgileri

Web Sitesi: www.kariyeradam.com

Adres: Atatürk Bulvarı 94/19-20 Kızılay

Müsteri Hizmetleri: 444 67 62

İnsan Kaynakları: 0312 911 1160

Çalışma Saatleri

0.00

Kurum Hakkındaki Diğer Yorumlar
46 Memnuniyet

 1. HAZAL SARIYARHAZAL SARIYAR

  Üniversite mezunuyum,İngilizce bilgim var,Muhasebe konusunda çalışmışlığım var ama maalesef bunlar bile yeterli değil.Kariyer Adam hem meslek bilgisi nin yanında iş bilgisi de veriyor.Ondan sonra yönlendirmelerini gerçekleştiriyor.Bunları bütünleştirip firmaların karşısına çıktığınızda hem kendinizi güçlü hissediyorsunuz hem de daha emin oluyorsunuz.Şimdi mi ? Lojistik firmasında insan kaynakları uzmanı olarak yönlendirmem yapıldı.Ve başlıyorum kabul edildim.Çooook teşekkürler Kariyer Adam.

 2. Seda MeriçSeda Meriç

  İzmirliyim.Hem felsefe bölümünü bitirdim.Ardından bir süre felsefe öğretmenliği yaptım.Ama 5 yıl önce adımızı yazsak atanacagımız bölüm de Türkiye sartlarında tıkanıp kaldı.Bu nedenle farklı bir çıkış yolu arayıp insan kaynakları bölümünü de okumaya karar verdim.Şuan hem fakültesini okuyorum hem de Kariyer Adamdaki eğitimimi tamamladım.Ayrıca Kariyer Adam Eğitim kurumlarında uygulamaya yönelik eğitim veriliyor.Kendinizi mutlaka geliştirmiş oluyorsunuz.Ve mülakatlarıma başladım.İlk mülakatımı da Danışmanlık Firma sahibi Perihan Hanımla gerçekleştirdim.Beni seçmesini ve bu konuda kendimi gerçekleştirmek istiyorum.Şimdiden destekleriniz için teşekkürler Kariyer Adam.

 3. Mehmet NURİ ÖZKURMehmet NURİ ÖZKUR

  Merhaba ben Mehmet Nuri ben.Kariyer Adamla tanışıp sonra ilerleyip ve iş yönlendirme kısmına gelmiştim.Ve çok istediğim bir firma vardı.Başvurdum.Mülakat alındı ve Yunus market görüşmesine katıldım.
  Yunus market görüşmesinde kariyeradam yönlendirmesiyle insan kaynakları ilanı için geldiğimi ve bu konuda kurs aldığımı belirttim daha önce girişte de form doldurttular onu da verdim, daha önce nerelerde çalıştığım sordular.Sonuç benim açımdan olumlu.İnsallah olur.Yönlendirmeniz için teşekkürler kariyer adam.

 4. ŞERİFE VARSAKŞERİFE VARSAK

  Diyarbakırda ikamet ediyorum.Buralarda iş yok işveren de yok.Kariyer Adamla tanıştım.Beni anladılar yardımcı oldular.Eğitimi en iyi hocalardan aldım.Bu mesleği çok sevdim.Bütünleştim adeta.Sonra yönlendirmelere başladılar.Sağolsunlar bir fabrika vardı.Oradan mülakat alıp beni görüşmeye gönderdiler.Firma yetkilisi çok yogun bir hanım efendiydi.Kendisine insan kaynaklarında asistan arıyordu.Benimle görüştü.Ayrıca işyerine de yakın oturuyordu.G*** Hanım tekrar tekrar benim için görüşüp olumlu olmasını sağladı.Gerçekten olmaz dedim oldurdunuz.Binlerce kez minnattarım Kariyer Adam ve G*** HANIM.

 5. SİNEM YAMANSİNEM YAMAN

  Merhabalar,Turizm sektöründe Personel sorumlu olarak çalışıyordum.Ancak turizm sektörü gerçekten çok yorucu ve bitmek bilmeyen personel sayısının sezonsal değişimi çok yoruyordu.Kariyer Adamla tanıştığımda hem insan kaynakları ve bordrolama üzerine eğitim alarak eksiklerimi tamamladım.Hem de yine insan kaynaklarında farklı sektörlere yönlendirildim.Özellikle şaşmazdaki bir fabrika beni çok beğendi.Haftaya karar vereceklermiş.İnsallah güzel sonuçlar alırım.İlginiz alakanız bizi dinleyip yardımlarınız için çok teşekkürler Kariyer Adam.

 6. RAZİYE KARADAĞRAZİYE KARADAĞ

  Mülakata gitmek ,firma yetkilisinin karşısına geçip kendinizi ifade etmek artık inanın LÜKS haline geldi.Olmuyor cevap vermiyorlar.İlgilenmiyorlar.Peki ben nasıl bu işin içinden çıkacaktım.Kariyer Adamla tanıştım.İnanın verilen ücretin karşılığını kat ve kat zaten hem ilgi hem eğitim hem yönlendirmeyle alıyorsunuz.Eğitim bitti.Sınavı geçtim.Hemen cv güncellendi.Bir baktım aranıyorum.Mülakatınız var diye.Bu kadar çabuk mu dedim.Cuma günü A******* firması ile görüşmemi gerçekleştirdim. Görüşmem benim adıma olumluydu. görüşmeyi B*** Bey ile gerçekleştirdik. Zorlayıcı sorulardan çok sohbet havasında geçti. Cv’m üzerinden sohbet ettik.

  Kendimi tanıtmamı istedi. Neden insan kaynakları istediğimi ve öğretmenlik yapmadığımı sordu. “İnsanlarla iletişim kurmayı sevdiğimi, ilk mülakat tecrübemde çok fazla yanlış yaptığım için İk süreçlerini araştırmaya başladım ve çok sevdim, bu işi yapmaya karar verdim” cevabını verdim.Vee biraz önce firma yetkilisi iş teklifini yaptı.Demek ki iş ararken tek başımıza olmamamız gerekiyormuş.:)
  Kariyer Adam çok teşekkür ederim.

 7. METEHAN URGUCUOĞLUMETEHAN URGUCUOĞLU

  Kariyeradam’ın yönlendirdiği firma tarafından iş görüşmesine çağrıldım.Elbette ki
  heyecanlıydım.Tek düşüncem o an ki heyecanımı yenip kendimi iyi ifade edebilmek ve işe
  kabul edilirsem gerçekten işi benimseyip iyi yerlere gelebileceğim inancını karşı tarafa
  hissettirebilmekti.
  Kariyer Adam tarafından mülakat görüşmelerine nasıl gidilir,nasıl konuşulur hepsini tek tek Güler Hanım iletti bana.Mülakata gidip denileni harfiyen yaptım.Meğer mülakat hakkında da çok yanlış bilgiler biliyormuşum.Mülakatım çok güzel geçmişti.Firma yetkilileriyle her konuyu ayrıntısına kadar konuştuk.
  Bu konuşmaların neticesinde işe kabul edildim.Kariyeradam’a bana bu imkanı sağladığı için
  çok teşekkür ederim.Saygılarımı sunarım..

 8. EMSAL YİĞİTEMSAL YİĞİT

  Merhaba,
  Uğraştık uğraştık ve her adımda her zaman destek oldular.Yanımda oldular.Bugün istediğim firmayla görüşmeye gittim yarın işe gelip başlamamı söylediler..Hayırlı olur inşallah.Çok heyecanlıyım..İlginizden dolayı ve her şey için teşekkür ederim Kariyer Adam.

 9. BUSE GÖÇMENBUSE GÖÇMEN

  Merhaba arkadaşlar,İnsan kaynakları eğitimi alabileceğin en doğru yeri buldum. Akademik düzeydeki eğitim, öğrencilerle kurulan sistemli iletişim ile kariyer adam eğitim kurumu sayesinde hayalini kurduğum her şey gerçekleşti. İş yönlendirmeleri sayesinde birçok firmayla görüştüm ve sonunda istediğim işi buldum. Mesleki anlamda kendimi geliştirmemi sağlayan kariyer adam teşekkürü hak ediyor. İnsan Kaynakları alanında hiçbir tecrübem yok iken Kariyer Adam ile tanıştım bu sayede büyük iş fırsatları yakaladım. Kariyer adam ailesine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

 10. ÖZLEM OBAÖZLEM OBA

  Merhabalar,Üniversiteden mezun olduktan sonra 9 yıl bir firmada çalıştım.İnsaat bölümü 2 yıllık mezunuyum.Çalışma ekonomisine tamamlayıp 4 yıllık bitirdim.Uzun süre çalıştığım firmadan çıkarıldım.Ve iş arama sürecim başladı.Fakat iş bulamadım.Kariyer Adamla tanıştım.İnsan kaynakları ve bordrolama eğitimimi tamamladım.Yaş olarak olgun olduğum için kabul edilmeyen işlere Kariyer Adam mülakatları alıp yönlendiriyordu.Ve mülakatlara gittim.Kendimi ifade ettim.Son 3 firmadan ikisi iş teklifini yaptılar.Şimdi onları değerlendireceğim.Teşekkür ederim.

 11. ESRA ÇİFTÇİESRA ÇİFTÇİ

  Merhabalar,

  Bugünden itibaren İnsan Kaynakları Uzmanı olarak çalışmaya başlıyorum. Bu süreçte benden desteğini esirgemeyen Güler Hocam’a öncelikle çok teşekkür ediyorum.

  Bu işe kabul edilmeden önce, başvuru aşamasında yetkili kişinin beni fark etmesini sağlamak için elimden geleni yaptım. Çünkü ben kesinlikle insan kaynaklarında çalışmalıydım. Bu pozisyonda çalışmak, tecrübe edinmek benim için çok önemliydi. Ücret beklentim yüksek değildi, işbaşı ile asgari ücrete bile razıydım. Çünkü tecrübesizdim. Bir şekilde şirketin İnsan Kaynakları Yöneticisi’nin mail adresine ulaşarak kendimi tanıttığım bir önyazı ile birlikte özgeçmişimi gönderdim ve 2 gün sonra mülakata davet edildim. Mülakat sürecinde yalnızca bu işi yapmak istediğimi, kendimi bu alanda geliştirmek istediğimi, yeter ki iş öğreneyim ücretin pek de önemli olmadığını belirttim. Bu derece istekli ve azimli olmam bu işe kabul edilmemdeki en büyük etken oldu. Tecrübe, dil, yüksek ücret… bunların hepsi zamanla olur, yeter ki o işi yapmak için istekli olduğunuzu karşı tarafa gösterin ve yapın.

  Saygılarımla

 12. Cansu YILDIRIMCansu YILDIRIM

  Merhaba Cansu Ben.Eskişehirde ikamet ediyorum.Okuduğum ve yaşadığım yerde çalışmak isterdim ama baktım ki olacak gibi değil il dışı alımları dahi düşünmüştüm.Ama olmayan bir durum vardı.Sadece internet üzerinde başvurmak ve beklemek istemiyordum.Çünkü sonu yoktu.Ne yapmalıyım acaba derken Kariyer Adam yetkilileriyle tam o sırada tanıştım.Meğer ne kadar çok eksiğim varmış.Nasıl yanlış iş arıyormuşum hepsini gördüm.Sadece bununla da değil kendimi ifade kısmında da yanlışlıklar yapıyormuşum.Önce insan kaynakları eğitimi ve bordrolama eğitimimi tamamladım.Sonra iş arama sürecime başladım.Her firmaya girip görüşmeye gayret ediyordum.Hem daha iyi oluyordu.Başvurmak dışında bana mülakat alıp gönderiyorlardı.Sonra defalarca kurumdan güler hanımla görüşmeler sağladım..Mülakata katıldıktan sonra aralıklı hem ben hem güler hanım aradık ve sonuç hakkında bilgi aldık.Bu azimle tabiki bir firma tarafıdan tercih edildim.Kendi ilimde kendi sevdiğim mesleği yapma fırsatım oldu.Daha ne olsun !Teşekkürler.

 13. ELİF ATALAYELİF ATALAY

  Kamu Yönetimi bölümünü bitirdim,Okul bitince hemen iş aramaya başladım.Ancak nereye başvursam olmuyor hatta beni dinlemiyorlardı bile..Sorsalar iş imkanının en iyi olduğu il İstanbuldur.Ama maalesef ulaşım veya bazı etkenler bizim şansımızı daha da azaltıyordu.Tam o sırada Kariyer Adam Kurumunun internet üzerindeki yazılarıyla karşılaştım.Artık iş aramada kendi başıma değildim.Bu zorlu süreçte tabiki bir kurum ve danışmanımın olması benim için çok önemliydi.Eğitimler bitti sınava katıldım ve başarılı oldum.Sonra bırakmadılar cv hazırlama derslerine katılıp cvimi en iyi şekilde hazırladım.Firmalarla görüşmelere katıldım.En son gittiğim firmada beni iş başı uygulama teşvikiyle alacağını söylediler.Ama işbaşı nedir,artıları eksileri nedir ? kabul etsem mi diye düşünürken Güler Hanıma sordum ve geniş bir bilgi aldım.Mülakatımı adım adım takip etti.İçim rahatlamıştı.Sonra da iş teklifini kabul ettim.Simdi devam ediyorum.İlginiz alakanız için ne kadar teşekkür etsem azdır Kariyer Adam Ailesi.:))

 14. Osman TiryakiOsman Tiryaki

  Merhabalar,Turizm sektöründe 10 yıllık tecrübem var.İnsan kaynakları departmanında hiç çalışmadım.Ancak bu departmana geçiş yapmak ve kariyerimi bu doğrultuda devam ettirmek istiyordum.Kısa bir arayıştan sonra karşıma Kariyer Adam çıktı.Kaydımı bu kuruma yaptırdım.Güzel ve eğitici bir eğitim sürecinden sonra sertifikamı aldım.Öğrenci sistemimden iş başvurularına başvurmaya başladım.4-5 denemeden sonra Kariyer Adam birimi tarafından aranarak bir turizm firmasının belirlenen saat ve tarihte seçmelerine katılacağım bildirildi.Seçmelere gittim.Biraz kalabalıktı.Sıra bana geldiğinde edinmiş olduğum tecrübeyi ,almış olduğum eğitimi ve ne kadar kararlı olduğumu düzgün bir ifade ile anlattım.Kısacası görüşmemiz gayet olumlu geçti.Sanıyorum insan kaynakları kariyer hayatıma buradan başlayacagım.Emeği geçen herkese çok teşekkürler. Saygılarımla.

 15. ONUR DEĞİRMENCİ ONUR DEĞİRMENCİ

  1 yıllık evliydim ve olmadık zamanda işsiz kaldım.Mecbur çalışmak zorundaydım ama her iş bana göre değildi.Hem lüksünüz olmaması hem de çalışmak zorunda kendinizi hissetmeniz çok farklı bir durum.O sıkıntılı zamanda Kariyer Adam Ailesiyle tanıştım.Eğitimlerimi en uzman kişilerden aldım.Sadece eğitim almakla kalmadım Mülakat ve iş arama süreçlerinin aşamlarını da Güler Hanımdan alarak daha emin adımlarla ilerledim.Ve mülakatlara hızla gönderilmeye başlandım.Bir firmanın ilgisini çektim ve 42 kişiden tek secilen oldum.Hemen başladım ve bordrolama başta olmak üzere her ince ayrıntısına kadar öğrettiler.O kadar mutluydum ki sonunda insan kaynakları mesleğini yapıyordum.Para kazanmak ama en önemlisi istediğiniz işi yapmak ayrı bir keyifti.Ayrıca eşimde bir anda işsiz kalmıştı.Eşime de süreci anlattım.Eşimi de Kariyer Adam Eğitim kurumlarına yönlendirdim.Aynı şekilde eğitim almasını istedim.İlginiz ve alakanız en önemlisi en zor zamanda bizden yardımlarınızı eksik etmediğiniz için çok teşekkürler Kariyer Adam.

 16. Rana Çetin Rana Çetin

  Arkadaslar Merhaba,
  İş bulma konusunda ne kadar aktif olsamda piyasa sartlarına göre mülakatlara gitmek artık bir lüks hale gelmişti.Kariyer Adamla tanıştım.Ve mülakatlara katılmaya başladım.Oncelikle mulakatlarda keten pantolon, kurumsal gorunum is verenlerce son derece onemli diye iletildi kariyer adam referansiyla gorusmelerimde karsilastigim mulakatlarda bir isverenin sozunu paylastim.Dogal,saygili,hanimlar için hafif makyajli,prezentabl gorunum ile iş deneyimlerinin ve is basi yapildiginda firmada faydali olabilecegimiz arti ozelliklerimizin altini çizmek son derece etkili oluyor.Benzer sektör ya da is pozisyonlariyla baglantili alternatif birkac cv de ise yarayabilir,kisisel is arayislarda…Yeni mezunlar da proje ve sertifika katilim ozelliklerini detaylandirabilir.Net ve tutarli konusmak, etkili bir onyazi ile ise basvuruda ve mulakatta önemli. Bu ise neden seni alalim sorusuna hazirlikli gidin ve güleryüzle kendinden emin bir durusla(omuzlar dik) merhaba ile ilk karşılaşma etkili bir mulakat baslangici demek, 6 yillik halkla iliskiler mezunu olarak deneyimlerim ve gozlemlerim özetle,size farkindalik katsin dileriz.Tiyolar tamamsa sonuc odaklilik sizinle olsun ,lütfen pozitif davranmayi ihmal etmeyin.Bu arada mülakatım çok iyi geçti ve istediğim bir sektörde işe başlamış oldum.Kariyer Adam Ekibinin pozitif ilgisi ve çözüm bulma becerisi için teşekkürler.:))

 17. Elif ArslanElif Arslan

  Merhaba;

  Kariyer Adam öğrencisiyim.
  Güler Hanımın yönlendirmesi üzerine bugün İletişim sektöründeki başvurduğum firmanın mülakatına katıldım. Kariyer Adam derslerinde hocalarımızdan öğrendiklerim sayesinde mülakatım çok iyi geçti.
  İnsan Kaynakları Müdürü mülakatta kendimden bahsetmemi istedi. İş deneyimlerimden, eğitimlerimden ve yetkinliklerimden bahsettim. Daha sonra firma hakkında ve yapacığım iş ile ilgili bilgiler aldım. Bu firma tele satış hizmeti, müşteri temsilciliği hizmeti, teknik destek hizmeti ve sosyal medya hizmeti veren bir firma. 6000 çalışanı var. Yapacağım iş konusunda daha çok işe alım uzmanlığı yapacağımı söylediler. Telefon ile mülakatlar yaparak işe alımları gerçekleştireceğim söylendi.
  Çalışma şartları ise gayet güzel. Net maaş 2500 TL, hafta sonları tatil, çalışma saatleri sabah 9:30 akşam 19:30, ayrıca günlük telefon görüşmelerinde belirli saati doldurduğum taktirde işten erken çıkabileceğimi söylediler.
  Mülakat olumlu sonuçlandı ve yarın sabah 10:30 da gelip işe başlayabilirsin dediler.
  Bu firmada işe alım uzmanlığı ve mülakatlar konusunda kendimi geliştirebileceğime inanıyorum.
  Kariyer Adam ailesine ve iş bulabilmemiz adına gösterdiği çabadan dolayı Güler Hanıma çok teşekkür ederim.

 18. Ahmet Sucar Ahmet Sucar

  Merhaba ben Ahmet.Askerliğimi yaptığımda tam bir boşluktaydım.Ve Kariyer Adam ailesiyle tanıştım.Başvurumu yaptıktan sonra beni bugün saat: 13.00’de İletişim sektöründeki bir Şirkete görüşmeye davet ettiler.Olumlu bir görüşmem oldu.Ayın 14ünde Eğitime davet edildim.İlk başvurum,ilk mülakatım ve akabinde hızlıca kabul edilmem.İlginiz ve alakanız için çok teşekkürler Kariyer Adam.

 19. Kadir ÖzdemirKadir Özdemir

  Kendim ne kadar başvuru yapsamda bir türlü mülakata davet edilmiyordum.Kariyer Adamla tanıştım ve iş arama ve cv üzerine ek dersler verildi.İş yönlendirmem başladı.Ve özellikle köklü bir firmaya mülakata davet edildim. Mülatakıma çıktısını aldığım özgeçmişim ve uygun kılık kıyafet ile gittim. İş görüşmesini yaptığım Raziye hanım kendimi tanıtmamı istedi onu yaptım. Daha sonra özgeçmişimde yazılı olanları sözlü olarak ifade ettim. Sakin, dengeli, açık, net bir üslupla bunları yaptım. Neden insan kaynakları alanına sorusuna kendime göre cevaplar verdim. Görüşmesine gittiğim firmanın iş başvuru formunu da doldurdum. 15 dakikalık bir görüşme yaptık. Sorulan sorulara gerekli cevaplı verdim ve oradan ayrıldım. Bana göre olumlu bir görüşmeyi tamamlamış oldum.Kariyer Adam ekibine çok teşekkür ederim.Saygılarımla.

 20. ÖZLEM ATALAY ÖZLEM ATALAY

  Merhaba Kariyer Adam ve insan kaynakları birimi ile tanışmamız neredeyse bir yılı tamamladı,bu süreçte aldığımız eğitimler,ders veren eğitimciler,insan kaynakları departmanı ve Güler hanım ve burda dile getiremedigim unuttuğum Kariyer Adam ailesinin tüm birimleri sizlere sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.
  İlginiz emeğiniz ve desteğiniz sayesinde istedigim bir işe sahip oldum🙂
  Cv hazırlama, mülakat ve ise kabul süreçleri ile ilgili bilgilerini benden esirgemeyen sevgili Güler hanım sizin ictenliginiz ve doğru yönlendirme leriniz beni bu günlere taşıdı çok teşekkürler☺️
  Evet bu kuruma sonuna kadar güvenebilirsiniz diyorum herkeze….
  Kelimelere dokemedigim bir sürü hislerimle sizlere iyi çalışmalar diliyorum ve bir kez daha minnetlerimi sunuyorum.
  Teşekkür ler Kariyer Adam ailesi ,teşekkürler insan kaynakları birimi ve teşekkürler Güler hanım sizleri seviyorum

 21. Demet Sahin Demet Sahin

  Beklentimin çok üzerinde olan bir kurum. Bu kurum ile işkurda çalışan teyzem sayesinde tanıştım. Devletin şirketlere vermiş olduğu destekleri en iyi bilen ve iş yönlendirmesi yapabilen kurum diyebilirim. Sitesindeki referanslardan da anlaşılabilir zaten , Ülkenin dev firmalarına ulaşmak istiyorsanız çok doğru yerdesiniz.Ben bu sayede hayatım şekillendi. Eğitim almak ve sonunda yönlendirme yapılması hemde bunu 550 TL lik bir ücret ile yapılması inanılmaz zaten.,Sadece önce başvuru yapmanız ve evraklarınız sonucunda kabul edilmeniz gerekiyor. Benim 6 arkadaşım daha başvurdu ama kabul edilmediler . Benim söyleyebileceğim 6 da 1 şansınız var . Keşke herkes faydalabilse ama ellerindeki kontenjana göre almalarının sebebi de ,sonunda işe girebilmenizi garanti altında tutmak istemeleri . Ben memnun kaldım dememe gerek yok %90 insan eminim memnun kalır zaten .

 22. (gizli)

  Bu kurumun tek isteği işe yerleştirmek , internete baktığınızda eğitim kalitesi eğitimi yada herhangi bir eksikliği olan bir kurum olmadığını ödüllü ve başarılı bir kurum olduğunu göreceksiniz zaten. ben eğitimi almış biri olarak bir kişi diyemez ki eğitim ile ilgilenmiyorlar ve yönlendirme yapmıyorlar.şu kesin cumartesi günleri başarılı olan arkadaşlarımız bizlere anlatıyorlar ve yapılan hataları. Görüşmeye gitmeyenler kıyafeti düzgün olmayanlar hemen ilk milakat sorusundan sonra maaş soranlar , ve bunu bilmek hakkım kimse karışamaz dedikten sonra hala sabancı koç gibi şirketlere girmeyi düşünenler şikayetçi… hani eğitim aldık ben 5000 maaşla işe giricektim . Ülkemin insanı komik gerçekten ,dalga geçer gibi iş görüşmeleri yaparlar hataları söylenir umurlarında olmaz ama azıcık biliniciniz var ise dışarda deneyin 10 ayrı eğitimi canlı bir şekilde 550 tl ye almayı… 10 bin tl ye bu kalitede alamazsınız buna emin olun.

 23. CengizCengiz

  Kariyeradam işkurun özel istihdam bürosu ve bu eğitimi alarak işe giren çok kişi tanıdım. haftasonları işe giren kişilerin seminerleri yapılıyor deneyimler anlatılıyor. ben daha eğitimi bitirmedim ama bu kişileri gördükçe motivasyonumuz da artıyor. darısı bizim başımıza.

 24. Fahrettin

  Sınav dönemlerinde yaptıkları genel tekrar dersleri olsun dökümanlar olsun kaynaklarını sevdiğim bir eğitim kurumu. Eğitimde aranan kaliteyi sağlıyorlar.

 25. Selman

  Uzaktan eğitim sistemi kullanarak eğitimle teknolojiyi bir araya getiren kurum. Evden veya istediğiniz yerden bağlanıp derslerinize bakabiliyorsunuz. Vaktiniz yoksa ve eğitim almayı düşünüyorsanız mutlaka tavsiye ederim.

 26. Esma

  Kariyer Adam

  İlk defa uzaktan eğitim programı alıyorum. Yaklaşık 3 haftadır dersler kusursuz bir şekilde devam ediyor. Mart ayının sonu gibi dersler bitecek ama eğitimler iş hayatımız dahil her daim devam edecek. O kadar çok dökümanlar var ki. Oku oku bitmez. Çok faydalı bilgiler alıyorsunuz insan kaynakları adına.
  İnşallah güzel bir sonuçla bitirir, sertifikalarımızı alır, işe yerleşiriz.

 27. Mert Can TatarMert Can Tatar

  Şu anda ben de Kariyeradamdan insan kaynakları eğitimi alıyorum. dersler çok güzel gidiyor. gündüz çalışan biri olarak derslerin akşam ve internet üzerinden olması çok işime yaradı. hem dersleri kaçırma gibi bi durumum olmuyor. zaten kaçırdığım dersleri ders videolarından izliyorum. bir sorum olduğunda çok kısa sürede cevaplıyorlar. yakında sınavımız da var sınava hazırlık dönemleri derslere yoğunlaşmak gerek. inşallah hayal ettiğim işleri başarabilmek için kariyeradam benim için büyük ve güzel bi adım olacak.

 28. Ekrem

  Ben de Kariyer Adama başvurdum.Başvurumun kabul edilip edilmeyeceğini bilmiyordum.Bir kaç gün sonra arayıp ayrıca sms ile başvurumun kabul edildiğini evraklarımı bildirim itibarı ile 3 gün içinde teslim etmemi istediler.Teslim ettim.Evraklarımın ellerine ulaştığını sms ile bildirip bir kaç gün sonra arayıp kurs ücretinin ödeme gününü ve şeklini belirledik. Şu an ödemeyi yaptım ve diğer bilgilerin tarafıma aktarılmasını bekliyorum. Sonucu ne olursa olsun ben KARİYER ADAM a güveniyorum.

 29. Levent

  https://www.facebook.com/KariyerAdam buradan anladığım kadarıyla çok büyük şirketlerle işbirlikleri var, öğrencilerini kurslarından sonra direkt olarak buraya yerleştiriyorlar. zaten facebook adreslerinde de fotoğraflar var. sabancı, koç, mardan palace gibi büyük şirketler. ben de bu yeni dönem kurslarına kayıt yaptırdım. çok heyecanlıyım. şimdiye kadar bende bıraktıkları izlenim kusursuza yakın.

 30. deniz sancar

  Kurum gerçekten verdiğim paranın tamamını hakeden bir kurum , Başta tek rahat tarafım açıkcası şuydu 4 ay önce koskoca ODTÜ üniversitenin insan kaynakları kursuna 7500 TL verdim ve bu kadar rezalet bir kurs görmedim, sonunda aldığımız belge printer çıktısı inanın bu nedir ya? belgenin geçerliliği yok ve 7500 gitti uçtu…550 veririm ki en azından aldığım belge bakanlık onaylı olsun dedim ve nitekim eğitim başladı ve hayretlere düştüm,eğitime giren Sabancı İnsan Kaynakları Müdürü ve harika bir anlatım ile ders aldım, zaten dikkat edin internette eğitime laf edebilen bir kişi göremezsiniz.inanılmaz bir eğitimin sonunda sınavdan 83 ve İstihdam servisleri tarafından Mısırlı tekstilde insan kaynakları elemanı olarak işe başladım. İnanılmaz teşekkür ederim tüm çalışanlarına ,tüm samimiyetimle çünkü bu kadar nötr başladığım bir eğitimde inanılmaz beklentilerimi karşıladılar.

 31. İsmail

  bugün eğitim kurslarına kayıt oldum, bizzat ofislerine giderek. çok yoğun çalışıyorlardı. sırada bir sürü kişi, susmayan telefonlar. ona rağmen büyük bir titizlikle herkesle ilgilendiler. internetteki birkaç kötü yorum kafama takılmıştı, merak edip sordum. bazen iyi niyeti kötüye kullanan öğrenciler de olabiliyormuş. kayıt yaptırdıktan sonra hiçbir derse gelmeyip, önerilen işleri beğenmeyen öğrenciler. çoğunluğu o tarz öğrencilerin şikayetleriymiş. çok normal bence. bir yerin avantajları varsa hemen kötüye kullanıyor insanlaar. derse gelmiyorsan, başarılı, ilgili, azimli değilsen seni neden işe soksunlar. ben çok umutluyum buradan. buranın adını daha çok duyacaksınız söyliyim. kariyeradam daha çok ses getireceğe benziyor

 32. Kaan

  ben de geçenlerde kayıt oldum kariyeradamın insan kaynakları programlarına. ofiste kendi kulaklarımla duydum, öğrencilerinden biri ayarlanan işe girmek istemiyormuş. iş de sabancı holdingte insan kaynakları uzmanlığı, maaş başlangıcı 4 bin lira. öğrenci 5 bin liradan aşağı bir işe girmek istemiyormuş. insanlar kafayı yemiş sanırım. sabancı holdingte 4 bin lira maaşla başlamayı reddediyor arkadaş. bir kerede insanların size verdiği rahatlığı ve özgüveni kullanmayın. kariyeradam kariyerime yön verecek.

 33. hakan erdoğdu

  bi arkadaşımdan duymuştum ben burayı baya heyecanlı bir şekilde kurslarına murslarına katılmıştı iş garantıili falan diyordu inanmamıştım şimdi çocukla konuşmuyoruz uzun zamandır facebookta fotoğraflarını gördüm sabancı holdinge girmiş, bura sayesinde. şaşırdım baya çünkü öyle çok fazla vasfı da yoktu çocuğun. normal sıradan biriydi geçen sene mezun oldu işsizdi şimdi arabası var altında. sürekli buranın reklamını yapıyor, bana da anlatıyordu hakan sen de gel diye ben önemsemiyordum, ortalıkta dolaşan yüzlerce içi boş kurstan biridir zannediyordum. keşke gitseymişim ben de. birçok iş görüşmesine gittim, hiç istediğim gibi bir iş bulamadım. şimdi işsizim. facete de bu anlattığım çocuk, kariyeradam ofisinde selfie yapmış koymuş. dedim yeter, ben de katılıcam eğitim kurslarına. 550 lira da ucuz, son paramı vericem. beni de mehmet gibi sabancıya soksunlar yeter.internette baya araştırdım, birkaç kötü yorum dışında hep iyi yorumlar var. ben de baya iyi bir izlenim bıraktı bakalım bu hafta gidip kayıt olucam kurslarına heyecanlandım

 34. Pelin

  Bu hafta bende ofislerine gittim. Bir arkadaşım başvurmuş, ona çıkmamış kykdan burs aldığı için. bana önerdi. Ben hiç duymamıştım burayı. internette arama yaptım. baya güzel şeyler okudum. öğrenciler çok memnun. özellikle işe sokma da çok iyilermiş. Sabancı, Koç gibi şirketlerle çalışıyorlarmış. İşkur ve Bakanlık referansları var. bu konuda sektördeki tek şirket

 35. ali mert

  ben de internetten bir form doldurmuştum, sonra aradılar beni. çok ilgilendiler. kontenjanlar dolmak üzereymiş. ben de nedir ne değildir diye internette araştırırken yukarıdaki anketi gördüm. Avrupa’nın en iyi uzaktan eğitim kurumu seçilmişler. yurtdışında baya popülerler sanırım. ülkemizdeki şirketlerin böyle yurtdışında popüler olması öyle kolay değil. ben başvurucam.

 36. mustafa

  kariyeradam’dan işaret dili kursu eğitimine kayıt oldum eğitimler harikaydı müşteri hizmetleride bi o kadar ilgiliydi dersleri izleyemediğimiz zamanlarda teknik destek’te bile bulundular kariyeradam’ı herkese tavsiye ediyorum.

 37. damla damla

  Ercüment beyin önderliğinde yürütülen bildiğim en iyi eğitim kurumlarından bir tanesi yaklaşık 2 hafta önce yazıldım ve derslerinden çok iyi bir şekilde yaralanıyorum inşallah sertifikamı alıp kariyer adam sayesinde iş sahibi olacağım

 38. melek canatan

  kariyer adam sayesinde şuan iş sahibi oldum özellikle Ercüment Beye sertifikamı aldıktan sonra iş bulmam yardımcı oldu. Özellikle Merve hanıma çok teşekkür ederim teşvik programında yararlanmam da yardımcı oldu.

 39. melissa aytekin

  kariyeradamı yeni öğrendiğim zaman ilk önce ne olduğunu anlamadım araştırdıktan sonra bulduğum en iyi eğitim kurumlarından bir tanesi, iyice öğrendikten sonra teşvik programını öğrendim başvuru yaptım ve sertifikamı aldım

 40. berrrin

  bi arkadaşımın tavsiyesi üzerine kariyeradam kurumunun ofisine gittim çay kahave ikram ettiler merve hanımla görüşmüştüm çok ilgilendi direk teşviğe katılabilmek için çok dil döktüm ama başvuru fazla olduğu için kabul etmediler kaydımı yaptırdım teşviği kazandım eğitimim başladı inşallah hayırlara vesile olur 🙂

 41. harun

  kariyeradam eğitim kurumları hakkında internette bazı şikayetler okumuştum kendim görmek istedim başvurumu yaptım kabul edildim ilgili davrandılar eğitimimiz bitti cumartesi günü sınavımız var inşallah geçer ve sertifikamı alabilirim

 42. emre

  sanırım kontenjan sınırlaması varmış bu eğitimde o yüzden acele etmenizi öneririm indirimden faydalanmak için bende bugün başvurmayı düşünüyorum akriyer adam eğitim kurumları hakkında internette bazı şeyler okudum güvenilir gibi görünüyor biraz daha araştırıp başvurumu yapmayı düşünüyorum.

 43. burçin

  arkadaşlar gerçekten çok güzel bi hizmet eğitimi verip sınava sokuyorlar bide işiniz hazır oluyor işsizim diyenler için kariyeradam süper bi fırsat bence bu fırsatı kaçırmayın

 44. ayşegül

  kuzenimle birlikte başvuru yaptık daha önce o kabul edildi ben kabul edilemedim. kuzenimin iş yönlendirmeleri yapıldı ama ben tekrar ikinci kez başvuru yaptığımda dahil olabildim. biraz geç kaldım ama yine de çok şükür eğitime katılabildim. hocalarımdan ve kurumun ilgisinden çok memnun kaldım. çok ilgili ve anlayışlılar.

 45. celal

  işaret dili eğitimi almıştım arkadaşımla birlikte gerçekten çok memnun kaldık kariyeradam eğitim kurumlarından müşteriye verdikleri değeri gösteriyorlar gerçekten mükemmel bi hizmet anlayışları var eğitimleri harikaydı sınav zamanıda iyi yardımcı oldular kariyeradam ı herkese tavsiye ediyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir