Memnuniyet oranı % 98,6

2010 yılı Milli Eğitim Bakanlığı Türkiye’nin ilk uzaktan Eğitim kurumudur.İnsan Kaynakları alanında en çok uzman yetiştiren ve firmaların bu alanda tercih ettiği bir firmadır. 2015 iş kur özel  istihdam ofisidir.Spesifik alanda yerleştirme yapan tek kurumdur

İletisim Bilgileri

Web Sitesi: www.kariyeradam.com

Adres: Atatürk Bulvarı 94/19-20 Kızılay

Müsteri Hizmetleri: 444 67 62

İnsan Kaynakları: 0312 911 1160

[Toplam: 1482   Ortalama: 4.8/5]

Comments

 1. AvatarTalha G********

  Herkes bir yere güvenmekte zorlanıyor artık hele ki kurslar ücretli ise. Tabi herkesin aklında soru işareti kalır ama ben kendim ders görüp bizzat işe yerleştirildiğim için lütfen tereddüttü olan yorumlara baksın. Bu yorumlar hepsi doğru bizzat yaşıyor ve meslek sahibi oluyorsunuz. Çok hikaye var ve her bir hikayenin içinde kendinizi bulacaksınız.

 2. AvatarGülseren A**********

  Ben Balıkesir’den Gülseren ben çağrı merkezinde çalışıyordum ama bütün günü ikna yapmaktan gına gelmişti bana göre bir iş değildi elbette sonrada bıraktım zaten 5 gün dayanabildim. Arkadaşlar şu işsizlikle boğuşmaktan heba olduk yani. Üni mezunlarına bile iş yokken benim bulmam bir mucizedir herhalde. Kurslar var meslek kursları hemde iş garantili bende araştırdım ve sonunda kariyer adama yazıldım işten çalıştığım parayı biriktirmiştim kursa verdim en azından sertifikamı alırım ve işe yerleşirim gerçekten bu yandan hiç düşünmemiştim kariyer adama çok teşekkür ediyorum.

 3. AvatarTülay K*********

  Tekirdağ’dan herkese merhaba. Kariyer adamın sunduğu avantajlar ve iş sağlaması herkes için bir çıkış kapısı olma niteliğinde. 2 veya 3 ayda bu tamamen size bağlı dersler bittiğinde sertifika alıyorsunuz. Daha sonradan is süreçleri başlamakta. Ben yönlendirdikleri fabrikada 3.senemi doldurmaktayım. Herkese bu yolda başarı ve şans dilerim

 4. AvatarYekta T*********

  İki çocuk babasıyım ve çalıştığım firmanın kapanması nedeniyle işten çıkarıldım. Satış pazarlama departmanında çalışıyordum, işimi seviyorum aslında ama beni bazen zorluyor. Mesleğimi değiştirmek hiç aklımda yoktu ama işsiz kalınca tüm departmanlara yönelmeye başladım. İnsan kaynaklarını tercih etmemdeki sebep, hem insan ilişkilerimin iyi olması hemde bir çok personelin sorumluluğunu kaldıracak kadar sorumlu biri olmam. Az çok bişeyler biliyodum ve bu eğitimle kendimi geliştirerek ik departmanına kesin olarak geçiş yaptım. Kariyer Adamında desteğiyle şimdi bir firmanın ik uzmanı olarak meslek hayatımı sürdürüyorum.

 5. AvatarFikret İ*******

  Ben burayı çok araştırdım tereddütsüz evraklarımı gönderdim kabul edildim ve eğitim gördüm. Sonra sınavlara tabi tutuldum ondan da başarılı oldum. Derslerinizi düzenli takip ettikten sonra hiç şüpheniz olmasın. Sonradan da dersleri takip edebiliyorsunuz. İstihdam sağlandığı da gerçek ben çok çabaladığım için onların extra birşey yapmalarına gerek olmadan işe alındım. Ve hala bana sağladıklarımı işimin tadını çıkarmaktayım. Var gücünüzle derslere asılın arkadaşlar.

 6. AvatarSelime K*******

  Kariyer adamın sponsorları çok güçlü referansları da kendileri oldugu için kolay yoldan kurs aldıktan sonra işe yerleştirme süreci başlıyor. Sertifikanızı alır almaz iş yönlendirmeleri başlıyor uzman kadrosu ve donanımlı ekibi bunu başarılı bir şekilde sizlere sunuyor. Kariyer adama başvurduğum için çok mutluyum

 7. AvatarVeysel E*******

  Selam ben adana Çukurova’dan Veysel. Kurs aldığım gün boyunca her şey kusursuzdu. Dersler olduğu gibi akıcı olup kavrama niteliğindeydi. Her dersin sonunda mutlaka tekrar yapıyordum. Kariyer adamda sağlam bir istihdam var arkadaşlar sertifikanızı alır almaz iyi bir firmaya yönlendirilip ise alınıyorsunuz. Ben yönlendirildiğimde oldukça heyecanlıydım bir kaç gün sonra referansım kariyer adam olduğu için hemen işe alındım. Çalıştığım yerde kariyeradam sayesinde emin adımlarla ilerliyorum.

 8. AvatarOsman B********

  Her kurumda olumsuz yorumlarla da karşılaştım olumlu yorumlarla da. Ama herkesi memnun etmek mümkün olmadığı için yinede tam emin olmadan kayıt yaptırmak istememiştim. Evraklarımı gönderdim ve eğitime katılmayı hak kazandım. Dersleri düzenli takip ettim canlı derslere katılmak zorunlu değil sonradan izlesenizde oluyor. Sonrasında bir sınava girdim. Bu kadar kısa yoldan iş sahibi olmak gerçekten aklımın ucundan geçmezdi. Ama ne kadar kolay desemde kısa süreli meşakatli bir yol arkadaşlar sizde şansınızı deneyin ve görün ama siz bir şey katmadan kursun size bir gelecek vaat etmesini de bekleyemeyiz.

 9. AvatarKeriman B*********

  Sosyal medya üzerinden Kariyer Adam ilanlarını gördüm ve başvurdum. Neticede buralara gelebileceğimi hiç düşünemezdim. Mülakatlarda danışmanların sayesinde başarılı oldum. Böyle yaprak gibi titrerken sonradan gücümü alarak herşeyi tek tek hallettim ve derslere asıldım sınavlarda başarılı oldum. Meb onaylı sertifikamı da aldım daha sonra iş görüşmelerim başladı. Kısa sürede Kariyerim için önemli adımlar atacağımın farkındayım ve benim çabalarımla beraber kariyeradamın destekleri beni bu noktaya kadar getirdi.

 10. AvatarElmas Ç********

  Ben acık öğretim mezunuyum. Ama is bulmakta zorlanıyorum artık şansımı kurslarda denemek istedim. Is garantili kurslara kariyer adamdan çok iyi yorumlar duydum çoğu arkadaş çok kapsamlı firmalarda çalışıyormuş. Başvurumu yaptım olumlu oldu. Evraklarımın sonucuyla alakalı birkaç gün içinde dönüş sağlandı. Daha sonra dersler sınav ve daha sonra iş yönlendirmesiyle ilgili bilgileri aldım. eğitimler bitmek üzere umarım sınavı başarı ile geçerim ve daha sonrasında işe hemen yerleşmem sağlanabilir.

 11. AvatarMelisa A*******

  Ben melisa. Bugün eğitimimi tamamladığım ve işe yerleştirildiğimin 3.senesi bayağı sene olmuş ben bu süreç nasıl geçti hiç anlamadım bile. İnanın her şey çok hızlı ilerliyor. Derslere asıldığınızda hiç bir sorun olmuyor arkadaşlar. Tekrar da yaparsanız bunu da atlatırsınız. İnsan kaynakları zorlu bir alan çünkü konu başlığı çok fazla ve en çok bu dalda eleman alınıyor. Ben de bu zorlu sektörü seçtim ama şuan kariyer adamın yardımı ile yardımcı pozisyonundayım teşekkürler.

 12. AvatarPınar Ş********

  Kariyerimin iyi ve başarılı olmasını istemişimdir hep. Nette çok vakit geçiren birisiyim forumlarda karşılıklı olarak yorumları okudum ve kariyer adam diye bir eğitim kurumuna rastgeldim. Meslek edirdirmeleri ve akabinde işe yerleştirmelerine kayıtsız kalamazdım. Hemen aradım bir şekilde görüşme sağladım. Bu beni çok mutlu etmişti. Şimdi bugüne baktığımda kariyer adam bana sağladığı olanaklarla çok başarılı işler yapmışım teşekkürler.

 13. AvatarMurat G**********

  Arkadaşlar ben Ordu’dan Murat, uzaktan eğitimde gelinen son nokta kariyer adam iyi ki var. Bütün derslere full konsantre olabiliyorum. İnsan kaynakları için biraz takviyeye ve tekrara ihtiyacım var. Zor bir süreçten geçiyorum ama kariyer adam tarafından bunu alt edeceğime inanıyorum. Hocalarımız çok donanımlı ve kaliteli. Ben bol bol tekrar yapıyorum umarım bu kursu başarı ile tamamlar ve sertifikamı alıp iş hayatına atılırım herkese başarılar.

 14. AvatarFaruk C********

  Herkese merhaba ben Almanya doğumluyum ama İstanbul’da yaşıyoruz. Çocukluğum orada geçti İstanbul’da geldikten sonra eğitim hayatımı Üniversite olarak tamamladım. Ama hep mesleki kurslara gitmek istiyordum araştırdım kariyer adamı buldum zaten yorumlarda çok adı geçiyor. Herkes işe yerleşmiş bende bunu duyunca hemen form doldurdum ön mülakatı geçtim. Sonra bir kaç gün sonra kabul edildim ücreti gönderdim şimdi her şeyi işe yerleşmek için yapacağım. Deneyip başarışı olacağımı biliyorum

 15. AvatarÖznur Y******

  Kariyer adamı bana arkadaşlarım çok methetti. Bu süreçte biraz araştırıp kaydoldum bir kaç gün sonra kabul edildiğim için haber geldi. Çok sevindim ücretimi gönderdim. Dersler başladı ve çok yoğun bir şekilde ilerliyoruz. Meb onaylı işe yerleştirme olayı çok iyi hani gerçekten emsallerini görmesem inanmayacaktım ama gerçekten arkadaşlarım buradan mezun olur olmaz işe girdiler. Herşey için şimdiden teşekkürler.

 16. AvatarFeride S*********

  Eğitim hayatım boyunca kariyer adamdan almış olduğum eğitimi sil baştan alsam bu kadar donanımlı alamazdım herhalde. Bundan çok eminim bir ders bu kadar mı iyi anlatılır. Hocalardan hemen kapıyorsunuz tekrarlarını dinleyip pekiştirebiliyorsunuz. Bu hepsinden önemli zaten. Ben eğitimimi tamamladığımda sertifikamı elime aldığımda sevinçten uçmuştum. 1 hafta sonra iş yerlerinden dönüş yapılmıştı bile. Şimdi onların sayesinde çok iyi bir pozisyonum var.

 17. AvatarKamil M*********

  İş hayatı gerçekten zor ama hayatımızı sürdürebilmek için mecburen içinde olmamız gereken bir yer. Bir işe başvuru yapacağımız sırada aslında pek çok rakibimiz oluyor. Onları geride bırakacak özelliklere sahip olmamız lazım. Bunun için ekstra eğitim, dil, tecrübe vb. olması lazım. Bunları nasıl geliştirebileceğimi araştırırken sosyal medyada Kariyer Adam’ın ilanlarını gördüm. Oldukça başarılı ve devlet destekli bir kurum olarak görünüyordu. Kurs bitiminde MEB onaylı sertifika sahibi olacak olmak en iyi kısımlarından biriydi. Birçok kurs basit ve her yerde geçerliliği olmayan sertifikalar veriyor. Ayrıca da eğitim programının sonunda iş görüşmelerine katılmamızı sağlıyorlar. Hal böyle olunca kaçırmadan kayıt oldum ve şimdi bu süreçleri başarı ile atlatıp, iş görüşmelerine katılıyorum.

 18. AvatarZehra T*********

  Arkadaşım özge burada kurs görüp yaklaşık 5 sene önce insan kaynakları departmanında yardımcı olarak çalışıp yükseldi ve müdür yardımcılığına kadar atladı. Ben de onun aracılığı ile bu kurstan eğitim aldım ve çok da iyi bir pozisyonda İK uzmanı olarak çalışıyorum. Yani kariyer adamı tercih edecek olanlar için söylüyorum sizi kurs bitiminde yönlendiriyorlar dolayısıyla sertifikanız oluyor elinizde ve yönlendirilen referanslar ile iyi bir işe yerleşme şansınız doğuyor. Kademe kademe artma şansınız çok olası. Buradan eliniz boş çıkmıyorsunuz tavsiye ediyorum.

 19. AvatarHira Nur D********

  Kariyer Adam eğitim kurumu ile tanıştığıma son derece memnun bir kişi olarak bu satırları yazıyorum. İlk başta sadece iş hayatıma katkı sağlayacak bir eğitim alabilmek adına çıktığım bu serüvende beni bir meslek ve de iş sahibi yaparak çok iyi noktalara getiren Kariyer Adam’a çok teşekkür ediyorum. Bir arkadaşım tavsiye etmişti. O dönem kendimi iş adına geliştirmek için çeşitli kursları araştırıyordum. İyi ki de tavsiye etmiş ve ben de iyi ki başvurmuşum. Sayelerinde insan kaynakları alanında işimin uzmanı oldum ve 2 yıla yaklaşan bir süredir Kariyer Adam’ın ayarladığı firmada çalışıyorum. Kariyerinize bir katkı sağlamak istiyorsanız bence hemen başvurmalısınız.

 20. AvatarSercan K*********

  Meslek eğitimi aldığınızda normalde kimse size iş vaadinde bulunmaz ama kariyer adam bunu işkur işbirliği ile sağlıyor sizlere. Bu şaka değil arkadaşlar gerçekten işe yerleşim süreci gayet hızlı ve kolay ilk etapta yapacağınız tek şey mülakatı geçmeniz ardından ücreti göndermeniz ve derslere başlamanız sıkı asılmanız. Sonrası muhteşem hocaların size sunacağı anlatımlar. Ve sertifika yani işinizin garantisi.

 21. AvatarSeren U**********

  İnsan kaynakları alanında uzman olmak istiyordum. Bunun için yeniden üniversiteye başlamayı bile düşündüm ama açıkçası bu kadar zaman sonra yeniden bu kadar yıl okumayı gözüm almadı. Ben de üniversiteye girmeden bu alanda uzmanlaşabilir miyim diye araştırmaya başladım. Böylece bir gün şans yüzüme güldü ve sosyal medya bir ilana rastladım. Kariyer Adam adlı bir eğitim kurumunun insan kaynakları alanında eğitim verip iş sahibi yaptığından bahsediliyordu. Bana dönüş yapılması için kayıt bıraktım hemen aradılar ve bilgilendirme yaptılar. İlk görüşmem çok iyi geçti ve bu oluşuma kanım ısındı. 2 aylık bir eğitime dahil oldum. Sınavdan da iyi bir sonuç aldım. Şimdi bana açılan öğrenci panelindeki iş ilanları bölümünden başvurularımı danışmanlarımın desteği ile yapıyorum.

 22. AvatarVolkan Ş********

  Evrak gönderimimi yaptım arkadaşlar. Kuruma gidip kendi gözümle gördüm ve gerçekten emin oldum hem eğitimi hem iş yönlendirmesinin en iyi şekilde olacağına inanıyorum. Güven konusunda sıkıntı yaşamıyorum çünkü hem İşkuru hem MEB nı arayp sorguladım. Eğitim almak isteyenlere önerebileceğim bir kurum.

 23. AvatarAzer G**********

  Arkadaşlar merhaba, Kız arkadaşımla insan kaynakları okumak istiyoruz bunun için kısa yoldan sertifika almaya yoğunlaştık. Araştırırken tesadüf sonucu kariyer adama denk geldik. Görüşmeye gittik evrak doldurduk daha sonrasında yani ise yerleşim surecinde ayni firmaya bile gönderebilirler bizi bunu şu anlık düşünmek bile acayip güzel. Umarım her şey gönlümüzce olur.

 24. AvatarMihriban G********

  kariyer adam sitesinde hem milli eğitim bakanlığı hem de İŞKUR özel istihdam bürosu olduğu yazıyor. işkur’a sorduğumda iskur.gov.tr/tr-tr/ozelistihdamburolari/acikkapaliburolistesi.aspx bu sayfadan kontrol edebilirsiniz dediler. birim ankara ve faaliyete devam eden seçince listede görünüyor kariyeradam diye. insan kaynakları eğitimini almaya devam ediyorum. titiz ve kaliteli bir kurum.

 25. AvatarAren Ç*******

  Okulum yeni bitti ve kendimi geliştirmek için kurs araştırmasına başladım. Fakat kurs fiyatları gerçekten çok pahalı geldi bana kararsızlığım sonucunda uzun süre araştırmam devam etti internette kariyer adamın reklamını gördüm araştırdım. insan kaynakları eğitimini verdiklerini gördüm, çünkü genişleyen bir sektör. Fiyat konusunda da gerçekten çok uygun yani aynı insan kaynakları eğitimi birçok yerde bazen binlerce lira olabiliyor. eğitim bittikten sonra kurs bitirme sınavına girip 74 aldım. kariyeradamın öğrenci panelinde bi sayfa var burdan size uygun firmalar öneriliyor. başvuru yapıp mülakatlara hızlıca gidilebiliyor. diğer iş sitelerinden farklı olarak eğitim veren ve size referans olan bir kurum. bu çok önemli.

 26. AvatarŞervan O***********

  İnsan Kaynakları alanı artık firmalar arasında çok popüler oldu. Ben Kariyer Adamı sosyal medyadan gördüm ve görüşmeye gittim. Bana her şeyi en ince ayrıntısına kadar büyük bir samimiyetle anlattılar. Anlatılanlar bana çok mantıklı geldi. Hemen evraklarımı topladım şuanda bakanlıktan gelecek olan onayı bekliyorum. İnşallah kabul edilir ve iş bulma sürecim hızlanır.

 27. AvatarOnur B**********

  Derslerim başladığımda çok heyecanlanmıştım. Yaklaşık 2 ay sürecekmiş sonra sınav sonra iş başı. Bu sürecin hemen geçmesi için çok şey yapmalıydım. Titizlikle çalıştırıldım her şey kusursuzdu. Donanımlı bir eğitim aldım ve sonrası benim için artık başlamıştı sınavım çok güzel geçmişti. Bana kattığı her şey için binlerce kez teşekkür emeklerinize sağlık.

 28. AvatarKerem T**********

  Kariyer hayatınıza yön vermek kariyer adamla doğru orantıda. Herkes buradan eğitim almalı. İşsizlik zor değil kariyer adamla karşılaştığınızda hiç değil. Uzaktan eğitiminde oldukça mantıklı az çalışarak çok iyi yerlere gelebilme şansımız olabiliyor. Bunu göz ardı etmeyin derim ben. Herkesin hikayesi mutlaka farklıdır. Kimi mali kimi maddi sonuç ne olursa olsun kariyer adam tam destekçiniz.

 29. AvatarJale E*********

  Yeni bir is yeni bir hayat. Kariyer adamla bu mümkün. Daha bir çok imkanlar ve fırsatlarla her şey sil baştan. Bizzat kendim eğitim aldığım için biliyorum. Burada uzman ekip ile başarmak çok kolay. Türkiye’nin her yerinden katılmak mümkün. Bir çok avantajı var ve bu yüzden bile başvuru yapabilirsiniz.

 30. AvatarKerim T********

  Kariyer adamdan insan kaynakları sertifikası 2 sene oldu ve acayip memnun kaldım. İster kadrolu eğitmenleri olsun, ister donanımlı dersleri olsun burada eğitim üst düzeyde. Sertifika aldığınızda anlıyorsunuz bu müthiş duyguyu. Sonrasındaki iş yönlendirme sürecinde de asla yalnız bırakmıyorlar Mutlaka iletişime geçin. Herkese başarılar.

 31. AvatarŞerife S**********

  Kariyer adamı tavsiye üzerine aradım gayet ilgilendiler benimle. İşsizlikten yakınıp yolum düştü size dedim gülüştük falan. Gerçekten kapsamlı bir yer. İs garantili olduğu için daha da sağlam geliyor insana. Çok emsalleri var hepsiyle birebir görüştüm. Kariyer adamdan aldığım eğitimi herkese öneriyorum ilk defa gerçek bir eğitim size basarinin anahtarını açıyor. Sertifika ile başarınız daha cok katlanıyor. Şimdiden is olanaklarıda mümkün. İstediğiniz mesleğin kapıları açılıyor sadece formdu evraktı onaydı kısa bir süreç var sonra ücret ödeme ve eğitim başlangıcı

 32. AvatarAkın A**************

  İnsan kaynakları alanında iş sahibi olmak uzun süredir istediğim bir şeydi. Bu konuda ne yapabileceğimi araştırmak için internette gezinirken birkaç tane kurs ile karşılaştım. Çeşitli fiyat ve zaman dilimlerinde eğitimler veriyorlardı. Bunların içinde ilgimi çeken tek bir yer oldu. Kariyer Adam eğitim kurumu adında bir yerdi. Diğerlerinden ilk farkı fiyatının çok daha uygun olması ve taksitlendirme yapılabiliyor olmasıydı. Başka bir önemli kısım ise eğitim bittiğinde işverenler ile kursu bitirenleri bir araya getirip istihdam sağlamalarıydı. Hele ki bu dönemde bu kadar işsizlik varken kaçırmamam gerektiğini biliyordum. İşi öğrenip sonunda da bana uygun garantili bir işe girebilmek harika olacaktı. Kaydımı yaptırdım inşallah sonucu benim için iyi olur.

 33. AvatarVeysi E***********

  Bir kurs yardımı ile bir eğitim alarak kariyerime katkı sağlamayı hedefliyordum. Bu doğrultuda kurs ilanlarını incelemeye başladım. Bir tanesi özel kurs bir tanesi de üniversite kursu olan iki tane kurs ile görüştüm. Fiyatları çok pahalı geldi. Bir tanesi 2500 TL bir tanesi de 1750 TL fiyat verdi. Ben memur bir ailenin çocuğuyum bu rakamları karşılamak bizim için lüks. Sonra bir gün yine araştırırken Kariyer Adam ile karşılaştım. Fiyatını görünce inanamadım sadece 594 TL fiyatı vardı. Ayrıca güzel olan bir kısmı da eğitime kursa gitmek yerine evden hiç ayrılmadan uzaktan eğitim ile canlı derslere katılabilecek olmamdı. Kaydımı yaptırdım ve dersler başladı. Şimdilik çok iyi gidiyor.

 34. AvatarSelim B************

  Ankara Kızılay’da bulunan şubesine gidip eğitim danışmanıyla görüştüm. Bana her şeyi açıkça anlattılar. İnsan kaynakları eğitimi alıyorsunuz uzaktan, bu eğitimde üst düzey teknolojiler kullanılıyormuş, eğitim bittiğinde MEB’İN düzenlendiği sınava giriyormuşuz ve geçerli puanı aldığımızda iş yönlendirmemiz başlıyor. Ben başvurumu yaptım evraklarım onaylandı. Eğitimlerimiz yakında başlayacak. İnşallah her şey istediğim gibi gider.

 35. AvatarBurcu G***********

  İş yönlendirmeli eğitim dediğimizde akla gelen ilk isim. Yaptığı çalışmalar ve öğrencileri için gösterdiği emek ortada. İnsan kaynakları alanında eğitim verip işveren firmaların istediği kriterlerde personel yetiştiriyorlar. Eğitim sonunda insan kaynakları alanında mesleki anlamda kendinizi geliştiriyorsunuz.

 36. AvatarHande G******

  İnsan kaynakları alanında eğitimli personel açığı var, kariyer adamın bu alanda eğitim verilmesi çok mantıklı geldi bana internetten form doldurdum hemen aradılar. Mezun olduktan sonra belirli bir alanda ilerlemeyi düşünüyordum. İş ilanlarına baktığımda bu alanda çok sayıda eksik olduğunu görüyorum. Bence önü açık meslek alanlarından biri de insan kaynakları…

 37. AvatarSerap K*******

  İş veren firmaların yayınladığı ilanlara baktığımda insan kaynakları alanındaki personel eksikliği açıkça belli oluyor. Son yıllarda bu alanda büyük bir personel eksikliği var. Bende bu nedenle insan kaynakları alanına yönelmek istedim ve kurslar hakkında araştırma yaptım. Kariyer Adam’ın bu alanda verdiği eğitimi duydum. Yetkililerle görüşme yaptım ve merak ettiğim her şeyi sordum, eğitim sonunda iş yönlendirmeleri de yapıyorlarmış bu benim için artı oldu. Başvurumu yaptım, evraklarımı gönderdim.

 38. AvatarSerhat S***********

  Eğitimim sürecindeyim, dersler akıcı bir şekilde devam ediyor hocadan da memnunum, Eğitim bitince sınava gireceğim, sınava kadar her gün 1 saat tekrar yapsam güzel bir puan alırım diye düşünüyorum. Bir an önce yönlendirme aşamasına geçmek istiyorum.

 39. AvatarMerve S********

  Formu doldurup başvurumu yaptım 1 gün sonra aradılar. Eğitim hakkında bilgi verdiler. Evraklarımı gönderdim neyse ki onaylandı. Eğitime başladım. 2 hafta oldu. Bu aşamalarda bir problem yaşamadım. Aklıma takılan bir şey olduğunda eğitim danışmanlarıyla görüşüyorum. Eğitim tamamlanınca sınava gireceğim inşallah geçerli notu alırım.

 40. AvatarVural B********

  Bende bu eğitim programına başvuru yapmayı düşünüyorum. Ablamın arkadaşı bu eğitimi aldı. Şu anda iş yönlendirmesi yapılıyor. Açıkçası benim için yönlendirme kadar eğitimde önemli. İnsan kaynakları en çok personel açığı olan alanlar arasında bence bu eğitimin benim için faydalı olacağını düşünüyorum.

 41. AvatarErdal T*******

  MEB onaylı insan kaynakları teşvik programı yazan bildiriyi kamu personel alımı olarak anlayan ben beni arayıp yönlendirme özel sektörde diyen görevliye rağmen Eskişehir’den koştur koştur Ankara’ya gittim kuruma evraklarımı elden teslim etmek için. Algımız hep memur olma yönünde olduğu için tabi eğitim danışmanıyla görüşünce afalladım dedim doğru yaa telefonda özel sektörde iş imkanı yaratıldığı söylenmişti. Çay-kahve ikram ettiler gayet ilgililerdi. her sorumu cevapladılar. Bende evraklarımı teslim ettim ücreti kredi kartı ile taksitli şekilde ödeyebilirsiniz 2 gün sonra evraklarım onaylandı diye arandım ben ücreti 6 takside bölerek ödedim benim için daha kolay oldu. Şuan eğitim sürecindeym ama beklediğimden daha iyi gidiyor hocamız gayet ilgili. inşallah iyi şekilde tamamlayabilirim eğitimi ve iş sahibi olabilirim.

 42. AvatarMelih A********

  Şuan halkla ilişkiler okuyorum son yılım. ben okurken eğitimi alıp mezun olduktan sonra iş yönlendirmesi talep edeceğimi belirttim tabiki istihdam hakkınız saklıdır dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz dedi zaten bu beni cezbetti ve eğitime katıldım. okuduğum bölümle çok bağlantılı insan kaynakları . ücretsiz seminerlerden belge aldım ama tabiki iş bulma sürecinde çok faydası olacak şeyler değil 3 saatlik eğitimle alınan belgeler. Canlı dersler akşam saatlerinde olduğu için rahat oluyor tavsiye ederim kurum yeterince ilgili

 43. AvatarArda K******

  Arkadaşlar tabiki herşey mükemmel değil yani olmasını beklemekte bence çok saçma sonuçta normal bir eğitim kursu ama kalitesini yükselten iş yönlendirme yapması ve ödül alması. Ben şuan eğitim sürecindeyim her şey yolunda Eğer kısa sürede iş bulmanıza yardımcı olacak bir sertifika alma düşünceniz varsa Kariyer Adamla görüşün derim

 44. AvatarSelin M******

  Lise mezunuyum, başvuru formunu doldurdum, İŞKUR’u arayıp teyit ettirdim. İŞKUR izni ile açılan özel istihdam bürosu olarak hizmet veriyormuş, eğitimin internet üzerinden verilecek olması çok güzel.

 45. AvatarBaturay D******

  İnsan kaynakları eğitimi veren eğitim sonunda sınav yapıp geçerli notu alan kişilere MEB onaylı sertifika veren ve iş yönlendirmelerini yapan eğitim kurumu. Yönlendirme yapmak için sürekli farklı firmalarla anlaşma yapıyorlar, internet sitesinde görüyorum sürekli yeni firmalar ekleniyor bende başvuru yapmayı düşünüyorum. Firmaların büyük bir çoğunluğu adını duyurmuş firmalar. Bana mantıklı geldi.

 46. AvatarBetül N******

  2 haftalık araştırmamdan sonucunda ik uzmanlığı sertifikasını KAriyer adam kurumundan almak için başvuru yaptım. İlk görüşmemi Ö***** Hanımla yaptım net bir şekilde beni bilgilendirdi. Eğitim sürecincde de takipleri ve yönlendirmesi konusunda da kesinlikle net ve güzel bir süreç yönetti. Eğitmenimiz G****** Hanımdan aldığım eğitimin hayatımda pozitif yönde çok etkisi oldu ve çok daha iyi oalcağına eminim Kariyer adam çalışanları ve eğitmenlarine çok teşekkür ediyorum.

 47. AvatarKemal B*******

  Eğitimlerimiz online olduğu için ben ve benim gibi düşünen kişiler çekimser kalıyor ve hiç mhattap dahi olmuyor. Bu yüzden bundan önce kesinlikle hayır dediğim ve hiçbir zaman kayıt olmadığım eğitim sistemine beni ve benim gibileri kazandırıyor oluyor olmanız aslında kelimelerle anlatılamayacak bir durum olduğu için ne yazsam yetersiz kalacaktır. önceliklle fikrimi değiştrirmemde yardımcı olan M****** hnaım başta olmak üzere tüm kariyeradam yöneticisi ve çalışanlarına teşekkür ederim.

 48. AvatarYüsra D*******

  Merhabalar öncelikle destek talepte kim var bilmem ama destek talebe bu süreçte bizleri yalnız bırakmadığı için her sorunumu çözdüğü için teşekkür ederim. G**** Y******** Hocamız için söylenecek çok şey var ama buraya sığdıramam hocam emeğinize sağlık çok güzel dersler işledik ilk başta acaba doğru yer mi diye düşündüm ama gerçekten bir aile gibi oldunuz tüm ekibiniz sizin bir eğitimci olduğunuz her anlamda belli eğitimleri eğlenceli hale getirerek her dersi iple çektirdiniz online eğitim alarak bu kadar bilgi alabileceğim tahmin etmezdim. Sizin ve kendi emeklerimin karşılığı sınavda da çok başarılı olacağıma söz veriyorum. Kurumun doğru kişilerle olması mükemmel herkesin emeği için teşekkür ederim Güler hocam için çok ayrı teşekkürler.
  İyi çalışmalar.

 49. AvatarHülya Y******

  Arkadaşlar merhaba, İstanbuldan yazıyorum iki aylık eğitim sürecinin ve sınav sürecinin sonrasında işe yönlendirme aşamasına gelmiş bulunuyorum ve bu heyecanımı sizinle paylaşmayı istedim. Kısa bir süre içerisinde de işe gireceğime eminim. Tekrar görüşmek üzere arkadaşlar

 50. AvatarElif B*********

  Merhaba, İK 61 grubu öğrencisiyim. Yaklaşık 2 ay boyunca G****** hocamızdan ders aldım. Dersler çok verimli geçti. Kendisi pozitif, sabırlı, detaylara önem veren bir eğitmendir. Bir kez daha buradan teşekkür ve saygılarımı sunmak isterim. Bilginize ..

 51. AvatarCihan Burak D***********

  Merhabalar, Kursun ilk gününden itibaren tüm gayretiyle ,bizim konuları en verimli şekilde anlamamız ve öğrenmemiz için elinden gelenin en iyisini yapmıştır. Kendisine ve sizlere çok teşekkür ederim. iyi çalışmalar. sınav aşaması için bizi gerçekten çok iyi hazırladı emekleri ve emeklerimiz inşallah boşa gitmez.

 52. AvatarBurcu B********

  Teşekkür ederim hocam bize vermiş olduğunuz emekler için hakkınızı helal edin benden yanada helal olsun. Bu sertifikayı almayı çok istiyorum sınavı da kazanmayı çok istiyorum .Umarım sizin verdiğiniz ve kendi verdiğim emeklerim boşa gitmez gerçekten insan Kaynakları Uzmanı olmayı çok istiyorum. Sizi seviyoruz kendinize iyi bakın hoşça kalın Allana emanet olun iyi ki bizim hocamızsınız. Destekleriniz ve yardımlarınız için çok teşekkür ederim

 53. AvatarAyşe Gül K********

  Merhaba bugün Güler hocamızla son dersimizi işledik son olması üzücü oldu hocamıza derslere çok alışmıştık la, Güler hocama emeklerinden dolayı çok teşekkür ederim. Güzel kalbiyle bizim için çabalarıyla, ders anlatımlarıyla gerçekten güzel ve verimli 2 ay geçti. Ben G*** hocamdan ve derslerden çok memnun kaldım ve verim aldım sıra artık sınav sürecinde inşallah onu da geçerim.

 54. AvatarAslı G*******

  Bugün itibariyle G***** Hocayla olan derslerimiz bitmiş bulunmakta. Bu zamana kadar emeği geçen başta G***** Hocama sonra da siz destek ekiplerine çok teşekkür ederim. Her şey çok güzeldi ilk defa bir uzaktan eğitim kurumundan bu kadar keyif ve yarar aldım. Sisteminizden, anlaşılırlığınızdan her konuda olan yardımlarınızdan. G**** hocamızın ders işleyişinden bizimle olan ilgi ve alakasından samimiyetinden çok
  çok memnun kaldım. iyi ki sizlerle yolum kesişmiş. Sizleri çok seviyorum. Hakkınızı helal edin. Hoşça kalın 🙂

 55. AvatarTülin Ç******

  Merhaba, G******* Hocamızın bizimle ilgi ve alakası bir kurumdan beklenenden çok daha fazlaydı. Örnek vermek gerekirse; Maillerimize her zaman geri dönüyor, Ödevlerde her zaman hakkaniyetli davrandı, Dersi çok zevkli, anlaşılır ve net Liderliği çok başarılı, derste kimseyi incitmeden kırmadan yeri geldiğinde esprili bir şekilde zevkle işliyor. EN ÖNEMLİSİ İŞİNİ SEVEREK YAPIYOR VE HEYECANINI BİZLERE GEÇİRİYOR. iyi ki varsın G**** Hocam 🙂

 56. AvatarHasan Ya*********

  Öncelikle Kariyer Adam kurumuna ve G***** hocama böyle bir eğitimi sunduğu için ve beni sizin gibi bir eğitimciyle tanıştırdığı için teşekkürlerimi sunuyorum. Ben mekatronik Mühendisliği bölümü mezunuyum. Açık söylemek gerekirse bu bölümde umduğumu bulamadım. iş bulmak amacı ile bu alanı araştırdım ve bu alana yöneldim. Ancak eğitime başladıktan belirli bir süre sonra fikirlerimde değişiklik oldu. Ders anlatımınızı çok beğendim, bilgi ve deneyiminiz tartışılmaz ve bana çok faydalı bilgiler kattınız. Bunlardan öte insan Kaynakları bölümüne karşı bakış açımı değiştirdiniz. Kendi kendime Ben bu mesleğimi yaparım ve bu alanda başarılı olacağıma inanıyorum. dedim. Eminim ki bu alanda sizin büyük katkılarınızla ve benim gayretlerimle başarılı olacağım. Bu alana sadece iş bulacağım düşüncesiyle bakmıyorum. ilk önce bu alanı sevdim. Daha sonra bu alanda kariyer planlarım var. Bu alanda iyi yerlere gelmek istiyorum. Sonuna kadar bu alanda iyi olmak için mücadele vereceğim, bunun için savaşacağım. Hayatımda radikal kararlar almamı sağladınız ve bu mesleği bana sevdirdiniz. Size ne kadar teşekkür etsem azdır. Bilgi ve deneyiminizi paylaştığınız, bu alanı sevdirdiğiniz, bu alanda ve hayatımda bana farklı bakış açısı kazandırdığınız için size sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Hayatımın her alanında sizi hatırlayacağım zaten sizin gibi bir hocayı unutmak mümkün değil. Bir gün sizinle yüz yüze görüşüp tanışmayı dilerim. Saygılarımla.

 57. AvatarEmine B**********

  Muhteşem ötesi eğitim bir çok hatamın olduğunun farkına vardığım bir olgu yarattı bende herkese teşekkürler

 58. AvatarSüleyman Ç********

  KAriyerimde bana çok faydası oldu kendimi geliştirmem ve çalışma hayatıma yönelik verilen bilgiler açısından benim için çok faydalı oldu. çok teşekkür ederim iyi ki varsınız

 59. AvatarKenan B********

  Eğitiminiz kurumunuz ve samimiyetiniz harikaydı. eğitimden ziyade kariyer adam ekibi her aşamada öğrencilerine destek oluyor ve kariyer adam ailesine dahil ediyor. tekrar teşekkür ederim bunun için

 60. AvatarHalit Öztürk

  Eğitimlerimi tammaladım sertifikamı aldım ama hala eğitimlere bakmaya devam ediyorum eğitim içeriği gerçekten çok güzel ve öğretici. mesleğimin her aşamasında kullanıyorum. İyi ki kayıt olmuşum kurumunuza

 61. AvatarBurak Y**********

  Çalışma ekonomisi ve endüstriyel ilişkiler meezunuyum, mesleğimi almış olduğum artı eğitimle tanıdım ve mesleeki yeterliliğimi tamamladım. Nasıl bir yol çizeceğimi bilemezken kariyer adam ile karşılaştım. yolumu aydınlattığınız için size gerçekten minnettarım ..

 62. AvatarElif Naz Ç***********

  Online dersleriniz çok güzeldi, eğitim süreciniz boyunca kendime olumlu yönde çok şey kattım bize bu fırsatı sunduğunuz için çok teşekkür ederim.

 63. AvatarMüge M*****

  İnsan kaynakları eğitimimi tamamladım ve eğitimimi aldım. meesleğime ilk adımımı atmış bulunuyorum ve sizinle de paylaşmak istedim. Eğitim aşamasında ve kariyer planlamamda desteklerinizi ve bize aktardığınız bilgiler sayesinde girdiğim iş için size minnetlerimi bildiririm.

 64. AvatarMelike H********

  Kariyeradam eğitim kurumuna çok teşekkür ederim bunca zaman başka işlerle uğraştım hep ağır işlerle çalıştım ta ki kariyer adam karşıma çıkıncaya kadar şimdi masa başında ve çok rahat şartlarda çalışıyorum. herkese sonsuz teşekkür ediyorum 🙂

 65. AvatarMüzeyyen K*********

  Tüm Kariyer adam eğitim ailesine her şey için çok teşekkür ederim. Bu süreçte gerek eğitim gerek bilgilendirmeler ve geri dönüşleriniz için çok teşekkür ederim. İlgi alakanız hep çok iyi ve çok memnunum.

 66. AvatarFatih D*********

  İnsan Kaynakları Eğitimim boyunca beniimle sabırla ilgilenen, her adımda elinden geleni fazlasıyla yapan; KAriyer adam aileme danışman hocalarıma ve yöneticilerime ilgi ve alakalarından dolayı sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

 67. AvatarMedine Ç********

  Bu kadar eğlenceli bir eğitim süreci geçirmemiştim öğrendiğim her bilgiyi alanımda çok verimli bir şekilde kullanmaya başladım. Eğitim sürecimde destek olduğunuz için çok teşekkür ederim.

 68. AvatarMeral Ç********

  Baştan sona kadar mükemmel bir hizmet aldım yeni iş hayatımda bana kattıklarınız için ve beni emellerime ulaştıracak adım için büyük ölçüde destek verdiğiniz için çok teşekkür ederim 🙂

 69. AvatarSelami K*******

  Merhaba kariyeradam çalışanları ben bu gün insan kaynakları danışmanlığı yapan bir şirkette işe başladım. Kurumsal bilindik şirketlerle çalışıyor. çok umutsuzdum gerçekten ama şu an çok mutluyum hayal ettiğim meslekteyim sizlere de haber vermek istedim. Yardımlarınız için ve bu imkanı sağladığınız için size teşekkür ederim..

 70. AvatarBurcu D********

  İnsan kaynakları eğitiminiz sayesinde kariyerim için gerekli olan eksik olduğum bütün bilgileri tamamladım. Ekim sonun sonunda iş başı yapacağım. Başta karyer adam olmak üzere beni bu kuruma yönlendiren arkadaşım S***** Ö****** ye de çok teşekkür ederim.

 71. AvatarElif Z*****

  Arkadaşlar ben Ankarada yaşıyorum. Burada çok kurs araştırdım ama hiç biri güven sağlamadı hemze dershane gibiydi. Daha sonra forumlarda kariyer adama rastladım. Uzaktan eğitim biraz aklımı karıştırdı ama uzakktan eğitimin nasıl işlediğine dair bilgileri öğrendikten sonra aklıma yatmıştı çünkü ise bu eğiim teşvik programı ve garantisi var nerden biliyorsun derseniz İşkurdan kurumun adını ve durumunu öğrendim. Kayıt oldum evraklarım onaylandı ve 2 ay süren eğitim ve sonrasında girdiğim sınavdan da geçerli notu alabildim. Her öğrencinin takip edebileceği bir sistem var. Yani burada her şey hususi. Çok geçmeden herkese tavsiyem buraya kaydolmanız. isteyen herkes bana yorum atabilir bende fırsat buldukça cevap veririm….

 72. AvatarMehmet B**********

  Merhaba arkadaşlar, Kariyer adamda eğitimimin 2.ayın sonunda bitti. Gayet iyi secim yapmışım buraya gelerek. Hiç olmadığı kadar islerim yolunda gitti. 2 aylık bir süreç sonrası is görüşmelerim başladı. Ve 2 – 3 firma sonrası işe alındım. Binlerce kez teşekkürler.

 73. AvatarPelin T*********

  Selamlar arkadaşlar, Kariyer adamda uzman eğitmenler ve donanımlı sistemi ile inanılmaz bir kariyer elde edebilirsiniz. Ben Şubat 2018 den beri bu kurumun sağladığı imkan sayesinde şu anki iş yerimde sanki mmemur edasında memur statüsünde çok rahat koşullarla çalışıyorum. Siz de başta emin olamayabilirsiniz ama eğer kendinizi geliştirmek ve iyi bir gelecek istiyorsanız kariyer adam bunun için biçilmiş kaftan. sertifikanızı alıp iş süreçlerine yönlendirildiğinizde sizi çok iyi firmalar beklemekte. Referans olarak çok iyi bir kurum.

 74. AvatarTarık S********

  Kariyer adam sizi birken ikiye tamamlayıp çok farklı deneyimler yaşatıyor. Ben bi giyim firması olan M*** A.Ş. şirketinde satış danışmanı olarak çalışıyordum nereye kadar satış danışmanı diye düşünüp hep sıkılırdım mağazacılıktan bıkmıştım artık arkadaşımın çalıştığı iş hanında bi kurs olduğunu ve iş yönlendirmeli sertifika verdiğini söyledi istersen buraya bi bak dedi beraber gidelim dedim bende gittik konuştuk aklıma biraz yattı eve geldim birazda bilgisayardan araştırdım ve sonunda kayıt oldum. Biraz ders anlamında zorlu süreçten sonra sertifikamı aldım ve hemen iş yönlendirilmesi istemedim çünkü mağazadan istifa edip çıkmam gerekiyordu ve bu da yaklaşık bir ay sürdü işten çıkınca tekrar kursa gittim iş yönlendirilmemin yapılmasını istedim onlarda benim için en iyi yeri bulup bana uygun olabilecek en güzel yerde iş yönlendirmemi yaptılar. Kariyer adam sayesinde yerleştirildiğim pozisyonumdan çok memnunum. 2-3 ay sıkın dişinizi. Tavsiye ediyorum.

 75. AvatarAleyna G*********

  Herkese merhaba İstanbul Maltepe’den yazıyorum. Eğitimimi 2019 yılında tamamladığım kariyer adamdan çok mutlu çok başarılı ve kariyer sahibi biri olarak ayrıldım. İsimde var hem de çok kaliteli bir firmada. Kariyer adamın sağladığı her şey için çok teşekkürler.

 76. AvatarKorcan T*********

  Kariyer adamın işe yerleştirmesi ve istihdam sağlayan bir kurum olması herkesi tek bir çatı altında topluyor. Eğitimden hatasız ve başarıyla geçtiğiniz an is garanti. Dersler çok zor değil ama kolay anlaşılır bu da tabi donanımlı ekibin sayesinde. Mülakatı geçmekte heyecanlanmayın kariyer adam bu konuda sizi öyle bir hazırlıyor ki zaten o iş yerinde çalışıyormuşçasına rahat bir mülakat geçiriyorsunuz. Zaten geçemezseniz dahi başka firmalara yönlendirilmeleriniz devam ediyor.

 77. AvatarŞule B**********

  Ben şule. Bugün kaydımı oluşturdum. Kurum hakkında çok iyi yorumlar var. Hepsi çok olumlu yönde. Herkes emelleri için uğraşır bu hayatta. Bende sadece mesleğime odaklandım. insan Kaynakları alanında kariyer adamın iyi bir is bulacağına ve yerleştireceğine eminim. İşe yerleştiğimde tekrar buraya yazmak ümidiyle görüşmek üzere arkadaşlar 🙂

 78. AvatarSerkan G********

  İnsan kaynakları sertifikamı almamda çok yardımcı olan bu kuruma teşekkürlerimi iletiyorum. Hocalar çok yardımcı oldu danışmanlarım da öyle. İyi bir kariyer hayatım olduğu için çok mutluyum. Hiç aklıma gelmezdi insan kaynakları sektörüne atılabileceğim. İyi ki varsınız.

 79. AvatarOlcay M********

  Bir çok kurum verdiği vaatleri yerine getirmiyor hem dersler berbat hem sertifikanızı alamıyorsunuz hem de işe girmeniz imkansız bir hale geliyor. Daha önce kötü bir deneyim yaşamıştım şansımı bir kez daha denemek istedim ve Kariyeradam kurumuna denk geldim. Sütten ağzım yandı bir kere buraya da pek güvenmemiştim başta ama zaman ilerledikçe kaygılarımın yersiz olduğunu gördüm. Burası bir eğitimden çok daha fazlası. İş yerleştirme hususunda kariyer adam çok hassas davranıyor. Sonsuz güvenebilirsiniz. Yerleşene kadar sizi firmalara gönderiyorlar. Ve işler gayet hızlı bir şekilde ilerliyor.

 80. AvatarAhmet M********

  Merhaba arkadaşlar. Burada her başvuru firmalar tarafından tekrar tekrar inceleniyor. Sertifikanızı alır almaz haydi şu firmaya işe başlıyorsun denmiyor elbette ama sizi tek tek mesleğinize ve elverişinize göre yönlendirme yapıyorlar gerçekçi olanda bu zaten. Şahsen bu kadar da kolay olmamalı. Herkese tavsiyem eğitiminizi hele ki ücretli ise kariyer adamdan yana kullanmanız. Aldığınız kaliteyi görünce ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksınız.

 81. AvatarAlev Şeyda Y**********

  Kariyer adama İşkur sayesinde denk geldim ve kurumun iletişim numarasını alıp telefonla ulaştım ve form doldurdum. Beni daha sonra geri aradılar. Aceleci bir kişiliğe sahip olduğum için hemen kurs görüp en iyi şekilde tamamlayıp hemen sertifikamı alıp ise yerleşmek istiyordum. Kurs ve sınav süreci bana sanki yıllar gibi geldi ama İnsan kaynakları uzmanlığı namına öğrenmediğim şey kalmadı. Daha sonra işe yönlendirme sürecine geldik ve eni görüşmeye gönderdiler mülakatımda başarılı oldum ve şu an 3100 TL maaşla K****** T************ LTD. ŞTİ. firmasında çalışmaktayım

 82. AvatarAylin Y**********

  Ben nişanlımın tavsiyesi ile buraya kayıt oldum ve şuan olmak istediğim yerden çok daha üstlerdeyim diyebilirim. Hocalarımı can kulağı ile dinledim tekrar yaptım pekiştirdim. Sonucunda Kariyer adam sayesinde güzel bir işe girdim. Alanımda daha da yükseleceğime inanıyorum sonuçta her kadın kendi ayakları üzerinde durup kendi egemenliğine sahip olmalı Kariyer Adam sayesinde bu yolda çok büyük bir adım attım.

 83. AvatarSerap T*******

  Herkese merhaba bugün ünlü bir firmada 4.iş günüm kariyer adamdan eğitimimi alıp tamamlayıp hemen görüşmeye yönlendirildim ve iş görüşmelerim başarılı geçti. Simdi sağladıkları işte çok iyi bir görevdeyim. Kurs için verdiğiniz ücreti sonuna kadar hak eden ve size gelecek sunan çok iyi bir kurum Kariyeradam. Bana bu fırsatı sağlayan aileye çok teşekkür ederim.

 84. AvatarBerna K**********

  Yolunuzdan şaşmadan ilerleyebileceğiniz bir kurum burası. Donanımlı ve uzman ekibi söz konusu eğitim ile ilgili her türlü bilgiyi sizinle paylaşıyor. Alanında akademik kariyer yapmış hocalar var. Anlaşmalı oldukları firmalarda Türkiye’nin dört bir yanında epey güçlü firmalar. Bu kurumu araştırdığınızda sizde bu söylediklerimin gerçek ve ulaşılabilir olduğunu göreceksiniz. Ben şu an A******** Y***** LTD. ŞTİ. Firmasında Ankara’da çalışmaktayım.

 85. AvatarHandan A********

  Ben düz lise mezunuyum yanlış kararlarım yüzünden üniversite okumadım bir meslek sahibi olamadım ama şimdi teşvik programları ön planda olduğu için hayatımla ilgili kaygılarım bir nebze de olsa dinmişti. İnsanlarla iletişimim sağlam olduğu için bu alandaki departmanları araştırdım halkla ilişkiler ve insan kaynakları çıktı karşıma hep bende insan kaynakları departmanı üzerine biraz araştırdıktan sonra İşkur destekli özel Kariyeradam eğitim kurumunu buldum. Kayıt oldum iki hafta içinde dersler başladı, dersler ve sınavlar biter bitmez hemen arkasına sertifika aldıktan sonra bir hafta on gün içerisinde iş görüşmesine gönderdiler beni. Ben bu kadar hızlı olacağını hiç düşünmemiştim. Ama gerçekten dedikleri kadar var. Üstüne üstlük gayette kaliteli ve seçkin bir kurum. Normalde kariyer adam belgeniz olmasa bence lise mezunlarının yüzüne bile bakmazlar.

 86. AvatarBüşra Nur A***********

  Buradan insan kaynaklarında görev alan ve kariyerinde yükselecek bir bayan olarak ayrılıyorum. Sertifika almanın gururuna mı yoksa burada geçirdiğim güzel anlara mı hepsine seviniyorum tabi ki. Siz değerli öğrenciler kariyer adama yazıldığınız an işinizin temelleri atılıyor herkese tavsiye ediyorum burası çok eğitici bir kurum. Biliyorum ön yargılı olarak yaklaşacaksınız sonuçta online eğitim diye bende öyleydim ama işin içine girince yersiz olduğunu anlayacaksınız.

 87. AvatarNadir K************

  İş ilanlarını araştırırken sosyal medya üzerinden Kariyer Adam ilanlarını gördüm ve başvurdum. Neticede buralara gelebileceğimi hiç düşünemezdim. Başvurup kabul edilenlere çok başarılı bir eğitim veriyorlar. Bu eğitimin amacı iş yerleri için verdikleri eğitim için daha çok kaliteli ve becerikli personel yetiştirmek. Kendilerini verdikleri eğitimin konusuna adamışlar diyebilirim. Ben de ne iş yapar bu İnsan kaynakları uzmanları derdim şu an bende bu işi yapıyorum ve gördüm ki yaptıkları iş ve benim şu an yaptığım iş hiçte küçümsenecek bir iş değil 🙂

 88. AvatarFevzi Ç*********

  Burada çok verimli bir çalışma sistemi var. Her şey en ince ayrıntısına kadar titizlikle özenerek yapılıyor. Çözüm odaklı bir kurum meslek sahibi olunabilecek nadir yerlerden. Disiplin dahilinde ilerlemenin çok daha büyük başarı getireceğini düşünüyorum. Sistemli çalışmak maalesef her kurumda olmuyor. Bu kurum bunu başarmış ve bunun sayesinde başarıları her öğrencide bir adım daha ilerliyor ben de başarılı olan öğrenciler arasına katılmak için elimden geleni yapacağım. Derslerim bitmek üzere umarım sınavdan da istediğim sonucu alıp daha fazla zaman kaybetmeden hayatıma yön verebilirim.

 89. AvatarOnur U**********

  Ben lise terkim. Tek derdim futbolcu olmaktı ama olmadı. Ben de lise eğitimimi tamamlamak istedim hiç değilse ama ne çare, şimdi garsonluktan öteye gidemiyorum maalesef. Bu böyle olmaz deyip işkur destekli kurslara bakmaya karar verdim. İşkurun sitesinden özel istihdam bürolarına bakarken içlerinden bana en uygun olanı Kariyeradam olarak gördüm çünkü artık ben de masa başı bir iş istiyordum. Ankarada oturduğum için direk kursa gittim kursu biraz irdeledikten sonra yazılmaya karar verdim. Umduğumu burada buldum. Bana çok bilgi aşıladılar ve hala devam ediyorlar. Gerçekten bu dizeleri yazarken çok mutlu bir şekilde yazıyorum. 1 ay oldu daha eğitime başlayalı. Sonunda daha iyi şartlarda işim olacak teşekkürler.

 90. AvatarFatma G******

  İşsiz biri olarak çok iş aradım çok başvuru yaptım. CV’lerin haddi hesabı yok o derece yani. Kimi döneriz dedi kimi dönmedi. Üniversite mezunuyum ama bölümümden sanırım kaybediyorum. Meslek kazandıran kurslara yöneldim. Sanki ilkokul mezunuymuşum gibi. Ama sonra buranın bana çok şey kazandırdığını görünce iyi bir tercih yaptığımı anladım. En azından geçerli bir mesleğiniz oluyor ve bu meslek sonucunda işe yerleştiriliyorsunuz. Kariyer adam’a teşekkürler.

 91. AvatarTarık K*************

  Ben Muğla’dan Tarık. Ben belediyede çalışan bir işçiyim. Yazı işlerindeyim ama kadroda değilim. Geçici işçi olarak devam ediyorum. Büyük ihtimal geçici olmaya devam edilecek. O yüzden kendimi sağlama almak adına neler yapabilirim derken kendi yaptığım işten biraz daha üst seviyede olan insan kaynakları departmanlarını araştırırken karşıma belirli kurumlar çıktı en çok dikkatimi çekense Kariyere adam oldu. Hatta arkadaşımla kafede oturuken arkadaşımın misafiri geldi konu işten açıldı kendisi de Kariyer Adama başvuru yapmış. Bende onunla biraz konuştuktan sonra konu da ortak olunca arkadaş olduk bende onunla birlikte kursa yazıldım. Uzaktan eğitim alıyorum. Belki meslek değiştirmem benim için iyi olur hem de aileme bakmakta zorlanmayacağım bir iş olacak.

 92. AvatarPervin Ö*********

  Moda meslek lisesi mezunuyum. Alanımda çalışmalarımı yükseltmek istiyordum. Arkadaşlarım ve burada ki staj gören arkadaşlar bana kariyer adam diye bir eğitim kurumunu söyledi. Ben hemen arama taraftarı değildim açıkçası sonra geniş çaplı bir araştırmadan sonra aradım form doldurmam gerektiğini söylediler. Uzaktan eğitim görmek hayatımda ilk defa yaptığım bir şeydi bu arada. Ama gayette memnunum. Tavsiye de ederim herkese şimdi sertifikamla kariyerimde iyice yükseleceğim. Teşekkür ediyorum Kariyer Adama…

 93. AvatarOrhan K********

  Kariyer adama başvurdum olumlu sonuçlandı 2 hafta içinde derslerim başladı. Kariyer anlamında çok fayda sağlayacak bana bu kurs. Hem mesleki açıdan hem teşvik açısından hem iş yerleşimi açısından bayağı sağlam bir kurum. Elbette araştırmadan bunları söylemem imkansız tabiki, işe yerleşen insanların sayısına kursun başarı oranlarına olan gerekli araştırmaları yaptıktan sonra bende bu kurum sayesinde kendi hayatıma yön verenler arasına katıldım.

 94. AvatarDamla A***********

  Herkes iş görüşmelerinde çok başarılı bir kurum olduğunu söylüyordu. Kim eğitimi tamamlayıp görüşmeye gitse hemen işe alınmış. Arkadaşımda söylemişti bana burayı beraber araştırdık içimizde biraz tereddüt vardı ama bir cesaret karar verdik ve sonra kursa gidip kayıt olduk, eğitimlerimiz yeni başladı girdiğimiz bu yol bizim için inşallah güzel sonuçlar doğurur.

 95. AvatarErdal K*******

  arkadaşlar her şeyden önce selamlar, 2 ay süren eğitimim sonrası girdiğim sınavdan da geçtim ve iş yönlendirme sürecine geldim bir kaç yer denedim sadece bir kaç bana bağlı benim isteğim dışında olan kriterlerden dolayı ama burası size işe yerleşene kadar görüşmeye gönderiyor. Anlaşmalı firmaların hangisi boş ise hangi pozisyon geçerli ise oraya yönlendiriyorlar. Gayet güzel bir sistem.

 96. AvatarNuri Ö********

  Herkese merhabalar. Kariyer adamda şansımı denedim ve çok iyi yerlere geldim. Mülakatı oldukça başarı ile tamamladım. Şimdi hiç olmadığım kadar rahatım çünkü hemen işe yerleştim. Muhteşem fırsatı
  gerçekten burada yakaladığıma inanıyorum. Umarım iş hayatımda böyle güzel devam eder 🙂

 97. AvatarHızır Ö*************

  Tavsiye ederim ki kariyer adamdan çok memnunum. Beni meslek sahibi yaptı. Her şey kayıt olmam ve mülakatı geçmemle baslamıştı. Daha sonra sınavlarıma çok özenle çalıştım ve 2 aylık eğitim
  neticesinde sertifikamı aldım. Beni çesitli firmalara gönderdiler zaten sitede size özel kısımdan başvurunuzu öğrenebiliyorsunuz. Simdi firmalarla görüşmeler halindeyim.

 98. AvatarMurat E***********

  Zannımca uzaktan eğitim veren donanımlı tek yer kariyer adam. Hem zaman açısından hemde eğitimden verim alabileceğiniz bir yer. Hem eğitim verip hem işe yerleştiriyorlar en büyük katkısı da bu.
  Kariyer adam tüm bu aşamaları takip ederek yardımcı oluyor. Şahsen benim takıldığım yerlerde hep yardımcı oldular Kariyer Adama çok teşekkür ediyorum ….

 99. AvatarOğuzhan K*******

  Meslek kazandıran ve is garantili kurslara yöneldim. Burayı zaten daha önceden duymuştum. Kayıt oldum ve bir kaç gün içinde evraklarımı istediler daha sonra dersler başladı 2 ay sürdü. Sınavdı, iş yönlendirmeydi derken 4.ayın sonunda sertifikamı ve mesleğimi elime almıştım bütün süreç çok hızlı gelişiyor. KariyerAdam sayesinde iş sahibi oldum….

 100. AvatarMehmet Ali A************

  Babamın işinde çalışıyordum. Kendine ait küçük bir market işletiyor. Ama biraz kendi aramızda ufak çaplı sorun yaşadık. Bu yüzdendir ki ben gitmemeye basladım. Tabi darda kalınca yardim ediyorum o ayrı. Diplomam lise diploması is bulmam zor. Zaten deneyimimde yok. Kariyer Adam’ı internetten iş yönlendirmeli kursları ararken hep görüyordum, aradım istediğim mesleğin geçerli olduğunu söylediler ücret ve mülakattan sonra dersler başlayacakmış. Form doldurdum akabinde evrak. Şimdi derslerim 2 ay, daha sonra is görüşmelerim başlayacak her şey için teşekkür ediyorum.

 101. AvatarAli Ş******

  Her gecen issizlik gününde bir ümitle acaba bugünde isten ararlar mi diye düşünüp dururdum. Artık bunlar çok uzaklarda kaldı. Tabi ki kariyer adam sayesinde. Her defasında umudum kariyer adam sayesinde arttı. Ve meslek sahibi olabildim. Sertifikamı aldıktan 1 hafta içinde yerleştirildim. Çok teşekkürler.

 102. AvatarEbru G******

  İş istihdamım çok iyi firmalar tarafından sağlandı. Beni çağırdıklarında sevinçten havalara uçmuştum. Normalde kariyer adam referansınız olmasaydı buranın önünden bile geçemezdiniz. Şu an ise alındım 1 ay kadardır alışıyorum. Emekleri için bütün kariyer adam ailesine teşekkürler.

 103. AvatarSelami A*********

  Her yerde bu güne kadar sanırım 330’a yakın cv bırakmışımdır. Dönenlerde oldu ama herkes işin tanımını yaparken maalesef yazıldığı gibi anlatmıyor. İstiyorlar da istiyorlar o yüzden hep kaliteli ve ismi olan yerlerle çalışmak gerekir. Tabi bunun içinde ya torpilinz ya sertifikanız bir belgeniz şart yani. Derken eski çalıştığım yerden arkadaşım kursları duyduğunu söyledi bende araştırdım biraz kursu aradım gerekli bilgileri edindikten sonra hemen kayıt oldum. Kariyer adam meslek sahibi yapıp direkt işe yönlendiriyor. Başta bende çok tereddüt ettim ama iyi ki vazgeçmemişim. İyi ki böyle meslek kursları var. Kariyeradama teşekkür ederim.

 104. AvatarZiynet G************

  Kalite isteyen eğitimden tamamen bilgi ve donanım bekleyenler kariyer adam tam size göre.. Sertifika alıpta ise yerleşen arkadaşların basari öyküleriyle dolu burası. Kime sorsam zar zor okuyup işe girme çabasında olan kişilerdi. Gerçi aralarında üniversite mezunları bile var. Bu devirde zaten kimseye iş yok ki. Hele ki pandemi sürecinde. Neyse ki kariyer adam var, geçmiş başarıları benim umudumu hep taze tutuyor.

 105. AvatarHatice K************

  Arkadaşlarım bana kariyer adam diye bir eğitim kurumunu methetti. Bende hemen aradım form doldurmam gerektiğini söylediler. Hemen doldurdum katıldım kabul edildim. Uzaktan eğitim görmek hayatımda ilk defa yaptığım bir şeydi bu arada. Ama gayette memnunum. Derslerim bitmek üzere her şey inşallah güzel olur…

 106. AvatarErsan E*****

  Kariyer adam mezunu olarak program sonrası hemen işe yönlendirilmem gerçekleşti. Bu alanda yükselen ve iyi bir kariyer yapanlar hep kariyer adamda çoğalıyor. Herkese tavsiye ediyorum.

 107. AvatarŞükrü A**********

  Herkese selam tam manasıyla sertifikamı alıp işe yerleşmek için canla başla çalışıyorum derslere. Gerçekten buraya zor yollardan geldim ve kazanmalıyım. Çok zor bir sektör insan kaynakları ama bunu kariyer adamla alt edeceğim. Kariyer adam güven veren bir kurum. Herkese tavsiyem ön yargılı olarak yaklaşmadan bu programı iyice araştırmaları ve güvenmeleri..

 108. AvatarAhmet A*******

  Merhaba ismim Ahmet. Diyarbakır’da yaşıyorum. Üniversiteyi Ankara’da okurum. Okul bitikten sonra memlekete tekrar döndüm. Biraz zaman geçirdikten sonra iş arama sürecine girdim. Bütün firmalara elden CV bıraktım ilanı olan firmalara internetten başvuru yaptım. Ama maalesef olumsuz dahi olsa bir dönüş alamadım hiçbirinden. Sonra iş arama sürecini bırakarak askerlik aradan çıksın düşüncesiyle askere gidip geldim. Döndükten sonra iş arayışım tekrar devam etti. Yine aynı şeylerle karşılaşınca anladım ki referans olmadan iş bulmak maalesef çok zor. Ankaradan bir hocamı arayarak durumu anlattım ve ne yapmam gerektiğiyle alakalı fikir almak istedim. Kendisi de bana Ankara’da bir eğitim kurumunun yönlendirme yaptığı online eğitim verdiği ve referans olarak bütün öğrencilerini desteklediğini öğrendim. Hocam da arada olunca arayıp konuştum ve kargoyla evraklarımı gönderdim. 2 ay eğitim aldım sınava girdim sertifikamı aldım. Eğitmenler çok ilgiliydi eğitim çok verimli geçti. Ardından çok geçmeden yönlendirme sürecine geçtim. zaten sizi arayıp soruyorlar ne zaman başlamak istersiniz diye. Size bağlı ne zaman isterseniz o zaman başlıyor iş süreci. Ben beklemedim hemen 2 hafta sonra firmalarla görüşmeye başladım. Referans gerçekten harika bir şeymiş. Onların sayesinde çok tatmin edici bir ücretle insan kaynakları departmanında çalışıyorum. Sağolasınız.

 109. AvatarMelike U************

  Adım Melike 32 yaşında 2 çocuk annesiyim. Eşimin işi sebebiyle Antalya da yaşıyoruz. Ben daha önce hiç çalışmadım. Üniversite mezunuyum ama geçmişte hiç iş tecrübem olmadı. Evlenip 2 çocuk sahibi olunca da bunun eksikliğini çok hissetmedim açıkçası. Ama zaman geçtikçe be çocuklarım biraz büyüyünce çevremdeki herkesinde çalışıyor olmasından dolayı artık çalışma kararı aldım. Bireysel bir çok şirkete başvuru yaptım ama daha önce hiç deneyimim olmadığı için genelde olumsuz oldu. Bekliyordum zaten bu sonucu. Daha sonra kendimi daha farklı alanlarda geliştirmem gerektiğini düşündüm. Online sertifika programlarına başvuru yapmaya karar verdim. İnternette araştırmalarımı yaptım. En mantıklısı kariyer adam oldu benim için. Çünkü kariyer adamla alakalı gerçekten çok fazla sitede olumlu yorumlar okudum ve içime çok sindi. Bir de bakıldığı zaman 594 TL eğitim ücreti cidden çok uygun. Evraklarımı hazırlayıp izlemem gereken yolla alakalı uzmanlardan destek aldım. İşlemlerimi tamamladım ve 2 ay uzaktan eğitim aldım insan kaynakları alanında. İş yönlendirme aşamasına geldiğimizde ise o kadar çok şaşırdım ki iş meslek uzmanları beni aradığında. Çok heyecanlandım ve bir an önce Antalya bölgesinde bulunan bütün firmalarla görüşmek istediğimi söyledim. Bana görüşmelere gitmeden önce neler yapmam gerekiyor nasıl giyinmem gerekiyor nasıl konuşmak gerekiyor bunlarla alakalı bile en ince ayrıntıya kadar Bilgi verdiler KariyerAdamdan. Avantajı ise istediğiniz kadar firmayla görüşebiliyorsunuz. Benim görüşmelerim yaklaşık 3 hafta sürdü. Sonra beni Antalya’nın en meşhur otellerinden biri olan R**P O*** den aradılar. Kalbim yerinden çıkacaktı. İşe alınmıştım. İnsan kaynaklarında asistan olarak 1 hafta sonra işe başladım. Çocuklarımı da otelin kreşine bırakıyorum. Herşey harika gidiyor şimdilik. Herkese teşekkür ederim. Siz de sakın hayallerinizden vazgeçmeyin

 110. AvatarYavuz K*********

  Herkese selam. Uzun uzun yazıp sizi sıkmak istemem. Ama eğer tereddütleriniz varsa kariyer adamla alakalı daha fazla düşünmeyin derim. Zaten bütün başarıları, öğrenci yorumları, sponsorlarıyla her şey ortada. Kaliteli bir eğitim istiyorsanız kesinlikle doğru adrestesiniz. Ben kayıt yaptırdım 3 arkadaşımla beraber. Kariyer adam sayesinde hayatımız değişti. Herkese teşekkürler.

 111. AvatarFunda A**********

  Herkese merhaba. Size Kayseri’den yazıyorum. Kaliteli bir eğitim istiyorsanız ve sonunda iş sahibi olmak istiyorsanız inanın en kalitelisi KariyerAdam . Ben çok memnun kaldım. Çevremdeki herkese de tavsiye ediyorum. Çünkü iş arama sürecinin ne kadar sancılı ve yorucu bir süreç olduğunu çok iyi biliyorum. Ben kariyer adam sayesinde bu süreci çok mutlu bitirdim. Tabi bu süreçte size de büyük görevler düşüyor. Çalışmanız ve eğitime zaman ayırmanız gerekiyor. Bunları göze alan herkes işe yerleşiyor.

 112. AvatarOzan K**********

  Selam herkese ben Ozan. Ailem çiftçilikle uğraşıyor. Ben de yıllardır onlara yardım ediyorum. Sadece üniversite eğitimim için İstanbul’a gidip geldim 4 yıl. Onun dışında hep Kırşehirdeydim. Mezun olduktan sonra kırşehirde kalmama kararı aldım. Çünkü ailem onların işlerini devam ettirmem için çok ısrarcıydı. Ama ben kendi mesleğimi yapmak istiyordum. Zor da olsa ailemi ikna ettim ve iş arayışına koyuldum. İnternette gerekli yerlere başvurumu yaptım. Sonra bir sitede kariyer adamla tanıştım. Bir haftasonu randevu alarak Ankara’da ofislerine gittim. Bilgi aldım kayıt yaptırdım. Herşey çok hızlı ilerliyordu ve çok hoşuma gidiyordu . 2 ay eğitim bitti sınava girdik. Sertifikalar gönderildi. Sonra Ankara’da iş görüşmelerine gitmeye başladım. Malum Kırşehir küçük bir il. O yüzden tercihimi en yakın olan ankaradan yana kullandım. Şuan 9 aydır K** firmasında işe alım uzmanlığı yapıyorum. Emeklerinize sağlık.

 113. AvatarŞuayip Ö******

  Buraya kariyer adama ve bütün çalışanlarına teşekkür etmek için yazıyorum. Bundan 1 yıl öncesinde eşimden ayrıldım ve çok zor zamanlar geçirdim. Kendimi toparlamam çok zaman aldı. Herşey bitti artık eskisi olmaz dediğim an tanıştım kariyer adamla. Kafamı dağıtmak ve bişeyler zaman geçirmek için arayış içerisindeyken karşılaştım internette. Keyif içerisinde okudum yazılanları. Tereddütlerim oldu tabi ama kaybedecek çokta fazla bişeyim yoktu açıkçası. İstenilen evrakları hazırladım ve teslim ettim. Ardından onay aşamasını bekledim. 2 ay keyifli bir eğitim aldım. Ben Çankırı’da yaşıyorum. Sınav için Ankara’ya geldim. Sınav günü gruptan diğer arkadaşlarda da yüz yüze görüşme fırsatım oldu. Hepsi en az benim kadar memnundu. Çok çalışamayacak ve sınav kaygısı olanlar hariç 🙂 sınavın ardından da sertifika hızlı bir şekilde ulaştı tarafımıza. Sonra hemen yönlendirme sürecine geçildi. Yerleştirmeler tamamen kişinin istediği firmaya yönelik yapılıyor. Tekrar ayağa kalkmana yardımcı olan beni iş sahibi yapan bu mükemmel kuruma binlerce kez teşekkür ederim.

 114. AvatarMustafa E**********

  Selam arkadaşlar. Adım Mustafa. Eğitim süreci devam eden bir kariyer adam öğrencisi olarak yazıyorum size. Öncelikle eğitimim başlayalı yaklaşık 1,5 ay oldu. Herşey şuan sorunsuz ilerliyor. Eğitim süreci içerisinde sürekli sorularınızı sorabileceğiniz ve sizi yönlendiren bir eğitim danışmanınız var . Mail üzerinden ve destek talep kısmından da sürekli eğitmen ve iş meslek danışmanlarınızla görüşme yapabiliyorsunuz. Eğitim sonunda yönlendirme yapılacak firmalara da kendi öğrenci paneliniz üzerinden erişim sağlayabiliyorsunuz ki bence bu çok güzel bişey. Sonrasında nelerle karşılaşağınızı önceden görüyorsunuz. Düşünen arkadaşlara gönül rahatlığı ile tavsiye ederim. Sonraki süreci de paylaşacağım mutlaka. İyi günler dilerim

 115. AvatarÖmer Faruk K**********

  arkadaşlar merhaba ben İstanbul’dan Ömer ön lisans mezunuyum, biliyorsunuz iş olanakları üniversite mezunu olsanız bile kpss den yüksek puanlar almadığınız sürece mümkün değil. İnternette işkur’un sitesinde gezinirken teşvik programlarından insan kaynaklarını gördüm ve nasıl alınır tam olarak nasıl bir imkan vaad ediyor diye araştırdım karşıma ilk çıkan yer KariyerAdan oldu biraz hakkında bilgi edindikten sonra kursa kayıt oldum takribi 5 aylık bir süreç sonrasında (eğitim, sınav iş yönlendirmesi) çok iyi bir maaşla Ataşehirde K********* M***** LTD. ŞTi.’nde işe girdim. her şey için kariyeradama teşekkür ederim ….

 116. AvatarAtila G**********

  Ben Atila, benim durumum sizinkilerden biraz farklı sanırım. O yüzden okumanın ve emek vermenin uğraşmanın ne kadar önemli olduğunu belki bu yorumdan sonra siz de daha iyi anlarsınız. Benim babamın farklı illerde toplamda 3 tane şirketi vardı. Bu yaşıma kadar hiç iş aramadım para kazanmak için uğraşmadım. Zaten herşey önümde hazırdı. Ama hayat bazen herşey olduğu gibi gitmiyor maalesef. İflas ettik ve borçlarımızı ödeyebilmek için bütün her şeyimizi satmak zorunda kaldık. Artık çalışmak ve para kazanmak zorundaydım. Arkadaş çevresindeki bir tanıdık yönlendirmesiyle İstanbul’dan Ankara’ya kariyer adama görüşmeye gittim. Şunu da çok iyi biliyordum ki eğer referansın yoksa iş bulmak çok daha zor. Geldim görüştük ve onlara da süreci anlattım. Daha önce iş deneyimim olmadığını söyledim. Uzmanlar bana eğitimi iyi alırsan emek verirsen olabileceğini söylediler. Kayıt oldum ve 2 Ay eğitim aldım. Babamın ısrarıyla da işletme bölümünü bitirmiştim. Eğitimim bitikten sonra hemen firmalara görüşmeye gönderdiler. Yaklaşık 1 ay bütün İstanbul’daki anlaşmalı firmalarla görüştüm. 1 ayın sonunda iş yerleştirmem tamamlandı. 1 yıldır çalısıyorum. İsteyen emek veren herkes başarıyor arkadaşlar.

 117. AvatarŞahin A**********

  selamlar Sivastan Şahin ben lise mezunuyum 28 yaşımda artık iş konusunda tamamen ümidimi kesmişken bir arkadaşım vasıtasıyla yollarımın kesiştiği Kariyeradama çok teşekkür ederim öncelikle. sağladıkları imkan günümüz iş standartlarına göre çok üst düzeyde bir seviyede çünkü çok ciddi firmalarla çalışıyorlar ve kurs bitiminin hemen arkasına işe yönlendirilmeniz gerçekleşiyor. bende bu kurs sayesinde şu anda çalıştığım iş yerinde gayet tatmin edici bir maaşla çalışmaya devam ediyorum, adeta küllerimden doğdum kariyeradam bana bir fırsat verdi …

 118. AvatarHakkı T**********

  Selam arkadaşlar, ben lise mezunuyum. Benim gibi üniversite okumamış veya okuma imkanı olmayan herkese yorumumu iyi okusun. Türkiye de artık üniversite mezununa bile iş yokken lise mezunu arkadaşların iş bulması çok daha zor maalesef. 28 yaşındayım ve bu yaşıma kadar hep gelip geçici işlerde öylesine çalıştım. Annem ve 2 kız kardeşimle yaşıyorum. Annemin ısrarıyla birkaç defa sınavlara hazırlandım ama isteğim olmadığı için çokta önemsemedim. Daha sonra internette iş ararken kariyer adamla karşılaştım. Ankara’da yaşıyorum gidip ofislerinde görüştüm. Bana çok iyi Bilgi verdiler. Ayrıca misafirperverliklerinden dolayı da S** hanıma teşekkür ederim. 2 ay haftada 3 gün online eğitim aldım. Sonra sınava girdik. Eğitimden uzaklaştığımı ve odaklanma sorunum olduğunu uzmanlara gittiğimde anlatmıştım. Onlarda benim öğrenebilmem için ellerinden geleni yaptılar. Ekstra not gönderdiler arayıp ilgilendiler. Onların sayesinde çalıştım ve sertifikamı aldım. Sertifikadan sonra hiç nefes almadan iş yönlendirme sürecim başladı 🙂 Ankara’da ki firmalarda görüşmelerim sürüyor. Haftada en az 3 firmayla buluşturuyorlar beni. Herkese emekleri için teşekkür ederim.

 119. AvatarSevil T*************

  Selam arkadaşlar. İsmim Sevil. Kariyer adamı nişanlım sayesinde tanıdım. Düğünümüze 1 yıl vardı ve eşimin mesleği nedeniyle şehir değişikliği yapmamamız gerekecekti. Haliyle çalışmış olduğum şirketten de ayrılmam gerekiyordu. Eşim internette gezinirken kariyer adamı görmüş ve araştırmış. Telefonla arayarak uzmanlara bağlandım ve süreçle alakalı bilgi aldım. İnsan kaynakları zaten çok ilgi duyduğum bir alan oldu her zaman. Ardından hemen evrak gönderdim ve kabul edildim. 2 Ay eğitim harika geçti. Her şey mükemmeldi. 2 hafta sınava girdim. Başarılı oldum. Eşimin tayini nedeniyle Balıkesir’e yerleşeceğiz. Kendi isteğimle iş yönlendirme sürecini düğüne kadar askıya aldık. Firmalar zaten hazır. Düğünün ardından hiç beklemeden görüşmek için sabırsızlanıyorum. İş ar…

 120. Avatarİlker K*************

  İyi günler herkese. Öncelikle bu sitede şuan burada yazılanları okuyorsanız doğru adrestesiniz. Ben bu tarz konularda çok pimpirikli ve araştırmacıyım. Kariyer adama kayıt yaptırmadan önce yaklaşık 10 gün boyunca ince ince araştırma yaptım. Araştırmalarım sonucunda büyük çoğunluğun eğitimden çok memnun kaldığını emek veren uğraşan herkesinde işe yerleştiğine emin oldum. Büyük bir hevesle kayıt oldum. Evraklarım onaylansın diye günlerce dua ettim 🙂 şuan hayallerimden çok daha iyi bir kurumda işe alım uzmanlığı yapıyorum. Bu kadar kısa sürede beni hayallerime kavuşturan arkamda duran ve beni asla yalnız bırakmayan bütün kariyer adam ailesine teşekkürü bir borç bilirim.

 121. AvatarSelma E*******

  Herkese Merhaba. Adım Selma. Size Kahramanmaraştan yazıyorum. Yorumlara denk gelince ben de araştırma yapan arkadaşlara bir faydam dokunsun istedim. Bundan yaklaşık 3 yıl önce oldu benim kariyer adamla karşılaşmam. Kahramanmaraşta çok baskıcı bir ailede 2 odalı bir evde toplam 10 kişi ile yaşamak ve okumak zorundaydım. Tek çaremin okumak ve kendimi geliştirmem gerektiğinin de fazlasıyla bilincindeydim. Üniveristeye hazırlandığım sene çok zorluklar yaşadım hem maddi hem manevi. Çevremde okumam için beni destekleyen bir kişi bile yoktu. Herşeyle tek başıma mücadele etmek ve başarmak zorundaydım. Ben pes etmedim. Sınava çok iyi hazırlandım ve kazandım. Ankara Üniversitesi Uluslararası İlişkiler. Neyse buralara çok fazla giripte sizi sıkmayım 🙂 4 yıl boyunca ankara da yaşadım. Kurslara gittim seminerlere katıldım. Hem kasiyerlik yaptım hem para biriktirdim. Biriktirdiğim parayla da İngilizce kursuna yazıldım. İngilizcemi ilerlettim. Maraş’a tekrar dönmek istemiyordum. Ankarada iş arayışım başladı. Bi arkadaşımın yakını tavsiyesiyle kariyer adama gittim. Ofislerinde ziyaret ettim. Herşey cok güzeldi. Hem kendimi geliştirebilecektim hem de Kahramanmaraş’a tekrar dönmek zorunda kalmayacaktım. İstenilen evrakları teslim edip onay gelmesi için heyecanla uzmanlardan telefon bekledim. Onay sürecimin ardından 2 ay harika bir kadrodan eğitim aldım.Hemen beklemeden MEB sınavını yaptı. Sertifikamı aldım ve yönlendirme sürecim başladı. Şuan Ankara’da K** Firmasında İnsan Kaynakları Uzmanı olarak çalışıyorum. Asistan olarak başladığım görevime 2,5 yılın sonunda uzman olarak devam ediyorum. Emeği geçen beni hayallerime ve özgürlüğüme kavuşturan bütün çalışanlara teşekkür ederim.Herkese Merhaba. Adım Selma. Size Kahramanmaraştan yazıyoru. Yorumlara denk gelince ben de araştırma yapan arkadaşlara bir faydam dokunsun istedim. Bundan yaklaşık 3 yıl önce oldu benim kariyer adamla karşılaşmam. Kahramanmaraşta çok baskıcı bir ailede 2 odalı bir evde toplam 10 kişi ile yaşamak ve okumak zorundaydım. Tek çaremin okumak ve kendimi geliştirmem gerektiğinin de fazlasıyla bilincindeydim. Üniveristeye hazırlandığım sene çok zorluklar yaşadım hem maddi hem manevi. Çevremde okumam için beni destekleyen bir kişi bile yoktu. Herşeyle tek başıma mücadele etmek ve başarmak zorundaydım. Ben pes etmedim. Sınava çok iyi hazırlandım ve kazandım. Ankara Üniversitesi Uluslararası İlişkiler. Neyse buralara çok fazla giripte sizi sıkmayım 🙂 4 yıl boyunca ankara da yaşadım. Kurslara gittim seminerlere katıldım. Hem kasiyerlik yaptım hem para biriktirdim. Biriktirdiğim parayla da İngilizce kursuna yazıldım. İngilizcemi ilerlettim. Maraş’a tekrar dönmek istemiyordum. Ankarada iş arayışım başladı. Bi arkadaşımın yakını tavsiyesiyle kariyer adama gittim. Ofislerinde ziyaret ettim. Herşey cok güzeldi. Hem kendimi geliştirebilecektim hem de Kahramanmaraş’a tekrar dönmek zorunda kalmayacaktım. İstenilen evrakları teslim edip onay gelmesi için heyecanla uzmanlardan telefon bekledim. Onay sürecimin ardından 2 ay harika bir kadrodan eğitim aldım.Hemen beklemeden MEB sınavını yaptı. Sertifikamı aldım ve yönlendirme sürecim başladı. Şuan Ankara’da K** Firmasında İnsan Kaynakları Uzmanı olarak çalışıyorum. Asistan olarak başladığım görevime 2,5 yılın sonunda uzman olarak devam ediyorum. Emeği geçen beni hayallerime ve özgürlüğüme kavuşturan bütün çalışanlara teşekkür ederim.

 122. AvatarEnder K*********

  Bu kurum eşine az rastlanacak nitelikleri barından bir kurum online derslerin kalitesinden tutun çalışan tüm personeller dahil herkes işinin ehlii tecrübeli ve profesyonel insanlar kurs içerisinde geçirdiğim süre içerisinde hiçbir sorun yaşamadım ve çok güzel bir işe de giedim. Ordu da bir firmanın insan kaynakları ve uzmanlığı departmanında 3600 tl maaşla çalışıyorum her şey için çok teşekkür ederim Kariyer Adam.

 123. AvatarZeki U*************

  Merhaba ben Zeki. Size bu iş anlamında yürüdüğüm taşlı yolları nasıl geçtiğimi anlatmak istedim. Yaşım 28. Üniversiteden mezun olduktan sonra tam 3 yıl aralıksız KPSS çalıştım. Umudumu hiç kaybetmeden sıkılmadan hazırlandım. Ama sonu hep hüsran oldu maalesef. Türkiye’de de memurluk sistemi zaten başlı başına bir tartışma konusu. Son sınavdaki başarısızlıktan sonra artık bir daha girmeme kararı aldım. Özel sektörde iş bulmam ve artık çalışmam gerekiyordu. Çünkü yaşım geçiyordu ve herhangi bir iş tecrübem yoktu öncesinde. İş ilanlarına bakarken insan kaynakları departmanı çok ilgimi cekti. Ben de zaten çalışma ekonomisi mezunuyum. Bu Alanda bir eğitim almak ve kendimi geliştirmek için hemen arayışa başladım. Sitelerde gezinirken kariyer adamla karşılaştım. Bir de eğitim sonunda iş yönlendirme yaptıklarını öğrendikten sonra havaya uçtum resmen. Bir taşta iki kuş vurmuştum 🙂 neyse zaman kaybetmeden hemen başvurdum 594 TL eğitim harcımı yatırdım. Eğitim aldım ve iş yönlendirme sürecim başladı. İnanmazsınız belki ama cok iyi bir firmada insan kaynakları asistanı olarak işe başladım. İstanbulda Ataşehirde çalışıyorum. Herkese teşekkürü borç bilirim.

 124. AvatarMelek B********

  herkese merhabalar, Kariyer Adama 2018 yılının başlarında rastladım ve o günden sonra benim için her şey hem daha zorlaştı hem daha kolaylaştı nasıl mı, hem yeni bilgileri öğrendim bu departmanla ilgili daha önceden bir bilgiye sahip olmaadığım için bu benim için biraz zordu iyi olan kısmıysa şu an bu kurs sayesinde Ankara İvedik Organize Sanayide bir LTD şirketinde İK Uzmanı olarak çalışıyorum. Her şeye teşekkür ederim kariyer adam 🙂

 125. AvatarEkrem Y********

  Ankara merkezli Türkiye’nin her yerine uzanan bu kurumla ilgili ne söylesem kifayetsiz kalır her anlamda çok profesyonel tam anlamıyla kurumsal bir kurum, iki aylık bir eğitim süreci sonunda sınava girmiştik ve daha sonrasında aradan bir bir buçuk hafta geçti geçmedi işe yönlendirmem gerçekleşti. Kariyeradama sonsuz teşekkürlerimi sunarım …

 126. AvatarAteş Ç**********

  arkadaşlar kariyer adama yeni kayıt oldum kayıt olma nedenim de arkadaş çevremden de bu kuruma kayıt olup işe girenler var ayrıca tavsiye sitelerindeki yorumların yardımı da çok oldu inşallah bende arkadaşlarım ve diğer insanlar gibi güzel bir iş sahibi olabilirim.

 127. AvatarSeçil S*******

  arkadaşlar ben Konya’dan Seçil, biliyorsunuz ki kadın olarak vasıflı bir iş bulmak, kurumsal alanlarda iyi bir statüde iş bulmak eğer üniversite mezunu değilseniz çok zor. hasbel kader internette gezinirken işkur teşvikli programlardan insan kaynakları programını gördüm. biraz araştırdım ve bu kurum karşıma çıktı. Kariyer Adamdan aldığım kurs neticesinde T***** M****** firmasında ik uzmanı olarak çalışmaya devam ediyorum. benimle aynı fikirde olan herkes hiç beklemden bu kurumu araştırıp kayıt olsun

 128. AvatarAlparslan İ*******

  size Samsundan yazıyorum arkadaşlar Liseden sonra Üniversiteye çalışmam aileme bakmam gerektiği için gidememiştim. çok fazla iş değiştirdim çünkü herhangi bir altın bileziğim malesef yok. her zaman işe gittiğimde sürekli muhattap olduğum insan kaynaklarında çalışan kişiler her zaman ilgimi çekişmişti yaptıkları iş açısından, sonra bende yapabilir miyim diye düşünürken biraz araştırma yapmak istedim sonra Ankarada işkur teşvikli bu departmanın sertifikasını veren Kariyer Adama rastladım aradım telefonda gerekli bilgileri aldıktan sonra 1-2 gün düşündüm ve kayıt olmaya karar verdim 2 aylık bir eğitim süresi ve sınav sonrasında aradan 7-8 gün içerisinde işe yerleştirilmem gerçekleşti ve aradan 2,5 sene geçti hala bu iş yerimde çalışıyorum ilk girdiğimde maaşım 3200 iken şu an 4000 tl. Çok şükür ki bu kuruma kayıt olmuşum üstümde emeği olan herkese teşekkür ederim.

 129. AvatarÖzer Ç***********

  Herkese selam arkadaşlar, Kariyer Adam sayesinde girdiğim iş yerimden bu yorumu yazıyorum ve söylemeliyim ki, iyi ki bu kuruma kayıt olmuşum bu kurum sayesinde yıllarca çalıştığım Kpssden alamadığım sonucu, bu kurum sayesinde devlet kurumu olmasa da en az devlet memuru statüsünde almış oldum. her şey için teşekkür edeerim

 130. AvatarSerdal A******

  Merhabalar. Size Adana’dan yazıyorum. Yaşım 26. Babamın ufak bir marketi var. Yıllardır beraber çalışıyoruz. Ailemle yaşadığım için bu zamana kadar maddi olarak herhangi bir zorluk yaşamadım. Bu yüzden de bu zamana kadar farklı bir iş arayışım hiç olmamıştı. Ama babamla ufak çaplı bir tartışma yaşayınca artık kendi marketimizde çalışmama kararı aldım. O günden sonra iş arayışım başladı. Lise mezunuyum ve iş bulabilmenin de ne kadar zor olduğunun farkındaydım. Ama kafaya koymuştum ve yapacaktım. Bu süreçte internette Kariyeradamla tanıştım. 594 TL gibi cüzi bir ücrete İnsan Kaynakları eğitimi verdiklerini ve sonrasında işe yerleştirdiklerini öğrendim. İnanın denemekten bir şey kaybetmem mantığıyla hiç düşünmeden kayıt oldum. Üniversite okumadığım için en azından bir meslek öğrenirim diye eğitim sürecinde de elimden gelen çabayı gösterdim. Eğitimin ardından sınava girdik. Her şey çok güzeldi. Yönlendirme sürecimde çok keyifliydi. Şuan Adanada L*** K*** Ş** firmasında İnsan Kaynakları departmanında çalışıyorum. Babama da arada yardıma gidiyorum tabi 

 131. AvatarSerhat D*********

  Selamlar, bildiğiniz üzere Giresun küçük bir şehir ve iş imkanı da bir o kadar az ya ticaret yapacaksınız ya da iyi bir Üniversite mezunu olup buradaki köklü firmalarda çalışacaksınız. İŞKUR’da ilanlar arasında gezerken İnsan Kaynakları departmanını gördüm, benimde insanlarla aram her zaman çok iyi olmuştur bende bu departmanı araştırayım dedim daha sonra internette karşıma ” http://www.tesvikprogrami.com/is-yonlendirme-garantili-egitim-840-kisi-alinacak” bu site çıktı. Bu siteyi şu yüzden paylaşıyorum çünkü herkes benim gibi hayatına yön verecek kariyer fırsatını kaçırmasın. 2 aylık bir eğitimin sonunda M.E.B.’ nın yaptığı sınava girdik ve aldığımız eğitimin neticesinde 80 gibi gibi bir puan aldım daha sonra bir hafta içerisinde İş Meslek Danışmanım G****** hanım beni aradı ve Giresundaki A*** E***** A.Ş.’ de İK Uzmanlığı departmanında bir açık olduğunu söyledi eğer bende istersem bir randevu oluşturabileceğini söyledi bende kabul ettim. Ertesi gün şirkete gittiğimde uzun metrajlı bir iş görüşmesinden sonra benden çok memnum kaldıklarını ve benimle çalışabileceklerini söylediler ve evraklarımı istediler, bir iki gün içerisinde ben de evraklarımı hazırlayıp götürdüm şu an hala aynı iş yerimde çalışıyorum ve çok memnunum. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim arkadaşlar …

 132. AvatarDilek M*********

  Ben İzmirden Dilek. Benim hayat hikayem biraz uzun aslında. Yaşım 25 ama bu yaşıma kadar bir çok zorluk yaşadım. Büyük çoğunluğu da ailevi maalesef ki. Kendi ayaklarımın üzerinde durmam gerektiği için üniversiteyi bitirdikten sonra hemen iş aramaya başladım. Arayış sürecim devam ederken internette Kariyer Adam ile tanıştım. Benim için hayatımın şansıydı diyebilirim. O kadar iligili ve deneyim sahibi insanlardı ki eğitimin ve yönlendirme sürecinin her aşamasında birebir ilgilendiler. Onların sayesinde 7 aydır kurumsal bir firmada İnsan Kaynakları Uzman yardımcısı olarak çalışıyorum.Herkese benden şiddetle tavsiye.

 133. AvatarSelim B*******

  Selam arkadaşlar. Bir arkadaşım sayesinde tanıştım Kariyer Adamla. Ofislerinde ziyaret ettim ve İnsan Kaynakları eğitimiyle alakalı detaylı bilgi aldım. Daha önceden arkadaşımın başarısını yakından takip ettiğim için tereddütsüz istenilen evrakları teslim ettim. Ardından 2 ay eğitim aldım. Sınava girip çıktıktan ve hiç beklemeden 1 hafta sonra hemen iş yönlendirme sürecim başladı. Şunu da eklemek istiyorum, Kariyer Adam sertifikanızı aldıktan sonra işe yerleşene kadar sizi asla yalnız bırakmıyor. Başlangıçtan işe yerleşene kadar bütün ekip sizinle sürekli irtibat halindeler. İyi bir kurumunda yapacağı bu olmalı zaten. O yüzden merak eden bütün arkadaşların içi rahat olsun.

 134. AvatarAynur B*******

  Buradan, şuan bulunduğum konum için bütün Kariyer Adam çalışanlarına teşekkür ederek başlamak istiyorum. Eğitim sektöründe süphesiz ki en iyi kurum. Uzaktan eğitim olduğu için korkan arkadaşlar kesinlikle düşünmeden kayıt olabilirsiniz. 594 TL ücrete İnsan Kaynakları eğitimi almanız da karınız olacak emin olun. Üzerine bir de MEB onaylı sertifika alıyorsunuz ve iş sahibi oluyorsunuz.

 135. AvatarBilal M********

  Merhaba ben İzmir’den Bilal kariyeradamla yollarımız 2018 Aralık ayında kendim için ne yapabilirim derken internette gezinirken kesişti. O andan sonra hayatım tamamen değişti, Kariyer Adam sayesinde girdiğim işimde statüm arttı saygınlık kazandım ve yaklaşık iki senedir aynı iş yerinde çalışıyorum ve her sene maaşım giderek yükseliyor şu andaki maaşım 4300 TL her şey için teşekkürler Kariyer Adam.. 🙂

 136. AvatarGürkan T******

  Selamlar, 2019 Ocak ayında başvurduğum KariyerAdam sayesinde bir kariyer başlangıcı yaptım, kurum sayesinde aldığımız eğitimle bu departman için çok iyi yetiştirildik ve her şeyi en ince detayına kadar öğrendik şu anda bu kurum sayesinde girdiğim işimde bu öğrendiklerimi gayet başarılı bir şekilde uyguluyorum. Herkese de bu kurumu tavsiye ediyorum…

 137. AvatarBatur K**********

  Arkadaşlar Kırıkkale Keskinde ikamet ediyorum Liseyi zar zor bitirdim ailevi nedenlerden dolayı, sonra üniversite okuyamadım ama kendimi geliştirmek adına bir kariyer yapabilmek için internetten sürekli araştırma yapıyordum karşıma bir haber çıktı haberin detayına girince Kariyer Adam Eğitim Kurumu karşıma çıktı ve bende araştırdım yorumları okudum ve başvuru formunun olduğu linkten doldurup gönderdim. Akşama doğru telefonum çaldı ve arayan Kariyer Adam’dan M***** hanım bana kursla ilgili her detayı özenle anlattı daha sonra işe yönlendirmelerle ilgili konuştuk ve gerekli belgeleri kargo ile göndermeye ikna oldum. Daha sonra eğitim süreci iki aylık bir süreçti ama bu süreçte İnsan Kaynakları departmanıyla ilgili aklımda hiçbir soru ya da eksik taraf kalmadı eğitim sonunda girdiğimiz sorular her ne kadar zor olsa da aldığımız eğitimin kalitesi sayesinde üstesinden gelebildim. Bir hafta on gün sonra sınav sonuçları açıklandı tabi ki beklediğim gibi yüksek bir not aldım. Ertesi gün İş Meslek Danışmanı İ****** hanım aradı ve kurstaki başarılarım sayesinde bana uygun bir iş ilanı bulduğunu ve yönlendirdiğini söyledi benim için zorlu olan kısmı işin Ankara’da olması ancak bu kadar emeğin boşa gitmesini istemediğim için zor da olsa gittim, görüşme çok iyi geçti çünkü bütün tüyoları almıştım. Şu an 4500 TL maaşla Ankara Ostim bölgesinde bir Şirketin İK ve Bordrolama uzmanı olarak çalışıyorum. Bu iş sayesinde arabamı da aldım ve iş için her gün Kırıkkale-Ankara arası gidip geliyorum biraz yorucu ama geleceğim için değer 🙂

 138. AvatarÇağdaş Ö**********

  Arkadaşlar merhaba, 2019 yılının Mayıs ayında askere gitmeden önce bu kurumu internet üzerinden gezinirken buldum artık son çare başvuru formunu doldurdum aradan 1 gün geçti aradılar. Kursun tanıtımını yapıp iş olanaklarından bahsettiler Ankara’da yaşadığım için kurumun yerine gittim gördüm çalışanlar gayet işinin ehli insanlar daha sonra 2 aylık bir eğitim aldım eğitimden sonra M.E.B onaylı M.E.B’nın yaptığı sınavdan da geçerli notumu aldıktan sonra aradan 1 ay geçti geçmedi hemen işe girdim. H******** LTD.ŞTİ. firmasında İK sorumlusu olarak çalışıyorum maaşımda gayet tatmin edici. Son çareler bazen böyle KariyerAdam gibi kurtuluş için bir kapı olabiliyor. Her şey için teşekkür ederim.. Hatta size de başvuru linkini paylaşabilirim hiç aramak için uğraşmayın 🙂
  http://www.tesvikprogrami.com/is-yonlendirme-garantili-egitim-840-kisi-alinacak

 139. AvatarMEhmet K************

  Ben Malatya’dan Mehmet. Kariyer Adamla tanıştıktan sonra hayatımda çok büyük değişiklikler oldu. Sizler de iyi biliyorsunuz ki Doğu illerinde özel sektörde iş bulabilmek biraz sıkıntılı. Eğer sağlam bir tanıdığın yoksa da zaten memur olabilmen imkansız. İnsan Kaynakları eğitimine kayıt yaptırırken sonraki süreçte iş bulabilme konusunda cok tereddütlerim vardı. Ama iş meslek uzmanları bana sadece eğitime odaklanmam gerektiğini yönlendirme konusunda herhangi bir sorun yaşamayacağıma dair ikna ettiler. Eğitim bitti sertifikamı aldım. Ve kariyer adamın referansıyla şuan Malatya’da S**B**** firmasında çok iyi bir maaşla hayalini kurduğum mesleği yapıyorum. Emeği geçen her çalışana ayrı ayrı teşekkür ederim.

 140. AvatarBekir A*******

  Merhabalar, pandemiden dolayı aldığım eğitimimin sınavı gecikmeli olarak 2 hafta önce Pazar günü gerçekleşti ve çok güzel bir sonuç elde ettim. Aldığımız eğitimin kalitesinin sonucunu sınav sonrasında tekrar fark ettim. Çok geç olmadan en kısa sürede bu teşvik programı sayesinde işe gireceğimin garantisini aldım. Siz de tereddüt etmeden başvurabilirsiniz.

 141. AvatarDoğukan U*****

  Ben Kayseri’den Doğukan. Yaklaşık 5 ay önce çalıştığım firmanın küçülmeye gitmeye karar vermesiyle işten çıkarıldım. 2 yıldır çalıştığım bir firmaydı.Bundan dolayı biraz sarstı tabi beni. Ardından internet üzerinden yeni bir iş arama sürecim başladı. İnternette gezinirken Kariyer Adamla karşılaştım. İstenilen evrakları göndererek başvuru yaptım eğitime. Şuan 2 aylık uzaktan eğitim alıyorum. Herşey cok güzel gidiyor. Bu eğitim sayesinde aslında iş hayatıyla alakalı çoğu şeyi de yanlış yaptığımı gözlemledim. Her gün iş hayatıyla alakalı yeni bir öğreniyorum. Uzman kadrosunda bulunan herkese teşekkür ederim.

 142. AvatarÇağlar Ak*****

  Merhaba arkadaşlar. Kariyer Adam beni ve kız kardeşimi meslek sahibi yaptı. Önce çalışan üzerimizde az da olsa emeği geçen bütün çalışanlara teşekkür ederim. Herşey kayıt olmam ve evraklarımızın onaylanmasıyla başladı. Eğitimlere ve sınava çok büyük özenle çalıştık. Kardeşim de ben de. Sertifikamız elimize ulaştıktan hemen sonra iş yönlendirme sürecimiz başladı. Çok kısa sürede istediğimiz şartlarda iş bulduk. Tekrar teşekkür ederiz.

 143. AvatarŞeyhmuz K*********

  Arkadaşlar Merhaba, Kariyer Adam İK kursuna kayıt olduğum günden beri heyecan içindeydim, dersler başladıktan sonra heyecanım yavaş yavaş geçmeye başladı, geçen hafta sınava girdim ve bize verilen dersler ve ödevler nihayetinde sınavım çok güzel geçti. Şimdi sınav sonuçlarımı bekliyorum. En kısa sürede iş meslek danışmanımızın bana söylediği kadarıyla işe gireceğim 

 144. AvatarGözde Ö*********

  Herkese Merhaba, benim gibi karamsar olan arkadaşlara biraz bilgi vermek istedim. Derslerim biter bitmez Meb sınavına girdim.İnanın sınav günü bile o kadar güzeldi ki. 2 ay boyunca telefonda konuştuğumuz uzmanlar, eğitmenlerle bir araya gelmek onlarla konuşmak bile aşırı iyi geldi bana. Enerjimi aşırı yükselterek sınava girdim onların sayesinde. Sertifikamı aldım ve hiç beklemeden firmalara görüşmelere gittim. O kadar değişik bir deneyimdi ki benim için çok memnun kaldım. İş görüşmesine gittiğiniz firmalarda referansla gitmek, güler yüzle karşılaşmak harika bir duyguymuş. Kariyer Adam iş arama sürecimi çok kolaylaştırdı. Şuan bir işim varsa onların sayesinde. Herkese çok teşekkür ederim.

 145. AvatarAylin D******

  İş ilanlarını gezinirken karşılaştım Kariyer adamla. Önce online başvuru yaptım sonra istenen evrakları onay merkezine kargo ile gönderdim. Başvurunuz kabul edildiyse eğer, artık bir iş sahibiyim diyebilirsiniz. Eğitimin amacı zaten firmalar için uygun ve yetenekli personel yetiştirmek. Cv mi bile iş meslek uzmanları hazırladı. Şuan Türkiye şartlarında güzel bir firmada İnsan Kaynakları Uzmanı olarak çalışıyorum.

 146. AvatarSezai K********

  Selam arkadaşlar. Çalışma ve düzen konusunda sorun yaşayan kişilerin gözlerini kapatarak kayıt yaptırması gereken bir kurum kesinlikle. Ben yıllarca kitap yüzü açıp ders çalışabilen biri değildim. Ama uzaktan eğitim ve çalışanlar o kadar muhteşemdi ki, bana iyi ki kayıt yaptırmışım dedirtti. Defalarca ofislerine gidip başlarını ağrıtmama rağmen sabırla ilgilendiler benimle. Eğitimin bitti sertifikamı aldım. Şuan firmalara görüşmelere gidiyorum. Bana kendimi değerli hissettiren bütün çalışanlara ve öğretmenime cok cok teşekkür ederim.

 147. AvatarÇağla K******

  Merhaba arkadaşlar ben Ahmet.Öncelikle uzaktan eğitime tepkiyle yaklaşan arkadaşlara sesleniyorum. Kariyer Adam eğitim konusunda benim bütün ön yargılarımı kırdı. Kayıt için istemeyerek teslim ettim evraklarımı. Ama sonrasında her şey o kadar hızlı ve olumlu ilerledi ki şuan harika bir eğitim alıyorum. Uzman kadrosuyla en iyi şekilde işe gireceğime de eminim.

 148. AvatarSerdal Ö*******

  Üniversiteden mezun olduktan sonra hazırladığım CVlerin haddi hesabı yok. Kaç firmaya gönderdim, kaç kuruma elden teslim ettim. Ama hiçbirinden olumlu dönüş alamadım maalesef. Sonra internette gezinirken Kariyer Adamla karşılaştım. Zaten Ankarada yaşıyorum. Hemen görüşmeye gittim ofislerine. Bana eğitimi anlattılar ve tereddütsüz kayıt yaptırdım. 2 ay eğitim aldım. Tek başıma yapamadığım iş arama sürecini onların desteği ile tamamladım. Herşey cok güzeldi. Tekrar teşekkür ederim.

 149. AvatarHasan Yal*********

  Öncelikle Kariyer Adam kurumuna böyle bir eğitimi sunduğu için teşekkürlerimi sunuyorum. Ben Mekatronik Mühendisliği bölümü mezunuyum açık söylemek gerekirse bu bölümde umduğumu bulamadım. İş bulmak amacıyla bu alanı araştırdım, kurumun bilgi ve deneyimi her haliyle kendini belli ediyor. Ve insan kaynakları bölümüne karşı bakış açımı değiştirdiniz. Kendi kendime ben bu mesleği yaparım ve bu alanda başarılı olacağıma inanıyorum dedim. Bu alana sadece iş bulacağım düşüncesiyle bakmıyorum. Daha sonra bu alanda kariyer planlarım var. Bu alanda iyi yerlere gelmek istiyorum. Size ne kadar teşekkür etsem azdır.

 150. AvatarMeryem Yı******

  Merhaba arkadaşlar, yaklaşık iki aydır devam eden eğitimimiz bugün sona erdi. Başta tereddüt ederek yaklaştığımız bu süreci şimdi hiç bitmeseydi keşke diyerek sonlandırdık. Çünkü bize İK’yı sevdiren kıymetli Hocamız G***** Y********* sayesinde oldu tüm bunlar öncelikle hocama ve siz kurum üyelerine çok teşekkür ederim. İnşallah işe başlamış bir İK çalışanı olarak sizleri ziyaret etmek nasip olur. 🙂

 151. AvatarŞeyma K******

  Merhaba, ilginiz için çok teşekkür ederim, mülakat sohbet havasında olumlu bir şekilde ilerledi, okuduğum bölümden ve yaptığım işlerden bahsettim. Firma sahibi Metin Bey ve Hacı Bey ile görüşme sağladım, yarın başlayabileceğimi ilettiler, şu an aktif olarak çalıştığımı söylediğimde acele etmememi çalıştığım firma ile görüşüp ayarlamamı ilettiler. Çalıştığım firma ile görüştükten sonra 20.08.2020 tarihine kadar devam etmemi talep ettiklerini ancak işin aciliyeti varsa hemen başlayabileceğimi de söyledim. Sorun olmadığını haftaya Perşembe başlayabileceğimi söylediler. Yarın evraklarımı ileteceğim. Sayenizde eğitim aldığım bu pozisyonda işe başlayabileceğim. KariyerAdam iyi ki varsın, iyi ki sizi tercih etmişim… Hiç tereddütsüz sizlerde başvurup eğitimi alıp benim gibi işe girebilirsiniz.

 152. AvatarElmas A*****

  Herkese merhaba arkadaşlar, öncelikle her şey için teşekkür ederim. Derslere çok keyif alarak katıldım, anlatım, geri bildirimler olsun çok yardımcı oldular. Çok verimli geçti dersler çok şey kattınız bana siz ve kurumunuz. Emeğiniz için teşekkür ederim. Sizinle derslerimiz dolu dolu geçti sizi seviyorum.. 🙂

 153. Cansu YILDIRIMCansu YILDIRIM

  Merhaba Cansu Ben.Eskişehirde ikamet ediyorum.Okuduğum ve yaşadığım yerde çalışmak isterdim ama baktım ki olacak gibi değil il dışı alımları dahi düşünmüştüm.Ama olmayan bir durum vardı.Sadece internet üzerinde başvurmak ve beklemek istemiyordum.Çünkü sonu yoktu.Ne yapmalıyım acaba derken Kariyer Adam yetkilileriyle tam o sırada tanıştım.Meğer ne kadar çok eksiğim varmış.Nasıl yanlış iş arıyormuşum hepsini gördüm.Sadece bununla da değil kendimi ifade kısmında da yanlışlıklar yapıyormuşum.Önce insan kaynakları eğitimi ve bordrolama eğitimimi tamamladım.Sonra iş arama sürecime başladım.Her firmaya girip görüşmeye gayret ediyordum.Hem daha iyi oluyordu.Başvurmak dışında bana mülakat alıp gönderiyorlardı.Sonra defalarca kurumdan güler hanımla görüşmeler sağladım..Mülakata katıldıktan sonra aralıklı hem ben hem güler hanım aradık ve sonuç hakkında bilgi aldık.Bu azimle tabiki bir firma tarafıdan tercih edildim.Kendi ilimde kendi sevdiğim mesleği yapma fırsatım oldu.Daha ne olsun !Teşekkürler.

 154. AvatarTülin Çel*****

  Herkese Merhaba, Hocamızın bizimle ilgi ve alakası bir kurumdan beklenenden çok fazlasıydı. Örnek vermek gerekirse, maillerimize her zaman geri dönüyor. Ödevlerde her zaman hakkaniyetli davranırdı, dersi çok zevkli, anlaşılır, net ve akışkan bir şekilde ilerliyordu. Derste kimseyi incitmeden kırmadan yeri geldiğinde esprili bir şekilde zevkle işliyor. Sadece Hocamız değil bu kurumda çalışan diğer personeller de en az Hocamız kadar işinde başarılı. Ve En önemlisi hocamız işini severek yapıyor:) İyi ki varsınız hocam, İyi ki varsınız KariyerAdam…

 155. AvatarZehra Ye*****

  Öncelikle herkese merhaba, bizleri bu önemli meslekle tanıştıran ve çok kısa bir sürede bu kadar bilgiyi bizleri hiçbir şekilde sıkılmadan öğreten KariyerAdam kurumuna çok teşekkür ederim. Uzaktan eğitim ancak bu kadar verimli ve keyifli olabilirdi. KariyerAdam’a böyle bir platformda öğrencileri eğitip iş imkanı sağlamaya çalıştıkları için teşekkür ederim…

 156. Avatarİzel Di****

  Selam, meslek kazandıran ve bu meslekte kariyer hedefi koyan bir kurs, sağlam bir kariyer sağlıyor kursa kayıt olmadan iyice araştırdım ve bu alanda en iyisinin Kariyer Adam olduğuna kanaat getirdim kursun bitmesine 1 ay kaldı ve her şey umduğumdan daha planlı ve sağlam bir şekilde ilerliyor.

 157. AvatarLeman Yı****

  Herkese merhaba arkadaşlar, geçtiğimiz ay kursa kayıt yaptırdım, uzaktan eğitim olması dezavantaj gibi gözükse de online dersler panele yükleniyor ve kaçırdığın zaman telafisi mümkün oluyor böylelikle, hem teknik hem de akademik anlamda işinin ehli insanlardan oluşan bir kurum, kursum bittikten sonra biliyorum ki en az burası kadar kurumsal bir yerde işe gireceğim..

 158. AvatarRahman Öz******

  Merhaba, Kariyer Adam’ı bulduğumda insan kaynakları ile ilgili hiçbir şey bilmiyordum ve çok heyecanlıydım, çünkü kolay bir alan değil ama öyle profesyonel insanlar var ki bu kurumda bütün heyecanımı yenmeme ve kendime güvenmemi sağladılar, sadece bu konuda değil yaptıkları işlerde de profesyoneller. Hala derslerim devam ediyor bu kurumdan çok memnunum..

 159. AvatarŞeref Öz******

  Merhaba, geçen sene arkadaşımla beraber Kariyer Adam’ın Ankara’daki ofisine beraber gittik arkadaşım daha önceden araştırdığı için hemen kayıt oldu bizi karşılayanlar oldukça prezentabl kişilerdi ve oldukça güler yüzlülerdi. Arkadaşım kursu bitirip işe yerleştikten sonra bende karar verdim ve şu an kursta öğrenim görüyorum. Kariyer Adam güvenebileceğiniz nadir hatta tek yer…

 160. AvatarEmre Çal*****

  Arkadaşlar merhaba, öncelikle bu kurumun her çalışanına ayrı ayrı teşekkür ederim, her anlamda benimle çok ilgilendiler, ödeme, aklıma takılan sorular işleyişin nasıl ilerleyeceğine dair daha kapsamlı bilgilendirme vb. konularda çok memnun kaldım. Kurum tamamen çözüm odaklı ve ilerisi için gelecek vadeden bir kurum, kuruma devlet teşvikli programları ararken rast geldim daha sonra kurum hakkında araştırma yaptım ve uluslararası alanda ki başarılarına ve aldığı ödülleri görünce kurumla ilgili aklımda pek bir soru işareti kalmadı. Daha sonra gözümü bile kırpmadan başvuru formunu doldurdum, hemen ertesi gün aradılar ve kayıt oldum daha sonra aradan 2 hafta geçtikten sonra 2 aylık bir eğitim başladı haftada 3 gün ve uzaktan bir eğitim eğitim sonunda MEB sınav yapıyor eğer siz de benim gibi iyi çalışırsanız sınavdan geçip sertifikanızı alırsınız. Bu süreçten sonra herhangi bir bekleme süresi olmadan iş yönlendirmesi başlıyor, ben 1 ay sonra insan kaynakları uzman yardımcısı olarak bir şirketin İK bölümünde işe başladım ve maaşım 3000 TL kariyer adamdan çok memnunum iyi ki karşıma çıkmış..

 161. AvatarSerdar K*******

  Herkese merhaba, ben 2019 yılında bu kurumdan sertifika aldım ve şu an özel bir firmada 3200 TL maaşla işe başladığım yerde çalışmaya devam ediyorum, bu programa kayıt olmadan önce dikkatimi çeken şey devlet teşvikiydi çünkü işe girdiğiniz yer siz yüz kızartıcı bir suç ya da hata yapmadığınız sürece sizi işten çıkarmaları gibi bir durum söz konusu değil, kurumun işleyişi çok basit ve hızlı, kayıt aşamasından iş yönlendirmeye gelene kadar hiçbir konuda bekletilmeden zaman kaybetmeden ilerliyor süreç, program süresince ne kadar başarılı olursanız iş bulmanız sizin için süreç daha kolay bir hal alıyor bu da benden bir tavsiye olsun …

 162. AvatarHilal B*****

  Arkadaşlar Merhaba, bu kuruma başvurmadan önce uzaktan eğitim olduğu için biraz önyargıyla yaklaştım ama daha sonra araştırmalarım sonucu gördüm ki bu kurumun yurt dışında da hizmet verdiğini ve verdiğiniz paranın tam karşılığını aldığınızı görüyorsunuz, eğitimler uzaktan ama eğitimi veren kişi sayesinde boşlukta bir yer kalmıyor ve her şeyi tam anlamıyla öğreniyorsunuz bundan sonrası size kalmış üstünüze düşen ödevleri yapıp derslere tam süreyle katılırsanız başarı oranınızda o kadar artıyor bu kurum sayesinde daha önce almadığım maaşları aldım ve hala bu kurumun yönlendirdiği firmada çalışıyorum..

 163. AvatarEbru Ka*****

  Selamlar arkadaşlar, KariyerAdam kurumu tam anlamıyla kurumsal sizinle ilgilenen danışmanlar ve eğitim süresinde eğitimi veren eğitmen her konuda oldukça bilgili akıllarda anlattığı konularla ilgili hiçbir soru işareti kalmıyor, takıldığınız konularda da zaten yardımcı oluyorlar kurum öğrencileriyle çok ilgili hiçbir şekilde mağdur kalmıyorsunuz bu ne iş yönlendirme yapılırken ne de iş yönlendirmeye gelen süre içerisinde. Çalıştığım firmada hala devam ediyorum yükselme anlamında da önü açık bir alan kesinlikle tavsiye ederim bu arada iş girdiğim tarih 2018 hala devam ediyorum …

 164. AvatarMeltem Ö******

  Herkese Merhaba, KariyerAdam ailesine her şeyden önce çok teşekkür ederim. Konuya gelecek olursak bu kurumdan sertifika almış arkadaşımın tavsiyesiyle bende kayıt oldum arkadaşım bana anlattığında inanmamıştım, açıkçası kayıt olurken de bir kuşku vardı içimde kayıttan sonra dersler başladı daha sonra sınavlar derken sonuç iş yönlendirmeye kadar geldi ve bu süre içerisinde herhangi bir sorun yaşamadım eğitmeninden iş meslek danışmanına kadar herkes çok ilgiliydi aklıma takılan sorulardan tutun teknik sorunlara kadar her konuda çok bilgili ve ilgililerdi bende size bu kurumu gönül rahatlığıyla ve şiddetle tavsiye ediyorum

 165. Demet S***Demet S***

  Beklentimin çok üzerinde olan bir kurum. Bu kurum ile işkurda çalışan teyzem sayesinde tanıştım. Devletin şirketlere vermiş olduğu destekleri en iyi bilen ve iş yönlendirmesi yapabilen kurum diyebilirim. Sitesindeki referanslardan da anlaşılabilir zaten , Ülkenin dev firmalarına ulaşmak istiyorsanız çok doğru yerdesiniz.Ben bu sayede hayatım şekillendi. Eğitim almak ve sonunda yönlendirme yapılması hemde bunu 550 TL lik bir ücret ile yapılması inanılmaz zaten.,Sadece önce başvuru yapmanız ve evraklarınız sonucunda kabul edilmeniz gerekiyor. Benim 6 arkadaşım daha başvurdu ama kabul edilmediler . Benim söyleyebileceğim 6 da 1 şansınız var . Keşke herkes faydalabilse ama ellerindeki kontenjana göre almalarının sebebi de ,sonunda işe girebilmenizi garanti altında tutmak istemeleri . Ben memnun kaldım dememe gerek yok %90 insan eminim memnun kalır zaten .Şuan P**Kurumunda 4200TL Ücret ile işe başladım . Tüm Herkese teşekkür ederim hepinizden allah razı olsun.

 166. AvatarİLAYDA TUBA

  Ya acayip tereddütle başvuru yaptım günümüz şartları mağlum dolandırıcılık tırla yapılıyo. İnsan korkuyo bir yerlere ümit bağlama para ödemeye 594 tl de az bir ücret değil ben de zaten 2 taksit şeklinde ödeyebildim. Abim destek oldu o sayede zaten eğitime katılmaya karar verdim o bir firmada bordro uzmanı olarak çalışıyo çalışma ekonomisi mezunu. Sertifikanı al madem iş garantisi veriyolar hiç kaçırma denemekten başka sansın yok dedi. Eğitim ara sıra zorlasa , birkaç dersi 4 kez izlemiş olsamda sınavdan 80 almayı başardım ? 15-20 gün içinde firma mülakatlarına gönderildim gitmeden mülakat süreciyle alakalı video toplantı yaptılar online yanı . detaylı CV hazırlamayı gösterdiler sayelerinde hiç zorlanmadım diyebilirim firma sahibinin karşısında. Peynir üretimi yapan büyük bir firmada ık yardımcısı olarak çalışıyorum.Maaşım ve sigortam devlet tarafından yatıyor ve sizi işten çıkaramıyorlar , teşvikli olunduğu için ücretim 3200 TL kariyer adam teşekkür ederim sizin yaptığınızı inanın insan akrabasından göremiyor ekmek kapısı açtınız.

 167. ŞERİFE VARS**ŞERİFE VARS**

  Diyarbakırda ikamet ediyorum.Buralarda iş yok işveren de yok.Kariyer Adamla tanıştım.Beni anladılar yardımcı oldular.Eğitimi en iyi hocalardan aldım.Bu mesleği çok sevdim.Bütünleştim adeta.Sonra yönlendirmelere başladılar.Sağolsunlar bir fabrika vardı.Oradan mülakat alıp beni görüşmeye gönderdiler.Firma yetkilisi çok yogun bir hanım efendiydi.Kendisine insan kaynaklarında asistan arıyordu.Benimle görüştü.Ayrıca işyerine de yakın oturuyordu.G*** Hanım tekrar tekrar benim için görüşüp olumlu olmasını sağladı.Gerçekten olmaz dedim oldurdunuz.Binlerce kez minnattarım Kariyer Adam ve G*** HANIM.

 168. AvatarŞevval

  Kariyerimde büyük hedeflerim vardı. Yola cıktigimda da bir bir gerceklestirdim . Kariyer adam beni tesvik etti ve süper bir iş sagladi.Cv hazırlama konusunda,mülakat aşamasında çok ilgilendirler.Bütün eksiklerimi gidermem için arkamda durdular.Her soruma sıkılmadan cevap verdiler ve çok doğru bir şekilde yönlendirdiler. Referans zaten kendileri oluyor.Bence bu en önemlisi.Sizlerde biliyorsunuz ki referans olmadan bir yerlere gelmek artık neredeyse imkansız hale geldi.İhtiyacım olan herşeyi sağladıkları ve bana bu imkanı sağladıkları için Herkese ayri ayri tesekkur ediyorum.

 169. ESRA ÇİFT**ESRA ÇİFT**

  Merhabalar,

  Bugünden itibaren İnsan Kaynakları Uzmanı olarak çalışmaya başlıyorum. Bu süreçte benden desteğini esirgemeyen Güler Hocam’a öncelikle çok teşekkür ediyorum.

  Bu işe kabul edilmeden önce, başvuru aşamasında yetkili kişinin beni fark etmesini sağlamak için elimden geleni yaptım. Çünkü ben kesinlikle insan kaynaklarında çalışmalıydım. Bu pozisyonda çalışmak, tecrübe edinmek benim için çok önemliydi. Ücret beklentim yüksek değildi, işbaşı ile asgari ücrete bile razıydım. Çünkü tecrübesizdim. Bir şekilde şirketin İnsan Kaynakları Yöneticisi’nin mail adresine ulaşarak kendimi tanıttığım bir önyazı ile birlikte özgeçmişimi gönderdim ve 2 gün sonra mülakata davet edildim. Mülakat sürecinde yalnızca bu işi yapmak istediğimi, kendimi bu alanda geliştirmek istediğimi, yeter ki iş öğreneyim ücretin pek de önemli olmadığını belirttim. Bu derece istekli ve azimli olmam bu işe kabul edilmemdeki en büyük etken oldu. Tecrübe, dil, yüksek ücret… bunların hepsi zamanla olur, yeter ki o işi yapmak için istekli olduğunuzu karşı tarafa gösterin ve yapın.

  Saygılarımla

 170. ELİF ATAL**ELİF ATAL**

  Kamu Yönetimi bölümünü bitirdim,Okul bitince hemen iş aramaya başladım.Ancak nereye başvursam olmuyor hatta beni dinlemiyorlardı bile..Sorsalar iş imkanının en iyi olduğu il İstanbuldur.Ama maalesef ulaşım veya bazı etkenler bizim şansımızı daha da azaltıyordu.Tam o sırada Kariyer Adam Kurumunun internet üzerindeki yazılarıyla karşılaştım.Artık iş aramada kendi başıma değildim.Bu zorlu süreçte tabiki bir kurum ve danışmanımın olması benim için çok önemliydi.Eğitimler bitti sınava katıldım ve başarılı oldum.Sonra bırakmadılar cv hazırlama derslerine katılıp cvimi en iyi şekilde hazırladım.Firmalarla görüşmelere katıldım.En son gittiğim firmada beni iş başı uygulama teşvikiyle alacağını söylediler.Ama işbaşı nedir,artıları eksileri nedir ? kabul etsem mi diye düşünürken Güler Hanıma sordum ve geniş bir bilgi aldım.Mülakatımı adım adım takip etti.İçim rahatlamıştı.Sonra da iş teklifini kabul ettim.Simdi devam ediyorum.İlginiz alakanız için ne kadar teşekkür etsem azdır Kariyer Adam Ailesi.:))

 171. HAZAL SARIY**HAZAL SARIY**

  Üniversite mezunuyum,İngilizce bilgim var,Muhasebe konusunda çalışmışlığım var ama maalesef bunlar bile yeterli değil.Kariyer Adam hem meslek bilgisi nin yanında iş bilgisi de veriyor.Ondan sonra yönlendirmelerini gerçekleştiriyor.Bunları bütünleştirip firmaların karşısına çıktığınızda hem kendinizi güçlü hissediyorsunuz hem de daha emin oluyorsunuz.Şimdi mi ? Lojistik firmasında insan kaynakları uzmanı olarak yönlendirmem yapıldı.Ve başlıyorum kabul edildim.Çooook teşekkürler Kariyer Adam.

 172. AvatarTuba Misk***

  Adım Tuba Kariyer Adamın programını internette haber okurken reklam bölümünde gördüm zaten insan kaynakları mezunuyum direk teşvikten yararlanmak istedim yani sadece iş yönlendirmesi talep ettim ama uzman yetiştirme programı olduğu için mutlaka eğitime katılmak gerekiyormuş . ücretliymiş biraz kararsızım neredeyse bütün sitelerdeki yorumları okudum olumsuz da var tabiki ama olumlular daha fazla. Önce evrak göndermek gerekiyormuş. Benimle aynı durumda olanlar varsa fikirlerini paylaşırsa çok sevinirim. 2 yıl bölümü okudum ama tekrar sertifikaya başvurmalımıyım.

 173. ONUR DEĞİRMENCİONUR DEĞİRMENCİ

  1 yıllık evliydim ve olmadık zamanda işsiz kaldım.Mecbur çalışmak zorundaydım ama her iş bana göre değildi.Hem lüksünüz olmaması hem de çalışmak zorunda kendinizi hissetmeniz çok farklı bir durum.O sıkıntılı zamanda Kariyer Adam Ailesiyle tanıştım.Eğitimlerimi en uzman kişilerden aldım.Sadece eğitim almakla kalmadım Mülakat ve iş arama süreçlerinin aşamlarını da Güler Hanımdan alarak daha emin adımlarla ilerledim.Ve mülakatlara hızla gönderilmeye başlandım.Bir firmanın ilgisini çektim ve 42 kişiden tek secilen oldum.Hemen başladım ve bordrolama başta olmak üzere her ince ayrıntısına kadar öğrettiler.O kadar mutluydum ki sonunda insan kaynakları mesleğini yapıyordum.Para kazanmak ama en önemlisi istediğiniz işi yapmak ayrı bir keyifti.Ayrıca eşimde bir anda işsiz kalmıştı.Eşime de süreci anlattım.Eşimi de Kariyer Adam Eğitim kurumlarına yönlendirdim.Aynı şekilde eğitim almasını istedim.İlginiz ve alakanız en önemlisi en zor zamanda bizden yardımlarınızı eksik etmediğiniz için çok teşekkürler Kariyer Adam.

 174. AvatarMüzeyyen

  Herkese merhaba bugün 3.is gunum. Çok donanimli bir fabrikada ik yardimcisiyim. Buralara kariyeradam sayesinde geldim ve cok memnunum.Harika bir eğitim alıyorsunuz ve Gercekten is sahibi oluyorsunuz.Ve bu eğitimleri firmaların İK uzmanlarından alıyorsunuz.İk alanında çalışmak isteyen ve bu alanda ilerlemek isteyen kişiler için bence çok büyük bir şans.Uzmanların tecrübelerinden yararlanmak ve daha bilinçli bir şekilde mesleğe atılmak harika bir şey. Yerden yuksege kalkmak sizin elinizde arkadaşlar.Fırsatları mutlaka değerlendirin.Sevgiler.

 175. AvatarNazlı

  Şu devirde gözünüz kapalı güvenebileceğiniz kurum çok fazla kalmadı.Eğitim ilanını gördüğüm zaman çok heyecanlandım ve formu doldurdum.Çok fazla süre geçmeden eğitim danışmanları tarafından arandım.Eğitimle ve süreçle alakalı detaylı bilgi aldım.Ama tabi ki almış olduğum bilgilerin dışında bireysel olarakta araştırma yapmak istedim.Önce kurumu görmek ve nasıl çalıştıklarını görmek istedim.Antalyada yaşadığım gitme gibi bir şansım yoktu.O sırada da geçici bir işte çalısıyordum.Üniverisiteden yakın bir arkadaşım Ankarada ikamet ettiği için kendisinden rica ettim.Beni kırmadı ve kuruma gitti.Detaylı bilgi aldık ve evraklarımı kargo ile gönderdim.Harika bir eğitim süreci geçirdim. Size sagladigi firsatları hic bir yerde bulamazsiniz. Egitimden cok daha fazlası var.Şuan yönlendirme sürecindeyim ve herşey cok iyi ilerliyor.Kesinlikle şans verilmeli.

 176. UĞUR TOPA*UĞUR TOPA*

  Merhaba ben uğur ,36 yaşındayım.Yüksek Lisans mezunuyum.Ve saha da satış üzerine çalışıyordum.Girişken ve konuşkan bir yapım var.Ama olmayan bir durum vardı.Yeterli değildi.Kariyer Adam yetkilileriyle tanıştım insan kaynakları+bodrolama+cv hazırlama üzerine eğitimlerimi aldım ve hızlıca acil olarak sayısını hatırlamadığım firmaya mülakat görüşmesine gittim..Mülakatına katıldığım firmalardan teklifler geldi.Her konuda her kafam karıştığında danışmanlık hizmetimi dahi aldım.Yönlendirmeleri hatta ilgilenmeleri çok iyi. Tabiki ben İstanbul da bulunan firmayı tercih ettim.Yaklaşık 1.5 yıldır da hala çalışıyorum.Gerçekten ne diyeceğimi bilmiyorum.İlginiz için çok çok teşekkürler.

 177. AvatarSenem Ç.

  Danışmanları çok profesyonel kesinlikle. Hemen kaynaştım.Adapte olabilmek benim için çok önemli çünkü.Profesyonellik dışında samimiyet benim için herşeyin başında geliyor.Sanki her gününüz birlikte geçiyormuş gibi samimi bir ortam var. Bireysel olarak hepsi ayrı ayrı iyi. 3 aylık eğitimim boyunca hep destek oldular bana.çok teşekkürler herkese.

 178. Seda MeRİ*Seda MeRİ*

  İzmirliyim.Hem felsefe bölümünü bitirdim.Ardından bir süre felsefe öğretmenliği yaptım.Ama 5 yıl önce adımızı yazsak atanacagımız bölüm de Türkiye sartlarında tıkanıp kaldı.Bu nedenle farklı bir çıkış yolu arayıp insan kaynakları bölümünü de okumaya karar verdim.Şuan hem fakültesini okuyorum hem de Kariyer Adamdaki eğitimimi tamamladım.Ayrıca Kariyer Adam Eğitim kurumlarında uygulamaya yönelik eğitim veriliyor.Kendinizi mutlaka geliştirmiş oluyorsunuz.Ve mülakatlarıma başladım.İlk mülakatımı da Danışmanlık Firma sahibi Perihan Hanımla gerçekleştirdim.Beni seçmesini ve bu konuda kendimi gerçekleştirmek istiyorum.Şimdiden destekleriniz için teşekkürler Kariyer Adam.

 179. ŞULE ÇAK**ŞULE ÇAK**

  Merhaba,Konya Selçuk Üniversitesini bitirdim.21 yaşındayım.Sadece staj tarzında aylık işlerde çalıştım.Ama kendimi bir meslekte geliştirmek ve ilerlemek istiyordum.Kariyer Adamdan en iyi eğitimi alıp kendimi geliştirdim.Bir mesleğim oldu.Cvimi hazırlayıp başvurularıma başladım.Çok istediğim S*** Kargo firması beni mülakatına davet etti.Firma yetkilisi Hüseyin Beyle görüştüm.Bana işi anlattı ve kendini bu yaşına ragmen iyi yetiştirmişsin dedi.Özlük dosyaları ,işe giriş çıkış gibi işlerde görev alacagımdan bahsetti.Görüşme sonunda bir cvde yetkiliye bıraktım ve ayrıldım.Mülakatım iyi geçti sonuç bekliyorum.Teşekkür ederim.

 180. AvatarBurak

  Kurs deyince hemde meslek eğitimli fiyatlar çok yüksek oluyor benimde imkanım yok. İnternetten yorumlara baktım ve kariyer adamın makul fiyatlarına denk geldim yorumları okudum. Borç buldum arkadaşımdan hemen yatırdım ücretini bir kaç güne döndüler neyse ki. Şimdi eğitimim devam ediyor memnunum.Yorumları okuyunca bende yazmak istedim.Düşünen arkadaşlara tavsiye ederim.

 181. Avatarİlker Ş.

  Ben antalyadan ilker. İnsan kaynakları alaninda uzmanlasmak istiyordum.Çalistgm yerlerin,
  mezuniyet durumumun cok büyük payı olacağını biliyordum. Bu yuzden alanimda yükselmek icin kariyer adami tercih ettim. Bu sektörde iyi yere gelmek icin kariyer adamin referansi ile isede yerlesecegimi bildiğimden derslere çok sıkı çalışıyorum tüm arkadaşlara sesleniyorum başarının yolu kariyer adamdan geçiyor.Verdiğiniz emeklerin karşılığını kesinlikle alıyorsunuz.

 182. AvatarMelike

  İlk aşamada yapmanız gereken form doldurmak ve kayıt olmak mülakati gecerseniz önünüzde kariyer dolu bir hayat var demektir. Şartlarınızı zorlamadan kolay yoldan kariyer sahibi oluyorsunuz. Meb onaylı iş istihdamlı bürada ögreneceğiniz ve uygulamaya çevirebileceğiniz çok şey var.Tabi iş sizde de bitiyor.Herşeyden önce ne yapmak istediğinize karar verin ve acele edin.Çünkü kuruma çok yoğun bir başvuru var.Ben görüşme için ofise gittiğimde bile 1 saat beklemek zorunda kaldım.Herşeye değdi.Umarım herkes hayallerine kavuşur.

 183. AvatarFaruk L.

  Uzaktan egitim kurslarını cok arastirdim ama bir turlu icime sinen olmamısti. Arkadasim kariyer
  adamı anlattı.Bende hemen gerekli araştırmalarımı yaparak eğitime kayıt olmak için gerekli işlemleri yaptım. Şimdi egitime kbul edildim ve derslerim cok yoğun.Şuan gözde meslek olan insan kaynaklarını seçtim.Sertifika alinca iş icin firmalara yonlendirecekler.Şuan herşey yolunda.

 184. AvatarEbru T.

  Kalite isteyen egitimden tamamen bilgi ve donanim bekleyenler doğru adrestesiniz. Burada donanım,uzmanlik ne ararsanız var. Sertifika alıpta ise yerlesen arkadaslarin basari oykulerini çok okudum. Bizzat ziyaretine gittiğim arkadaşım bile var.Bireysel olarak yapmanız gereken herşeyi sizin için takip eden ve sürekli sizi bilgilendiren kişiler var kurumda.Süpersin kariyer adam.Teşekkürler

 185. AvatarLeyla

  Beni ve kızkardeşimi kariyer adam meslek sahibi yapti. Hersey kayit olmam ve mulakatı gecmemle başladı.Çok tereddüt yaşadım ama gerekli araştırmalarım sonucunda kayıt olma kararı aldım.İyi ki de almışım hayatımda verdiğim en iyi karar diyebilirim açık yüreklilikle. Daha sonra çok kaliteli bir eğitim aldım ve sinavlarima cok özenle calıstım ve 2 aylik eğitim neticesinde sertifikami aldim. Beni cesitli firmalara gönderdiler. Simdi firmalarla görüsmelerdeyim.Herkes umarım emeğinin karşılığını alır.Sevgiler

 186. AvatarOsman

  Arkadasim tavsiye etti ve bende onun tavsiyesi ile hemen yazıldım. Donanımlı bir eğitim aldım ve kendimi meslek alanımda cok geliştirdim.Bu yüzden herkese tavsiye ediyorum. Herkes meslek sahibi olsun.İş bulmak için artık diploma sahibi olmak yeterli olmuyor maalesef.Bu tarz eğitimler alarak kendinizi geliştirmeniz gerekmektedir artık.İş bulma sürecinde cok sıkıntı yaşayan biri olarak kesinlikle tavsiyemdir.

 187. AvatarDamla

  Sosyal medya bazen çok işe yarıyor gerçektende. Kariyer adamı yoksa nereden bilecektim. sosyal medyada çok yaygın bir kurum. Yorumlardan zaten anlaşılıyor. Çok güvenilir bir kurum. Kendinize eşinize dostunuza çekinmeden gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirsiniz.. Anlatılandan çok daha fazlasını alacağınıza emin olun.Ankara da yaşayan biri olarak ve birebir deneyimlemiş biri olarak çok rahat bir şekilde önerebilirim.

 188. AvatarSabri M.

  Bir çok kişi özellikle seçimler yaklaşırken işsiz kalıyor. Herkese gerçekten çok üzülüyorum başta kendime. Öyle hazır iş ne yazık ki ayagımıza gelmiyor hem öyle kolay işi ben sevmeyenlerdenim.Ekmek aslanın ağzında bu dönemde. Meb onaylı Sertifika ile yolunuz çok açık hemen iş görüşmelerine yönlendirilebiliyorsunuz.En azından çoğu iş bulma sitesinden başvuru yapıp geri dönüş için beklemek yerine birçok firma ile görüşme şansı yakalıyorsunuz.Harika bir durum kesinlikle değerlendirilmeli.

 189. AvatarBüşra

  Kariyer adamdan çok memnun kaldım benim komşum bana burayı söylemişti hatta komşum onların sayesinde işe girip müdür yardımcısı bile olmuş.Onun tavsiyesi üzerine bende denemek istedim.Çünkü iş bulma sürecinden çok sıkılmıştım artık.Emek verip karşılığını alamamak beni cok yıpratmıştı.Sosyal hayatımı bile çok etkiliyordu.Kaybedeceğim birşey olmadığını düşünerek kayıt yaptırdım.İyi ki de tercihim bu kurumdan yana olmuş.Hem sıcakkanlı çalışanları hemde eğitmenleri hepsi çok iyi ilgilendiler yardımcı oldular.Çalışmak istediğiniz mesleğe göre şekillendirilmek ve bu alanda tecrübeli insanların deneyimlerini dinlemek bence harika birşey.Onların sayesinde bende şuan istediğim yerdeyim kariyer adama ve bütün ekibe çok teşekkürler.

 190. AvatarMerve

  Merhaba arkadaşlar ben Seda. Sizlere şimdi mülakat tüyolarını vereceğim. Öncelikle sakin olup derin nefes alıyorsunuz daha sonra test sorularına geçiyorsunuz çalışmadan da gitseniz emin olun bildiğiniz şeyler. Sadece panik yapmamanız yeterli olacaktır.Mülakattan başarısız olursanız 2.kere yenileyebiliyorsunuz o yüzden sorun etmeyin. Pes etmeyin yani. Yeter ki istediğiniz işe yerleşmek olsun içinizden hep bunu geçirin ben yaptım işe yaradı.Tabi ki kurum çalışanlarının emeğini de es geçmemek lazım.Herkese Başarılar

 191. AvatarRıza

  Mulakatlarda ki sorular çok kolay kısa bir test şeklinde oluyor. Ama yine de tabi biraz şans mıdır bilemedim ama biraz çalışmak gerek mülakatlara.Kurum danismanları size cok yardımcı oluyor. İstihdam sağlıyor olması,özellikle doğu illerinde çok süper bir olay. Buradan yorumları okudugumda çokça insanın işe yerleştirildiğini okudum.Bende emeklerimin karşılığını kısa süre içerisinde alacağıma inanıyorum.Görüşmelerim devam ediyor.

 192. AvatarZeki

  Herkese merhaba kariyeradam benim geleceğime zemin hazırladı. Liseden sonra üniversiteye
  gidememiştim bazı ailevi sorunlarımdan dolayı. Daha sonra İnsan kaynakları alanında mesleki eğitim aldım ve hayallerime kavuştum. Demek ki meslek sahibi olunabiliyormuş kolay yoldan.Kolay yol dememde ki amaçta eğitimleri tamamladıktan sonra iş yönlendirme sürecinin hemen başlıyor olması.Tabi ki bu süreçte sizinde emek vermeniz ve eğitimi sonuna kadar başarılı bir şekilde tamamlamanız gerekmektedir.Ama kariyer adam harici bir kuruma güvenmeyin derim. Çoğu bunu sağlamıyor size.Daha önce deneyimleyen biri olarak söylüyorum.Mülakatı geçerseniz işiniz hazır benden demesi.Herkese sonsuz teşekkürler.

 193. CengizCengiz

  Kariyeradam işkurun özel istihdam bürosu ve bu eğitimi alarak işe giren çok kişi tanıdım. haftasonları işe giren kişilerin seminerleri yapılıyor deneyimler anlatılıyor. ben daha eğitimi bitirmedim ama bu kişileri gördükçe motivasyonumuz da artıyor. darısı bizim başımıza.

 194. AvatarEymen

  Kariyer adamda iyi ve saglam bir meslek edindim. Hayallerime bir bir kavuştum. Burasi benim icin bir dönüm noktası oldu. Hayatımdaki guzellikleri kariyer adama borçluyum.Tabi ki bende çok emek verdim.Eğitimlerime düzenli katıldım ve istenilen herşeyi eksiksiz yaptım.Eğitim uzmanlarınızın ve hocanınızın istediklerini yaptığınız sürece ve gerekli çabayı gösterdiğiniz sürece emeklerinizin karşılığını alacağınız bir kurum kesinlikle tavsiye ederim.

 195. AvatarAybike Sude

  Daha önce başvuru yaptığım firmalardan ya dönüş olmuyodu yada mülakattan sonra yetersiz saydıkları için yanı yeni mezun ve iş tecrübem olmadığı için biz ararız deyip gönderiyolardı hatta bir keresinde iş sağlığı merkezine görüşmeye gittiğimde adam resmen oturduğu koltuktan kıpırdamadı tecrübesizsen olmaz dedi o koltuğa gökten indiniz galiba dedim çıktım.7-8 ay iş aradım part-time garsonluk yaptım harçlığımı çıkarmak için iktisat mezunuyum bu arada. gidip o hırsla ınsan kaynakları eğitimi aldım kariyer adamdan inanın hiiç araştırmadım babamdan destek alıp ücreti ödeyip eğitime katıldım 8 hafta boyunca hiç bir dersi kaçırmadım aldım sertifikamı çok şükür. meslek danışmanımlada bu olayı paylaştım iş yönlendirme sürecinde artık onlar değil sen seçici olacaksın demişti ya gerçekten dediği gibi oldu bana uygun 3 firma vardı hepsinin şartlarını inceleyip seçimi ben yapıp mülakata gittim 🙂 tecrübe sormadılar sertifikamın olması sorularıına yanıt verebiliyor olmam yetti. Teşekkürler Kariyer Adam hocaları ve meslek dnaışmanları hepsi sizin desteğinizle oldu .

 196. AvatarOsman Bı------

  Ankara’da büyük bir pastane de komi olarak çalışıyorum ama pastane üniersitelere yakın bölgede müşterilerimiz öğretmen ve öğrenci ağırlıklı. daimi müşterilerimiz bazen servis aşamasında sohbet etmek isterler ne mezunu olduğumu sordu önlisans bankacılık deyince burada ne işin var oğlum senin neden kendini köreltiyosun sertifika kal tekrar oku yada mezun olduğun bölüme yönel dedi tabi patron kaş göz yaptığı için sohbeti devam ettirmedik. 2 gün sonra aynı hocayı görünce kafamı eğmek masaya başka arkadaşı yönlendirmek zorunda kaldım utandım bıraz sanırım zaten o gün akşam karar verdim birşeyler yapmaya halk eğitimin programlarına baktım hani akşam iş çıkışı giderim diye ama kendime uygun bir bölüm bulamadım. internette araştırırken ınsan kaynaklarına rastladım bir kaç kuruma form gönderdim üç yerden dönüş geldi ama Kariyer Adam kafama daha çok yattı araştırdım soruşturdum izin günümde gidip ziyaret ettim yüz yüze görüştüm gayet ilgililer soru işareti bırakmadılar evraklarım o gün yanımda yoktu babamla gönderdim onaylanmasını bekliyorum inşallah olumlu şekilde ararlar

 197. AvatarGülendam M*****

  Çorumda yaşıyorum 28 yasindayim iktisat mezunuyum. Universiteyi kastamonuda okudum. Kendime uygun is bulamadim tabiki corum bu acidan kisitli bir yer. 4 yil disarda okudugum icin ailem sehir disinda calismama musade etmedi. Is ilanlarina bakarken 2-3 kez denk geldim insan kaynaklari ilanina basvurdum ama CV’m yetersizdi sanirim hic donus almadim. O yuzden bu egitimi almaya karar verdim babam yeni mezunsun biraz daha dur dese de ikna edip egitime basladim kayit olduktan sonra 20 gun icinde baslattilar egitimi ilk derslerde bazi teknik sorunlar yasadim canli derslere giremedim ama sorunu yasayan tek ben degilmisim aradim mail attim ertesi sabah aradilar sorunun kontrol edilecegini belirttiler. Ogleden sonrada sorunun duzeldigini dair sms ile bilgilendirdiler yani ilgisiz bir kurum degil asla ben egitim ve is yonlendirme surecinden kesinlikle cok memnun kaldim sinav sonucu aciklandiktan 4 gun sonra is yonlendirmesi talep ettim kariyer toplantisi dersinin cok faydasi oldu meslek danismanimla surekli maillestim cok kaliteli bir CV hazirladik birlikte sonrada mulakat egitimimi tamamlayip gittigim ilk mulakatta kendimi iyi ifade edip iyi kaptim. Ambalaj firmasinin insan kaynaklari biriminde uzman yardimcisi olarak calisiyorum. Kariyer adam bu surecteki en buyuk sansim oldu hocalarima ve danismanlarima tesekkurler.

 198. AvatarEnes malik

  Uzun uzun programi anlatmaya gerek yok kariyer adami arayin konusun kendi sorunuzun cevabini muhatabindan duyun bazi yorumlarda ulasilamiyor falan yazilmis gec donus yapiliyor denmis tek bir ogrenciye hizmet verilmiyo sonucta. Bende taksidi geciktirdigim icin sistemim kisitlanmisti dusunun ders var giremiyorum aksam saat 8. Egitim kurumu sonucta 7/24 calisacsk hali yok mail attim sabahtan donermisiniz diye ertesi sabah aradilar sorunun odeme kaynakli oldugunu soylediler odedim yarim saatte acildi sistem dersin videosunu izledim bi kaybim olmadi. Ufak tefek sorunlari dag yapmayin hizmet sektoru bu dort dortluk tabiki olmaz.

 199. AvatarKeziban Cankat

  Liseyi bitirip evlendim 33 yasindayim o zaman maddi durumumuz el vermedi devam edemedim okula. 2 cocuk annesiyim simdi. esim gida teknikeri severek evlendik ve esim surekli beni okumaya kendimi gelistireye yureklendirmeye calisti. Dedik ki Güllü hem kendin icin birsey yap hemde esinin destegini hice sayma. Acikogretimden isletme bitirdim muhasebe burosuna ise girdim ama calisma sartlari zorladigi icin cikmak zorunda kaldim. Kariyer adam reklamini memur sitesindengordum tesvik programiymis is garantisi veriliyor deyince direk basvuru yaptim ve iyi ki diyorum suan iplik imalati yapan bir firmada Adapazarinda insan kaynaklarinda calisiyorum memnuniyetimi belirtmek isterim. Yigidin oldur hakkini yeme demisler gec oldu ama cok sukur Kariyer adam sayesindr guc olmadi.

 200. AvatarMücahit

  Hataydan selamlar ben Müco. Meslek lisesi elektrik mezunuyum stajımı yaptığım elektrik şirketinde işe başladım mezun olduktan sonra ve 4,5 yıl çalıştım. Maalesef iş kazası geçirdim sağ kolumda ciddi sayılabilecek bir güç kaybı yaşandı. Doktorum elektriğe devam etmek istersen sen bilirsin ama bence sağlığın için farklı işlere bak dedi o yüzden farklı bir mesleğe yöneldim. Abim büyük bir yemek şirketinde yönetim biriminde çalışıyo oradaki insan kaynakları uzmanı önermiş sertifika alsın eğitim alsın rahat eder onu çok yoracak bir iş değil diye. İyi ki inada bindirmeyip kabul etmişim. 2 ay eğitim aldım 550 tl eğitim ücreti ödedim kredi kartına taksit yaptılar abim karşıladı sağolsun ? sınav için 4 merkez var ben Ankarada girdim Kasım ayında .valla anam babam abim kardeşim hep birlikte gittik hem ben sınava girdim hem de gezdik. Sınav merkezine çok yakındı gidip kariyer adamıda gördüm. Sınavdan başarılı olunca işe girmek istediğimi söyledim 3-4 gün içinde mülakat için gönderdiler ama oturduğum ilçeye çok uzaktı o yüzden anlaşamadık. Bir sonraki mülakatımda başladım işe tekstil firmasının ınsan kaynaklarında çalışıyorum 7 aydır ve daha önce tekniker olarak çalıştığımdan çok daha fazla bir maaşım var çok rahatım. Kariyer adam’a teşekkürler.

 201. AvatarSezen Ayşin

  Elektrik mühendisiyim yıllarca emek verdim tek bir ders bırakmadan mezun olmak için oldum da . daha sonra enerjisada 5 yıl kadar çalıştım mobbinge mağruz kalıp istifamı vermek zorunda kaldım. Eşim emniyet mensubu. Bir arkadaşının eşi karieyr adamdan eğitim almış ve sonrasında işe girmiş o çok ısrar etti sertifika almam için. Bana söylemeden önce gidip kursu ziyaret etmiş bilgi almış gerçekten resmi bir yer olduğuna inanmak için izin belgelerini falan görmek istediğini söylemiş hiç itiraz etmeden direk göstermişler her türlü kanaldan bireysel olarak da sorgulabilirsiniz demişler. Kayıt için evrak teslim edilmesi gerekiyormuş. Akşam eve gelince ben gittim gördüm kafama yattı 594 tl’ye eğitim alıp bir de iş bulmada yardım edeceklermiş bence kaçırma bu fırsatı ama yine de sen bilirsin araştır karar ver dedi. Evrakları hazırlayıp teslim için bu kez ben gittim yüzyüze görüştüm görüştüğüm danışman güleryüzlü ve çok anlayışlıydı. Teslim ettim evraklarımı onaylandı eğitimimi aldım 2 ay kadar çok keyifli bir süreçti ben yapamam demiştim ama hırslı bir insanımdır gerçekten her derse katıldım ödevleri yaptım hakkını verdim eğitimin eşim de çok destek oldu. 3,5 hafta oldu büyük bir yazılım firmasının ınsan kaynakları departmanında işe başladım. Hepsi Kariyer adamın sayesinde gerçekleşti. Araştırın soruşturun imkanınız varsa gidip görüşün ve eğitiminizi alın. Çok ilgili bir yer bence. Teşekkür ederim her şey için .

 202. AvatarSahra Ki.

  İsmim Sahra lisans iktisat mezunuyum.Doğru bir yol gösterici olan Kariyer Adam ile karşılaştığım için ne kadar şanslı olduğumu sizlere anlatamam. Hem 550 tl karşılığında eğitim aldım hem de büyük bir ihracat firmasında işe başladım. Ve hepsi Kariyer Adam sayesinde oldu sınavı kazandıktan sonra direk istihdam hakkımı kullanmak istedim ve meslek danışmanımın yardımıyla detaylı bir CV hazırladık ayrıca mülakat eğitimi de aldım. Özel üniversite de okuduğum için İngilizcem iyi düzeydi ve bunu kullanabileceğim bir firmaya yönlendirmeyi talep ettim. Gerçekten çok teşekkür ederim isteğim doğrultusunda uygun olan firmalara mülakata gönderdiler . kesinlikle güvenilir bir kurum resmi bir internet sitesi var bütün bilgilerini ben oradan inceleyip başvurumu yapmıştım. Herşey için tekrar teşekkür ederim. Ablam ve kuzenimde katılım için evrak gönderecekler. İyinin reklamı her zaman yapılmalı ınanın herkese tavsiye ediyorum bu kurumu Sevgilerimle

 203. AvatarMuhammed Sefa Çamur

  İş kazası geçirdiğim için sürekli ayakta durmamı gerektirmeyecek bir iş arayışına girdim ayağımda aksama oldu çünkü ☹. Mobilya atölyesinde çalışıyordum lise ağaç işleri mezunuyum 28 yaşındayım. Kazadan 5 ay sonra bir yakınımında çalıştığı çağrı merkezine başladım ama işkur’la girdiğim için 6 sonra çıkış verdiler. İş ilanların bakarken çok sayıda insan kaynakları elemanı ilanı gördüm başvuru yaptım ama ya tecrübe yada sertifika istediler. Bende sertifka almaya karar verdim daha önce hiç duymamıştım böyle programların olduğunu Kariyer adam hem eğitim verip hem de iş yönlendirmesi yapıyormuş . başka yerlerle de görüştüm ama burası daha çok güven verdi bana evrak gönderip onaylanmasını bekledim sonra ücreti ödeyip eğitime başladım . eğitimler bitti şuan sınavı bekliyoruz. Güzeldi yaa eğitim süreci çok zorlamadı tavsiye edebilirim.

 204. AvatarÖmer

  meraba bendeniz Ömer . Mersin üni. Laborant ve veteriner sağlık mezunuyum ancak her yeni mezunun başına geldiği gibi işsizim. Çünkü okuduğum alanda çalışamıyorum sağlık sorunumdan dolayı 2 yıllık bölümü 3 yıl da bitirdim. O yüzden farklı bir bölüm bulma çabasına girdim. Ya zaten herkesin karşısına sosyal medya da iş bulma sitesilerine girdiklerinde sertifika eğitimi veren yerlerin reklamları çıkıyodur. Ben böyle birkaç yer için form doldurdum yer dönüş yaptı biri Kariyer Adamdı. Diğer kurumdan arayan kadının dik dik konuşmaları yüzünden onu eledim. Hocam zaten işssizsiniz ve eğitim iiçin de ücret vereceksiniz soru soruyosunuz haliyle karşınızdakinden de biraz anlayış bekliyosunuz. Kariyer Adam kurumunda görüştüğüm kişi iste böyle tamamiyle anlayışlıydı belki 10 dk konuşmuşuzdur ne sorduysam cevabını verdiler. Bu alanın bana uygun oluğ olmadığını düşünmemi ve ona göre başvuru yapmamı bile tavsiye ettiler. Önce evrak gönderiliyomuş ve sayılı kişiyi kabul edebiliyolarmış eğitime çünkü sonrasında iş buluyolarmış. Evrakları gönderdim de adres bilgisini yanlış yazmışım kargo teslimi biraz uzadı bakalım inşallah onaylarlar başlarız eğitime.

 205. AvatarTaha

  Ya ben çok soru işaretiyle başladım bu eğitime yapabilir miyim bana göre mi diye çok düşündüm. Kariyer Adamın danışmanlarına çok teşekkür ederim kendime olan güvenimin artmasını sağladılar her konuda destek oldular zaten Ankarada yaşadığım için ara sıra ziyaretlerine gidiyorum hala yardımcı olurlar sağolsunlar . sanırım bir kurumu var edende kursiyere yaklaşımı kursiyerle paylaşımı. ben eğitimi alalı 2 yıl oldu K****** lojistik firmasının ınsan kaynakları uzmanıyım ve 8 haftalık eğitimle bu işe başladım şuan 3 tane alt elemanım var ? gerçekten güvenilir bir kurum asla inkar edilemez. Pişman olmazsınız paranızda emeğinizde boşa gitmez eğer bu eğitimi alacaksanız kariyer adamdan alın. Canlı derslere girmeyi bayağı özledim aslında çok eğlenceli ve verimliydi . 42. Gruptadakilere selamlar .

 206. Avatarayşe nur bağ

  Giyim mağaza yöneticiliği yaptım 3 yıl ancak mobing yüzünden istifa etmek zorunda kaldım . önlisans ilahiyat mezunuyum bu arada. Uzun sayılabilecek kadar işsizlik durumum oldu evde boş boş oturuyorum madem en azından kurslara falan gidiyim de kendimi geliştiriyim derken bu alanla tanıştım. Ve tesadüfen atama sitelerinde gezerken kKariyer Adam’la tanıştım eğitimi uzaktan veriyo olmaları beni birazcık korkuttu ama çok verimli bir eğitimdi hocalarımıza burdan selamlarımı gönderiyorum Allah razı olsun sayenizde 2 aylık eğitimle iş buldum Medikal malzeme üretimi yapan firmada ınsan kaynakları uzman yardımcısı olarak çalışıyorum . eğer kendinizi masa başı bir işte hayal ediyorsanız bu alanı asla es geçmeyin derim + ?

 207. AvatarApo Sağlam

  Ekim ayında Kırıkkalede havalandırma firmasına insan kaynakları uzmanı olarak başladım ve hala çalışıyorum 80 saatlik eğitimle bu pozisyona geldim ve işimden çok memnunum. Çok kolay gelmesin size gerçekten emek isteyen bir alan tamam masa başı ama sorumluluğu fazla ve insan ilişkilerinizin iyi olması gerekir. Eğitim için Kariyer adamla mutlaka bir görüşün derim uzaktan eğitim almak istiyorsanız bence kaçırılmayacak bir firsat buradan eğitim almak. Çünkü sonrasında iş yönlendirme işlemi de sağlıyorlar.

 208. Avatargüldane boz

  Güldane ben 25 yaşındayım lisans mezunuyum Muğla’da tarımsal bir işletmede ınsan kaynakları -muhasebe bölümünde çalışıyorum ve bu işi kariyer adamın yönlendirmesiyle buldum. 3. Mülakatımdı. Çünkü diğer ikisi ile ücret konusunda pek anlaşamadık . gerçekten kaliteli bir kurum siz işe başlayana kadar yönlendirme yapıyorlar. Ve işlemleri tamamiyle kontrollü ilerliyor baştan savma değil. Memnuniyetimi her aradığımda da dile getiriyorum. Çünkü sayelerinde hem yeni bir alanla tanıştım hemde iş sahibi oldum Kariyer adam kesinlikle alanında 1 numara.

 209. AvatarBuse Çamkır

  Çankaya Üniversitesi Siyaset bilimi ve uluslararası ilişkiler mezunuyum %25 burslu öğrenciydim. İngilizceden kaldığım için okul uzadı tabi ki neyse şükür mezun oldum derken işsizlikle karşı karşıya kaldım. Sağolsun annem babam beni mağdur etmedi iş bulamayışımla birlikte mücadele ettik . 1 yıl işsizdim bu süre içinde herkes gibi onlarca iş görüşmesine gittim ama hep biz sizi ararız cümlelerini duydum. İngilizce bilgimden dolayı özel bir okulda haftanın 3 günü ders verdim etüt verdim ama kazandığımın yarısı yola gidiyodu kalanı da zaten yetmiyordu. Fitness merkezinin danışmasında çalıştım ama çok yoğun tempoya dayanamadım 2 ay sonra çıktım. Siteye yeni taşınan bir komşuyla muhabbet ederken özel ve büyük bir şirkette IK uzmanı olduğunu öğrendim. Beni de Kariyer Adam’a yönlendiren o oldu zaten ne kaybedersin al eğitimi en azından sertifikan olur CV’ne eklersin dedi. Ama süreç öyle güzel ve mutlu edici oldu ki. Eğitim süreci sonunda iş yönlendirme garantisi verdiler ve gerçekten sözlerini tuttular. İyi bir eğitimle sertifikamı aldım ve şuan bir ihracat firmasının IK bölümünde çalışıyorum ve bu işi bulmam Kariyer Adam meslek danışmanı sayesinde oldu.

 210. AvatarEbru

  Merhaba ismim Ebru lisans çalışma ekonomisi mezunuyum. Ailemin onca uğraşı benim kendi çabam bir türlü yanıt vermedi kader mi kısmet mı ne derseniz deyin 2,5 yıl geçti ben iş bulamadım biz sizi ararız deyip deyip gönderdiler. Dedim bu böyle olmayacak madem evdeyim boş boş oturacağıma bari kendim geliştirecek bişeylerle uğraşıyım halk eğitimin diksiyon kursuna falan gittim oradaki hoca kızının ınsan kaynakları sertifikası alıp sonrada işe başladığını ve iyi düzeyde maaş aldığını söyleyince bende bi araştırmak istedim nedir ne değildir okuduğum bölümle bağlantılı aslında ama görev tanımını araştırdım ınsan kaynakları uzmanının zaten ınsan ilişkim kuvvetli yaparım ya ben bu işi deyip sertifika kursu araştırmaya başladım. Birkaç firmayla görüşüp Kariyer adam’da karar kıldım iyi ki de öyle yapmışım önce detaylı bilgi aldım sonra evrak gönderdim ve onaydan geçince 594 tl eğitim ücreti verdim babam sağolsun destek oldu . onlıne derslerle veriliyo eğitim ama ben okuyarak daha iyi anlıyorum her konuyu o yüzden sistemdeki notların çıktısını da aldım ordan da destek aldım 82 almışım sınavdan . kariyer toplantısı diyolar öyle bir derse katıldım bi kaç kez ve gerçekten faydasını gördüm mülakatta ne söylemen gerekir nasıl bir ık uzmanı olman gerekir daha bir çok seyi sağolsun danışmanımız çok güzel anlattı . ilk görüşmem yol sorununda dolayı olumsuz sonuçlansada sınavdan sonra toplamda 2-3 hafta içinde iyi bir turizm firmasının ınsan kaynaklarına kabul edildim bende çok emek verdim eğitim süresince ama Kariyer adam’ı profesyonelliğini ve hizmetini asla inkar edemem herşey için tekrar tekrar teşekkürler umarım sizin gibi kurumlar hep var olur.

 211. AvatarHatun Çe******

  Selamlar Hatun ben 2 yıllık bankacılık mezunuyum ama bu alanda çalışmak istemediğim için farklı eğitimler almayı istedim açık öğretim den insan kaynakları okumaya karar verdikten 2 gün sonra falan sosyal medya da Kariyer adamın ilanlarına denk geldim 2 yıl okuyacağım okulun eğitimini 2 ay da veriyor olmaları ve sonrasında iş garantısı vermeleri beni cezbetti ilk başta bence iş yönlendirme aşamasının gerçekleiğine pek inanmamıştım ama birebir yönlendirilen oldum gerçekten bulunmaz bir nimet sizin adınıza birilerinin firma araştırması yapması mülakata göndermesi Kocaelide ambalaj üretim firmasına mülakata gönderildim bir ulaşım sorunu var ama firmayla tekrar görüşücez hafta içi inşallah bu sorunu halledersek geri kalan kriterler çok olumlu. Hakkımda hayırlısı. Kariyer adam yöneticilerine ve danışmanalrına teşekkür ederim.

 212. AvatarGülşah Ak

  Üniversite yıllarında evliliğim nedeniyle eğitimime ara verdim. Tabi hayat şartları nedeniyle kariyer şansı fazla olmayan işlerde çalıştım. Bir süre sonra maddi durumumuz biraz düzelince eğitimime geri dönmek istedim. Uzun yıllar sonra ara verdiğim okulumu bitirdim ve mezun oldum. İş tecrübem branşım ile ilgili olmadığından ve uzun bir mezuniyet süreci geçirdiğimden sanırım iş başvurularımdan olumlu sonuç alamadım. Hep eli boş döndüm. Sonrasında bir arkadaşım kendisinin Kariyer Adam adlı eğitim kurumu ile şu an çalıştığı işe yerleşmiş olduğunu söyledi. Bu konu çok ilgimi çekti. Hem iyi bir eğitim verdiklerini hem de iş garantisi verdiklerini söyleyince hemen kurum ile iletişime geçtim. Programa kabul edildim. 2 haftadır derslere katılıyorum ve işe başlayabileceğim anı bekliyorum. Umarım her şey çok güzel olacak.

 213. Avatarahmed uğurlusoy

  Ya herkes o kadar uzun yazmış ki tamam sağolun hayat hikayenizi öğrendik arkadaşlær . ben kısa tutucam valla ben çok memnun kaldım haa hiç böyle tahmin etmiyodum kendi kendime parayı verdikte ya sınavı geçemezsek diyodum zaten boş adamdım işssizdim yani dersleri dinledim sürekli sınavda çok zor değildi. Geçen hafta bir mülakata gittim de benim için pek olumlu değildi. Meslek danışmanıma bildirdim durumu farklı firma arayışı içindeyiz şuan hadı hayırlısı . Kariyer adama güvenebilirsiniz arkadaşlar ne vaat ediyolarsa yapıyolar. Hadi iyi günler.

 214. AvatarÖmer Parıl

  Uzun bir süre kısa süreli işlerde çalıştım. Çalıştığım işyerlerinde tam olarak mutlu olduğum söylenemez. Hedefim hep özendiğim insan kaynakları departmanında iş bulabilmek olmuştu. Masa başında diğer insanların istihdam edilmesine yardım edebilecek olmak bana hep çok cazip gelmişti. Bunun için nasıl bir yol izleyebilirim diye internette araştırmaya başlayınca nereye baksam Kariyer Adam eğitim kurumlarının adını gördüm. Ben de burası nasıl bir yer, nasıl hizmet veriyorlar diye kendileri ile detaylı görüşmeye karar verdim. Tüm sorularımı cevaplandırdılar ve kafamda hiçbir soru işaretine yer bırakmayacak şekilde beni rahatlattılar. Hemen kaydımı yaptırdım. Şu an eğitim sürecim devam ediyor. Bu arada dip not, kurs bitiminde iş bulmanız için de görüşmeler ayarlıyorlar.

 215. AvatarNurhayat

  Ben evli ve bir çocuk annesiyim. Üniversite mezunuyum ama dönemin şartları itibariyle en çok zincir market mağaza yöneticiliğine kadar yükseldim. Adı yöneticilik olsa da malum sürekli ayakta ve yetersiz personel nedeniyle ayak işlerini mecburen yapmaya devam ettiğiniz bir iş. Yani çok fazla yorucu olduğu için artık dayanamadım ve işi bıraktım. Başkaca hiçbir tecrübem olmadığından ve mezun olduğum bölümle ilgili de bir tecrübem olmadığından başvurduğum hiçbir yerden olumlu dönüş alamadım ve bir süre işsiz kaldım. Sonra sosyal medyada Kariyer Adam eğitim kurumunun ilanlarını gördüm. Devlet destekli olduğu, iş garantisi verdikleri gibi konulardan bahsediyordu. Ayrıca verdiği sertifika tüm kurumlarda geçerli MEB onaylı olunca hemen temasa geçtim. Şimdi derslere devam ediyorum. İnşallah sonunda hedeflediğim ile Kariyer Adam sayesinde kavuşacağım

 216. AvatarBİLGİN M************

  Van Yüzüncü yıl üniversitesi önlisans diyalız mezunuyum adım Bilgin . Açık öğretimden de işletme okuyorum. Bir arkadaşım matematik öğretmeni beni sertifika almaya zorlayan da o oldu zaten . Van kurs merkezleri açısından tahmin ettiğinizden daha da kısıtlı bir yer o yüzden uzaktan eğitim daha fazla işinize geliyo. Kariyer Adama 550 ₺ eğitim ücreti verip kursa başladım ilk zamanlar pek adapte olamadım derslere hocamıza da bu durumu mail atarak bildirdim kendisinin tavsiyelerine uyarak 2 hafta içinde bu sorunu ortadan kaldırdım. Tekrar teşekkürler hocam ilginiz için . dersler hala devam ediyor canlı ders vasitasıyla aynı gruptan birkaç arkadaş bile edindim. Süreç şuan için iyi inşallah Van’da işe yerleşme konusunda verdikleri garanti de gerçekleşir.

 217. AvatarOsman

  Merhabalar benim adım Osman. Ben üniversite son sınıf öğrencisiyim ve iş şartları göz önüne alındığında okul bitmeden alabildiğim kadar çok eğitim ve sertifika almak için çalışıyorum. Okul bittikten sonra iş arayanlar kervanına katılmadan cv’min ve kendimin doluluğu sayesinde hemen iş hayatına atılabilmek istiyorum. Çevremde aktif iş hayatında olan kişiler kendimi geliştirmenin çok önemli olduğunu iletiyorlar. Bu araştırmalar sonunda İşkur desteği ve MEB onaylı sertifikası sayesinde Kariyer Adam ile yollarımız kesişti. İnsan kaynakları uzmanlığı için Kariyer Adam ile başlamış olduğum eğitimi tamamladım. Sertifikamı aldım. Ayrıca yaptıkları bir destek de okulumu bitirdiğim gibi hemen iş görüşmelerimi ayarlayabileceklerini söylemeleri oldu. Şu an heyecanla okulumu bitirmeyi bekliyorum.

 218. AvatarGülhan P.

  Selamlar ben aslen İstanbul’da ikamet ediyorum ama üniversiteyi Bolu’da okudum. Buraya çok alıştım ve burada hayatıma devam etmeye karar verdim. Ancak malum olduğu üzere burası küçük bir bölge ve iş imkanları da hayli kısıtlı. Büyük firmaların fabrikaları var açıkçası gözümü oralara diktim ama ya eğitiminizin ve iş tecrübeleriniz çok iyi olması lazım ya da çok iyi bir referansınız olması gerekiyor. Ben bu kriterleri tam olarak sağlayamadığımdan ekstra eğitim programlarına katılmaya karar verdim. Bu sayede bir arkadaşım bu konudan bahsedince Kariyer Adam adındaki bir eğitim kurumundan bahsetti. Ben de araştırmaktan zarar gelmez diye kendileri ile temasa geçtim. Görüşmeleri sağladıktan sonra keşke daha okul bitmeden eğitimlere başlamış olsaydım diye düşündüm. Verdikleri hizmet aldıkları ücretin yanında o kadar büyük ki mutlaka temasa geçmelisiniz.

 219. AvatarÖzlem G.

  Kariyer Adam ile temasa geçtiğim zaman lise mezunu olduğum için beni kabul etmeyeceklerini düşünmüştüm. Ancak hiç öyle olmadı ve lise mezunu da aldıklarını ilettiler. Başarının sadece alınan eğitim ile kısıtlı olmadığını bu sayede öğrendim. Uzaktan eğitim ile canlı dersleri hiç kaçırmadan tümüne katıldım. Gelişebilmek ve kendime uygun bir iş bulabilmek adına mümkün olduğunca özverili şekilde eğitimimi tamamladım. Eğitim sonundaki sınavdan 60 puan aldım. MEB onaylı olan sertifikayı bu sayede aldım. Sonunda işe girebileceğime halen inanmazken danışmanım ile yaptığım görüşmeler sonucu bana uygun olacağını düşündükleri bir firma ile görüşmeye gittim. Mülakatım çok başarılı geçti ve şu an eğitimini aldığım alanda işe başladım. Sonsuz teşekkürler.

 220. AvatarBengisu Ö.

  Üniversiteden mezun olduğum zaman tüm yeni mezunlar gibi iş bakmaya ve önüme gelen bana uygun olduğunu düşündüğüm işlere internet üzerinden başvurmaya başladım. Kendime güvenim çok yüksekti ve ilk başvurduğum yer beni hemen havada kapacak zannediyordum. Ancak gerçek hayatın hiç de böyle olmadığını acı bir şekilde öğrendim. Başvurduğum hiçbir firmadan olumlu bir dönüş alamadığım gibi sadece bir tane mülakata katılabildim o da çok başarısız geçti. Böylece alternatif iş başvurularını araştırırken Kariyer Adam reklamlarını gördüm. Oldukça ilgimi çekti bunun sebebi de eğitimin sonunda iş görüşmesi ayarlamaları ve de iş garantisi vermeleriydi. Bu vesileyle kurumla temasa geçtim ve kaydımı aldılar. Dersler,sınav derken süreci tamamladım ve şu an gönlüme göre olan bir kurumda insan kaynakları uzmanı olarak çalışıyorum.

 221. AvatarTurgut Ç.

  Kariyer Adam ile bir arkadaşımın aracılığı sayesinde tanıştım. Başvurumun ardından evraklarım onaylandı ve uzaktan eğitim programım başladı. Ben yoğun bir tempoda çalıştığım için canlı derslere katılım sağlayamıyordum. Eğitmenlerim video ile de sonradan takip ederek derslerde bir aksaklık yaşamayacağımı ilettiler. Bu sayede eğitimlerime gönül rahatlığı ile devam edebildim. Tüm süreç benim için çok başarılı geçti. Sınavda da istediğim gibi bir başarı elde ederek sertifikamı aldım. Sonrasında artık iş başvuruları, mülakatlar başladı. Hiç gözümün korktuğu gibi değil bu süreci Kariyer Adam’daki danışmanlarım sayesinde o kadar kolay atlattım ki kendilerini daha önce tanımadığım için çok üzüldüm. Keşke bu süreçleri daha önceden geçirseymişim dedim. Tüm aşamalardaki destekleri için kendilerine çok teşekkür ederim.

 222. AvatarOsman

  Merhabalar benim adım Osman. Ben üniversite son sınıf öğrencisiyim ve iş şartları göz önüne alındığında okul bitmeden alabildiğim kadar çok eğitim ve sertifika almak için çalışıyorum. Okul bittikten sonra iş arayanlar kervanına katılmadan cv’min ve kendimin doluluğu sayesinde hemen iş hayatına atılabilmek istiyorum. Çevremde aktif iş hayatında olan kişiler kendimi geliştirmenin çok önemli olduğunu iletiyorlar. Bu araştırmalar sonunda İşkur desteği ve MEB onaylı sertifikası sayesinde Kariyer Adam ile yollarımız kesişti. İnsan kaynakları uzmanlığı için Kariyer Adam ile başlamış olduğum eğitimi tamamladım. Sertifikamı aldım. Ayrıca yaptıkları bir destek de okulumu bitirdiğim gibi hemen iş görüşmelerimi ayarlayabileceklerini söylemeleri oldu. Şu an heyecanla okulumu bitirmeyi bekliyorum.

 223. AvatarÖznur Karaca

  Kendi başıma yaptığım iş başvurularında cv mi nasıl doldurursam doldurayım, ön yazı vs. ne yazarsam yazayım bir türlü mülakata davet edilemiyordum. Artık hiçbir zaman bir işe giremeyeceğimi düşünmeye başlamıştım. Kariyer Adam tam bu konuda beni destekledi. Branş dışında almış olduğum ek dersler ile cv doldurmanın inceliklerini, mülakata nasıl hazırlanmam, görüşmede nelerden bahsetmem ve sorulara nasıl cevap vermem gerektiği gibi konularda da eğitim aldım. Bu eğitimler sayesinde şimdiye kadar yapmış olduğum hataları fark ettim. Neden hiçbir mülakata çağrılmadığım eğitimden sonraki mülakatlara neden çağrıldığım noktasında karşılaştırma yapabildim. Arkadaşlar eğitim gerçekten her şeymiş. Şuan üst düzey bir firmada çalışıyorum ve bu Kariyer Adam sayesinde oldu. Her şey için teşekkür ederim.

 224. AvatarEmre Demir

  Kariyer Adam ile tanıştığım için öncelikle çok mutlu olduğumu belirtmek isterim. Kendileri sayesinde şu anda mevcut olduğum iş pozisyonuna ulaştım. Bu süreçte emeği geçen tüm eğitimcilerime,danışmanlarıma adını zikredemeyeceğim herkese sonsuz teşekkür ederim. Canlı derslerden,sınava kadar,sonrasında mülakat eğitimleri ve iş görüşmelerine kadar her aşamada bize yılmadan, bıkmadan destek verdiler. Tüm sorularımıza ve kafa karışıklıklarımıza yardımcı oldular. Bunun için bir ödeme alıyorlar evet ama yaptıkları hizmeti karşılamaz bile. Kariyerim konusunda endişelendiğim ve yaşımın ilerlemeye başladığını hissettiğim bir dönemde kendime eğitim anlamında yatırım yapmak istediğim zaman kendileri ile karşılaştım. Tüm sürecin sonunda iş bulmama da yardımcı olmalarından ötürü kendilerine tekrar teşekkür ederim.

 225. AvatarSerhat Ş.

  Merhabalar, ben de Kariyer Adam ailesine katılan bir öğrencileriyim. Kariyer Adam sayesinde firmalara iş başvuruları yapıp mülakatlara katılmaya başladım. Danışmanlarım iş başvurundan mülakata kadar her aşamada desteklerini esirgemediler. Cv doldurmanın inceliklerini öğrettiler. Mülakata katılırken ne giymeli, cv de yazılanlara dikkat edilmeli ve cv üzerinden sorulan sorulara doğru,akıcı ve net bilgiler verilmeli gibi pek çok konuda bizlere fikir verdiler. Daha önce Kariyer Adam ile tanışmadan gittiğim mülakatlarda ne kadar başarısız olduğumuz bu sayede anladım. Hayatımda çok fazla şey sayelerinde değişti. Görüşmelerimden bir tanesi ile olumlu bir sonuca ulaştık ve şu an bir telekomünikasyon firmasında iş başı yaptım. Kariyer Adam eğitim kurumunda bizi destekleyen herkese sonsuz teşekkürler.

 226. AvatarÖvgü Koç

  Ben her duyduğuna inanan ve kolay kolay güvenen biri değilimdir. İnternette duymuş ve yorumlarını okumuş olduğum Kariyer Adam eğitim kurumunu bu sayede araştırmaya başladım. İşkur desteği olduğunu, MEB onaylı sertifika verdiğini, tüm süreçlerde ek eğitimler sağladıklarını,hatta iş görüşmeleri ayarlayıp, iş garantisi verdiklerini duydum. Tabi bu konuda kafamda pek çok soru oluştu. Hemen internetten başvuru yaptım. 5 saat içinde bana dönüş yaptılar. Bu hız bile beni şaşırtmaya yetti. Sonrasında tüm sorularımı cevaplandırdılar. Kafama takılan her soruyu kendilerine yönelttim ve her konuda beni aydınlattılar. Eğitim programlarına katıldım ve tüm süreç benim adıma başarı ile tamamlandı. İş görüşmelerini aynen bana söylemiş oldukları gibi ayarladılar ve şu an başvurularımı yapıp, mülakatlara katılıyorum. Tüm söyledikleri oldu her aşama için emeği geçenlere ayrı ayrı teşekkür ederim.

 227. AvatarEfe Duran

  Ben üniversite mezunuyum ama günümüz şartlarında mezun olmanın bile tek başına yeterli olmadığı yanı sıra pek çok kriterin istendiği bir noktaya geldik. Herhangi bir iş tecrübem de olmadığı için iş bulmakta oldukça zorlanıyordum. İstanbul’da ikamet etmeme karşın ya işyeri çok uzak oluyordu ya rakam tatmin etmiyordu ya da ben istesem de bana olumlu dönüş olmuyordu. Bu şekilde arayışlarım sürerken Kariyer Adam’ın internetteki yorumları ve genelin bu kurumu ne kadar çok beğendiği yazıları karşıma çıktı. Bu konu kafamı çeldi ve Kariyer Adam’ı araştırmaya başladım. Kendileri ile temasa geçtim. Bana en ilgi çekici gelen kısmı ise eğitimi başarılı bir şekilde tamamlamam halinde iş garantisi vermeleriydi. Zaten işsiz olan ben için bu çok önemli bir kriterdi. Şu an sayelerinde ilk işime yaklaşık 1 yıldır devam ediyorum. Mutlaka tavsiye ediyorum.

 228. AvatarCansel şahin

  Ben açıköğretim fakültesi işletme bölümünden 2 yıl önce mezun oldum. Bu zaman içinde pek çok iş başvurusu yaptım ama referans olmadı mı ne yaparsanız yapın eliniz boş dönüyorsunuz. Ya çok şanslı olmalısınız ya da size iş bulacak iyi bir referansınız olmalı. Bir aile meclisinde bana en iyi referansın eğitim alacağım kurum olduğunu buranın da Kariyer Adam eğitim kurumu olduğunu söylediler. İyi referans olmasının sebebinin iş garantili bir kurs vermeleri olduğunu ilettiler. Bu vesileyle Kariyer Adam ile ilk tanışmamız sağlanmış oldu. Gerçekten bahsedildiği gibi iş garantili ve MEB onaylı sertifika veren bir kurum olduklarını öğrendim. 2 yıl boyunca neden kendilerini keşfetmemiş olduğum konusunda da çok hayıflandım. Şu an programa dahil oldum ve sürecim çok başarılı geçiyor. Umarım kısa sürede bitirip işe başlayabilirim.

 229. AvatarCanan S******

  Selam arkadaşlar, ben uzun süredir işsizdim. İlk zamanlar yoğun şekilde iş arıyordum. Ya kendime uygun gördüğüm bir iş bulamıyordum ya da uygun gördüklerim beni kabul etmiyordu. Bu iş arama faslının ardından sürekli evde olmak bir tembellik yaratıyor ve sonunda işsizlik hayat standardınız haline geliyor. Tam bu dönemin farkına vardığım bir zamanda iş bulamayınca bari bir kursa gideyim ve kendimi geliştirip yeniden iş başvuruları yapayım diye düşünmeye başladım. Sonra araştırırken Kariyer Adam adında bir eğitim kurumu gördüm. Kurs bittiğinde MEB onayı olan sertifika verdiklerini ve her yerde geçerli olduğunu öğrendim. Ayrıca kursu başarıyla bitirmemiz halinde bize uygun olan işyerleri ile görüşmeler ayarladıklarını da öğrendim. Bu kısım beni çok cezbetti. Sayelerinde uzun süre sonra iş hayatıma kavuştum.

 230. AvatarSevgi Ş.

  Bir firmada yönetici asistanı olarak çalışmaktaydım. Firmadaki tüm personelle iletişim halindeydim. Personeller arasında işinden en memnun olan departmanın insan kaynakları bölümü olduğunu hep gözlemlemişimdir. Ben de kendimi bu yolda nasıl geliştirebilirim diye düşünmeye başladım. İnsan kaynakları uzmanı olabilmek için bir kurstan eğitim alabileceğimi ve böylece bu branşta işe başlayabileceğimi öğrendim. Sonrasında zamanımı çalmadan en uygun bütçe ile hizmet veren yer olarak internetteki yorumlar ben Kariyer Adam eğitim kurumuna yönlendirdi. Kendileri ile temasa geçtim, kursa başladım. Sınavım güzel geçti. Danışmanlarım sayesinde ayarlanan iş görüşmelerine katıldım. Bir müddet sonra bir tanesinden olumlu dönüş aldım. Şu an yeni işimde çalışıyorum. Kariyer Adam’daki hocalarıma ve danışmanlarıma sonsuz teşekkürler.

 231. AvatarLeyla Yıldız

  Uzun süredir freelance işleri takip ediyorum. İşim gereği de sürekli olarak evden çalışıyorum. Çok yüksek kazancım olmasa da evden çok çıkmadığım için fazla paraya ihtiyacım olmuyordu. Ancak bir dönem sonra sürekli evde olma kısmı asosyallik yarattı ve insanlarla bir arada olabileceğim, daha yüksek kazancı olan kurumsal bir firmada işe başlama ihtiyacı hissettim. Bu sayede evden çalışmaya devam edebileceğim şekilde uzaktan eğitim veren kurumları incelemeye başladım. Bu noktada fark ettiğim en iyi yorumlara ve en iyi sertifikalara sahip olan yer Kariyer Adam eğitim kurumuydu. Fiyat olarak da son derece cazip olduğundan başvurumu yaptım ve 2 gün içinde dönüş yaptılar. Kaydım yapıldı. Şu an canlı derslere başladım. 2 ay bitiminde sınavım olacak ve iş görüşmelerine başlayacağım anı sabırsızlıkla bekliyorum.

 232. AvatarŞeyda S.

  Herkese selamlar ben önlisans sigortacılık mezunuyum. Mezun olduktan sonra 2 sene boyunca bir sigorta şirketinde sahada çalıştım. Gecesi gündüzü,hafta sonu olmayan çok yorucu bir iş. Sürekli müşteri peşinde koşturmak ve yeni müşteriler bulmak zorunda olduğunuz bir iş. Soğuk havalarda sokak sokak koştururken hep bir ofiste çayım,kahvem önümde çalışacağım bir iş hayali kurmuşumdur. Son dönemde popüler olan iş alanlarından insan kaynakları mesleği ilgimi çekmeye başlamıştı. Bu isteğim sayesinde benim için cazip olan uzaktan eğitim alabileceğim ve canlı derslere katılabileceğim Kariyer Adam ile tanıştım. Kendileri bana kursa kayıt olmamdan ta ki işe girebildiğim ana kadar inanılmaz destek oldular. Tüm destekleri için kendilerine çok teşekkür ederim.

 233. AvatarDerya

  Üniversite eğitimimden bu yana hep çalışmak ve uzmanlaşmak istediğim alan insan kaynakları bölümüydü.Bu hedefim doğrultusunda piyasada bu tür bir eğitim veren kurumları araştırmaya başladım. Ancak fiyatlar 3000-4000 TL civarlarında olunca bir süreliğine bu hedefimden vazgeçtim. Sonrasında bir internet sitesinde gezinirken Kariyer Adam adında bir eğitim kurumunun ilanları ile karşılaştım. İstediğim bölüm için fiyat sadece 594 TL olunca hemen kendilerini aradım. Birçok sorum vardı tabiî ki hepsini kendilerine ilettim. Fiyatı çok uygun olunca bir problem olmadığına emin olmak için bilgi istediğimde herkesi almadıklarını, belirli bir kontenjana göre alım yaptıklarını ilettiler. Bu çok güven verici oldu benim için. Fiyat dışında burayı tercih etmemdeki en önemli etken kurs bitiminde iş garantisi vermeleriydi. Hiç tereddütsü başvurumu yaptım ve beni kabul ettiler.Şu an kursa devam ediyorum.

 234. AvatarRecep Ö.

  Ben Ankara’da ikamet ediyorum. Kursun Ankara’da tabelasını gördüm ve arkadaşımla beraber kursa girdik. Kendilerinden detaylı olarak bilgi aldım. İş aradığım bir döneme denk gelmişti. Sundukları en iyi avantajlardan biri kurs bitiminde öğrencilere iş imkanı için görüşmeler ayarlamaları ve referans olmalarıydı. Ayrıca danışmanların doğru cv doldurmak, en doğru şekilde mülakata hazırlanmak, görüşme esnasında işverenin sorduğu sorulara doğru ve net cevaplar vermek üzerine de eğitim verdiklerini öğrendim. En çok hoşuma giden kısmı burasıydı açıkçası. O esnada güvenimi kazandılar ve ben de başvurumu yaptım. Sonrasında evrak teslimi elden yaptım ve kayıt gerçekleşti. Şu an uzaktan eğitimle canlı derslere iştirak ediyorum. Sınavı ve iş görüşmeleri kısmını sabırsızlıkla bekliyorum.

 235. AvatarF***** G******

  Kariyeradamla tanışmama vesile olan babam oldu. Nedeni ise bir mağazada kasiyer olarak çalıştığımdan, hiç yükselemeyeceğimi ve hep mağazada çalışacağımı söylemişti. Tabi ki bu durum çok canımı sıkmıştı. Bunun üzerine nasıl olur da farklı bir iş bulabilirim, kendimi nasıl olup da geliştirebilirim diye araştırmalara başladım. Eşe dosta sordum, internette araştırdım. Gel zaman git zaman karşıma bir sitede Kariyeradam kursu çıktı. Tam olarak bana uygun olduğunu düşündüm. Nedeni ise uzaktan bağlantı ile canlı derslerin akşam saatlerinde olması ve kaçırsam bile ertesi gün video olarak seyredebiliyor olmamdı. Ben kursu bitirsem bile nasıl iş bulurum, doğru düzgün tecrübem yok diye düşünürken, Kariyeradam’ın kurs bitiminde iş bulmamız için aracı olduğunu da öğrendim. Şimdi kayıt oldum hadi hayırlısı.

 236. AvatarGürcan L.

  İnsan kaynakları uzmanlığı konusunda herhangi bir tecrübem ve iş yapısı hakkında genel bilgim dışında iş içeriğine de çok hakim değildim. Daha öncesinde sadece 1 firmada satış bölümünde tecrübem olmuştu. Yaklaşık 1,5 yıl civarı bir iş hayatım oldu. Sonrasında çeşitli anlaşmazlıklar nedeniyle işi bıraktım ve kendime uygun olacağını düşündüğüm yeni bir iş bulamadım. Bu dönemde kendimi geliştirebilmek için yeni eğitim ve sertifika programlarını değerlendirmeye başladım. Çevremizden bir kişi muhakkak MEB onaylı sertifika veren kurslara bakmamı, bu belgeyi vermeyen kurumlardan alacağım sertifikaların bir işe yaramayacağını iletti. Bunun üzerine araştırmalarımı daralttım ve sonunda Kariyer Adam ile tanışma fırsatım oldu. Sitelerini detaylı incelediğimde 2000’den fazla kinin insan kaynakları uzmanlığını bu kurs sayesinde aldığını ve işe yerleşmiş olduğunu öğrendiğimde hemen başvuru yaptım. Şu an derslere devam ediyorum. Mutlaka tavsiye ederim.

 237. AvatarMete K.

  Kariyeradam bünyesine gireli toplamda 1 yılı aşkın süre oldu. Kendileri ile tanıştığım ve kaydımı yaptırdığım an en doğru karar verdiğim andı. Eğitim sürecinin başından işe başlama sürecine kadar öğrencilerini yalnız bırakmayan ve eğitmenlerinden danışmanlarına destekleri hep üstümüzde olan bir ekip. Bir firmada asistan olarak çalışmaktaydım. İşim sadece basit randevulaşmalar,gelen misafirleri karşılama türü işlemlerdi. Düz lise mezunu olduğum için muhasebe hakkında hiçbir bilgim ya da tecrübem yoktu. Ancak işverenim ön muhasebe için personel ihtiyacı olduğunu söylediğinde hemen bu eğitimi almak için kolları sıvadım. Kariyer Adam ile de bu şekilde tanıştım. Eğitim sürecinde uzaktan eğitim ile çok başarılı dersler geçirdim. Sınav sürecinde de tahminimden kolay bir şekilde sertifikama kavuştum. Şimdi iş yerimde muhasebe de yaptığımdan maaşım ve statüm arttı.

 238. AvatarSena Çelik

  Kariyer Adam eğitim kurumlarına arkadaşım ile birlikte başvurduk. Belirli bir kontenjana göre alımları sağladıklarını öğrendik. Bu noktada her ne kadar beni bir endişe sarsa da evrak gönderimi ve görüşmeler sonunda ikimiz de kuruma kabul edildik. Şu an her ikimiz de insan kaynakları uzmanlığı için eğitim programına devam ediyoruz. Eğitmenlerimizden ve danışmanlarımızdan aldığımız bilgi ile sertifikamızı aldıktan sonra iş yerleşme noktasında da Kariyer Adam’ın bize destek sağlayacak olmasıydı. Bunu duyunca gerçekten çok sevindik. Çünkü ne kadar başarılı bir iş geçmişiniz ya da eğitiminiz de olsa iş bulmak bu zamanda gerçekten çok zor. Bu noktada bizi desteklediklerini ve son aşamaya kadar arkamızda olduklarını bilmek çok mutluluk verici.

 239. AvatarSami Kara

  Ben Denizli’de yaşıyorum. Hep çalışıp para kazanmak durumunda olduğum için örgün üniversiteye giremedim ama bu boşluğu açıköğretim fakültesine giderek doldurdum. Biraz uzatmalı olsa da en sonunda mezun olabildim. Tabi bu arada para kazanmak için hep genel geçer işlerde çalıştım. Kariyerime katkı sağlayabilecek bir iş tecrübem hiç olmadı. Sonra iş ilanları, eğitimler vb. konuları internette araştırırken bir kurum hakkında yapılan olumlu yorumları ve kursu tamamlayan öğrencilere iş imkanı sağladıklarını öğrendim. Kariyer Adam adındaki bu eğitim kurumu ile kafamdaki sorulara cevap bulmak adına ilk görüşmemi sağladım. Tam bana uygun olduğu kısım uzaktan eğitim yapmaları ve kurs sonunda aynen dendiği gibi iş imkanı sağlamalarıydı. Tüm aşamaları geçip, iş görüşmelerine katıldım. Şu an kurumsal bir firmada insan kaynakları uzmanı olarak çalışıyorum.

 240. AvatarAyşe Sungur

  Kariyer Adam eğitim kurumu ile tanışmam kendileri hakkında internetteki reklamları görmem ile başladı. Kurumsal bir firmada asistanlık yapıyordum. Ancak sonsuza kadar yapabileceğiniz bir iş olmadığı açıktır. Bu noktada kendime nasıl yatırım yapabilirim ne tür bir eğitim alabilirim diye araştırmalarım neticesinde daha önce reklamlarını görmüş olduğum Kariyer Adam ile irtibata geçtim. Bana en uygun alanın bilgisayarlı muhasebe olduğuna karar verdik. Danışmanlar bu noktada inanılmaz yardımcı oluyorlar. Her soruya karşılık bilgi veriyorlar.Ben de konuya hakim olmadığım için eğitim süreci boyunca da çokça sorum oldu. Bıkmadan yardımcı oldular. Hocalarımız da çok başarılı ve alanlarında uzman kişilerdi. O nedenle çok doğru bir yerde olduğumu biliyorum.

 241. AvatarAlyaa

  Biz iki kuzen başvurduk benim adım Alya. Kuzenimin evrakları onaylanmış o ücretini ödedi başladı eğitime ama kontenjan dolduğu için ben açıkta kaldım çok yalvardım ama snrasında iş garantısı de verdkleri için kabul etmediler. Bir sonraki programa katılabileceğimi belirttiler. Onun ne zaman başlayacağını sordum ama net bir bilgi alamadım . valla kuzenim harıl harıl derslere katılıyor bende hırs yaptım galıba kontenjana takılınca ? farklı bir yere başvurmak istemiyorum. Çünkü kuzenim Ankara’ya gidip kurumla birebir görüştü ve güvenilir bir yer olduğunu söyledi zaten onun için gönderdik evrakları. Ayy inşallah kısa sürede tekrar açılır eğitim bende katılabilirim. Çünkü artık işsizlik canıma tak etti. Kariyer Adamm duyyy sesimi ne olur 😀 😀

 242. AvatarMerve

  Bulunduğum yerde bir market zincirinde kasiyer olarak çalışıyorum. Ancak çok uzun saatler ayakta ve çok yoğun çalıştığım bir iş olması sebebiyle sadece maddi mecburiyetler için devam ediyorum. Hep daha sakin bir ortamda bu kadar çok yorulmadan çalışacağım bir işimin olmasını istedim. Lise mezunu olduğum için bunun pek de mümkün olmayacağını düşünüyordum. Bir gün sosyal medyada Kariyer Adam kursu için ilanlar gördüm. Biraz araştırdım ve 2 aylık uzaktan eğitim ile ders verdiklerini sonunda sınava girerek sertifika alabileceğimizi öğrendim. Beni almayacaklarını düşünmüştüm lise mezunu olduğum ve üniversite okumadığım için. Ancak bunun sorun olmadığını ve sınavdaki başarım ve genel performansımın etkili olacağını söylediler. Şu an sınavımı geçtim. 65 puan aldım. Kursun bana ayarladığı iş görüşmelerine katılıyorum. Kendilerine çok teşekkür ederim.

 243. AvatarEzgi Çetin

  Kariyer Adam’ın açmış olduğu kursu başarıyla tamamlayıp, sertifikamı aldıktan sonra bize açmış oldukları öğrenci panelinden bana uygun işleri ve mülakatlarımı takip etmeye başladım. Bize Kariyer Adam’ın sağladığı önemli hizmetlerden biri de cv’nin nasıl doldurulacağı, mülakata nasıl hazırlanılacağı gibi konulardı. Şimdiye kadar bu kadar basit bir konu nedeniyle bile başvurmuş olduğum işleri nasıl kaçırdığımı danışmanlarımdan aldığım bilgi ile anladım. Mülakata nasıl hazırlanılır, ne giyilir, neler sorulur, nasıl cevaplar verilir gibi pek çok konuda da bize destek verdiler. Bu konularda da gelişmemize katkı sağladılar. Tüm bu sürecin ardından görüşmelerimden birinden olumlu bir cevap aldım ve 3 aya yakındır yeni iş yerimde çalışıyorum. Kariyer Adam kariyerinizi geliştirmeniz için tercih edeceğiniz ilk adres olmalı.

 244. AvatarSalim Çeliker

  Selamlar ben Kariyer Adam öğrencisiyim. Uzaktan eğitim ile aldığım derslerim umduğumdan çok daha başarılı ve anlaşılırdı. Bana çok fazla şey kattı ve gelişmemi sağladı. Sınav için epey korkuyordum ama tahminimden daha kolaylıkla sınavı da atlattım. MEB onaylı sertifikamı almaya hak kazandım. İşkur destekli hizmet veren Kariyer Adam gelişimimde çok fazla katkı sağladı. Mülakatlara nasıl katılmam gerektiği ve ne tür cevaplar vermem gerektiği konusunda da danışmanlarımızdan aldığımız desteğin çok etkisi oldu. Birkaç tane firma ile görüşmelere katıldım. 2 tane mülakatım çok başarılı geçti. Geri dönüşün olumlu olacağından hiç kuşkum yok. Bir an önce kabul edildiğime dair onay alarak yeni işime başlamak için sabırsızlanıyorum. Kariyer Adam’a bizlere böyle bir fırsat sundukları için çok teşekkür ederim.

 245. AvatarNihal A*******

  Merhabalar arkadaşlar benim adım Nihal. Ben Kariyer Adam’ın bana katkılarını ve geldiğim noktayı paylaşmak için bu yazıyı yazıyorum. Ben Balıkesir’de ikamet ediyorum. Bulunduğum il içinde pek çok iş başvurusunu internet aracılığıyla sağladım ama bir şekilde yolunda gitmeyen bir şeyler vardı. Hiç olumlu dönüş alamıyordum. Tam o dönemde il dışından iş başvuruları yapmayı bile değerlendirir olmuştum. Sonrasında iş başvuruları yaparken karşıma internette Kariyer Adam ilanları çıktı. Kendileri ile temasa geçtim. Sonrasında öğrendim ki baştan sona yanlış bir cv ile ve çok yanlış iş arama sistemi içindeymişim. Öncelikle aldığım eğitim ile insan kaynakları uzmanı oldum. Bana tüm bu süreci doğru ve başarılı bir şekilde yönetmem konusunda danışmanlarım ve eğitmenlerim çok destek oldular. Başvurularımdan bir tanesi olumlu dönüş yaptı ve şu an iş başı yaptım. Kariyer Adam’a ve eğitmenlerime çok teşekkür ederim.

 246. AvatarHülya adıman

  Sizlerle ulaşmış olduğum başarımın hikayesini baştan sona paylaşmak istedim. Ben de çok ümitsiz olduğum bir anda internet üzerinde Kariyer Adam için yazılan yorumları okurken kendimi bu sürecin içinde buluvermiştim. O nedenle bir başkası için de benim hikayemin örnek olmasını ve Kariyer Adam’a başvurmasını umuyorum. Ben uzun süredir işsizlikle mücadele ettiğim bir aşamada Kariyer Adam eğitim kurumlarını keşfettim ve cüzi fiyatı ilgimi çekti. Ayrıca kursa bizzat iştirak etmek zorunda kalmadan uzaktan eğitim alacak olmam en cazip kısmıydı. 2 aylık eğitim ve sınavın ardından sertifikamı almaya hak kazanmıştım. Esas güzel olan kısım burada başlıyor. Sertifika aldıktan sonra Kariyer Adam size iş görüşmeleri ayarlıyor, referans oluyor. Sizin özgüveniniz yüksek olsun dersleri iyi dinleyin yeter. Başarmamanız için hiç sebep yok. Şu an kurumsal bir firmada insan kaynakları uzmanı olarak görevimi yapıyorum.

 247. AvatarCevat

  Uzaktan eğitim sizi korkutmasın gerçekten bu alanda en iyi kurumlardan biri bence Kariyer Adam çünkü ben daha önce tıbbı sekreterlik içinde uzaktan eğitim ile sertifika aldım ama hocalar ilgisizdi bilgiler yetersizdi. Çok umudum yoktu bu kurumdan da ama çok büyük şaşkınlık yaşadım hocalar kaliteli alanında uzman dersler birebir bağlantılı her hangi bir kopma olmuyor sıkıcı değil. 2 ayda nasıl yetiştiricez diye de düşünmeyin ödev falan verip o konuyu anlamanız için uğraşıyolar. Ben çok memnun kaldım iyi ki başlamışım eğitime 10 Kasım’da sınavımız var inşallah istediğim sonucu alır bir an önce iş bulurum şuan tek duam bu.

 248. AvatarSultan

  Bu kurumun ismi heryerde karşıma çıkmaya başladı.Merak etmeye başladım ve araştırdım.Web sitelerini inceledim.İş yönlendirme yapıyorlar eğitim sürecinin sonunda.İnterneti formu doldurdum 1 gün sonra yetkililer beni aradı süreçle alakalı merak ettiklerimi sordum ve bilgilendirdiler Ankarada olduğum için kuruma davet ettiler.Müsait olduğumda kurumun şubesine gittim ve evraklarımı elden teslim ettim yine bilgi istedim ve sağolsunlar bütün sorularımı cevapladım iş ve meslek danışmanıyla görüşme şansım oldu.Çalışanları çok ilgili ve sıcakkanlılar şimdi evraklarımın sonucunu bekliyorum sabırsızlıkla.

 249. AvatarHatice

  Merhabalar Ben Hatice, aldıkları teşekkürleri sonuna kadar hak ediyor kariyeradam gerçekten.Canlı dersleri alanda uzman bir hoca veriyor.Bu çok önemli çünkü alanda çalışan bir kişi karşılaştığı her bir sorunu yada bilgiyi sizle paylaşıyor.Bu devirde kim yapar bunu .İşi en ince ayrıntısına kadar öğrettiler bize.Dersler çok verimliydi derste ders dışı konuşan hiçbir öğrenci yoktu. Eğitim sonrası sınava girdim ve başarılı oldum.iş yönlendirmeleri başlarken o kadar çok destek oldular ki bana benim için çok önemliydi bu.Kurumun refaransı ve desteğiyle bir lojistik firmasında insan kaynakları uzman yardımcısıyım.eğitmenime,iş ve meslek danışmanıma ve diğer tüm çalışanlarına ne kadar teşekkür etsem az kalır.Aldığım eğitimin ve bordrolama eğitiminin meyvesini yiyorum şuan.

 250. AvatarDerya D.

  Merhabalar Derya Ben,Daha önceden kariyeradamın ilanlarını görüp başvuru yapmıştım ancak evraklarımı belirtilen süre içerisinde gönderemediğimden başvuru tarihlerini kaçırdım.Şuan tekrar başvurular açılmış ve evrak gönderimi sağladım.İnşallah başvurum onaylanır ve eğitime başlarım.

 251. AvatarYasin

  Kariyer Adam tarafından eğitim almaktan ve böyle bir kurumu tanımaktan oldukça memnunum. Bu eğitime başlamadan önce açıkcası insan kaynakları hakkında pek birşey bilmiyodum. Gerek personel işlemleri gerek bordrolama işlemleri hakkında kapsamlı bir eğitim aldım ve memnuniyetimi bildirmek isterim. Ben Kocaeli de yaşıyorum ve bu eğitimi alabileceğim bir kurum yok denecek kadar az heleki iş istihdamı sağlayan bir kurumken kaçırmak istemedim. Kaydımı yaptırdım ve şuanda eğitimi almaya halen devam ediyorum. Bu süreçte arklı kaynaklardanda yardım alıyorum hemen iş bulabilmek için ve eminim kariyer adam sayesinde kariyerimde büyük bir ilerleme kaydedeceğim.

 252. AvatarBarış P*****

  2017 yılında kayıt oldum kariyeradam’a.Kariyeradam sayesinde işe yerleşmiş biri olarak kendimi çok şanslı hissediyorum sadece olması gereken ve yapmam gerekenleri yaptım canlı derslere katıldım katılamadığım dersleri sonradan izledim.İnsan kaynakları günümüzde iş dünyasında büyük eksikliği olan bir bölüm.Kariyeradam sayesinde bence firmalar bu eksikliği gidermeye başlamış.Ben eğitim aldıktan sonra sınava girdim ilkinde başarılı bir not alamadım ancak pes etmedim ikinci sınava daha çok çalıştım ve beklediğim notu aldım.Daha sonra yönlendirmelerim başladı mülakatlara gittim.2017 nin sonunda işe yerleştim ve şuan çalıştığım firmada çok mutluyum şartları çok iyi kariyeradam a bu desteklerinden dolayı çok teşekkür ederim.

 253. AvatarDeniz ********

  Merhaba arkadaşlar ben Deniz,30 yaşındayım.istatistik mezunuyum.üniversiteden mezun olduktan sonra kendi alanım dışında birçok yerde çalıştım.Ancak bana katkısı olmayan yerlerdi. Çeşitli sınavlara girdim kpss gibi ancak yeterli puan alamadım.Sonra instagramda gezinirken kariyeradam ilanlarını gördüm internetten araştırmaya başladım kurum hakkındaki yorumlar çok iyi.Aradım ve bilgi almak istediğimi söyledim eğitim danışmanına yönlendirdiler süreç hakkında gerekli bilgileri verdiler web sitelerinden gerekli yetki ve belgelerini gördüm ve evrak gönderimimi dün sağladım kontenjanlı bir programmış herkes onay sürecinden geçmiyormuş şuan evraklarımın sonuçlanmasını bekliyorum umaraım kabul edilirim.

 254. AvatarErdal Y****

  Geçenlerde bir üniversitenin insan kaynakları eğitiminden faydalanmak istedim fakat 3000 tl olduğunu öğrendim. Zaten öğrenciyim burs alıyorum ve bu fiyat beni çok çok aşar. O yüzden eğitim kurumundan almaya karar verdim ve geniş bir araştırma yaptım. Hem eğitim kalitesi yüksek olması hem uzman tarafıından eğitim verilmesi hemde 594 tl bir eğitim ücreti beni oldukça tatmin etti. Geniş çaplı bir bilgi aldıktan sonra kaydımı yaptırdım. Aslında ben sadece eğitim için araştırma yapmıştım iş yönlendirmesi yapan bir kurumla tanışmış olmak o kadar güzel olduki size anlatamam. Zaten öğrenci olduğum için eğitim alırken çok zorlanmıycam alışkın olduğumuz bir durum sonuçta. 2 hafta oldu eğitimler başlayalı şimdilik herşey yolunda gidiyor tavsiye edebilirim.

 255. AvatarEsra S.

  Kariyer adam eğitim kurumlarına sonsuz teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Terddütle başladım eğitime. İlk başta anlattıkları hayal gibi gelmişti bana hayallerim gerçek oldu. İlk başta ne dedilerse hepsini gerçekleştirdiler. Bu süreçte tabi ki siz de emek vereceksinz ki onlar da yapacak. Siz eğitime katılacaksnız gerekli ödevlerinizi yapıcaksınız ki işe yerleşme süreciniz hızlansın. Ben 2 aylık bir eğitim aldım ve sınavdanda 56 puan aldım. Firmalara kendim başvuru yaptım bi öğrenci paneliniz oluyo orada başvurular sizin için açılıyor beğenmiş olduğum firmayı kuruma söyledim onlarda bana o firmayla iş ayarladılar. 1 yıldır insan kaynakları uzmanı olarak iş yapıyorum. Aynı şekilde kardeşimide kaydettirdik oda bir daha ki hafta sınava girecek umarım başarılı olur.

 256. AvatarNazlı

  Merhabalar ben Muğlada yaşıyorum,32 yaşındayım, Selçuk üniversitesi iktisat mezunuyum ve tesettürlüyüm. Tesettürlüyüm diyorum çünkü iş araken malesefbeni çok zorluyo. Bir çok firmada çalışabilecek potansiyelde olmama rağmen çoğu kez geri çevrildim. Birde bu şekilde şansımı denemek istedim. Daha önce kariyer adamı duymuştum ama hiç düşünmemiştim tekrar bir eğitim almak. Neyse şansımı denemek istedim ve başvuru yaptım. Eğitim uzaktan eğitim olmasına rağmen oldukça verimliydi ben çok memnun kaldım ve sınavdan yüksek bir puan alarak eğitimimi tamamladım. İş ve meslek danışmanıyla canlı mülakata katıldım ondanda başarılı olduktan sonra iş yönlendirmelerim başladı. Toplamda 4 tane firmayla görüştüm ilk kez tesettürümle beni yargılamadılar ben bilgime hep güvendim hala güveniyorum. Kariyer adam sayesinde şuan çok güzel bir firmada çalışıyorum. Yıllarca boşuna işsiz kalmışız hepinize çok teşekkür ediyorum.

 257. AvatarYasemin ******

  Merhaba ben 3 yıl önce meslek lisesi muhasebe bölümünden mezun oldum. Çeşitli firmalarda farklı pozisyonlarda çalıştım . Muhasebe alnındada iş tecrübelerim oldu fakat kendimi insan kaynakları alanında geliştirmek istiyodum bu sebeple kariyer adama başvuru yaptım ve eğitimimi bu kurumdan aldım. Hocalarımız dahil olmak üzere tüm ekip işine önem vererek yapıyo ve öğrencileri mağdur etmemeye çalışıyor. Bunlardan biriside benim ve gerçekten ufak tefek aksaklıklar dışında hiç bir sorun yaşamadım. Sınav sonuçlarm açıklandıktan hemen sonra yönlendirmem yapıldı ve şuanda güzel bir firmada ik departmanında çalışıyorum. Muhasebeyede bakıyorum ara sıra ama en azından istediğim departmandayım. Kurum olarak güvenebileceğiniz bir eğitim kurumu siz elinizden geleni yaparsanız kesinlikle mağdur olmazsınız.

 258. AvatarLeyla Y***

  Kariyeradam eğitim kurumlarıyla internette gezinirken denk geldim.İlk başta çok tedirgin oldum malum günümüz şartlarında böyle imkanlar veren bir kuruma güvenmek çok zordu.Ancak bir cesaret arayıp kurum hakkında bilgi istedim süreçle alakalı bilgi verildi ve evrak gönderilmesini istediler.Kurumu internetten araştırıp yorumları okudum ve evraklarımı gönderdim.Bu süreç içerisinde defalarca aradım kurumu ve kafama takılan soruları tek tek sordum.Sağolsunlar onları bıktırmama rağmen hiç bıkmadan sorularımın hepsini yanıtladılar ve kayıt işlemlerimi tamamladım.Eğitimim başladı ve şuan eğitimim çok verimli geçiyor bizden istenen tek şey ödevlerimizi yapmak canlı derslere katılmak ve testlerimizi çözmek.Uzaktan eğitim olması sizi korkutmasın aynı korkuları bende yaşadım ancak bizlere öyle imkanlar sunuyorlar ki aklınızdaki her şüphe yok oluyor.Şuan çok heyecanlıyım ve eğitim süremin sonuna gelip biran önce sınava girmek istiyorum.İlginize ve alakanıza çok çok teşekkür ederim.

 259. AvatarGökhan Beyoğlu

  Gökhan ben kayseriden. lise mezunu olarak bu programa başvurdum kaydoldum başta hiç ümidim yoktu
  dedim başvurduk parayıda bağladık ama beceremicez herhalde. Kurumu arayıp yok ben yapamıyorum bi türlü adapte olamadım bu alana dedim onlarda beni meslek danişmanıyla görüştürdüler online bir görüşmeydi saolsun kendsine tekrar teşekkür ederim çok faydası oldu biraz daha kendime güvenmeye başladım. Yani diyeceğim şu ki her kurumda noksanlık olur bu kurumda da vardır belki bilemem ben şimdilik bir sorun yaşadım 1 ayı geçti eğitime başlayalı. Yanı her eğitim kurumu yapmaz bence motıvasyon çalışması. İnşallah sınavda iyi geçer ve iş sürecine geçeriz. Desteğinizi yok sayamam kariyer adam teşekkürler

 260. AvatarDamla Gül

  Üniversiteyi bitirdikten hemen sonra bir firmanın çağrı merkezinde 1 buçuk yıl çalıştım. Vardiyalı sistem olduğu için gece geç saatlere kadar çalışıyodum ama hayatım çok düzensiz bi hale geldi. Sadece para kazanmak için çalışıyodum ve hiç bir sosyal aktivitem kalmadı. İşten ayrıldım ve başka alanlaara yönelmeye başladım. Bir arkadaşımın önerisiyle araştırıp buldum bu programı ve kapsamlı bir bilgi alarak kaydımı yaptırdım. Şuanda eğitim alıyoprum ve bence oldukça iyi gidiyo hem kurumdan hem eğitmenimden çok memnunum tavsiye edebileceğim bir kurum.

 261. AvatarAhmet Turan

  Merhaba arkadaşlar Ahmet ben,askerden döneli 1 sene oldu ve bir türlü iş bulamadım üniversite mezunuyum ancak hiçbir başvuruma yanıt verilmemişti.İnternette gezinirken Kariyeradam eğitim kurumlarına denk geldim iş yönlendirme yapması beni etkileyen en büyük etkendi ve daha sonra kurumu arayıp bilgi aldım şuan evraklarımı gönderdim ve sonuçlanmasını bekliyorum umarım olumlu olur ve eğitimime başlarım.

 262. AvatarTayfun B.

  Lise mezunuyum 3 yıl önce mezun oldum. Kısa süreli işlerde çalıştım hep ama daimi bir iş istiyorum. Kariyer adamı gördüm bi haber sayfasında istihdam konusunda yardımcı oluyorlarmış. 2 aylık bir eğitim alıyosun ve kurumsal firmalarda işe başlıyosun bence çok güzel bir program. Aradım bilgi aldım ve üniversite eğitimi alamadığım için böyle bir eğitim mantıklı geldi. Şuan eğitimi alıyorum derslerimiz başladı Yelda hoca bu konuda gerçekten uzman ben memnunum dersleri kaçırmamaya çalışıyorum. Katılmak isteyenlere taviye edebilirim

 263. AvatarKevser Nur

  Daha önce 3 ay gibi bir süre insan kaynakları departmanında asistan olarak çalıştım. Bazı nedenlerden dolayı çıkmak zorunda kaldım ama benim için tecrübe oldu ve bu alanda kendimi geliştirmem gerektiğine karar verdim. Ama yetiştirmek üzere personel arayan çok az kurum var ve işbulmakta çok zorlandım bu nedenle eğitimle desteklemek istedim ve kariyer adamı buldum. Hem ik alanında uzman tarafından eğitim almak hemde iş yönlendirmesi yapılması benim için harika bir fırsat oldu ve hemen kaydımı yaptırdım. Zaten çoğu konuya vakıf olduğum için dersler benim için eğlenceli hale geldi ve çok keyif alarak verimli bir şekilde tamamladım. Sınavdanda yüksek bir puan aldım ve hemen yönlendirmelerm başladı bir kaç firmayla görüşmeye gittim. Ve şuan firmaların birinde uzman yardımcısı olarak çalışıyorum. Ne kadar teşekkür etserm az tüm kariyer adam ailesine sonsuz kere teşekkür ederim.

 264. AvatarFatma S.

  Şuanda Kariyer Adamın öğrencisiyim eğitimler başlayalı 1 ay oldu. Yelda hocanın bu konuda uzman olması beni rahatlatıyo. videoları tekrar takrar izliyorum notlar alıyorum. Verilen ödevleri yapıyorum çünkü defalarca iş yönlendirmesinde bu sürecin önemini anlattılar. O yüzden elimden geldiği kadar aktif olmaya çalışıyorum sistemde. Örnek soru çözümleride yapıyoruz. Bence eğitim gayet verimli katılmak isteyen herkese tavsiye edebilirim.

 265. AvatarSeda K******

  Merhaba ben Seda. Zonguldakta Üniversiteyi okurken oradan ayrılmak ve yaşadığım şehre dönmek istemiyordum. Son sınıf öğrencisiyken iş aramaya başlamıştım ve küçük şehir olmasından dolayı iş bulmak oldukça zordu. Öğrencilik hayatım boyuncada bir sürü sertfika aldım. İnternette gezinirken Kariyer adamı gördüm ve sertifika almak için araştırma yaparken iş garantisini gördüm ve hemen aradım. Edindiğim bilgiler beni heycanlandırmıştı. Yinede aldığım sertfikalar gibi bir işe yaramayacağı düşünceside vardı ta ki sınavda başarılı olup Zonguldakta insan kaynakları uzman yardımcısı olarak işe başlayana kadar. 2 aylık eğitim sürecim çok güzel ilerlemişti. Aklıma takılan tüm sorularda eğitim danışmanım tarafından çok güzel bilgilendirildim. İş arama süreci başladığında da iş ve meslek danışmanım benimle çok güzel ilgilendi ve elinden gelenin fazlası yaptı. Bu kadar emek harcayan kaliteli bir kurum karşıma çıktığı için çok şanslıyım. 1 buçuk yıldır hem severek yaptığım bir işim var hemde severek kaldığım şehirdeyim teşekkürler kariyer adam.

 266. AvatarGül S.

  Merhaba ben Gül 28 yaşındayım Batman da yaşıyorum. Programı sosyal medyada gördüm bilgi almak için form yönlendirdim aynı gün aradılar ve bilgi verdiler. Şuanda küçük bir markette kasiyerlik yapıyorum ve gerçekten çalışma saatleri bir bayan olarak beni zorluyo. Eğitimim benim için bi fırsat olduğunu düşündüm ve kayıt oldum. Lise mezunu olmamın sorun teşkil etmeyeceğini söylediler ve iş yönlendirme Eğitimlere vakit buldukça katılıyorum inşallah hayırlısı olur benim için.

 267. AvatarSudenur Sulak

  Giresun’dan Sudenur ben. Lise mezunuyum. Çocuk gelişim okudum maddi durum el vermedi o zamanlar üniversiteye gidemedim çalışmak zorunda kaldım kasiyerlik yaptım, kozmetik firmasında makyaj uzmanlığı yaptım marketlerde ürün tanıtımı yaptım, bir kreşte 2 yıl kadar öğretmen olarak çalıştım ama çocuk sesini kafam daha fazla kaldırmadığı için çıktım. Tıbbi sekreterlikle insan kaynakları eğitimi arasında kararsız kalmıştım ama buraya Kariyer Adamla iligli yorum yazan arkadaşlar sayesinde ınsan kaynaklarını tercih ettim. form gönderdim aradılar evrak gönderilmesi gerekiyormuş sonrada eğitim ücreti varmış. Taksit imkanı sunmaları çok güzel . Biraz daha araştırmak istediğimi belirttim görüştüğüm kişiye %90 kaydolucam.

 268. AvatarAli A.

  Merhabalar ben Ali. Vanda yaşıyorum. Lise mezunuyum ve yaşadığım şehirde aile problerimden dolayı ayrılmak istemedim ve biliyorsunuz ki van gibi bi şehirde işe yerleşmek çok zor. Kendimi geliştirmek adına bir çok sertifika aldım ve etkili olmadı. İnsan kaynakları sertifikasının da etkili olmayacağını düşünüyordum. Araştırmalarım sonucu şansımı demek adına Eğitim Kurumunu aradım ilk önce eğitim danışmanlarıyla daha sonra da iş ve meslek danışmanlarıyla görüşme sağladıktan sonra aklıma yattı ve sertifika programına katıldım. Eğitim sürecinde her şey çok güzel ilerledi ve sınavda başarılı oldum. İş ve meslek danışmanı bulunduğum ilde bana iş ayarlayarak aileme destek olmamı sağladı. Kariyer Adamın hakkını asla ödeyemem çok teşekkür ediyorum.

 269. AvatarSibel D.

  Ankara da oturuyorum ve kızılayda gezinirken kariyeradam eğitim kurumunu gördüm arkadaşım ile birlikte çıkıp bilgi aldık.Verdikleri eğitim tam istediğim gibiydi ancak iş aramaktan artık o kadar sıkılmış ve yorulmuştum ki biraz zama istedim onlardan ve birazcık araştırmak istedim yorumları okudum izin belgelerini teyit ettim işe yerleşen öğrencilerin yorumlarını okudum ve dün evraklarımı kuruma giderek teslim ettim şuan evraklarım onayda ve biran önce onaylanmasını istiyorum derslere eğitime başlamak için sabırsızlanıyorum.

 270. AvatarTülay Su

  Merhaba;Kariyer Adam öğrencisiyim.Eğitimimi tamamlayalı ve sınava gireli 3 ayı geçti ve iş meslek danışmanımın yönlendirmesiyle ve Kariyer Adam derslerinde hocalarımızdan öğrendiklerim sayesinde mülakatım çok iyi geçti.Mülakatlara gitmeden önce çok tedirgindim ancak aldığım eğitimin bana katkısı çok büyük oldu ve danışmanımın bana öğrettiği tekniklerle mülakatım çok olumlu geçti ve sonuç büyük ihtimal olumlu sizin yapacağınız tek şey eğitimlere katılmak dışında yapılan kariyer toplantılarına katılmak gerçekten çok etkili ve katkı sağlayan dersler bu toplantılar sayesinde kendimi ifade etmeyi öğrendim danışmanıma çok teşekkür ediyorum.

 271. AvatarDeniz Ataman

  Merhaba ben Deniz,Kariyeradam eğitim kurumlarıyla yaklaşık 6 ay önce tanıştım.Üniversiteden yeni mezun olmuştum ve iş arayışındaydım.Kurumu biraz araştırıp internetten yorumları okudum ve insan kaynakları alanında çalışmak istediğim için kurumu arayarak bilgi edindim ve en sonunda kuruma evraklarımı göndermeye karar verdim ve 2 gün içinde beni aradılar ve eğitimim başladı.Eğitim sürecindeyken gerek bize sunulan imkanlar gerekse kariyer toplantıları bana çok katkı sağladı.2 ay boyunca çok verimli bir süreç geçirdim ve 2 ayın sonunda eğitimim bittikten sonra sınavıma girdim başarılı oldum ve iş yönlendirme sürecimi başlattılar şuan bir firmayla anlaşma yapmak üzereyim.Kariyeradam ailesine ve çalışanlarına bu süreç içerisinde ilgili oldukları için teşekkür ederim.

 272. AvatarMerve Tosun

  Adım Merve ,kariyeradam ailesine yeni katıldım.İlk başta tedirginliklerim vardı hem kurumun bulunduğu ilde olmamam uzaktan eğitim olması bazı tedirginlikler yarattı ancak kurumu araştırınca ve yorumları okuyunca aklıma takılanların çoğu giderildi.Eğitim danışmanlarını kayıt işlemlerim bitene kadar çok fazla soru sordum bunalttım iş yönlendirmesi gerçek mi uzaktan eğitim olması bir sıkıntı yaratır mı diye ancak sağolsunlar çok ilgilendiler bütün yetki ve belgelerine ulaşabileceğim gerekli sitelere yönlendirdiler şuan eğitim güzel geçiyor ve eğitmenimiz bu alanda uzman bir kişi sonu güzel olacak bir proje eğitimimin bitmesi için sabırsızlanıyorum.

 273. AvatarZeynep T.

  Ben Zeynep,Eğitim bitince sınava girdim. 84 aldım. İş yönlendirmelerimi hemen başlattılar, Ayrıca MEB onaylı sertifika veriyorlar, İŞKUR izni ile açılmış bir kurum.Bu yorumu buraya yazmak istedim bu kurumdan yararlanmak isteyen olursa diye.Kayıt sırasında bana anlattıkları herşey gerçekleşti.Sınavdan sonra İş ve meslek danışmanından randevu aldım, şehir dışında olduğum için online mülakat yaptık ve benimle çok igilendi mülakatta nelerle karşılaşabileceğimi anlattı cv im çok yanlış olmuş birlikte onu düzelttik ve başvuru yapmaya başladık.Şuan mülakatları bekliyorum.Artık bu süreçten sonra benim de bir şeyler için çabalamam firmalara aldığım eğitimi ve kendimi iyi anlatmam ifade etmem lazım.

 274. AvatarAyşin S.

  Merhabalar Uzaktan eğitimi en verimli ve etkili yapabilen Ankarada ki tek kurum diyebilirim.Bütün sağladıkları imkanlar öğrencilere yönelik derslerin akşam saatlerinde olması bile benim için büyük avantaj çünkü gündüz çalışıyorum ve akşam müsait olabiliyorum.Sağladıkları en güzel şey ise derse canlı katılamadığınızda videolar ertesi gün sisteme yükleniyor ve burdanda takip edebilirsiniz.Şuan eğitimim devam ediyor ve buradaki yorumları okudukça ve işe yerleşen öğrencilerle konuşunca motivasyonum artıyor ve iyiki bu kurumu seçmişim diyorum.

 275. AvatarDemet

  Merhaba;Kariyer Adam öğrencisiyim.Eğitimimi tamamlayalı ve sınava gireli 3 ayı geçti ve iş meslek danışmanımın yönlendirmesiyle ve Kariyer Adam derslerinde hocalarımızdan öğrendiklerim sayesinde mülakatım çok iyi geçti.Mülakatlara gitmeden önce çok tedirgindim ancak aldığım eğitimin bana katkısı çok büyük oldu ve danışmanımın bana öğrettiği tekniklerle mülakatım çok olumlu geçti ve sonuç büyük ihtimal olumlu sizin yapacağınız tek şey eğitimlere katılmak dışında yapılan kariyer toplantılarına katılmak gerçekten çok etkili ve katkı sağlayan dersler bu toplantılar sayesinde kendimi ifade etmeyi öğrendim danışmanıma çok teşekkür ediyorum.

 276. AvatarÜmran Y.

  Merhaba Kariyer Adam ile tanışmamız neredeyse bir yılı tamamladı,bu zamana kadar verilen eğitimler,eğitmenimiz,iş ve meslek danışmanımız ve bize her sorunumuz olduğunda yardımcı olan teknik ekibe sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.Sınava girdikten sonra kazandım ancak sağlık problemlerim nedeniyle iş yönlendirme sürecimi hemen başlatamadım sağolsunlar bu konuda yardımcı oldular ve artık kendimi hazır hissettiğimde mülakatlara gitmeye başladım.Mülakata gittiğim bir firmadan iş teklifi aldım.Büyük ihtimal işe başlayacağım firmanın şartları çok iyi.
  Bize verdiğiniz eğitim ve danışmanlığınız sayesinde istedigim bir işe sahip olacağım.Size tavsiyem Cv hazırlama, mülakat teknikleri gibi toplantılarına mutlaka katılın zamanınızı ayırın gerçekten kendinizi geliştirebileceğiniz ve size katkı sağlayacak bir kurum bütün çalışanlarına teşekkürlerimi sunuyorum.

 277. Mehmet NURİ ÖZKURMehmet NURİ ÖZKUR

  Merhaba ben Mehmet Nuri ben.Kariyer Adamla tanışıp sonra ilerleyip ve iş yönlendirme kısmına gelmiştim.Ve çok istediğim bir firma vardı.Başvurdum.Mülakat alındı ve Yunus market görüşmesine katıldım.
  Yunus market görüşmesinde kariyeradam yönlendirmesiyle insan kaynakları ilanı için geldiğimi ve bu konuda kurs aldığımı belirttim daha önce girişte de form doldurttular onu da verdim, daha önce nerelerde çalıştığım sordular.Sonuç benim açımdan olumlu.İnsallah olur.Yönlendirmeniz için teşekkürler kariyer adam.

 278. SİNEM YAMANSİNEM YAMAN

  Merhabalar,Turizm sektöründe Personel sorumlu olarak çalışıyordum.Ancak turizm sektörü gerçekten çok yorucu ve bitmek bilmeyen personel sayısının sezonsal değişimi çok yoruyordu.Kariyer Adamla tanıştığımda hem insan kaynakları ve bordrolama üzerine eğitim alarak eksiklerimi tamamladım.Hem de yine insan kaynaklarında farklı sektörlere yönlendirildim.Özellikle şaşmazdaki bir fabrika beni çok beğendi.Haftaya karar vereceklermiş.İnsallah güzel sonuçlar alırım.İlginiz alakanız bizi dinleyip yardımlarınız için çok teşekkürler Kariyer Adam.

 279. RAZİYE KARADAĞRAZİYE KARADAĞ

  Mülakata gitmek ,firma yetkilisinin karşısına geçip kendinizi ifade etmek artık inanın LÜKS haline geldi.Olmuyor cevap vermiyorlar.İlgilenmiyorlar.Peki ben nasıl bu işin içinden çıkacaktım.Kariyer Adamla tanıştım.İnanın verilen ücretin karşılığını kat ve kat zaten hem ilgi hem eğitim hem yönlendirmeyle alıyorsunuz.Eğitim bitti.Sınavı geçtim.Hemen cv güncellendi.Bir baktım aranıyorum.Mülakatınız var diye.Bu kadar çabuk mu dedim.Cuma günü A******* firması ile görüşmemi gerçekleştirdim. Görüşmem benim adıma olumluydu. görüşmeyi B*** Bey ile gerçekleştirdik. Zorlayıcı sorulardan çok sohbet havasında geçti. Cv’m üzerinden sohbet ettik.

  Kendimi tanıtmamı istedi. Neden insan kaynakları istediğimi ve öğretmenlik yapmadığımı sordu. “İnsanlarla iletişim kurmayı sevdiğimi, ilk mülakat tecrübemde çok fazla yanlış yaptığım için İk süreçlerini araştırmaya başladım ve çok sevdim, bu işi yapmaya karar verdim” cevabını verdim.Vee biraz önce firma yetkilisi iş teklifini yaptı.Demek ki iş ararken tek başımıza olmamamız gerekiyormuş.:)
  Kariyer Adam çok teşekkür ederim.

 280. METEHAN URGUCUOĞLUMETEHAN URGUCUOĞLU

  Kariyeradam’ın yönlendirdiği firma tarafından iş görüşmesine çağrıldım.Elbette ki
  heyecanlıydım.Tek düşüncem o an ki heyecanımı yenip kendimi iyi ifade edebilmek ve işe
  kabul edilirsem gerçekten işi benimseyip iyi yerlere gelebileceğim inancını karşı tarafa
  hissettirebilmekti.
  Kariyer Adam tarafından mülakat görüşmelerine nasıl gidilir,nasıl konuşulur hepsini tek tek Güler Hanım iletti bana.Mülakata gidip denileni harfiyen yaptım.Meğer mülakat hakkında da çok yanlış bilgiler biliyormuşum.Mülakatım çok güzel geçmişti.Firma yetkilileriyle her konuyu ayrıntısına kadar konuştuk.
  Bu konuşmaların neticesinde işe kabul edildim.Kariyeradam’a bana bu imkanı sağladığı için
  çok teşekkür ederim.Saygılarımı sunarım..

 281. EMSAL YİĞİTEMSAL YİĞİT

  Merhaba,
  Uğraştık uğraştık ve her adımda her zaman destek oldular.Yanımda oldular.Bugün istediğim firmayla görüşmeye gittim yarın işe gelip başlamamı söylediler..Hayırlı olur inşallah.Çok heyecanlıyım..İlginizden dolayı ve her şey için teşekkür ederim Kariyer Adam.

 282. BUSE GÖÇMENBUSE GÖÇMEN

  Merhaba arkadaşlar,İnsan kaynakları eğitimi alabileceğin en doğru yeri buldum. Akademik düzeydeki eğitim, öğrencilerle kurulan sistemli iletişim ile kariyer adam eğitim kurumu sayesinde hayalini kurduğum her şey gerçekleşti. İş yönlendirmeleri sayesinde birçok firmayla görüştüm ve sonunda istediğim işi buldum. Mesleki anlamda kendimi geliştirmemi sağlayan kariyer adam teşekkürü hak ediyor. İnsan Kaynakları alanında hiçbir tecrübem yok iken Kariyer Adam ile tanıştım bu sayede büyük iş fırsatları yakaladım. Kariyer adam ailesine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

 283. ÖZLEM OBAÖZLEM OBA

  Merhabalar,Üniversiteden mezun olduktan sonra 9 yıl bir firmada çalıştım.İnsaat bölümü 2 yıllık mezunuyum.Çalışma ekonomisine tamamlayıp 4 yıllık bitirdim.Uzun süre çalıştığım firmadan çıkarıldım.Ve iş arama sürecim başladı.Fakat iş bulamadım.Kariyer Adamla tanıştım.İnsan kaynakları ve bordrolama eğitimimi tamamladım.Yaş olarak olgun olduğum için kabul edilmeyen işlere Kariyer Adam mülakatları alıp yönlendiriyordu.Ve mülakatlara gittim.Kendimi ifade ettim.Son 3 firmadan ikisi iş teklifini yaptılar.Şimdi onları değerlendireceğim.Teşekkür ederim.

 284. AvatarASLIHAN T.

  Ben Ankara’da ikamet ediyorum ve Kızılayda birkaç yerle birebir görüştüm 900 tl 600 tl 700 tl bir çok fiyat aldım eğitim için. Aralarında örgün eğitim verenlerde vardı ama muhasebe bürosunda çalıştığım için sadece Pazar günleri izinliyim. O yüzden uzaktan eğitimi tercih etmek zrounda kaldım. Kariyer Adam eğiitm kurumuyla gidip yüzyüze görüştüm uzun bir soru cevap ve sohbet görüşmesi oldu gerçekten ikna oldum ve ertesi gün gidip evraklarımı teslim ettim onaya sunulacağını onaylanırsa ücret isteyeceklerini belirttiler. Hem eğitim kurumu hem de istihdam ofısı olarak çalışıyorlarmış. %100 iş garantısı verdiler. İnşallah onay alabiliriz sabıkam falan yok ama onay kriteri ne tam olarak öğrenemedim.

 285. AvatarŞadiye

  Merhaba Şadiye ben. 2 yıl ÇM müşteri temsilciliği 3,5 yıl da aynı ÇM’de takım liderliği yaptım. Ssdece çalışan bilir ve anlar o kadar yoğun ve gürültülü bir ortam ki tahmin bile demezsiniz. Sürekli aynı insanların aynı metni okurkenki seslerini duymak bir süre sonra dayanılmaz oluyor ve psikolojınizle oynuyor. Şirket istifamı ilk seferde kabul etmese de ikinci de kabul etmek zorunda kaldı çünkü karar vermiştim kurtaracaktım kendimi bu sesten. Üniversite hocamla metroda denk gelip kahve içip sohbet ederken konu sertifika almaya gelınce ınsan kaynakları alanını düşünmemi biraz araştırmamı tam benlik bir iş olduğunu söyledi ama üzerimdeki bıkkınlık yüzünden hiç üstünde durmamıştım ta ki sosyal medyada Kariyer Adam’ın reklamına denk gelip kendi sitesinde işe yerleşenlerin yorumlarını okuyana kadar yaparım ben bu işi diyerek evrak gönderdim ama kontenjan dolmuş ileri tarihteki program başladığında haber verilmesini istedim bekliyorum. Böyle bir durumla karşılaşan var mı ? yoksa bu da mı benim bahtsızlığım ☹

 286. Avatarabdül

  Ben Ağrı da yaşıyorum ve herkesin bildiği üzere burada iş bulmak çok zor tamam var firma ama ya biz bilmiyoruz yada başvurduklarımız bizi yeterli görmüyor. O yüzden ben bu konuda kesin birr garantı aradığımdan 2 hafta byunca araştırdım Kariyer adamı heryeri aradım böyle bir kurum var mı diye ve hep olumlu bilgi aldım o yüzden evraklarımı gönderdim onaylanmış ödeme işlemini de taksitle gerçekleştirdim böyle bir kolaylıkta var şuan zaten bi hırdavatçıda satışa bakıyorum. Canlı derse katılamıyorum ama video dersleri izliyorum ve çoğu yerdeki yorumlarda aradığımızda ulaşamıyoruz denmiş ben ne zaman arasam cevap buldum. İnşallah öyle bir sorunla karşılaşmam.

 287. Avatarsuna

  Karadenizde Ereğli de ikamet ediyorum. İnsan kaynaklarında bir firmada 2,5 yıl çalıştım ama firma küçülmeye gidince ççıkarıldım. Uzun bir süre iş aradım zaten burası küçük yer öyle ha deyince iş bulamıyosunuz. Karşıma sosyal medya reklamında Kariyer adam çıktı form doldurdum aynı gün aradılar eğitime katıldım ve gerçekten çok memnun kaldım ınsan kaynakları düşündüğünüz gibi kek bir alan masa başı bir iş değil emek istiyor disiplin istiyor ben daha önceki firmada asistan olarak çalıştım ama eksik bilgilerim olduğu için sertifika eğitimi almaya karar verdim iyi ki öyle yapmışım sertifikamı aldıktan sonra meslek danışmanı bana iki firma önerdi ve mülakata gittim ücret durumundan dolayı evime biraz uzak mesafede olanı tercih ettim ve hala çalışıyorum. Hocalar kaliteli ben pişman olmadım umarım şansınız yaver gider sizde bir şekilde iş sahibi olursunuz kariyer adama teşekkürler

 288. Osman TiryakiOsman Tiryaki

  Merhabalar,Turizm sektöründe 10 yıllık tecrübem var.İnsan kaynakları departmanında hiç çalışmadım.Ancak bu departmana geçiş yapmak ve kariyerimi bu doğrultuda devam ettirmek istiyordum.Kısa bir arayıştan sonra karşıma Kariyer Adam çıktı.Kaydımı bu kuruma yaptırdım.Güzel ve eğitici bir eğitim sürecinden sonra sertifikamı aldım.Öğrenci sistemimden iş başvurularına başvurmaya başladım.4-5 denemeden sonra Kariyer Adam birimi tarafından aranarak bir turizm firmasının belirlenen saat ve tarihte seçmelerine katılacağım bildirildi.Seçmelere gittim.Biraz kalabalıktı.Sıra bana geldiğinde edinmiş olduğum tecrübeyi ,almış olduğum eğitimi ve ne kadar kararlı olduğumu düzgün bir ifade ile anlattım.Kısacası görüşmemiz gayet olumlu geçti.Sanıyorum insan kaynakları kariyer hayatıma buradan başlayacagım.Emeği geçen herkese çok teşekkürler. Saygılarımla.

 289. Rana ÇetinRana Çetin

  Arkadaslar Merhaba,
  İş bulma konusunda ne kadar aktif olsamda piyasa sartlarına göre mülakatlara gitmek artık bir lüks hale gelmişti.Kariyer Adamla tanıştım.Ve mülakatlara katılmaya başladım.Oncelikle mulakatlarda keten pantolon, kurumsal gorunum is verenlerce son derece onemli diye iletildi kariyer adam referansiyla gorusmelerimde karsilastigim mulakatlarda bir isverenin sozunu paylastim.Dogal,saygili,hanimlar için hafif makyajli,prezentabl gorunum ile iş deneyimlerinin ve is basi yapildiginda firmada faydali olabilecegimiz arti ozelliklerimizin altini çizmek son derece etkili oluyor.Benzer sektör ya da is pozisyonlariyla baglantili alternatif birkac cv de ise yarayabilir,kisisel is arayislarda…Yeni mezunlar da proje ve sertifika katilim ozelliklerini detaylandirabilir.Net ve tutarli konusmak, etkili bir onyazi ile ise basvuruda ve mulakatta önemli. Bu ise neden seni alalim sorusuna hazirlikli gidin ve güleryüzle kendinden emin bir durusla(omuzlar dik) merhaba ile ilk karşılaşma etkili bir mulakat baslangici demek, 6 yillik halkla iliskiler mezunu olarak deneyimlerim ve gozlemlerim özetle,size farkindalik katsin dileriz.Tiyolar tamamsa sonuc odaklilik sizinle olsun ,lütfen pozitif davranmayi ihmal etmeyin.Bu arada mülakatım çok iyi geçti ve istediğim bir sektörde işe başlamış oldum.Kariyer Adam Ekibinin pozitif ilgisi ve çözüm bulma becerisi için teşekkürler.:))

 290. Elif ArslanElif Arslan

  Merhaba;

  Kariyer Adam öğrencisiyim.
  Güler Hanımın yönlendirmesi üzerine bugün İletişim sektöründeki başvurduğum firmanın mülakatına katıldım. Kariyer Adam derslerinde hocalarımızdan öğrendiklerim sayesinde mülakatım çok iyi geçti.
  İnsan Kaynakları Müdürü mülakatta kendimden bahsetmemi istedi. İş deneyimlerimden, eğitimlerimden ve yetkinliklerimden bahsettim. Daha sonra firma hakkında ve yapacığım iş ile ilgili bilgiler aldım. Bu firma tele satış hizmeti, müşteri temsilciliği hizmeti, teknik destek hizmeti ve sosyal medya hizmeti veren bir firma. 6000 çalışanı var. Yapacağım iş konusunda daha çok işe alım uzmanlığı yapacağımı söylediler. Telefon ile mülakatlar yaparak işe alımları gerçekleştireceğim söylendi.
  Çalışma şartları ise gayet güzel. Net maaş 2500 TL, hafta sonları tatil, çalışma saatleri sabah 9:30 akşam 19:30, ayrıca günlük telefon görüşmelerinde belirli saati doldurduğum taktirde işten erken çıkabileceğimi söylediler.
  Mülakat olumlu sonuçlandı ve yarın sabah 10:30 da gelip işe başlayabilirsin dediler.
  Bu firmada işe alım uzmanlığı ve mülakatlar konusunda kendimi geliştirebileceğime inanıyorum.
  Kariyer Adam ailesine ve iş bulabilmemiz adına gösterdiği çabadan dolayı Güler Hanıma çok teşekkür ederim.

 291. Ahmet SucarAhmet Sucar

  Merhaba ben Ahmet.Askerliğimi yaptığımda tam bir boşluktaydım.Ve Kariyer Adam ailesiyle tanıştım.Başvurumu yaptıktan sonra beni bugün saat: 13.00’de İletişim sektöründeki bir Şirkete görüşmeye davet ettiler.Olumlu bir görüşmem oldu.Ayın 14ünde Eğitime davet edildim.İlk başvurum,ilk mülakatım ve akabinde hızlıca kabul edilmem.İlginiz ve alakanız için çok teşekkürler Kariyer Adam.

 292. Kadir ÖzdemirKadir Özdemir

  Kendim ne kadar başvuru yapsamda bir türlü mülakata davet edilmiyordum.Kariyer Adamla tanıştım ve iş arama ve cv üzerine ek dersler verildi.İş yönlendirmem başladı.Ve özellikle köklü bir firmaya mülakata davet edildim. Mülatakıma çıktısını aldığım özgeçmişim ve uygun kılık kıyafet ile gittim. İş görüşmesini yaptığım Raziye hanım kendimi tanıtmamı istedi onu yaptım. Daha sonra özgeçmişimde yazılı olanları sözlü olarak ifade ettim. Sakin, dengeli, açık, net bir üslupla bunları yaptım. Neden insan kaynakları alanına sorusuna kendime göre cevaplar verdim. Görüşmesine gittiğim firmanın iş başvuru formunu da doldurdum. 15 dakikalık bir görüşme yaptık. Sorulan sorulara gerekli cevaplı verdim ve oradan ayrıldım. Bana göre olumlu bir görüşmeyi tamamlamış oldum.Kariyer Adam ekibine çok teşekkür ederim.Saygılarımla.

 293. ÖZLEM ATALAYÖZLEM ATALAY

  Merhaba Kariyer Adam ve insan kaynakları birimi ile tanışmamız neredeyse bir yılı tamamladı,bu süreçte aldığımız eğitimler,ders veren eğitimciler,insan kaynakları departmanı ve Güler hanım ve burda dile getiremedigim unuttuğum Kariyer Adam ailesinin tüm birimleri sizlere sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.
  İlginiz emeğiniz ve desteğiniz sayesinde istedigim bir işe sahip oldum?
  Cv hazırlama, mülakat ve ise kabul süreçleri ile ilgili bilgilerini benden esirgemeyen sevgili Güler hanım sizin ictenliginiz ve doğru yönlendirme leriniz beni bu günlere taşıdı çok teşekkürler☺️
  Evet bu kuruma sonuna kadar güvenebilirsiniz diyorum herkeze….
  Kelimelere dokemedigim bir sürü hislerimle sizlere iyi çalışmalar diliyorum ve bir kez daha minnetlerimi sunuyorum.
  Teşekkür ler Kariyer Adam ailesi ,teşekkürler insan kaynakları birimi ve teşekkürler Güler hanım sizleri seviyorum

 294. Avatarabdülkerim *****

  2 aylık bir eğitimdi evet ama gerçekten kaliteliydi memnun kalırsınız bazı teknik sorunlar yaşadık ama sınav açılmadı eğitim verilmedi falan yalan yorum bence çünkü ücreti yatırdıktan sonra 2 hafta içinde başlattılar eğitimimizi ve hocamız rahatsızlandığı için bir gün ders yapılamamıştır hemen telafı dersiyle tamamladılar. ben KariyerAdamın eğitiminden kesinlikle çok memnunum inş iş sürecinde de memnun kalırım daha eğitimim devam ediyor çünkü

 295. Avatar(gizli)

  Bu kurumun tek isteği işe yerleştirmek , internete baktığınızda eğitim kalitesi eğitimi yada herhangi bir eksikliği olan bir kurum olmadığını ödüllü ve başarılı bir kurum olduğunu göreceksiniz zaten. ben eğitimi almış biri olarak bir kişi diyemez ki eğitim ile ilgilenmiyorlar ve yönlendirme yapmıyorlar.şu kesin cumartesi günleri başarılı olan arkadaşlarımız bizlere anlatıyorlar ve yapılan hataları. Görüşmeye gitmeyenler kıyafeti düzgün olmayanlar hemen ilk milakat sorusundan sonra maaş soranlar , ve bunu bilmek hakkım kimse karışamaz dedikten sonra hala sabancı koç gibi şirketlere girmeyi düşünenler şikayetçi… hani eğitim aldık ben 5000 maaşla işe giricektim . Ülkemin insanı komik gerçekten ,dalga geçer gibi iş görüşmeleri yaparlar hataları söylenir umurlarında olmaz ama azıcık biliniciniz var ise dışarda deneyin 10 ayrı eğitimi canlı bir şekilde 550 tl ye almayı… 10 bin tl ye bu kalitede alamazsınız buna emin olun.

 296. AvatarFahrettin

  Sınav dönemlerinde yaptıkları genel tekrar dersleri olsun dökümanlar olsun kaynaklarını sevdiğim bir eğitim kurumu. Eğitimde aranan kaliteyi sağlıyorlar.

 297. AvatarSelman

  Uzaktan eğitim sistemi kullanarak eğitimle teknolojiyi bir araya getiren kurum. Evden veya istediğiniz yerden bağlanıp derslerinize bakabiliyorsunuz. Vaktiniz yoksa ve eğitim almayı düşünüyorsanız mutlaka tavsiye ederim.

 298. AvatarEsma

  Kariyer Adam

  İlk defa uzaktan eğitim programı alıyorum. Yaklaşık 3 haftadır dersler kusursuz bir şekilde devam ediyor. Mart ayının sonu gibi dersler bitecek ama eğitimler iş hayatımız dahil her daim devam edecek. O kadar çok dökümanlar var ki. Oku oku bitmez. Çok faydalı bilgiler alıyorsunuz insan kaynakları adına.
  İnşallah güzel bir sonuçla bitirir, sertifikalarımızı alır, işe yerleşiriz.

 299. Mert Can TatarMert Can Tatar

  Şu anda ben de Kariyeradamdan insan kaynakları eğitimi alıyorum. dersler çok güzel gidiyor. gündüz çalışan biri olarak derslerin akşam ve internet üzerinden olması çok işime yaradı. hem dersleri kaçırma gibi bi durumum olmuyor. zaten kaçırdığım dersleri ders videolarından izliyorum. bir sorum olduğunda çok kısa sürede cevaplıyorlar. yakında sınavımız da var sınava hazırlık dönemleri derslere yoğunlaşmak gerek. inşallah hayal ettiğim işleri başarabilmek için kariyeradam benim için büyük ve güzel bi adım olacak.

 300. AvatarEkrem

  Ben de Kariyer Adama başvurdum.Başvurumun kabul edilip edilmeyeceğini bilmiyordum.Bir kaç gün sonra arayıp ayrıca sms ile başvurumun kabul edildiğini evraklarımı bildirim itibarı ile 3 gün içinde teslim etmemi istediler.Teslim ettim.Evraklarımın ellerine ulaştığını sms ile bildirip bir kaç gün sonra arayıp kurs ücretinin ödeme gününü ve şeklini belirledik. Şu an ödemeyi yaptım ve diğer bilgilerin tarafıma aktarılmasını bekliyorum. Sonucu ne olursa olsun ben KARİYER ADAM a güveniyorum.

 301. AvatarLevent

  https://www.facebook.com/KariyerAdam buradan anladığım kadarıyla çok büyük şirketlerle işbirlikleri var, öğrencilerini kurslarından sonra direkt olarak buraya yerleştiriyorlar. zaten facebook adreslerinde de fotoğraflar var. sabancı, koç, mardan palace gibi büyük şirketler. ben de bu yeni dönem kurslarına kayıt yaptırdım. çok heyecanlıyım. şimdiye kadar bende bıraktıkları izlenim kusursuza yakın.

 302. Avatardeniz sancar

  Kurum gerçekten verdiğim paranın tamamını hakeden bir kurum , Başta tek rahat tarafım açıkcası şuydu 4 ay önce koskoca ODTÜ üniversitenin insan kaynakları kursuna 7500 TL verdim ve bu kadar rezalet bir kurs görmedim, sonunda aldığımız belge printer çıktısı inanın bu nedir ya? belgenin geçerliliği yok ve 7500 gitti uçtu…550 veririm ki en azından aldığım belge bakanlık onaylı olsun dedim ve nitekim eğitim başladı ve hayretlere düştüm,eğitime giren Sabancı İnsan Kaynakları Müdürü ve harika bir anlatım ile ders aldım, zaten dikkat edin internette eğitime laf edebilen bir kişi göremezsiniz.inanılmaz bir eğitimin sonunda sınavdan 83 ve İstihdam servisleri tarafından Mısırlı tekstilde insan kaynakları elemanı olarak işe başladım. İnanılmaz teşekkür ederim tüm çalışanlarına ,tüm samimiyetimle çünkü bu kadar nötr başladığım bir eğitimde inanılmaz beklentilerimi karşıladılar.

 303. Avatarİsmail

  bugün eğitim kurslarına kayıt oldum, bizzat ofislerine giderek. çok yoğun çalışıyorlardı. sırada bir sürü kişi, susmayan telefonlar. ona rağmen büyük bir titizlikle herkesle ilgilendiler. internetteki birkaç kötü yorum kafama takılmıştı, merak edip sordum. bazen iyi niyeti kötüye kullanan öğrenciler de olabiliyormuş. kayıt yaptırdıktan sonra hiçbir derse gelmeyip, önerilen işleri beğenmeyen öğrenciler. çoğunluğu o tarz öğrencilerin şikayetleriymiş. çok normal bence. bir yerin avantajları varsa hemen kötüye kullanıyor insanlaar. derse gelmiyorsan, başarılı, ilgili, azimli değilsen seni neden işe soksunlar. ben çok umutluyum buradan. buranın adını daha çok duyacaksınız söyliyim. kariyeradam daha çok ses getireceğe benziyor

 304. AvatarKaan

  ben de geçenlerde kayıt oldum kariyeradamın insan kaynakları programlarına. ofiste kendi kulaklarımla duydum, öğrencilerinden biri ayarlanan işe girmek istemiyormuş. iş de sabancı holdingte insan kaynakları uzmanlığı, maaş başlangıcı 4 bin lira. öğrenci 5 bin liradan aşağı bir işe girmek istemiyormuş. insanlar kafayı yemiş sanırım. sabancı holdingte 4 bin lira maaşla başlamayı reddediyor arkadaş. bir kerede insanların size verdiği rahatlığı ve özgüveni kullanmayın. kariyeradam kariyerime yön verecek.

 305. Avatarhakan erdoğdu

  bi arkadaşımdan duymuştum ben burayı baya heyecanlı bir şekilde kurslarına murslarına katılmıştı iş garantıili falan diyordu inanmamıştım şimdi çocukla konuşmuyoruz uzun zamandır facebookta fotoğraflarını gördüm sabancı holdinge girmiş, bura sayesinde. şaşırdım baya çünkü öyle çok fazla vasfı da yoktu çocuğun. normal sıradan biriydi geçen sene mezun oldu işsizdi şimdi arabası var altında. sürekli buranın reklamını yapıyor, bana da anlatıyordu hakan sen de gel diye ben önemsemiyordum, ortalıkta dolaşan yüzlerce içi boş kurstan biridir zannediyordum. keşke gitseymişim ben de. birçok iş görüşmesine gittim, hiç istediğim gibi bir iş bulamadım. şimdi işsizim. facete de bu anlattığım çocuk, kariyeradam ofisinde selfie yapmış koymuş. dedim yeter, ben de katılıcam eğitim kurslarına. 550 lira da ucuz, son paramı vericem. beni de mehmet gibi sabancıya soksunlar yeter.internette baya araştırdım, birkaç kötü yorum dışında hep iyi yorumlar var. ben de baya iyi bir izlenim bıraktı bakalım bu hafta gidip kayıt olucam kurslarına heyecanlandım

 306. AvatarPelin

  Bu hafta bende ofislerine gittim. Bir arkadaşım başvurmuş, ona çıkmamış kykdan burs aldığı için. bana önerdi. Ben hiç duymamıştım burayı. internette arama yaptım. baya güzel şeyler okudum. öğrenciler çok memnun. özellikle işe sokma da çok iyilermiş. Sabancı, Koç gibi şirketlerle çalışıyorlarmış. İşkur ve Bakanlık referansları var. bu konuda sektördeki tek şirket

 307. Avatarali mert

  ben de internetten bir form doldurmuştum, sonra aradılar beni. çok ilgilendiler. kontenjanlar dolmak üzereymiş. ben de nedir ne değildir diye internette araştırırken yukarıdaki anketi gördüm. Avrupa’nın en iyi uzaktan eğitim kurumu seçilmişler. yurtdışında baya popülerler sanırım. ülkemizdeki şirketlerin böyle yurtdışında popüler olması öyle kolay değil. ben başvurucam.

 308. Avatarmustafa

  kariyeradam’dan işaret dili kursu eğitimine kayıt oldum eğitimler harikaydı müşteri hizmetleride bi o kadar ilgiliydi dersleri izleyemediğimiz zamanlarda teknik destek’te bile bulundular kariyeradam’ı herkese tavsiye ediyorum.

 309. Avatardamla damla

  Ercüment beyin önderliğinde yürütülen bildiğim en iyi eğitim kurumlarından bir tanesi yaklaşık 2 hafta önce yazıldım ve derslerinden çok iyi bir şekilde yaralanıyorum inşallah sertifikamı alıp kariyer adam sayesinde iş sahibi olacağım

 310. Avatarmelek canatan

  kariyer adam sayesinde şuan iş sahibi oldum özellikle Ercüment Beye sertifikamı aldıktan sonra iş bulmam yardımcı oldu. Özellikle Merve hanıma çok teşekkür ederim teşvik programında yararlanmam da yardımcı oldu.

 311. Avatarmelissa aytekin

  kariyeradamı yeni öğrendiğim zaman ilk önce ne olduğunu anlamadım araştırdıktan sonra bulduğum en iyi eğitim kurumlarından bir tanesi, iyice öğrendikten sonra teşvik programını öğrendim başvuru yaptım ve sertifikamı aldım

 312. Avatarberrrin

  bi arkadaşımın tavsiyesi üzerine kariyeradam kurumunun ofisine gittim çay kahave ikram ettiler merve hanımla görüşmüştüm çok ilgilendi direk teşviğe katılabilmek için çok dil döktüm ama başvuru fazla olduğu için kabul etmediler kaydımı yaptırdım teşviği kazandım eğitimim başladı inşallah hayırlara vesile olur 🙂

 313. Avatarharun

  kariyeradam eğitim kurumları hakkında internette bazı şikayetler okumuştum kendim görmek istedim başvurumu yaptım kabul edildim ilgili davrandılar eğitimimiz bitti cumartesi günü sınavımız var inşallah geçer ve sertifikamı alabilirim

 314. Avataremre

  sanırım kontenjan sınırlaması varmış bu eğitimde o yüzden acele etmenizi öneririm indirimden faydalanmak için bende bugün başvurmayı düşünüyorum akriyer adam eğitim kurumları hakkında internette bazı şeyler okudum güvenilir gibi görünüyor biraz daha araştırıp başvurumu yapmayı düşünüyorum.

 315. Avatarburçin

  arkadaşlar gerçekten çok güzel bi hizmet eğitimi verip sınava sokuyorlar bide işiniz hazır oluyor işsizim diyenler için kariyeradam süper bi fırsat bence bu fırsatı kaçırmayın

 316. Avatarayşegül

  kuzenimle birlikte başvuru yaptık daha önce o kabul edildi ben kabul edilemedim. kuzenimin iş yönlendirmeleri yapıldı ama ben tekrar ikinci kez başvuru yaptığımda dahil olabildim. biraz geç kaldım ama yine de çok şükür eğitime katılabildim. hocalarımdan ve kurumun ilgisinden çok memnun kaldım. çok ilgili ve anlayışlılar.

 317. Avatarcelal

  işaret dili eğitimi almıştım arkadaşımla birlikte gerçekten çok memnun kaldık kariyeradam eğitim kurumlarından müşteriye verdikleri değeri gösteriyorlar gerçekten mükemmel bi hizmet anlayışları var eğitimleri harikaydı sınav zamanıda iyi yardımcı oldular kariyeradam ı herkese tavsiye ediyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir