Memnuniyet Oranı % 98,6

2010 yılında kurulan Kariyer Adam, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından Türkiye’nin ilk uzaktan eğitim kurumu olarak tanınmıştır. Bu yenilikçi başlangıcından bu yana, Kariyer Adam insan kaynakları alanında uzman yetiştirme konusunda öncü bir rol üstlenmiştir. Şirket, hem bireylere hem de kurumlara yönelik geniş kapsamlı eğitim programları sunarak, insan kaynakları sektöründe derin bilgi ve becerilere sahip profesyoneller yetiştirmeyi hedeflemektedir.

İletişim Bilgileri

Web Sitesi: www.kariyeradam.com

Adres: Atatürk Bulvarı 94/19-20 Kızılay

Müşteri Hizmetleri: 444 67 62

İnsan Kaynakları: 0312 911 1711

4.7/5 - (1528 votes)

Yorumlar

 1. Ahsen M***

  Merhaba öncelikle size Kariyer adam ile yaşadığım sürecimi anlatmak için yazıyorum. Kayıt yaptıran ve buradaki yorumlara denk gelen kişilerinde çok iyi bildiği gibi, eğitim almak, kendinizi geliştirmek ve iyi bir iş yönlendirme süreci geçirmek istiyorsanız kesinlikle doğru adrestesiniz.İnsan kaynakları çok kapsamlı ve zevkli bir alan. İşe girdikten sonra da yükselme şansınız çok yüksek bu departmanda. Ama tabi ki kendinizi geliştirmeniz ve asla pes etmemeniz gerekmektedir. Kariyer Adam çalışanları da tam olarak bu aşamada devreye giriyor ve eksik olan her şeyi tamamlıyor. Verilen eğitim Meb onaylı olması sebebiyle olduğunu düşünüyorum çok kaliteli. Zaten online olarak veriliyor ve yapılan eğitimler kayıt altına alınarak tekrarları sisteme yükleniyor. Tekrar yapabilmeniz için de çok avantajlı. Eğitim süreci içerisinde sürekli sistemden eğitmenler tarafından kontrol ediliyorsunuz ve öğrenmeniz için ellerinden geleni yapıyorlar. Ben kayıt yaptırmayı düşünen arkadaşlar için kısaca bahsetmek istiyorum. İlk etapta teşvik ilanlarının yayınlandığı her siteye güvenebilirsiniz. Ve bu ilanların yayınlandığı siteler üzerinden online bir form doldurmanız gerekmektedir. Sonrasında sizi kurumdan arayarak izlemeniz gereken adımlar ile alakalı detaylı bilgilendirme sağlanıyor. Sonra şanslıysanız evraklarınız onaylanırsa 2 ay eğitim alacaksınız. Eğitim sonunda da Meb onaylı insan kaynakları uzmanlık sertifikası alıyorsunuz. E-devlette de görünüyor. Sertifikadan sonra da İşkur aracılığıyla iş yönlendirme süreciniz başlıyor hemen. Referans ve verilen eğitim çok iyi olduğu için yerleştirme süreci kısa bir süre içerisinde hemen tamamlanıyor. Yani firmalar işe alımlarını hemen eğitim alan öğrenciler içerisinden tamamlıyor. Ayrıca kurum tarafından verilen kariyer toplantıları da iş hayatında çok faydalı oluyor. Kayıt aşamasında çok tereddüt etmiştim ama denemeye değerdi. Sadece öğrenci sayısının fazla olmasından dolayı biraz telefondan ulaşım sorunu yaşıyordum. Diğer sitelerde de okuduğum kadarıyla da ulaşım sorunu biraz güvensizlik yaratıyor. Ama kurumdan info@kariyeradam.com mail adresi üzerinden yazmam durumunda kendilerinin arayacaklarını belirttiler. Ondan sonra hep mail attım hemen eğitim uzmanları tarafından dönüş sağlandı. Bir de kayıt olduktan sonra size bir öğrenci paneli tanımlanıyor. Bu panelde de destek talep bölümü var ve kurumdan her departmanla birebir iletişim kurabiliyorsunuz. Meb ve İşkur onaylı bir kurumdur ve sorun yaşamazsınız.

  1. Eda

   Ahsen Hanım ben de ulaşım sorunu yaşadım sadece. Onun dışında her şey iyiydi. Tanıdık herkese kurumu öneriyorum çevremden

  2. Koray K***

   Ahsen Hanım ben 2 dönemdir evrak gönderiyorum ilk dönem teşvikte onay aldım ama ödeme yapmadım.Eğitim harcını yatırmadım. İkinci dönemde de onay verilmedi başvuruma. Sizce neden olabilir bilginiz varsa lütfen yardımcı olabilir misiniz

   1. Ela K***

    Öncelikle kabul edilip ödeme yapmadığınız için bir önceki teşvikten yararlanmış olarak görünüyorsunuz. Bu yüzden bir daha onay alamazsınız muhtemelen.Bir arkadaşımında başına geldi. O yüzden onay alan herkes ödemesini yapsın mutlaka şansınızı kaybetmeyin.

 2. Esat

  televizyonda teşvik Programı açıklamaları yapılırken gördüm . Eğitim kaliteli gerçekten fazla ciddi tutuyorlar eksik bir durum yok.Sadece telefon yerine mailden beni ararmısınız yazıyorum hemen arıyorlar . sistem üzerinden danışmanım benimle ilgileniyor. iş yönlendirme sürecim 2 haftada gerçekleşti. Evime en yakın iş yerini seçtim açıkcası uzak yeri seçsem maaşım 7000 TL olurdu da. Gidiş geliş çok zor. İnsan gibi eğitimi takip eden herkes işe yerleşir. DEDİKLERİNİ YAPIP YERLEŞMEMENİZ İMKANSIZ ! Eğitime katılın , beklemeden ödev gibi şeyleri yapın önemli onlar .Gideceğiniz şirketin işleri bunlar çünkü soruyorlar.bilmediğiniz işi nasıl yapabilirsiniz çünkü . sonra yenileme eğitimlerine katılın . bu dönemde bu harç ücretlerine başka birşey yapamazsanız.

 3. Behram

  eğitim almak isterseniz tercih etmeniz gereken ideal bir kurum olduğunu belirtmek isterim. Turizm mezunuyum kendi alanımda resmen açıkta kaldım. İnstagram da gördüm güvenemedim ankara ya gittim yerinde basvurdum. eğitimler biraz zorladı belkide alanımdan ötürü bilemedim ama işe yerleştikten sonrada bilmediğim yerleri gösterdiler. sonrasında ücretsiz devam eğitimleride veriyorlar.

 4. Remzi

  İşsizlik döneminde biri facebookta ilan attı ordan gördüm. firma meb ve işkurun aracısı aslında cokta bir özelliği yok . kabul edilirseniz programa işe yerleşiyorsunuz. kabul edilmezseniz zaten zaten dayınız olması lazım. Geç gonderdim evrakları ondan olmadı benim ki sadece bu hatayı yapmayın diye yazıyorum.

 5. Beste

  İş ilanlarını araştırırken sosyal medya üzerinden teşvik ilanlarını görmüş ve başvurmuştum. Bu eğitimin amacı kurumlar için çok daha kaliteli ve donanımlı personel yetiştirmek. Ve kurum kursiyerlerine de istihdam sağlıyor eğitim sonunda. İstihdam edilen öğrencilerden biri olarak bende yazmak istedim araştırma yapan arkadaşlar için.

  1. Melih

   Siz işe yerleştiniz mi beste hanım sorularımı sormak için arıyorum ama bir türlü bağlanamıyorum. Ne yapmam lazım ?

   1. Fatma

    Ben de işe yerleşen öğrencilerdenim. Kurum uzaktan eğitim kurumu ve çok fazla öğrencisi var. Hepsine telefondan yetişmeleri imkansız. info@kariyeradam.com mail adresine mail atın anında dönüş yapılıyor. Zaten kayıt yaptıktan sonra da ulaşım sorununuz hiç kalmaz

 6. Bünyamin

  Lise mezunuyum ve teşvik programına kayıt yaptırırken yakınlarımdan çok tepki aldım. Üniversite mezunu olmadığım için bir işe yaramayacağını düşündü hepsi. Okumuş olduğunuz okulun bölümün bir önemi yok bence. Verilen eğitimi iyi bir şekilde öğrenmek önemli olan. Sonrasında zaten İşkur aracılığıyla tamamlanıyor.

 7. Merve Nur

  Öncelikle alanında uzman personel ve hocaları barındıran bir kurum. Uzman ekibi sayesinde eğitim hayatimi yeniden revize etmiş oldum. Destekleri ve böyle kaliteli bir teşvik programına aracı kurum olan Kariyer Adama teşekkür ederim.

 8. Vedat

  Sertifikamı aldıktan kısa bir süre sonra eğitimimi tamamladığım insan kaynakları alanında ki firmalara mülakata yönlendirildim. Süreç o kadar hızlı ve profesyonelce ilerliyor ki meslek danışmanım sayesinde mülakatlara en iyi ve donanımlı şekilde hazırlanmış ve sonuçta da başarılı olmuştum. Referans gerçekten cok önemli. Kariyer adamin sponsorları daçok kaliteli, eğitmenlerine zaten diyecek sozum yok. Mukemmel bir kadrosu var. Teşekkür ederim buradan Hepsine tekrardan.

 9. Canan Bahadır

  Eğitimi zor ama sonucu var . Telefon skıntısı yetişemiyor kurum oda normal sanırım.ben 4 görüşmeden fazla gitmedim direk girdim .kurum seçeneği çok hangisi daha fazla maaş vericek diye gezerken işi kaçırırsınız. ilk kuruma girin hemen maaşınız başlasın. okuyabileceğiniz en iyi yorum da budur.

 10. Orhan

  Evraklarımı göndereceğim ama diplomamı kaybettim. E-devletten belge de kabul oluyormuş. Gönderecek arkadaşların aklında olsun. bir de kontenjan çok çabuk doluyor. Başvuru sürecininde ilk işiniz evrak göndermek olsun geç kalmamak için.

 11. Dilek Hanif

  Eğitim süreci zordu.
  Bolca ödevlerle konu tekrarlariyla geçen bir eğitim dönemimin sonunda başarılı bir puanla sınavdan gectim. Daha sonra da mülakatlara nasıl katılmam gerektiği ve ne tür cevaplar vermem gerektiği konusunda da danışmanlarımızdan aldığımız desteğin etkisi oldu. Birkaç tane firma ile görüşmelere katıldım.
  İlk dönüş yapan firmayla da zaman kaybetmeden ve bu şansı kaçırmadan kabul edip ********* firmasının kadrosuna yerleştim.
  Teşekkür ederim.

 12. Hümeyra Sahil

  en iyieğitimden ziyade uygulamalı eğitim var. boş boş bilgi yok . kurumda ne yapacaksanız onu anlatıyorlar. yapmayacaklarınızı anlatmıyorlar bile buda sonucu etkiliyor. başka bir artısı yok
  Özellikle de meslek danışmanlarımızın mülakat aşamasındaki yönlendirmesi sayesinde çok başarılı bir iş arama sürecim oldu.
  ********* A.Ş ki işimden de oldukça memnunum. Soruları olanlar varsa yardımcı olabilirim

 13. Yıldırım

  MEB onayli sertifika ile kurumun referans olması ve yönlendirmesi ile iş sahibi olabiliyorsunuz. Şu dönemde torpil olmadan kendi emeklerinizle bir yere gelmek çok zor. Böyle kurumların desteğine ihtiyacımız var. Bütün sorulanızı eksiksiz yanıtlıyorlar. Ama telefondan aramayın sinir krizi geçirebilirsiniz 🙂 Mail atın hemen dönerler zaten

 14. Buse Yıldız

  Merhabalar.Pek çok arkadaş gibi uzun bir işsizlik dönemim oldu. Önümüzde sizlere referans olucak kaynaklar olmayınca hiçbir yere tutunamiyorsunuz. Şansli biri olarak paylaşmak isterim ki kurumdan eğitim alıp da hayatımı düzene sokma şansını yakalamama fırsat veren hocam ve en büyük destekcim meslek danışmanım sayesinde.

 15. Derya Alataş

  şansıma buldum internettehatta instagram da Teşvik programlarını araştırırken böyle bir kurumun varlığından haberdar olmuş ve epeyce de araştırma sonrasında eğitim almaya karar verdim. Çünkü internette saçma sapan sitelerde o kadar yorum var ki.
  Hocalarım meslek danışmanlarım herşeyinizi yapoıyor. Bende yapılan bunca emeğe karşın azimle calıştım çabaladım ve ******** firmasında işe yerleştim.

 16. Rahime

  belli bir mezuniyet şartı yok. Dileyen herkes başvuru yapabilir. Dolu dolu günlerim oldu eğitim aldığım dönemde. Çok şükür kurum sayesinde bu günlere gelen biri olarak Allah hepsinden razı olsun. Kurum vesilesiyle ******** firmasında insan kaynakları yardımcısı olarak çalışıyorum. Rabbim Herkese nasip etsin ins

 17. Rahman

  Dayısı olmayan kişilerin basvurabileceği kurum , 2 ayda işe yerleşiyorsunuz o kadar. özet yorum eğitim ciddi ödevler ciddi 2 ay sık dişinizi bitirin bu çilenizi işte.
  Kendimi bildim bileli iş konusjnda sıkıntılar yaşayan ben, *******firmasındaki 1. Senem olmasına ragmen ne tarafımca ne de kurumca hiçbir sorun yaşamadım, herkese başarılar dilerim.

 18. Birkan

  yeni mezunum 3 .ayda yerleşebildim keşke ilk verdikleri işi kabul etseydim. bende kide şımarıklık oldu.
  daha fazla maaş vericekler diye beklemeyin yoksa 1 haftada yereleşebilirsiniz.
  ben 1.haftasında aldığım teklif 4800 şuan girdim 4900 3 ay maaşımı hesaplayınca 15000 zarar işte .

 19. Bade

  İnsan kaynakları mesleğini gerçekten bu işi bilerek yapmak ve bu yönde bir kariyer oluşturmak en büyük idealimdi. Fakat bu eğitimi alabileceğim bir kaç kursla görüştükten sonra bu eğitimi almayı öteledim çünkü fiyatlar yüksek ve istihdam garantisi bile yoktu, taa ki kariyer adam kurumu ile tanjsana dek. Hem kurs ücreti her bütçeye hitap ediyor hem de işe yerleşme konusunda destek ve planlama yapıyordu. Hiç vakit kaybetmeden attığım adımlarla ********** firmasına yerleştirilerek, yıllar yılı aynı firmada çalışan bir personel olmak nasip oldu, o da kurumun desteği sayesinde.
  Teşekkür ederim

 20. Şenay İnce

  Lise mezunu diplomamla başvuru yapıp eğitim kurumundan eğitimimi almıştım. Şansım düşük diye düşündüm önceliği lisans mezunu olanlar alır diye ama öyle adil öyle adaletli bir sistemleri var ki, lisans derecene bakılmaksızın eğitimi en iyi şekilde alan ve bunu da sınav puanı ile ispatlayan herkese Mülakat seçeneği tanınıyor. Bende bu vesileyle başarılı sınav donemimden sonra başlayan mülakatlarım sonrasında ******** firmasında işe yerleştim. bu süreçte ders çalıştım notlar tuttum gün aşırı tekrarlar yaptım ve tek amacım olan bu işe yerleşmek hayalimi de kurum desteğiyle gerçekleştirmiş oldum.
  Herkese umut aşılayan ve bu umudu da gerçekten sağlayan bir kurum. Teşekkür ederim kendilerine

 21. Aslıhan

  Kendime uygun bir işi kendi çabalarımla bulmakta çok zorlandıgım dönemde profesyonel bir destek almam gerektiği ayrımına vardim. Gerek tavsiyeler gerekse de kendi araştırmalarım neticesinde insan kaynakları eğitimini en iyi şekilde alabileceğim kurumun kariyer adam olduğuna karar verdim.
  Haliyle bu gün dönüp de kendime baktığımda ********* A.Ş deki pozisyonum, kazançlarım ve en önemlisi kendimi değerli ve yeterli hissetmiş olmanın verdiği gurur. Bunların hepsini borçlu olduğum yer KariyerAdam ve ekibi. Burdan hepsine tek tek teşekkür ederim, eğitim alabileceğiniz en guvenilir ve donanımlı eğitim kurumu. Tavsiye ederim.

 22. Gülbeyaz

  Hocalar cok kaliteli ve bilgili. Ögrencilerle bire bir iletisim halindeler. Sürecin her anında destek sağlıyor ve bu durumda olumlu yönde etkiliyor. Uzaktan egitimde gibi dahi hissetmiyorsunuz. Dersler 2 ayın sonunda bitti ve sınavdan sonra da sertifikamı almıstım iş için mülakat süreçlerim başlamıştı. Yonlendirdikleri cok sağlam bir firma olan ve halende çalıştığım ********** A.Ş tarafından işe alındım. Tavsiye ederim bu alanda eğitim alıp da kendini geliştirmek iş sahibi olmak isteyen herkese

 23. Vahit Ömer

  Kızkardeşimin internette gördüğü ilanla biraz araştırma yaptık. Eğitim verdikten sonra başarı sağlayan öğrencilerine iş sağlama adına firmalara gönderip referans oluyormuş. Halihazırda zaten bir öğretmen olarak meslegim var fakat sorun da iş bulamamaktı. Kurumun da iş sağlıyor olması tamda aradığım şeydi.
  On başvurumu yaptıktan kısa bir zaman içinde arayıp bilgi verildi tatminde olmuştum böylece. Eğitimimi tamamladım, mülakatlar başlayınca da gayet özgüvenli şekilde o işi yapabileceğinizi kanıtlayın yeter.
  ******** Yapı ve kimyasala girişimde bu şekilde gerçekleşti.
  Kendinizi ispatlayın yeter gerisini kurum zaten hallediyor
  Tavsiye ederim.

 24. Fatma Yaşar

  ********** şirketinde yıllardır çalışma imkanını kariyeradamdan aldığım eğitime borçluyum. Herkesin hayatında pik noktası dediği bir durum vardır ya hani bende bunu Kariyeradamla tanışıp eğitim almaya karar vermekle gerçekleştirdim. Şükürler olsun kendi ayaklarimin üzerinde duruyor olmak aile bakıyor olmak. Hepsini hocalarıma meslek danismanlarima borçluyum.
  Başarılar dilerim.

 25. Banu

  İnsan kaynakları mesleğini öğrenmek ve bu işi en iyi şekilde icraa etmek istiyordum. Ankara da yaşıyor olmanın avantajını kullanarak bizzat kuruma gidip görüşme şansım olmuştu. Ve bu süreçte sekreterleri ve diğer çalışanlar çok yakından ilgilendiler. Eğitimle ilgili Süreçten tutunda işe yerleştirme aşamasına kadar. İyi ki kurumdan eğitim almayı o gün kafaya koyup tercihimi yapmışım ki bu saye de ******** şirketinde iş sahibi oldum üstelik yaşadığım şehirde. Özellikle de süreçteki desteklerinden dolayı hocalarıma çok teşekkür ederim.

 26. Mahmut

  Profesyonel bir eğitim kurumu kariyeradam. Tavsiye değil tamamen kendi araştırmalarım sonucunda karar vererek eğitimimi tamamladım. Kurum sabancıyla, koçla çalışıyor. Referansları oldukça sağlam, eğitim bittikten sonra da sınavı geçen kursiyerleri mülakata şirketlere yönlendiriyor. ben de insan kaynakları uzman yardımcısı olarak ********** şirketindeki işime bu şekilde kavuştum.
  Minnet borçluyum.

 27. Necmi

  Bu günlerde pek çok kurumdaki en büyük sorun insan kaynakları personeli eksikliği. Haliyle kurumlarda insan ilişkilerini yönetmeyi, iletişim kurmayı, sorumluluk almayı, kriz yönetiminde ne yapılacağını bilen elaman sayısı hem az hem de önemli bir açık.
  Bu sebeple de iş sahamın daha geniş olması açısından insna kaynaklarını tercih ettim. Eğitim süresince en iyi şekilde verim almak adına çalıştım bolca makale yayın takip ettim ve okudum. Karşılığını da mülakatlar akabinde ********* A.Ş ‘e yerleşmekle aldım. Dört dörtlük bir eğitim kurumu.
  Allah hepsinden razı olsun.

 28. Özdemir

  Eğitim almak isteyen arkadaşlara tavsiyemdir en iyi şekilde eğitimi alıyor ve akabinde de kurum tarafından referanslar ayarlanıyor ve personel eksiği olan firmalarla görüşmelere yönlendiriliyorsunuz. insan kaynakları alanında ülkede çok büyük bir açık var. Bu sebeple de bu eğitimi hakkıyla öğrenerek alan herkese bir iş kapısı zaten açılmış oluyor.
  Ben hocalarım ve meslek danışmanlarımdan çok memnun kalarak ve ********** firmasında işe yerleşerek ayrıldım kurumdan.
  Teşekkür ederim.

 29. Özlem Canan

  KariyerAdam eğitim kurumundan sertifikamı alıp ******* A.Ş de insan kaynaklarında çalışan bir personel olarak kariyer adam kurumundan ayrılıyorum. Sertifika almanın gururu, burada geçirdiğim güzel anlaramı hepsi ayrı bir güzellik. Herkese önerim şu ki; kariyer adama yazıldıgınız an işinizin temelleri atılıyor tavsiye ediyorum.

 30. Keriman

  Sertifikamı alıp ******** firmasında iş sahibi olalı, 1 seneyi buluyo. İşe yerleştirildiğim de çok mutlu olmştum böyle bir sektöre geçipte yükseleceğim aklıma gelmezdi. Kurumun sunduğu en büyük avantajı da iş garantili bir süreç olması, tavsiye ediyorum.

 31. Aydan

  Kariyer adamdan eğitim almak benim için büyük avantaj oldu. Hem iyi bir referansım hem de bu ********* A.Ş de çok iyi bir işim var. Yapmanız gereken tek şey, kayıt olup neticeyi beklemek. Daha sonra sınav, mulakat, dersler. Başarılı olmanız taktirde isiniz hazır emin olun. Çok olumlu getirileri var, bir meslek sahibi olma şansınız oluyor.

 32. Emrah

  ********* firmasında istihdam edilişim kurumdan aldığım eğitim ve referansları sayesinde gerçekleşti.
  İnsan kaynakları eğitimini almak isteyen arkadaşlara tavsiyemdir, en iyi eğitimi uygun bir bütçeyle alabileceğiniz bir kurum. Dersler çok akıcı, hocaları zaten bu alandaki uzman kişiler mülakattan geçtiğiniz iş sahibi olabiliyorsunuz. Yeterki işi hakkıyla yapabilecek bir düzeye ulaştığınızı kanıtlayın.

 33. Enes

  Herkese tavsiye edebileceğim bir eğitim kurumu. Hangi alanı seçerseniz seçin aldığınız mesleki eğitim ile tepeden tırnağa eğitim alıp bu eğitimle ilgili de mevcut bilgilerinizle kendinizi yeni bir konuma kavuşturabilirsiniz. İşsizlik durumuna da bizzat el atıyorlar sınav ve mülakattan başarılı olan herkese firmalarla görüşme hakkı tanınıyor. Gerisi de şans kader kısmet.
  Şükürler olsun ********* firmasına yerleşmemi sağladıkları için.
  Umduğumdan fazlasını sunan bir kurum.
  Teşekkürler KariyerAdam

 34. Nazlıcan

  üniversite mezunuyum buna rağmen bu zamanda alternatif koşullara erişmek amacıyla iş bulmak için basvurmadığım yer neredeyse kalmamıştı.
  Şimdi Şükr ediyorum ki hiçbirinden olumlu dönütler almamışım ki sonunda KariyerAdam kurumuyla bir araya gelmek şansım oldu.
  Profesyonel hocalarım sayesinde daha önce hiçbir bilgim olmayan insan kaynakları dalında yetkin bir hale geldim gerek sınav sürecinde gerekse de mülakat aşamalarında bunu deneyimleyip başarı sağladım.
  ******** Kurumundaki 2. Senem ve çabalayan herkese de nasip olur böylesi derim.
  Teşekkürler KariyerAdam

 35. Burhan Bayar

  İnsan kaynakları alanında kurs kaydımı yapmıştım, bu alanda hiç bir bilgiye sahip değildim neredeyse ama iş kaygım ve sorunum olduğu için başka bir seçeneğim yoktu.

  Hemen hemen her kurumda firmada ihtiyaç duyulan bir meslek. Başlarda gözüm biraz korksa da hocaların teşviki, desteği ve akademik bilgisi ile kendime olan güvenim yerine geldi.
  Çalışıp da başaramayan insan mı vardır deyip dört elle sarıldım derslerime. Sonuç olarak da vardigim nokta ******* Şirketinde iş sahibi olmak oldu. Allah hepsinden teker teker razı olsun. Daha ne söyleyebilirim bilmiyorum.

  Tavsiyemdir güvenilir ellerde olunca insanın anası da bahtı da açılıyor.

 36. ELİF ATAL**

  Kamu Yönetimi bölümünü bitirdim,Okul bitince hemen iş aramaya başladım.Ancak nereye başvursam olmuyor hatta beni dinlemiyorlardı bile..Sorsalar iş imkanının en iyi olduğu il İstanbuldur.Ama maalesef ulaşım veya bazı etkenler bizim şansımızı daha da azaltıyordu.Tam o sırada Kariyer Adam Kurumunun internet üzerindeki yazılarıyla karşılaştım.Artık iş aramada kendi başıma değildim.Bu zorlu süreçte tabiki bir kurum ve danışmanımın olması benim için çok önemliydi.Eğitimler bitti sınava katıldım ve başarılı oldum.Sonra bırakmadılar cv hazırlama derslerine katılıp cvimi en iyi şekilde hazırladım.Firmalarla görüşmelere katıldım.En son gittiğim firmada beni iş başı uygulama teşvikiyle alacağını söylediler.Ama işbaşı nedir,artıları eksileri nedir ? kabul etsem mi diye düşünürken Güler Hanıma sordum ve geniş bir bilgi aldım.Mülakatımı adım adım takip etti.İçim rahatlamıştı.Sonra da iş teklifini kabul ettim.Simdi devam ediyorum.allah devletimizden razı olsun

 37. Ekrem

  eğitim sadece uygulama o kadar özet ki kanunlar uygulamalar .sadece işinize yarayacakları öğretiyoruz gerisini iş yaşamı vericek diyip bitirdim mezun oldum işe yerleştim. teşekkür ederim. eğitimden korkulacak bir durum yok.

 38. Dilay

  Herkese iyi günler dilerim. ******** A.Ş de personeli olarak Öncelikle kariyer adam kurumu ve hocalarıma bu günlere gelmemi sağladıkları için teşekkür etmek istedim.
  2 aylık eğitimle insan kaynakları kursunu aldım ve yaklaşık 3 aya yakın bir zaman içinde de hem sınav hem de Mulakatlarim gerçekleşti ve eğitime ne kadar emek verirsen o kadar başarılı ve verimli bir sonuç alabilmek mümkün bunu anladım.
  Emeklerine sağlık

 39. Cemal

  İK Yönetici asistanlığı sertifikasını kariyer adamdan almış ve ********* şirketinde istihdam edilmiş biri olarak bu eğitimi alabileceğiniz en guvenilir ve en kaliteli kurum.
  Hem kurs ücretiyle her bütçeye uygun hem de eğitim de başarılı olan kursiyerlere de iş sağlama çalışmaları sunuyor. Ben çok çok memnun kaldım. Tavsiye ederim.

 40. Ebru

  Benim kendi geleceğime yapmış olduğum en iyi yatırım bu kurumdan eğitim almakla oldu. ******* A.Ş de insan kaynaklarıaynaklari uzman yardımcısı unvanımla hayatımda yeni bir dönemin basladi. Arkadaşımın KariyerAdam kurumundan aldığı eğitim ile iş sahibi olduğunu öğrenince hemen başvuruda bulundum. Çok kaliteli bir eğitim verdiklerini söyleyebilirim. Gerçekten işi öğreten eğitmenlerle çalışıyorlar.
  Tavsiye ederim.

 41. Hakkı

  Herkese merhabalar
  İş hayatım çok zorlu koşullarda oldu kendimi bildim bileli. Kurumsal olmayan yerler ne yazık ki eti senin kemiği benim deyip hunharca maddi ve manevi olarak sömürüyor şahsen bunları bizzat yaşayan biri olarak.

  Artık canıma tak ettiği dönemde son kez şansımı bu kurumla denemek istedim. Yine hayal kırıklığı yaşarım gözüyle baktığım eğitim sürecimin sonunda ********* şirketinde işe alındım.
  Çalışalı aylar oluyor halen de oturup düşündüğümde hepsi hayal gibi geliyor
  Şu mübarek günlerde benim yüzümu güldüren kurumdan Allah razı olsun duamı hiç esirgemedim. Canım gönülden tavsiye ederim.

 42. Rufai

  Allah var ilk defa duydum böyle bir olayı duyduğum bir kurumdu ama ötelemistim taa ki işe ihtiyacım olana dek. Eğitimden veriyor ve ardından da istihdam sağlıyor. gayet bildiginiz meslek sahibi oluyorsunuz.

  En büyük avantaji da bu.
  İnsan kaynaklarından egitim aldım, ama benim dönemimde araya pandemi girdiği için biraz geç gerçekleşmiş olsa da ******** firmasında işe yerleştirildim.
  ne anlatacağımıda tam bilemiyorum.
  gözünüzde şuan olumsuzluklar abartuyorsunuz , tahmin edebiliyorum bende çok zorlandım da.
  2 ay dişinizi sıkın ve işe yerleşin

 43. İsmihan Candemir

  Bir eğitim kurumu olarak kursiyerlerine sağladığı avantajlar bir hayli fazla. Burada garanti iş sahibi oluyorsunuz. Eğitim süresince çalışan herkesin kolaylıkla geçebileceği bir sınav var. Yeterli puanı alınca da kurum devreye girip iş yeri seçme sürecini başlatıyor. Ben insan kaynakları eğitimi aldım başarıyla tamamladım. Ve ******* firmasında insan kaynakları uzmanlığı bölümünde işimi yapıyorum. Hedefim inşallah bu alanda çok daha iyi bir yere gelip kariyer yapmak.

  Teşekkür ederim kurum ve çalışanlarına

 44. Esma

  Bir lisans mezunu olarak kendi işimi yapamıyor olmanın verdiği üzüntü tarif edilemez bir duygu. Hele bir de etrafınızdaki insanlarin beklentileri bakış açıları da üzerine tuz biber.

  Sanki koşullar var da ben kendim tercih etmiyorum havası insanı demoralize etmekte birebir. Sertifikalı eğitim programına katılmaya karar vermemin esas sebebi de bu işsizlik işsizdim uzunca dönem . Uzunca araştırmalar sonucunda kendim için en uygun yerin Kariyeradam eğitim kurumu olduğuna karar verdim. Çok fazla öneride bulunan,çok olumlu yorumlar yapan kişiler ile görüştüm.

  Hepsinin önerisi bu yönde oldu. Hem maddi hem de manevi açıdan tatmine eriştiğim bir dönem geçirdim. Hocalarım meslek danışmanlarımın emeğini asla göz ardı edemem. ******** Şirketinde çalışıyor olmanın verdiği gururu onlara borçluyum.
  Teşekkür ederim herşey adına

 45. Tuana Yılmaztürk

  Adım ******* istanbul da yaşıyorum ***** kurumunda işe başlamış bulunmaktayım.
  iş yeri seçmemde yardımcı olan kurum danışanlarına ve herkese teşekkür ederim.

 46. Tuğçe Bahar

  Eğitimimi ,2020 de geçen sene tamamladım. Bir kaç ay disiplinli çalışmam.sonucunda sınavdan 88 puan aldım zor değil düzenli ve öğrenerek çalışan herkesin gözü kapalı yapabileceği bir düzey. Ve samimiyetle soyleyebilirim ki kariyer adamdan çok mutlu çok başarılı ve kariyer sahibi biri olarak ayrıldım. *********** A.Ş ki İşimde mutlu ve huzurluyum.

 47. Turan

  Daha önceki iş deneyimim uzun yılları içeriyordu. ******* Market zincirinde müdür olarak çalışıyordum. şubemizin kapanması ile başka bir şubeye geçiş vaad edilmişken hiçbir şekilde geçmişimiz saglanmadi ben ve elemanlarında işsiz kaldik.
  Yine aynı işimi başka marketlerde devam ettirmek için yaptığım tüm başvurular olumsuz oldu.
  İş ilanlari ararken kariyeradamı ilanlariyla karşılaştım. Kendi işimi bırakıp başka bir yerden sil baştan başlamak bana zor gelse de seçeneğim yoktu başvurumu yapıp eğitime başladım. Ön yargıyla baktığım bu eğitim sayesinde ********* firmasında İK bölümünde bir işim oldu şükürler olsun ki o gün bırakmayıp almak konusunda net karar vermişim.
  Tavsiye ederim.

 48. Huriye

  Herkese iyi günler dilerim.

  Kariyer adam sayesinde yerleştirildiğim ******** firmasındaki pozisyonumdan çok memnunum. İşsiz kaldığım süründüğüm dönemleri hatırladıkça şimdi ki halime bakıp Şükr ediyor minnet duyuyorum. 2-3 ay sıkın dişinizi, sonrasında ise size en uygun alanda hem maddi hem de manevi kazançlar sağlayacak iş kapıları aralanıyor.
  Tavsiye ediyorum.

 49. Baki Alataş

  Kurumdan eğitim almaya karar verme aşamam da biraz kararsızlık yaşadım. Birden fazla kurs seçeneği vardı. İnsan tabiki istiyor ki eğitim aldığı dalda kolayca işe yerlesebilsin. Hep iş ilanı ararken de karşıma daima her kurumda insan kaynakları çıkardı bu yüzden tercihimi insan kaynaklarından yana kullandım.
  Eğitimi hakikaten üniversite standartlarında sunan hocalarımız oldu sınavda odak noktası olan konulara nokta atışı yaparak ders anlatan hocanın maharetini de sınavdaki 88 puanımla da görmüş oldum. Başta hocam olmak üzere bu konuma erişmemi sağlayan tüm çalışmalara teşekkür etmek isterim. İşe başladığım *********** firmasında KariyerAdam mezunu olmanın verdiği avantajları kat ve kat yaşadım. Tavsiye ederim arkadaşlar

 50. HAZAL SARIY**

  Üniversite mezunuyum,İngilizce bilgim var,Muhasebe konusunda çalışmışlığım var ama maalesef bunlar bile yeterli değil.Kariyer Adam hem meslek bilgisi nin yanında iş bilgisi de veriyor.Ondan sonra yönlendirmelerini gerçekleştiriyor.Bunları bütünleştirip firmaların karşısına çıktığınızda hem kendinizi güçlü hissediyorsunuz hem de daha emin oluyorsunuz.Şimdi mi ? Lojistik firmasında insan kaynakları uzmanı olarak yönlendirmem yapıldı.Ve başlıyorum kabul edildim.Çooook teşekkürler Kariyer Adam.

 51. Bengi Yıldız

  Meb onaylı sertifikalı egitim programı sunan bir kurum. Hem kurs ücreti çok uygun bir bütçeye sahip hem de kurs bitiminden sonra sonra iş, kariyer bekliyor. İki çocuğum olmasına rağmen evde çok rahatlıkla derslerimi alıp eğitimimi tamamladım. Sınavda biraz gergin olsam da gelecek kaygım sebebiyle oldukça iyi bir ortalama ile mülakatlara hak kazandım.
  Bekleme aşaması biraz mental olarak insanı yorsa da şükürler olsun ki olumlu dönüş aldığım ******** firmasında iş sahibi oldum.

  Hocama ve meslek danışmanıma tüm emekleri adına minnettarım. Burdan slmlar kendilerine

 52. Saffet

  Kariyer adam uzaktan eğitimi kesinlikle en iyi veren kurum. İnsan kaynakları eğitimini almak için sayısız kurs arayışına sonrasında en güvenilir kurumun burası olduğuna kanaat getirmiştim, şükürler olsun ki bu konu da da yanılmadım. İşkur garantili istihdam sağlaması da ayrı bir güzellik.. Alanında deneyimli uzman kadrosu, olası bir soruna anında müdahale eden kadrosu ve meslek danışmanları ile ellerinden gelenin fazlasını yapmaktalar bu süreçte. İşsiz olarak girdiğim kurumdan ********* A.Ş de iş edinmiş biri olarak çıktım.
  Her gün şükür duamda varsınız.

 53. İlayda Kaçmaz

  Herkese merhaba
  Ankara da Çukurambar da ********** şirketinde insan kaynakları uzmanı olarak görev yapıyorum. Sahip olduğum kariyer ve konum adına bende teşekkür etmek isterim.
  Esnek ve planlı bir eğitim anlayışı sunan bir kurum. Bu alanda kariyer ve başarı sağlamak isteyen tüm arkadaşlara tavsiye olunur ederim yalnızca eğitim değil aynı zamanda önemli sahalarda istihdam edilmenizi de sağlıyor.

 54. Betül

  hızlı bir şekilde hemen işe yönlendirmesi yapıyorlar. Kalabalık bir kurum
  Derslerde çalışan herkesin rahatlıkla öğrenme sağlayacağı düzeyde. 2 aylık eğitim sonrasında da sınav mülakat bekliyor olacak sizleri.
  İyi ki internet üzerinden başvurmuşum bu sayede hepinizin mutlaka adını bir yerden duymuş olduğu ********* şirketinde insan kaynakları departmanına yerleştirildim ve işimi hem maddi hem de manevi bir doyumla yapıyorum. Emekleri adına kuruma teşekkür ederim.

 55. Çetin Fazıl

  Tesvik egitim kurumundan insan kaynakları uzmanlık eğitimi aldım ve ********** firmasında iş sahibi oldum. Süreç boyunca tüm destekleri ve beni basariya tesvik ettikleri yönünde yapmış oldukları tüm çalışmalar adına cok tesekkurler,

 56. Öznur

  Kurumdan ocak ayında başladım insan kaynakları eğitimimi tamamlayıp ********* firmasına yerleştim yine aynı kurumda işime devam ediyorum.
  Herhangi bir sorun yaşamadım.

 57. Şevket

  Kariyer adama kurumuna eşim ve kendi adıma çok tesekkur ediyorum. Ben ve eşim aldığımız eğitimle çok iyi firmalarda iş sahibi olduk. Uzman ekibi sayesinde sanki yıllardır insan kaynakları üzerine eğitim almış gibi bir donanım ve yeterliliğe sahip oldum.

  İşe yerleştirme sürecinde aktif bir kurum, yeterki istenen başarı düzeyini elde edin. Tavsiye ederim.

 58. Nehir

  Hocalarıma cok tesekkur ediyorum. Eğitim sürecim boyunca her türlü desteği esirgemeden ilgilenmeleri adına. Meslek danışmanıma da ayrıca teşekkür ederim mülakat sürecine kusursuz şekilde hazırlanmamı sağlayıp ********** şirketine yerleştirilmem de öncü oldular, ve benim bugunlere gelmemi sağladılar. Teşekkurler.
  Tavsiye ederim gelecek vaad eden bir kurum.

 59. Sevinç Aygül

  Özverili, disiplinli en önemli yanı da meslek eğitimi ile donanımlı personel yetiştiren bir eğitim kurumu.
  Daha önce böyle bir program görmedim açıkcası
  Hocaların her biri ayrı ayrı değerli, meslek uzmanları. Böyle bir kadrodan eğitim almak benim hayattaki bir diğer şansım. (******** işe başladım)

 60. Nurşen

  8500 TL maaş ile ****** kurumunda başladım. Cumartesi günleri 15-16 saatlari arasında adaylara yardımcı olabilirim. saygılar

 61. Tunç Adıyaman

  Üniversiteden mezun olduğum sene itibari ile yıllardır Kpss kurslarına ayırdığım zaman emek ve paranın heba olmasına mı yakınsaydım yoksa bu kadar sene boşuna cabalayip başka bir alanda birşeyler yapabilme şansımı kaçırdığımamı hatırlamıyorum ki.

  Kariyeradama da başvuru nedenim de kısa yoldan iş edinmek isteğim oldu. Kaydımı yaptiktan 3 hafta sonra eğitim almaya başladım, sınavdan biraz zorlanmadım değil ama 78 puan almak gözümü korkutmuştu yeterli bir puan olmayabilir açısından. Ama korktuğum gibi de olmadı mülakatlar başladığında 2 firma ile görüşmeye çağrıldım birinde sözlü birinde de kısa bir testle bilgilerim sınandı. ********** Firmasından olumlu dönüşün sonrasında insan kaynakları bölümünde işime başladım.

 62. Erol

  Ülke de böyle güzel işlerin yapılıyor olması insana umut veriyor hala yolunda gidecek olan birşeylerin var olduğuna dair.

  Meslek eğitim kurslarının her daim sunduğu avantajlar var adı üstünde mesleğin tüm inceliğini öğrenip icraa etmek söz konusu. Tabi bu inceliği en iyi şekilde öğrenebilmek de her kurumda mümkün olmuyor. Ben insan kaynakları eğitimi için başvuruda bulunmuştum referans alıp danışabileceğim kimse de yoktu ve tamamen deneme yanılma yoluyla bu işe giriştim.
  Gözü korkutacak bir durum olmadı yoğun bir eğitim alıp da çalışan herkes başarıyla geçebilir sınavı da mülakatı da. Şanslıyım evet kariyer adam gibi bir kurumdan yana tercih kullanmakla ********** firmasında iş edindim.
  Tavsiye ederim tercih etmek isteyen tüm arkadaşlara.

 63. Hülya

  Başta çekimser davrandım eğitimi alıp yine de iş edinmekte zorluk yaşarsam hem maddi hem de manevi olarak tekrar çökmuş o psikolojiye girmek düşüncesi.
  Buna rağmen kurumun işe yerleştirme çalışması yapacak olması bir umuttu yine de benim adıma. Bu nedenle en erken zamanda karar verip başvurdum neyi beklediysem neden çekindiysem özgüvensizlik başladı., eğitimimi tamamladım aksine oldukça zevkli verimli ve kolay bir donemdi. Sınavdan 82 puan almıştım ve görüşmelerim başladıktan sonra da mülakatimdan da iyi bir dönüş aldım, ******** şirketinde insna kaynakları departmanında işe yerleşme aşamam başladı.

 64. Sebahat

  İnşallah çok daha fazla insana bir umut kapısı olmaya devam eder Çok zor dönemlerim oldu maddi ve manevi olarak üstesinden gelemeyeceğim.
  Umudumu artık kesmişken başvuru şansım oldu. Eğitimden başarı sağlayan adaylara şirketler ve kurumlarda iş edinebilmeleri adına çalışmalar yapıldığını ilk defa gördüm. ben yanlış şekilde iş arayışı yaptığımı farkettim.

 65. H. Mahmut

  Tavsiye edebileceğim bir program. Sadece eğitim değil aynı zamanda da iş imkanı elde etme şansı da sunuyor. Üstelik 2 aylık kısa ama etkili bir süreçle.
  Daha sonra da bir sınava taabi tutuluyor ve başarılı olmanız halinde de hem sertifika almak hem de mülakata girmek hakkı tanınıyor.
  Mülakatta yüzyüze geldiğiniz kurumlar da ülkenin en önemli ve bilinen kurumları. Benimde ********* A.Ş de öyle bir kadro da yer almam da kariyer adam sayesinde gerçekleşti.
  Teşekkür ederim hayatımı yeniden revize etme yolundaki adımlarımda destek oldukları için

 66. Ayşe

  Bir kaç aylık azimli çalışma ve profesyonel bir ekiple çıktığım bu yolda *********** şirketinde işe başladım Mülakatim boyunca sürekli destek sağlayan meslek danışmanımın özellikle, görevlerini iyi yaptılar.

 67. Furkan Alperen

  Teşvik programı diye bir program duymuştum ama hiç güvenmedim dolandırıcı sandım başta.
  Sertifika veren bir kurum şanmıştim ilk etapta ama web sitelerinde işe yerleştirdikleri öğrencilerini görünce daha çok inceledim. Sadece sertifika vermeyip aynı zamanda iş de sağlayan bir kurummuş. Adaylarlada canlı görüşme sağladım bana randevu aldılar. Kendim de öğretmenlik fakültesi mezunuyum eğitimle içli dışlı olduğumu sanardım meğer tam aksiymiş bu kurumun varlığından bile haberdar değilmişim. Bende şansımı denemek istedim zaten yıllardır özel ders etüt merkezlerinde çalışarak en verimli zamanlarımı da tüketmiştim. Çok cüzi bir miktarla kayıt olup eğitim aldığım kurumdan ********* firmasında yerleştirildiğim işimde aylık kazancım 5200 TL. Bunun üzerine daha nasıl teşekkür edilir, ne şekilde minnettarım ifade edilir bilmiyorum.
  Tüm çalışanlarına tek tek teşekkür ederim

 68. Fisun

  Yakın bir arkadaşım sayesinde Programı duydum ve eğitime başladım. Biraz kendine güven bol ve düzenli çalışarak öğrenmek çok da zor değildi. Bu sebeple de sınavdan da mülakattan da çok başarılı sonuçlar elde ettim İstanbul da üstelik yaşadığım şehirde duzenim sarsılmadan ******* şirketinde İK uzmanı olarak işe yerleşmiş oldum .Yeni adayları kurumumdaağırlayabilirim.

 69. Hazal

  İşveren ve iş arayan programı. tek özeti bu . torpil yok . imkan verilmiş maaş sorunu yok. Basit

 70. Süha

  50 puan aldım. yine de iş yönlendirmesi yaptılar. Kurumda iş başındaöğrenirsin kurumun ihtiyacı var diyerek.
  işsizim nerdeyse kendimi değerli sancaktım. (5100 maaş)

 71. Feyyaz

  işi size öğretiyorlar siz de o işi yapıyorsunuz maaşınızı devletten aldıkları teşvikten alıyorlar. benim kurumumda bu buşekildeydi. (kurum :****** , Maaş :4800 tl)

 72. Kazım

  İnsan kaynakları alanında eğitimi en iyi şekilde alabileceğiniz tek kurum. Gerek çalışan personeli gerekse de eğitim veren hocalarının her biri alanında ayrı ayrı profesyonel. İyi ki tercihimi kurumdan yana kullanmış olup ******* A.Ş de İK departmanında istihdamım sağlandı. Sağolun var olun.

 73. Şevki

  İŞkur da çalışan akrabam söyledi. Ama gerçekten torpilli girmedim. aynı online süreçte zamanında başvurdum bunun sayesinde
  telefon hatlarında ulaşılamaz. mailatın. ***** kurumunda pazartesi-cuma hariç öğle saatlarinde kabul edebilirim.

 74. Baran Aka

  Zor bir eğitimdi ama olması gereken oymuş. eğer bordrolomayı öğrenemesydim kurumumda zaten pek birşye yapamazmışım.
  eğitimi zordu ama bırakmıyorlar zaten herkes yönlendiriliyor. maaşınızı etkiler ama.
  10,000 üzeri alan arkadaşlar kusursuzdu şimdi.yalan yok

 75. Muzaffer

  Face de gördüğüm reklamı araştırınca denk geldim açıkcası çokta güvenmedim. bekledim. torpil var dediler.
  2 gün sonra aradılar onaylandı. ozamanda dolandırıcı dedim.
  nasılbir saçmalıksa benimkide öle olsa böle böle olsa böyle sonuç korkarak aldım eğitimi işe yerleştim.

 76. Kahraman Azer

  ********* şirketinde 7. Ayımı doldurdum. Bir sıkıntı sorun ne maddi ne de manevi anlamda en ufak bir sorun yaşamadım. Bu mübarek günde Allah hepsinden razı olsun.

 77. Oya Alataş

  Yetişkin her birey için temel problem iş ve istihdam. Ve İş hayatı gerçekten zor ama hayatı idame ettirebilmek için mecburen içinde olmamız gereken bir yer. Elbetteki firmalar personel arayışına çıktığında da en donanımlı birey kim ise tercihini ondan yana kullanmak durumunda. Netice de herkes en iyisini talep ediyor ki en iyi konuma erişebilsin.
  Bireysel gelişim için ekstra eğitim, dil,tecrübe vb. olması lazım. Bende mesleki anlamdaki eksikliğimi yeni bir meslek edinerek teşvik programı vesilesiyle sağladım. Şu an ki mevcut işim ******* firmasında insan kaynakları personeli.
  teşekkür ederim.

 78. Gülnihal

  Uzaktan eğitim ile daha önce hiç ders yada eğitim alma tecrübem olmamıştı bu yüzden kursu almaya başladığım İlk zamanlarda tereddütlerim fazlaydı. Eğitim sınav zor olur ve verdiğim paralar boşa gider, başarısız olunca da mülakata hak kazanamayıp iş şansımı da kaçırirdim deyip durdum taa ki zaman ilerledikçe kendindeki değişimi fark edene dek.

  Planlı ve programlı bir eğitim sistemleri var. O derse katılan birinin ben anlamadım demesi inan nerdeyse imkansız. Hocanın o kadar insana aynı anda tek tek eğitim veriyor gibi duruşu profesyonelligi sayesinde ******** şirketinde iş sahibi oldum.
  Ben tercihimi insan kaynakları kursunu almaktan yana kullandım. Çünkü en çok personel ihtiyacı bu alanda vardı ve bu sebeple şansım da yüksekti.
  Teşekkür ederim tüm ekibe ve çalışanlarına

 79. Serkay

  Anlaşılır, öğretici ve herkesin başarılı olabileceği bir eğitim sistemleri var. Özellikle de eğitmen hocalarımız ve danışmanlar o kadar ilgililer ki her probleminize kısa sürede destek sunup bilgilendiriyor.
  Eğitim uzaktan veriliyor ve derse katılımda bir sorun yaşamıyorsunuz. Bir bilgisayar ve internet bağlantınızın olması yeterli. Ayrıca dersi derste dinledikten sonra sınavda da başarısız olma ihtimaliniz hiç yok.
  Bu sureci deneyimlemiş ve ******** firmasında istihdam edilen eski bir Kusriyer olarak kesinlikle tavsiye ederim.

 80. melisa

  Ahmet Bey Merhabalar,

  Birtakım sorularım olucak. Yardımcı olur musunuz acaba ?
  Bu eğitimi bende aldım sınavı bekliyorum şuan . Fakat 2 ayda öğrendiğimiz herşey işe alındıktan sonra yeterli oluyor mu ? Çok fazla işlem ve konu var . Bunları nasıl yapıyorsunuz . Firmalar tam bilgi ile tam donanım ile işe almıyor mu ? Bu ve buna benzer korkularım var . Cevaplarsanız memnun olurum. Teşekkür ederim.

 81. Sabri

  İktisat mezunuyum kısa bir çalışma dönemim oldu fakat ayrıldıktan sonra pek çok firma ve kuruma başvuruda bulundum ancak öyle ekstrem kriterler belirleniyor ki nerdeyse bir insanın hayatına dahi sığdırmakta zorlanacağı beceriler. İşin aslı eleme için sundukları ütopik kriterler. Evet üniversite egitimimin yeterli olmadığı kanısındaydım bu sebeple de yeterliliklerimi sağlamak adına eğitim almaya karar verdim ve tercihimi de zaten meslek eğitimi konusunda uzman olan kariyer adamdan yana kullandim. 2 aylık dolu dolu bir eğitim öğretim sürecim oldu Elbetteki bu etapta bende kendimi daha iyi geliştirmek adına ek calismalar yaptım makaleler okudum vs. Bu gün dönüp kendime baktığımda tercih etmiş olduğum insan kaynakları Mesleki yeterliliklerini çok iyi bir şekilde taşıdığımı düşünüyorum. Keza Mulakatlarimdan da çok iyi dönütler almıştım ve bu gün ******* firmasındaki 1. Yılıma yaklaşmış bulunuyorum.
  Bu basamaklara çıkarken yardımını ve desteğini esirgemeyen kurum ve hocalarıma çok teşekkür ederim.

 82. Mustafa

  En büyük kaygım elimde sertifikam ile ortada kalmak düşüncesiydi bu yüzden kursa katılmadan çok önce defakarca kez düşündüm katılım sağlama konusunda. Kuzenimin eşinin yönlendirmesi ile Kariyer Adam eğitim kurumu ile irtibata geçtim. Kaygimi ortadan kaldıracak iki seçenekleri vardı eğitimi almak ve eğitimin sonunda da ihtiyacım olan şey yani işe yerleşmek konusunda formalarla bizi bir araya getirme çalışmalarıydı. Bir de ekonomik açından bakacak olursak insan kaynakları eğitimini tam aradığım uygun ücret ile sağlıyorlardı. Sunulan koşullar sebebiyle eğitimi almaya karar verip kaydımı yaptım. sabah akşam elimde kağıt defter kalem ve tekrarlarla dolu bir iki ayım oldu sınav dan da iyi bir not alarak mülakatlara hak kazandim. Şükür ediyorum ve Halen sayelerinde işe alındığım ********* şirketinde 1 yıldır çalışıyorum.
  Tavsiye ederim canı gönülden

 83. Gülfer

  Kpss ile atanamayacağımı mental anlamda kabullenmek uzun yıllar sürdü. Onca yıl eğitimden sonra bir dizi sınırlamalarla atanamamak hayatımın en büyük sınavıydı. Yılmadım toparlandım ve kendimi de toparladım. Dünyanın sonu değildi son benim için başlangıç mi oldu evet kariyeradamla eğitimim bittikten sonra.
  Kpsss kursumdaki bir hocamın önerisi ile başvuru yapmıştım. Sertifikalı eğitim sonrasında mülakatlarda başarılı olan kursiyerlere iş sağlandığı yönünde, ve bende başta çekimser davransam da katıldım kursa, eğitimimimi aldım, çok şükür yaşadığım şehirde düzenimi bozmadan ******** şirketinde insan kaynakları departmanında işe yerleşmek nasip oldu.

  Teşekkürler

 84. Kaan

  Çocukluğumdan yetişkinliğime kadar hayatta hicbirseyin tesadüf olmadığına, emek özveri fedakarlık ve gerçekten hakkını vere vere çalışma ve çalışmaktan olduğuna kanaat getirdim. Lise döneminde de üniversite hayatımda da hem part time çalıştım hem de eğitimimi en iyi şekilde sağlama yolunda ilerledim. Mezun olduktan sonra da evet iş işsizlik sorunu yaşamayanimiz nerdeyse yoktur karamsarlığa kapılmak yerine yeni alternatifler ürettim ve kariyer adamın ekibine katılarak eğitimimi aldım. Emek ve azimle gectigim bir dizi aşamadan sonra da kurumun desteği ve planlaması ile ********* kurumunda insan kaynakları uzmanlık sertifikam ile işe başlamış oldum.
  Tavsiyem şudur ki eğitimi alabileceğiniz en donanımlı ve profesyonel kurum ile karşı karsiyasiniz. Tavsiye ederim.

 85. Kıvanç

  Hayatım da pişmanlık duymayacağım nadir durumlardan biridir KariyerAdam kurumuna kayıt olma yönünde 2 yıl önce vermiş olduğum kararla. Eğitimi alırken de aklımda enbufak bir soru işareti yoktu çünkü istek belli hedef belliydi. Eğitim ve sınavda başarı sağlayan her aday için işin sonunda mülakata dahil olmak vardı. Şükürler olsun ki bir kaç ay boyunca yaptığım fedakarlık ve emek bu gün bana ******** firmasında İK uzmanı olarak geri döndü. Tavsiye ederim hemen kayıt olun sertifikanızı alın ve iş imkanınız varken de hayatınıza yol verin.
  Burdan çok çok teşekkür ederim hocalarıma ve meslek danışmanlarııza.

  1. melisa

   Merhabalar ,

   Yorumlarınızı okudum ve çok memnun oldum açıkçası yazılanlardan. Fakat bir tereddütüm var .İşe başladıktan sonra her şeyi bilerek mi başladınız. Bu beni korkutuyor açıkçası çok fazla yasal mevzuat var ve aldığımız eğitim yeterli mi değil mi işe girdikten sonra nasıl yapacağız. Bunlar kafamda soru işaretleri açıkçası. Ben şuan sınavı bekliyorum eğitim bitti. Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler

 86. Poyraz

  Meslek lisesi mezunuyum her zaman normal liseye oranla okulu bitirdiğimde boş imkanimin daha fazla olduğunu düşünürdüm taa ki mezun olup da ıssız işsiz yakinana kadar. Çünkü meslek eğitimi almış olmak her yerde ve zaman da ekstra bir avantaj bunu bilerek de görerek de deneyim şansım olmuştu. Biraz daha donanım kazanmak amacıyla meslek egitimi veren kurumları araştırdım ve kariyer adamdan eğitimimi almaya hazırlık sürecimi başlattım. İnsan kaynaklarında 2 aylık süren eğitimim bittikten sonra sınava sonra da mülakata girerek sürecim bitti ve 2 ay içinde de ********* firmasında işe alındım.
  Donanimli kadrosu ile sizi basarili bir gelecege hazırliyorlar Aklinizda hic soru isareti kalmadan üstelik. Tavsiye ederim.

 87. Kübra

  Merhabalar Kübra ben.
  ********** A.Ş de insan kaynaklari departmanında çalışıyorum. Kurumu ve çalışmalarının içinde birebir yer alan biri olarak paylaşmak istedim. Hayatımı yeniden şekillendirme sürecindeki rolleri ve yardımları adına teşekkür ediyorum. İnternette gördüm kurumun reklamını gerek web sitelerindeki araştırmam ile gerek de platforlardaki haklarında yazılan güzel yorumlar sonucunda, burası ile şansımı denemek istedim, ama en can alıcı kısmı ise eğitimde başarılı olmam halinde iş garantisi veriyor olmalarıydı.
  Eğitimde üstün bir performansla eğitim veren hocalarım, meslek danışmanlarımız her alandaki mülakata sürecine kadar yönlendirmeleri, gördüğüm emekler özveriler çabalar sonuçsuz kalmadı bende.
  Hepsine buradan sonsuz teşekkür ve minnet duygumu göndermek isterim.

 88. Ayşin

  Çağın büyük sorunu işsizlikten nasibini alan ben, alternatif iş imkanları aramak için internette biraz araştırma yaparken en haklı gerekçe olarak tercih sebebim kariyer adam kurumu oldu. Eğitim vererek ise yerleşme ve yerleştirme konusunda sağladığı destek, zaten benim de ihtiyacım olan buydu. Tereddütsüz eğitimi almak için kaydımı yaptım. İnsna kaynakları meslek kursunu aldım ve eğitimdeki sürecim boyunca da canla başla çalışarak başarılı bir mülakat sürecim oldu. Şimdi ise ********** şirketinin çalışan bir personeli olarak yazmak ayrı ve haklı bir gurur.
  Bazen şans bazen bir tercih hayatı bambaska bir şekilde değiştirebiliyor. İyi ki şansımı kurumdan yana kullanmışım.

 89. Nazan

  işsiz olduğum dönemde daha önceden araştırdığım Kariyer Adam eğitim kurumuna başvurdum. Hem iyi bir eğitim veriyo hem de eğitim bittiğinde iş olanağı sağlama yolunda çalışmalar yapıyo. Üstelik sertifikası resmi ve heryerde geçerli MEB onaylı. Ve de fiyat olarak piyasa oranla oldukça uygun bir fiyatta. Zaten işsizlik sorunu yaşayan çalışmayan bana da ilaç gibi geldi bu koşullar. Eğitimimi alırken de bu saydıklarımin hepsini tek tek yaşamakta insanı umutla dolduruyor. Eğitimim bittikten sonra da sınavdan 88 puan aldım ve mülakatlarım başladı. Bu kadar koşturmaca dan sonra ise hayırlısıyla ********* firmasında işe alındım. Bu yolda emek veren çaba harcayan herkese nasip olur inşallah böylesi.

 90. Doğan

  İstihdam sağlama ve meslek edindirme dalında bir uzman kariyer adam, sertifikalı eğitimi sınavla tamamladıktan sonra firmalara, şirketlere gönderiyorlar. Kurumlarla yapılan görüşmelerin ardından da nasipte de varsa iş sahibi olma imkanı doğuyor. İnsan kaynakları uzman yardımcısı görevimle ********* şirketine yerleştirilmiş böylece meslek hayatımda başlamış oldu. Kuzenimin de buradan eğitim almasını sağladım ve şükürler olsun şimdi onunda benim de donanımlı bir işi oldu, herşey için sonsuz teşekkürler.

 91. Fikret

  Mevcut işimden ayrılalı yaklaşık olarak 6 ayı bulmuştu, cv bıraktığım pek çok yerden olumsuz bir dönüş dahi almaz mı insan. Bende ki şanssızlık ise bu almaz. Meslek kurslarını duymuştum ama elime sertifika alacağım yine başvuru yapacağım deneyimim tecrübem olmadığı için yine birşeyler yapamayacağım diye almamıştım. Ama bir gün işkurun sayfasında istihdam sağlayan bir reklamla kariyeradamı okumuştum. Hiç araştırma yapmadan başvurdum yani heryerden kurs sertifika alabilirdim ama iş konusunda destek kendimin tek başına yapabileceği birşey değildi. Ve hemen evraklarimi gönderdim. Kayit oldum sinavlar derken kendimi eğitimin içinde buluverdim. Çok iyi bir egitim aldim. Ve kariyer adamın sayesinde şükürler olsun ki ********** firmasında insan kaynakları eğitimimle iş sahibi oldum. Kurum olmasaydı asla ama asla böyle bir konuma da işe de sahip olamazdım. Allah hepsinden razı olsun

 92. Şerife

  Selamlar
  İskenderun da yaşıyorum ve kursu alırken de eğitimin Uzaktan olması aklıma yatmıştı hem teşvik programları hem de farklı bir sehirde yaşarken de eğitimi alabilmek şansım vardı. Dersler okul ortamı tadında, bol tekrar notlar ve hocanın talimatları takip edilsin yeter, sınavdan da çok iyi bir notla geçmemek mümkün değil. Ben insan kaynakları eğitimi aldım ve sınavdan da 88 puan aldım, beni de tatmin eden bir puandı. Sonra mülakatlar için süreç başlamıştı bu evre de her öğrencinin takip edebilecegi bir sistem var. Ordan mülakatın tüm aşamalarını da zaten görebiliyorsunuz. Bir kaç ay sürüyor bu süreç lakin işin sonunda meslek sahibi olmak var değer mi değer, ********* şirketinde çalışıyorum işimi de kariyerimi de bu aşamaları sağlayan kuruma borçluyum, herkese tavsiyem buraya kaydolmanız. Bu zamanda istihdam sağlayan iş sahibi yapan yer mi var. Rabbim emek veren herkese nasip etsin.

 93. Refika

  Uzaktan eğitim seçeneği ile meslek eğitimi veren bir kurum. İnsan kaynaklarından tütün halkla ilişkilere kadar çok sayıda seçenekle kurslar veriyor. Kayıt sürecinden sonra eğitim başlıyor genelde saatler esnek ve akşam saatleri herkesin rahatça takip edebileceği aralıklarda. Tekrar ve derse katılım sağlayamayan adaylar için de zaten bir sonra ki gün sisteme yükleniyor tüm dokümanlar. Eğitim bittikten sonra Sınavdan başarı sağlamanız kaydıyla da kurum başlıyor gücünü kullanarak önemli kurum ve firmalarla diyaloğa.
  Sonra görüşmeler. Biraz kişisel beceri en vok da mesleki bilgiyle kendinizi ispatlamakla iş sahibi olabiliyorsunuz. İnanın bu kadar kolay. Elbette zor önemli yanları da var sürecin emek vermek zaman ayırmak ve çalışmak gibi.
  Doğru tercihle çıktığım bu yolda mükâfatım ****** Şirketinin personeli olmakla devam etti.
  Teşekkürler gerek hocalarım gerekse de meslek danışmanıma. Emekleri büyük.

 94. Oktay

  Canı gönülden tavsiye ederim. Kurum yaptıkları çalışmalarla bu alanda öncü olabilecek nadir kurumlardan biri. Kurumdan almış olduğum insan kaynakları meslek kursu ile ********* firmasında çok iyi bir ücretle ise yerleşme şansını yakaladım.
  Süreçte uzerimde emeği olan herkese çok çok teşekkür eder başarılarının devamını dilerim

 95. Didar Cemre

  Uzaktan eğitimde ciddi bir emekle personel yetiştiren bir eğitim kurumu. Gerek eğitim aldığım dönemde gerekse de ******** firmasına yerleştirildiğim dönem de en ufak bir sorun sıkıntı dahi yaşamadım. Şans mıdır deseniz eskiden olsa öyle derdim ama eğitim öncesinde de sonrasında da verilen emeği görmek birebir şahit olmak, artık işin şans değil ciddi bir emeğin karşılığı olduğunu da girmemi sağladı, egitim aldıktan sonra sınavdan başarı sağlayın yeter sonrasında Zaten çok iyi firmalara yönlendiriliyorsunuz, ben kariyer adam sayesinde iyi bir mevkideyim. Hem kendi ayaklarımın üzerinde durmak hem de aileme hem maddi hem manevi destek sağlamak büyük bir kıvanç. Teşekkürler kariyeradam

 96. Gülcan B*****

  Pandeminin başladığı Mayıs doneminde ücretsiz izne çıkarıldım. Başka bir yerde iş bulmak gibi bir ihtimal bile yokken evde oturmaktan başka bir seçenek yoktu benim için. Boş oturmayı seven biri değilim kendi bildim bileli hep ürettim çalıştım kendime birşeyler kattım. Gelişimim açısından.
  Bu aralıkta da evde durmayı fırsat bilip ilk etapta amacım el sanatları ve hobilerle beden birşeyler yapıp para kazanmaktı. Böyle araştırma yaptığım dönemde işkurun özel istihdam bürosu diye gördüm kurumu. Bir kaç defa aramış fakat ulaşamamıştım. Bende web sitelerinde on başvurumu yaptım ve ertesi gün de dönüş sağlayıp bilgi verdiler.
  İstenen belgeler ücret ve eğitim bittikten sonra da iş yerleştirme adına çalışma yapmaları zaten bunu duyar duymaz kaydımı yaptım.
  Binlerce kez teşekkür ederim böylesi kötü bir dönemde sırtımı doğrultup hayatıma devam etmememi sağlayacak desteklerine.
  Şu an ********* şirketinde mevcut işimde hala çalışıyorum pandemiye inat temmuzda 1 senem dolucak inşallah.
  Sağolsunlar

 97. Cenap

  İyi günler dilerim. Çayırova dan yazıyorum. ******* Şirketinde insan kaynakları personeli olarak çalışıyorum. Uzun süren aylar beklesem de nihayetinde aldığım eğitimle hayatımı yeniden düzene sokma şansım oldu. Mevcut işimden hem maddi hemde manevi olarak oldukça memnunum
  Bana bu imkanları sağladıkları için minnet duyuyorum.
  Allah hepsinden razı olsun

 98. Nihat Adem

  Hayatımda pek çok şeyi değişmeye karar verdiğim dönemdi. Hem işim hem de kişisel pek çok şey.
  Ama maddi yetersizlikler bazen pek çok şeyi erteleme ve öteleme de baskın oluyor. Fakat bu yaşımdan sonra bunları gerçekleştirme şansını da burdan sağladım. İzmir’de yaşamak dileğimde bana sunulan iş imkanı ile gerçekleşti. Aliağa da yer alan ********** şirketinde çalışıyorum. Sınavdan başarılı olun zaten kurum sizi mülakatlara yönlendiriyor. Mülakatdan da aman aman korkmanıza gerek bir durum yok. Öğrendiğiniz bilgileri ve kazanımları biraz da özgüvenli sunduktan sonra zaten kabul edilememeniz imkansız.
  Sevgiler

 99. Sadık

  Merhabalar
  Kurumdan aldığım 2 ay süren eğitimim sonrasında girdiğim sınavdan 82 puan aldım. Daha sertifikam elime ulaşmadan iş yönlendirmelerim başladı, mülakatda da öğrendiklerimden farklı bir durumla karşılaşmadım. Üslup, kendinize olan özguveniniz, mesleki bilginizi sorgulanıyor. Birden fazla olumlu görüşmem oldu ve geri dönüş sağlandı, daha bir araya geldiğimiz ikinci görüşmede sözleşmemi imzalayarak ******* Holdinginde personel olarak mesleğime başlamış oldum.
  Teşekkürler kariyeradam

 100. Başak Yağmur

  Öncelikle kuruma ve hocalarıma buradan kucak dolusu sevgiler iletmek isterim.
  Hepinizin adını sıkça duymuş olduğu S******. Firmasında yaklaşık olarak 2 yıldır istihdam edilişim ve bu noktaya gelişim kendilerinin sunduğu fırsatlar ve çalışmaların meyvesidir.
  Uzaktan eğitim seçeneği ile ülkenin neresinde olursanız olun kolay bir erişim saglamanıza olanak tanıyor ve süreçte başarılı olan tüm adaylara da istihdam yolunda somut adımlar attırıyor. Tavsiye ederim

 101. Bülent

  Herkese merhabalar.
  Dershanecilikten gelme başarılı bir eğitim geçmişim oldu. Fakat eğitim sistemindeki bazı aksaklıklar sebebiyle dershanelerin kapatılmasının ardından mesleğimi bırakmak zorunda kaldım. Fakat bu dönemde karamsarlığa kapılmak yerine, hayatta her zaman herkesin başına gelebilecek bir durum dedim ve yeni seçenekler üretmeye çalıştım.
  Öğretmenlik dışında farklı bir meslek icraa etme ihtimalim dahi yokken kariyer adam kurumundan aldığım bir eğitimle alanından bambaşka bir meslek dalı olan insan kaynaklarında ********** şirketindeki kariyerimi
  Kendilerine borçluyum.
  Eski bir eğitimci olarak şiddetle tavsiye ederim.
  Sevgiler

 102. Cengiz

  Uzaktan eğitimi ile çığır aşmış bir kurum. Online birden fazla kursiyere aynı anda erişim sağlayıp eğitim seçeneği sunmak ciddi bir altyapı ve teknik ekip, ekipman ve özveri istiyor. Keza kurumda bunu en iyi şekilde sağlıyor. Üstelik oldukça uygun bir ücretle birden fazla dal da eğitim seçeneği sunarak.
  Her anında keyifle yeni birşeyler öğrenerek ve tercih ettiğim insan kaynakları mesleğinde hakikaten işin hakkını verecek şekilde bir eğitim geçmişim oldu. Sadece derslere kanalize olmadım sayısız makale dokümanlar ve kişisel gelişimi mi de hesaba katarak iyi bir gelişim gösterdim. Netice de yeni bir meslek edinme şansı sunuyordu kurum.
  Nihayetinde de bu şansı ********** firmasındaki pozisyonuma erişerek sağladım.
  Teşekkürler kendilerine

 103. Berrak

  Merhabalar berrak ben. Kesinlikle meslek kursu dalında önereceğim en iyisi kurum.
  ********* Firmasında ki insan kaynakları uzman yardımcılığı mesleki vasfını kazanmamı sağlayan da kendileridir.
  Sertifikalı eğitim süreçleri biraz risk teşkil ediyor şayet sıradan bir kurumdan almanız da size öyle çok fazla birşey katmiyor açıkçası hele bir de meslek kursu alıyorsanız. Bu yüzden tercih ettiğiniz kurum oldukça onemli.
  Hocalarından teknik altyapıları meslek danışmanlarına kadar hepsi özverili ve idealist. Haliyle sizi de bu kervana katıyorlar.

 104. Melik

  Meslek sahibi olabilmenin bu kadar meşakkatli yollarından sonra bir kaç ay içinde kolayca eğitim alıp meslek sahibi olmak benim bu yaşımda ve yaşantımda ikinci şansım oldu.
  Kurumu pek çok yerden duymuş halihazırda bilgim vardı fakat onca yıllık bir maratonda sonra insanın bir süre sonra birşey yapacak takati kalmıyor.

  Fakat yolun sonu da böyle gitmezdi. Kendime çeki düzen verip yoluma da bakmam lazımken çıktım yola ve kursu aldım. En büyük kazancım da böyle değerli hocalar ve dostluklar edinmiş oldum online bir platform olsa dahi.

  Bu gün ********* A.Ş de ki işimden memnun olmakla birlikte yeni bir kaç hedefe de yelken açtım. Hakkımda hayırlısı olur inşallah
  Tavsiyemdir gönül rahatlığıyla

 105. Kerim D*****

  kısa bir başvuru süreci söz konusu kursu almak adına. On başvuru yapıp onaylanınca Evrak gönderiyorsunuz kabul edildiğinizde hemen aranıyorsunuz. Sonra da kurs ücreti yatırılıyor. Eğitim ortalama 8 hafta sonra sınav ve sınavda başarı sağlayan öğrencilere de firmalarla görüşme sağlanıyor. Kabul edildiğiniz halde de zaten işe alınıyorsunuz. Benimde işsizlik konusunda yaşamış olduğum ağır bunalım ******** şirketinde meslek edinmekle son buldu. Tavsiye ederim başarı sağlayan herkese iş imkanı sunuluyor.

 106. Şahin

  Herkese merhabalar.
  1 yıl öncesinde kariyer adamdan eğitim alıp işe yerleşen arkadaşım ile birlikte kaydımı yapmak üzere kuruma gitmiştik. Kendisi hem yüzyüze teşekkür etmek hembde bana destek olmak adına eşlik etti. Çok şükür kısa bir görüşme ardından ertesi gün belgelerimi toplayıp teslim ettim. Başvurum onaylanınca da ucretimk bankaya tahsis edip eğitime başladım. Ben Ankara da yaşıyorum ama yine bildiğiniz üzere dersleri online olarak aldım. Gün aşırı ne makale doküman varsa okudum notlar aldım. Bir kaç aylık sabır ve sebat bana ********* firmasında iş olarak geri döndü. Meslek Danışmanım ********* Hanıma ve hocalarıma tekrar tekrar teşekkür ederim

 107. Ayça

  Ben Ayça, ******** firmasi insan kaynakları departamanı personelinin ve firmada ki 2. Senem. Kurumdan almış olduğum eğitim sayesinde hem iş edindim hem de kariyerim noktasında pek çok önemli çalışmalar yapma fırsatı edindim. İstikrarlı kazançlar vaad eden bir kurum tavsiye ederim.

 108. Melek Candan

  Sertifikalı eğitim programı sunan bir kurum. Program içeriği net ve basit. Eğitimi başarıyla geçen adaylara mesleki bilgiyi kazandırmak dışında istihdam sağlama yolunda firmalarla referans olarak kursiyer ve firmaları bir araya getiren bir sistemleri var keza oldukça da başarılılar bu konuda. Ben eğitimimi 2019 Mayıs ayında almıştım ve Kariyer Adam sayesinde istihdam hakkımı kullanarak mülakatlara katıldım. Elbette benimde başarılı ve başarısiz görüşmelerim oldu bu kaçınılmaz. Çok güzel dönütler aldığım firmalarda oldu elbette birini tercih etmek luzumlu 😉 Bende ********* firmasından yana tercihimi kullanarak iş hayatıma atılma serüvenimi başlatmış oldum. Teşekkürler her adımda desteğini benden esirgemeyen tüm çalışanlara.

 109. Uğurkan

  Spor ve rekreasyon bölümü mezunuyum. Bir dönem devlet okulunda ücretli öğretmen olarak çalıştım bilen bilir resmi tatil olur paranız kesilir 1 saat ders eksik olur paranız kesilir. Yani çalıştığınız kadarını bırakın yarısını dahi vermeyen bir sistemin mağduru olarak, kurumdan insan kaynakları eğitimi kariyer adam sayesinde hayatımda dönüm noktası yaşayarak ilk kez sağlıklı ve devamlı bir iş edindim, Y***** Firmasında. Tüm dostlara tavsiyemdir mutlaka iş edinmek adına yolunuz bir kez uğrasın, zaten ikinci uğrayışa ihtiyaç duymadan hayatınızı idame ettireceğiniz bir işiniz oluacaktir inşallah

 110. Kenan Kendir

  Burdan eğitim sonrasında almış olduğum meb onaylı sertifika ile insan kaynakları mesleği ile ilgili iş yönlendirmelerim yapıldı. Tabi süreç bu kadar bahsettiğim şekilde kısa değildi. 2 aylık eğitim bir ay sonra da sınav yapıldı ve mülakatlarda yaklaşık olarak 3 hafta gibi bir periyotta devam etmişti. Zor ama ümit dolu bir süreçti. ********* Firmasına kabulüm de bu şekilde gerçekleşmişti. Üzerimde emeği olan herkese çok teşekkür ederim

 111. Kayhan

  İktisadi ve idari bilimler fakültesi mezunu olarak lisans eğitimimi tamamladım. Gönül ister ki kendi mesleğimi severek icraa etmek fakat işsizlik sebebiyle hangi meslekten olursanız olun işe yerleşen emekten nasibinizi alıyorsunuz ne kadar donanımlı olursanız olun.

  Elbette boş duramazdım binbir zorlukla okuduğum senelerden sonra. Üstelik artık benden destek bekleyen bir ailem ve en önemlisi de kendime karşı ödevlerim varken.
  Kısa bir araştırma dönemim oldu iş ile ilgili. Ama asla tekrar bir egitime katılmak gibi bir ihtimal aklımın ucundan dahi geçmezdi. Fakat istihdam sağlama yönündeki çalışmaları ikna ediciydi ve bu sayede kurisyerleri olarak yola ciktim. Kurumla karşılaştığım için ne kadar şanslı olduğumu anlatamam. Bana en uygun olan insan kaynakları kursundan yana yaptığım tercih ve azimli süreçten sonra U******* ihracat firmasında işime başladım. İmkansız diye birşey yok gerçekten bunu kendim deneyimleyince daha net gördüm. Elbette azimle çalışmak ve emek vermeninde önemini göz ardı etmemek lazım.

  1. Kaan

   Merhabalar kayhan bey kusura bakmayın rahatsız ettiğim için eğer instagram kullanıyorsanız “ kaann.tt” hesabından benimle iletişime geçebilir misiniz bi kaç tane sorum olacaktı. Rahatsız etmediysem mesajınızı bekliyorum.

 112. Birgül

  İnsan kaynaklarına kaydımı oluşturmuştum, böyle bir meslek edinmek istemem tabi ki iyi şartlarda iş bulmak isteğimdi. Kurumun gerek eğitim gerekse de sınavdan başarı saglamam dahilinde iş bulma seçeneğini de sunuyor olması ayrı bir güzellik
  Eğitimimi bitirdikten sonra Beşiktaş’ta girdiğim sınavdan iyi bir derece aldım ve bir kaç hafta sonra da ik kaynakları perosnel ihtiyacı olan kurumlar ve firmalarla mülakat sürecim basladı, aldığım karar ve çıktığım yolda, ********* firmasındaki işime başlamış oldum ve bunu kariyer adama borçluyum.

 113. Ayhan

  Kariyer adam kurumundan eğitim almış olmak, hayatımda verdiğim verebileceğim en doğru karar oldu. ******** Firmasında İK departmanında istihdam edilişim ve kariyerimde çok iyi bir basamağa çıkmış olmayı kuruma borçluyum. Sağolsunlar, tavsiye ediyorum

 114. Sefa

  Merhabalar ben sefa Manisa Akhisar dan yazıyorum.
  Makine mühendisliği lisans mezunuyum, uzun bir dönem özel bir sektörde çalıştım başarılı bir iş hayatım vardı, fakat firma ekonomik yetersizlikler nedeniyle küçülmeye gidince işime son verildi. Fakat firma tazminatımı ödeyerek madgur edilmiş olmamı bir nebze olsun önledi. Ama hazıra dağ dayanmıyor bir yere kadar mevcut sermaya ile devam ettim ama artık bir işe koyulmuş zamanım da geldi. Çeşitli kurumlara başvurdum kimine davet edildim görüştüm fakat olumsuz sonuç aldım kiminde de hiç bir şekilde dönüş sağlanmadı.

  Kariyer adam kurumuyla ilgili açıkçası bir bilgim yoktu tamamen online bir platform üzerinden bilgi sahibi olup başvurumu yapmıştım. Alanimin dışında bambaşka bir alan seçmek bana biraz riskli gelse de şükürler olsun kurumun sunduğu tüm avantajları sonuna dek kullanarak başarılı bir süreci tamamladım ve referansları ve ozverili calsimaları sayesinde A******* firmasına İK uzman yardımcısı olarak yerleştirildim ve işime başladım. Bir kurşun hayatımı bu yönde değiştireceğini asla beklemezdim. Teşekkürlerimi tekrar buradan iletmek isterim.

 115. Selahattin

  İyi bir lisans eğitimim olmasına rağmen kısa dönemli işlerde çalıştım. Bu böyle devam etmezdi yarın öteki gün evlenip bir yuva kurmaya karar vermek başlı başına maddi bir külfet gerektiriyor. Bu nedenle de daha iyi bir hayatım olması adına kurs almaya karar verdim ama hangi kurum saglam bunu pek bilemedigimden her yerden fiyat ve bilgi aldim. Fakat en cazip gelen Kariyer adam oldu ihtiyacim olan halihazırda sertifikada ziyade işti ve kurum da bunu zaten sağlıyordu. Hiç düşünmeden kaydımı yapıp eğitimi aldım.
  ********** Şirketinde 3. Yılım. İnşallah daha onlarca yılı da tamamlamak dileğiyle
  Pişmanlık yaratmayacak bir tercih, tavsiye ederim.

 116. Ayten Alev A****

  Stabil olmayan çalkantılı iş hayatım kurumdan aldığım eğitim sayesinde son buldu. Şimdi dönüp arkama bakıyorum da ne kadar yıpranmış ne zor şartlar altında haksız yere çalıştırılmaşım. Buna rağmen karamsarlık duymadım asla çünkü şimdi iş hayatımı kıyaslarak şükür sebebini yaratıyor.

  Yıllardır kurum mesleki eğitim vererek istihdam sağlıyormuş bunu bu kadar geç öğrenmiş olmam hayıflandığım tek konu.
  Ben çok uygun bir fiyata insan kaynakları uzmanlığı eğitimi ve sertifikası aldım. ********* Firmasında da 2. Mulakatımla olumlu bir dönüş sağlamalarıyla çalışmaya basladim. Yaklaşık olarak eğitim 2 ay sürdü sonra sınav ve başarılı olan adaylara da uygun firmalarda görüşme planlıyor. Oldukça sistematikler, sadece başarı sağlamanız bekleniyor geriye kalan herşeyi kurum meslek danışmanlarıyla hallediyor.
  Kesinlikle yeni bir meslek edinmek isteyenlere mutlaka tavsiye ederim.

 117. Çilem

  Kurumdan almış olduğum insan kaynakları kursu ile hayatımda bambaşka bir sayfa açmamı sağlayan başta kuruma, hocalarıma ve meslek danışmanıma minnettarım. Sayelerinde çok iyi bir ücretle yerleştirildigim ******** firmasında iş edindim. İnşallah pek çok insana ulaşıp hayallerini gerçekleştirmeleri yolunda ilk adımı atmalarını sağlar. Hepsine burdan sevgiler

 118. Şefik

  Lise mezunuyum, üniversiteyi okumak gibi bir şansım da seçeneğim de olmadı. Hayatta bazen yollar insanın kendintercihleri dışında yer veriyor. Pek çok hayalim vardı bu sebeple de gerçekleştiremedim hiçbirini.
  Uzun dönemli işlerde çalıştım ama garanti sunan meslekler değildi. İşkurun kurumsal alanlarda sunduğu işleri araştırırken mesleki eğitim veren, kariyer adam kurumuyla ilgili bilgi edindim. Sertifikalı bir eğitim ama işin sonunda işe yerleştirme yapıyor olması aklıma yatan çok seçenek oldu ve başvurumu yapıp eğitimimi aldım.
  Mülakat süreci biraz sınırları zorlasa da iyi bir şekilde hazırlanan bende kurum sayesinde ********** firmasına yerleştirildim. Tavsiye ederim hayatta ikinci bir seçeneğim daha oluşunu sayelerinde yakaladım.

 119. Çınar T****

  Öncelikle belirtmek isterim ki MEB onaylı resmi bir uzaktan eğitim kurumu. Başta Avrupa olmak üzere pek çok alanda sayısız başarı sağlayarak ödüller alan bir kurum. Ögrenip, bilgi sahibi olmak ve en önemlisi de bir mesleği yeniden edinmek. eğitime oldukça önem veren bir kurum.sadece sertifika vermek gibi bir vizyonları yok esas kurları mesleki yeterlilige sahip bireyler yetiştirmek ve akabinde de istihdamlarını sağlamak. Netice de her aday yer aldığı kurumda kariyer adamı temsil edicek şekilde donanımlı yetiştiriliyor. Ben cok memmunum insan kaynakları uzman yrdm. Olarak ********* şirketindeki işim de başlangıcım ve kariyer planlarımi kendilerine borçluyum.

 120. Asya Gürkan

  Milli eğitim bakanlığı onaylı sertifika programı veren ve aldığınız meslek ile ilgili iş yönlendirmeleri yaparak kursu alan bireyler ve firmaları referansıyla bir araya getiren eğitim kurumu. Kurumdan almış olduğum eğitimin hem cüzi bir fiyatta oluşu hem de bu kadar profesyonel bir kadrodan almış olmak da apayrı bir güzellik oldu benim için. T******** firmasında görev yapıyorum, ve işe girdiğim ilk günden bu güne değin en ufak bir sorun yaşamadım. İK departamanımızdaki diğer personellerle de senkron şekilde çalışıyorum. Bir kaç basit adımda zaten ekstrem bir dueim yok ise kuruma on başvuru yapıp, Evrak gönderiyorsunuz kabul edildiğiniz zaman da aranıyor ve süreçle ilgili bilgi edinmeniz sağlanıyor. Hangi univden hangi bölümdenezun olduğunuz hiç önemli değil başvuru yaparken. Meslek edindim daha ötesi ne olabilir. Teşekkürlerimi iletmek isterim kendilerine de.

 121. Sinan

  Oldukça kapsamlı bir kurum. Burdan eğitim alıp S******* firmasında işe yerleşmis biri olarak şunu gönül rahatlığıyla ifade edebilirim ki iş konusunda bir güvenceniz yok ise size vermiş olduğu eğitimle mesleki olarak yeteri kadar donanıma sahip olmanızı sağladıktan sonra en iyi kurumlarla görüşme yapmanızı sağlıyor ve hayatınızı değiştirecek daimi bir işe yerleşmenizi amaçlıyor ve bu yönde bir eğitim sistemi sunuyor. Kesinlikle tavsiye ederim sizlere.

 122. Esin T******

  Teşvik programı incelerken böyle bir platformda tanıştığım bir hanımefendi vesilesiyle kurum hakkında bilgi edinmiş ve kurslarına kayıt olmuştum. Böylesi kısa bir süreçte hem eğitim hem sınav ve sertifika almış olmak benim naçizane kendime koyduğum hedeflerden biriydi. Pandemi sebebiyle ise yerleştirme sürecim biraz uzamış olsa da bir kaç ay sonra ilk Mülakatım başladı ve toplamda 3 firmayla görüşme yaptım. Elbetteki bazıları olumlu bazikari olumsuz olabiliyor ama şükürler olsun ki ********** şirketinde çok iyi çalışma standartları ve ücretle iyi bir işim var. Teşekkürler kariyer adam.

 123. Esat Korcan

  Kariyer adamdan eğitim alıp işe yerleşen bir kaç tanıdığım vardı, en büyük şansım eğitimi birebir alan birinden sürece hakim olmak adına tüm bilgileri birinci elden almış olmamdı. Eğitime başlamadan mesleki alanda gelişme sağlamak istediğim dal, insan kaynaklarıydı. Zor bir alan çok fazla eğilmek öğrenmek kendinizi geliştirmek gerekiyor işi hakkıyla yapmak isteyenler için. İkinci artısı önü açık bir meslek dilediğiniz şekilde de yükselme imkanı sağlıyor. ****** Fabrikasındaki kariyer hayatımın da kurucu kurumdur. Teşekkürler. Mutlaka deneyim derim.

 124. Duygu Velihan

  Yaklaşık 2 ay süren bir eğitim aldım. Kurs seçenekleri çok fazla bu nedenle de bana en fazla iş imkanı sağlayacak olan bir alanı seçmek daha mantıklı geldi. Netice de elimde kalıcak işime yaramayacak bir eğitimi almak da gereksiz olurdu. Uzaktan eğitimi ilk kez deneyimlerim başta anlayamam yapamam endişem vardı ama bir kaç dersten sonra verim almaya başladım ve derslere daha bir sıkı sarıldım. Eğitim bittikten sonra da sonra sınav sonra iş başı. Bu sürecin beni getirdiği nokta
  İ****** A***** firmasında çalışan bir personel olarak sonuçlandı. Her sabah işime keyifle kaygısız gitmek herhalde tadilabilcek en güzel duygu.
  Teşekkürler bu denli güzel çalışmalar yapan tüm çalışanlarına ve kuruma.

 125. Onur Akif

  Mesleki eğitim almak isteyen herkes adına tavsiye edeceğim bir eğitim kurumu. Malumunuz ülke koşullarının istihdam imkanını ortadan kaldırdığı süreçte ben gibi umutsuzluğa kapılmayan hemen hemen yoktur. Çareler arıyor çözüm üretiyor ama esas sorun nereye nasıl yerleşmekle başlıyor. İmdadıma yetişen ve hayatımı düzene sokan yeniden yapılandıran da kurumdan aldığım insan kaynakları uzmanlık sertifikam oldu. Attığım Küçük adımlar, kurum sayesinde bu gün ******** firmasına yerleştirilmeme vesile oldu. Umarım herkese nasip olur böylesi.
  Çok teşekkür ederim kendilerine
  büyük adımları doğuruyor.

 126. Gülşin D****

  Paylaşırken de ilk gün ki heyecanlanım ve mutluluğumla yazıyorum. Hayatta herşey insan için, bazen iyi bazen kotu.oek çok şeyi deneyimliyor ve yolumuza da bir şekilde devam ediyoruz. Bu yolda sunduğu imkanlarla sadece bir sertifika almayıp esas sertifika alma sebebim olan meslege adım atmanın verdiği kıvanç huzur. Y*********** firmasında 4. Ayım insan kaynakları bölümünde çalışıyorum.
  Henüz yeni olsam da Çalışma arkadaşlarımdan öğrendiğim öğrenecegim doldu dolu o kadar çok şey var ki. Bu koşullara sahip olmamı sağlayan KariyerAdam kurumuna minnet borçluyum. Allah hepsinden razı olsun.

 127. İsmail Yaman

  B******** kimyasal da insan kaynakları asistanı olarak çalışıyorum. Meslek kursu tercihi yapmak isteyen arkadaşlara tavsiyemdir, gönül rahatlığı ile müracaat yapabileceğiniz bir kurum. Eğitimi başarıyla tamamladıktan sonra her kursiyere istihdam sağlamak amacıyla referanslar yapıyor ve kurumlarla bir araya getiriyor. Üstelik kurs ücretleri dışarıya kıyasla oldukça makul fiyatlarla. Memnun kalmak ne kelime sayelerinde bir meslek sahibi oldum.

 128. Burcu Hande I****

  Ortalama 8 hafta süren bir eğitimde disiplinli çalıştırıldım, bu bağlamda hocamın emeğini özverisini asla yadsıyamam egitimimin bitişinin akabinde esas olay olasınavdan da 82 puan aldım ve bu benim gelebileceğim en iyi noktaydı. Bir kaç önemli kurumla yaptığım mülakatların akabinde hakikatem kadrosuna dahil olmayi çok arzu ettiğim ******** firmasının insan kaynakları departmanında asli personel olarak yer aldim. Kurum ve çalışanlarının bana kattığı herşey adına teşekkür ederim emeklerinize sağlık.

 129. Elmas Candan

  Profesyonel bir eğitim kurumu, o sebeple de başladığı her işi bitirmek gibi bir kaygıları var.
  Eğitim ver başarı sağlansın ve işe yerleştir. Gerek eğitimi gerek destek personeli gerekse de sağladığı koşullar ssebebiyle tatmin edici bir sonuç yaratıyor. ********** Kurumunda bir işim hem de başarıyla üstesinden geldiğim bir insan kaynakları uzmanı kimliğim var.
  Tavsiye ederim.

 130. Atıf Baycan

  Yıllardır yapmaya çalıştığım tüm planlarım, geleceğe dair tasarımlarım kurum sayesinde gerçekleşti. Mevzuu sadece sertifika almak değil alınan sertifikanın tüm artılarını da yanına alıp firmalarla görüşme yapmayı da sağlıyor. Bir kaç ay içinde sıkı çalışma tempomla donemimi başarıyla tamamladım. A****** firmasıyla anlaşarak imzamı da atıp işime ilk adımı atmış oldum. İnsan kaynakları zor bir alan fakat kurumun eğitimi o kadar derin ve öğretici ki sanki 4 yıl boyunca üni de aldığım eğitim bu eğitimmiş gibi bir kıvama geldim.
  Teşekkürler kendilerine

 131. Nadide Y****

  Sosyal medya üzerinden ilanlarını görmüştüm ve başvurdum. İhtiyacım olan bir iş, ve kurumda bunu zaten eğitimden sonra ise yerleştirme çalışmaları yaparak sağlıyordu. Bazen zor bazen de oldukça keyifli süreçlerim oldu, yer yer karamsarlığa kapıldım ama başta G*** hocam, meslek danışmanlarının verdiği destekle zoru başarmış olmak hayatımın en gurur verici dönemi oldu. ********* Şirketinde insan kaynakları departmanında yer almış oldum, kurum sayesinde hem bir işim hem de korkmadan ilerlememi sağlayan bir ekonomik gücüm var .
  Teşekkur eder, başarılarının da devamını dilerim

 132. Mevlüt

  Lisans hatta yüksek lisans yapan pek çok kimsenin ıssız kaldığı bu günlerde benim lise mezunu olarak iş sahibi olmamı sağladılar. Allah hepsinden razı olsun. Yıllar boyu çok kötü koşullarda işlerde çalışmak zorunda kaldım. Hayatımda ilk kez bana da değer verilerek bir işe başlamış olmak herhalde bundan daha güzel bir duygu daha yoktur.
  ********* Fabrikasında İK uzman yardımcısı olarak çalışıyorum. Gözü kapalı tavsiye ederim.
  Bur kaç aylık eğitimden sonra tüm imkanları sağlıyorlar yeter ki mesleki yetkinliğe erişmek için cabalayın.

 133. Uğur Zana A****

  Kariyer adam sayesinde ********* A.Ş de bir kariyerim var, aldığım meslek eğitimi olarak bana çok fazla şey kattı artık bu gün kendi başıma bir insan kaynakları uzman yardımcısı olarak yeteri kadar yetkin ve bilgili olduğumu biliyorum, tavsiye ediyorum sizi asla yarı yolda bırakmıyor taa ki sağlıklı bir iş ortamı sağlanana dek.

 134. Münevver Dağdelen

  Kariyer adama teşekkür ediyorum altın bileziğimi elime almamı sağlayan ve beni bu yaşımda meslek sahibi yapıp ********* firmasının personeli olarak yoluma devam etmemi sağladı. Uzaktan eğitimle başlamıştım derslere endişem fazlaydı ne kadar verii olabilir diye. Üstelik kursunu almış olduğum insan kaynaklarının ne kadar zor olduğunu düşünürsek. Neyse ki bu kaygılarım gün ve gün son buldu. Hocalarının özverili ders teknikleri ilgili oluşları beni de daha fazla ders çalışmaya teşvik eden şey oldu. Başarı sağlandığı anda da İş yönlendirmesinde aktif bir süreç sağlıyor. Tavsiye ediyorum.

 135. Haşim

  Üniversiteden kalma kadim bir dostum kurumdan eğitim alıp işe yerleştirilmişti. Bende onun vesilesiyle kuruma bizzat gidip görüsmüş ve kursu almaya karar vermiştim. Gerçi Ankara da yaşıyorum uzaktan yada örgün eğitim olması bir fark yaratmazdı. Eğitim konusunda kesinlikle com fazla yol kattemis başarılara imza atmışlar. Şahsen bir eğitimden bu kadar kısa sürede meslek edinecek bilgiler elde etmiş olmam kanımca kurumun başarısı. Sayelerinde eğitim sürecimin bitisinden bir kaç ay sonra B********* firmasında meslek sahibi oldum. İşsiz kalmadım fakat sürekli iş değişikliği psikolojisi ve o günlerim kariyer adam sayesinde son buldu. Burası beklentilerinizin çok daha üzerinde tavsiye ediyorum.

 136. Hanzade

  Kariyer adam kurumunda eğitimimi tamamlayalı ve işe yerleştirileli bir kaç ay oldu. Sürecin bu kadar hızlı bu kadar profesyonelce olacağı mümkün deseler inanmazdım takı kendim yaşayana dek. Mülakatlarda gönderildiğim firmalar üst düzey firmalardı ve Referans gerçekten çok önemli. Kariyer adamlı olarak bir mülakata gitmenin artılarını zaten sayamam bile. ********* Firmasında insna kaynakları bölümündeki ilk bir kaç ayım ve o kadar huzurlu mutluyum ki dilerim herkese nasip olur

 137. Şafak Ahmet

  Ben ik alaninda cok uzmanlasmak istiyordum esas sebebi de her kurum da mutlaka bir ik uzmanının varlığının zorunluluğu. Bu yüzden de talep oldukça fazla bu alana. Bu eğitimi hakkıyla veren en iyi kurum da kariyer adamdi bu sebeple de kurumu tercih ettim. alanimda genislemek icin kariyer adami tercih ettim. Eğitimim sürecimin tamamı mülakatta dahil çok verimli şekilde geçti ve sektörde iyi yere konuma ve **********fabrikasındaki işime de kariyer adamin referansi kavuştum cok mutluyum. Kendilerine de burdan teşekkürlerimi iletiyorum

 138. Mikail Yurdakul

  İnsan kaynakları sertifikamı aldım ve kurumun referansı ile çok önemli formalarla istişare yapma şansım oldu ve elbette biri tarafından tercih edilmek istiyor insan bu kadar emek zaman ve süreçten sonra. Bende bu gün kariyer adamlı olarak ********** fabrikasında işe yerleşmiş olmaktan gurur duyuyorum. Emeklerine sağlık

 139. Mediha

  Bir kurumun sağlayabileceği en iyi uzaktan eğitim kurumu. Burdan aldığım sertifika ile ******** fabrikasında iş edindim. Derler uzaktan ve Canlı olarak yapılıyor ve her ders ertesi gün sisteme düşüyor böylece pekiştirme ve tekrar olanağını fazla. Zaten sınavda da derslerde gördüğüm öğrendiğim bilgilerle ilgili sorulardı. Başarı sağladığınız takdir de kısa süre içinde sertifikanız elinize ulaşıyor ve şanslı iseniz de yönlendirmelerde de olumlu bir dönüş sağlanırsa iş sahibi oluyorsunuz.

 140. Sezai

  Eğitim sistemleri planlı, herşey tıkırında ilerliyor. Eğitim sınav mülakat süreçleri birbirini ardı sıra takip ediyor yeterki egitimi başarıyla tamamlayıp her bir aşamaya geçmeye hak kazanmaya calışmak için yeterli uğraşı vermek.
  Ben insan kaynakları eğitimini aldım tabi süreçte Yalnızca eğitim değil meslek danışmanı sayesinde Mülakatlarda nasıl bir duruş sergileyeceğime kadar bilgi edindim. Zaten amaçları da başarı yanında kurumları da bu şekilde etkileyip istihdam sağlamaya calışmak. Şükürler olsun ki başarılı olup U******* yapı da iş sahibi oldum. Geleceğinize yatırım yapacağınız bir kurum.

 141. Ebru Deniz

  Güvenle tercih edebileceğiniz bir kurum, kariyer adama. Eğitimimden sonra sınavdan geçer not alım ve pek Çok kurum ve firmaya yönlendirilme sürecim oldu, haliyle kiminde olumsuz kiminde olumlu görüşmelerim oldu.
  Uzunca bir ince eleme sık dokuma sürecinden sonra H******** firması tarafından arandım ve olumlu şekilde anlaşma imzalayarak İK yardımcısı olarak görevime başladım. Aynı firmada yıllardır da hizmet vermekteyim. herkese tavsiye ediyorum yolunuz mutlaka buraya düşmeli.

 142. Hamdi

  İnsan kaynakları uzmanlığı mesleki sertifikamı almakla kalmayıp tekrar işsiz kalmak gibi bir hayal kırıklıgı yaşamamı önleyen kuruma burdan hayatım boyunca minnet duyacağım. Bu kadar kısa sürede bu kadar büyük başarılar yaratan bir kurumdan sertifika alıp yine kurum çalışmalarıyla T******* şirketine yerleşmekle hayatımı yeniden yoluna koyabildim.Teşekkürler kariyer adam.

 143. Muammer

  Çalışmadığım üzüm bir dönem olamsina rağmen bütün mesleklere yönelmek yerine sevebileceği ve kendimi de bu alanda geliştirebilecegim bir alan olmasını özellikle tercih ettim.
  Bana en uygun gelen de insna kaynakları olmuştu, bu gün Y******* firmasında bulunduğum konum ve yaptığım çalışmalarla yerinde bir karar verdiğini bir kez daha anlamış oldum. Esas olarak bana bu imkanları sağlayan kuruma başta hocam ve meslek danışmanıma çok çok teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim

 144. Arman can

  Uzun bir araştırma sürecim oldu kurum ve yaptıkları çalışmalar ilr. Hatta işe yerleşen eski kursiyerleri ile de. Bellirli bir fikir edindikten sonra da on başvurumu yapmış ve tereddütsüz göndermiş kabul edildikten sonra da eğitim gördüm. Tercihimi İK uzmanlim alanından yana kullandım çünkü pek çok firma tarafından aranan meslek alanı. Egitimden kısa bir süre sonra da sınavla girdim başarılı oldum. Derslerinizi düzenli takip ettikten sonra hiç şüpheniz olmasın sınav dan da mülakattan da edindiğimiz mesleki bilgi ile.basarimi bir geçiş yaşıyorsunuz. Sonradan da dersleri takip edebiliyorsunuz. Pek çok görüşme sağladım bazıları olumlu bazikari işe olumsuzdu haliyle kurumlar en iyi olanı arama gayretinde. ********* Firmasına da başarılı görünmüş olsa gerek arandım ve firma kadrosuna dahil oldum. Ve hala bana sağladıklarımı işimle hayatıma devam ediyorum.

 145. Sıla A*****

  Uzaktan eğitim sistemi ile kurs almak pek çok kez duyduğum ama almak konusunda tereddütlerimin olduğu bir konuydu. Bu sebeple de pek uzerinde durmamıstim. Ama kurumun aynı zamanda işe yerleştirme calsimaları yapması cazip gelmiş, neden şansımı denemeyeyim ne kaybederim düşüncesi ile ilk adımı atmıştım. Attığım adımla H******* yapı ve kimyasal fab. İşe yerlestirildim ve meslek sahibi oldum. Kurumun eğitimle Sagladigi avantajlar çok fazla. Herşeyden önemlisi bütün firmalara referans oldukları firmalara yönlendirip işe girene kadar yardımcı oluyorlar. Kariyer adama küçük bir teşekkür etsem de hayatımdaki isimdeki yeni yaşantımda ki imzası sonuna kadar da kalıcak.

 146. Ela İpek

  Isparta’dan yazıyorum.
  Şilan ben. Uluslararası ilişkiler mezunuyum. Üni yi kazandığım dönemde en popüler ve nerdeyse pek çok kurumun istihdam edeceği bir dal olması sebebiyle tercih etmiştim fakat bir 4 yıl sonra ki konjonktür e dönüp bakınca ne bir istihdam sağlayacak kurum ne de böyle bir olanak bulabildim. Mesleğimin belki az da olsa perçinleyeceği bir başka meslek dalı İK uzmanlık eğitimini kurumdan aldım ve şiddetle tavsiyemdir İş hayatınız emin ellerde. Yalnızca bir kaç aylık rutin celsima tempomun ardından F***** E**** şirketinde kalifiye eleman olarak istihdam edildim. Aldığınız eğitim ile sonrasında iş garantisi mevcut
  Hemenn hemen istediğiniz her meslek ile ilgili eğitimi almak da mümkün. Eğitim seçenekleri oldukça geniş bir yelpazede.

 147. Sevde G****

  Özellikle doğu bölgesinde yaptığı istihdamlarla ön planda olan bir kurum. Hemen kayit olmalisiniz. Hemen harekete gecin sınırlı kontenjan sayisi ile vakit daralıyor. Ve her gecen sure aleyhimize işleyebilir. İyi ki böyle bir kurum var.

  İşsizliğim lisans mezunu olmama rağmen beni tatmin edemeyen bu sürecim kariyer adam ile son buldu. Aldığım İK uzmanlık eğitimi ile hayatımın ne çerçeve de değiştini anlatmama lüzum bile yok. Herşey aldığınız eğitimle doğru orantılı. Ne kadar etkin ve öğretici şekilde sürece katılırsanız gerek sınav gerekse de mulakatla edindiginiz bilgilerle başarı saglamaniz da oldukça mümkün seyler.
  Meb onaylı sertifika almakla kalmayıp ******** holdinginde iş serüvenim ve hayatımda başlamış oldu. Bu yalnızca hayatıma değil kendim aileme karşı olan ödevlerimi yeirne getirmek için de sunulan ikinci bir şans oldu.
  Gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğim bir kurum.

 148. Gence Yı****

  İşkur istihdam garantili kurs içeriği sebebiyle ilk tercihim oldu buna ek olarak da meseki eğitim verip belirli şartlar sağlandığında istihdam sağlayan bir başka kurum ne duydum ne de ikinci bir seçenek olarak karşıma geldi. Kurs seçenekleri oldukça çeşitli fakat bana ve geçmiş mesleğimle bağlantılı en yakın tercih insan kaynakları idi. Kurumda Eğitim en iyi şekilde mutlaka veriliyordur fakat iş sağlama imkanı ben ta ki ********* firmasına yerleşene dek hep, imkansız, muallakta bir durumdu benim için.
  Meslek Danışmanıma,hocama ve diğer bilemedigim fakat mutlaka arka planda bir şekilde sürecimde etkili olan herkese teşekkürlerimi gönderiyorum.

 149. Sinem

  Kariyer adam kurumundan eğitimimi alıp K***** O***** A.Ş de işe yerleşen bir birey olarak şunu söyleyebilirim ki. Öğrenciye verilen değer ilgi alaka, işe yerleşme sürecinde meslek danışmanlarının destek ve yönlendirmesi takdir edilecek düzeyde. Diğer mesleki kurslarını bilemiyorum fakat insan kaynakları Mesleki eğitiminin kalitesi ve en önemlisi de işe yerleştirmede yaptıkları çalışmalar pek çok kişi tarafından tecih edilme sebebi. Kesinlikle tavsiye edebileceğim bir kurum

 150. Baturalp

  Dört dörtlük bir eğitimi kurumu. Kesinlikle tavsiye ederim. Eğitimleri sistemli, öğretici ve en önemlisi de istihdam sağlama yolunda adımlar atmanızı sağlayan çalışmalar yapıyor olması kurumdan eğitim almamın en büyük sebebiydi. İnsan kaynakları için başvuru yaptığım süreçte aklımda en ufak bir tereddüt yoktu aylar sonra arkama dönüp baktığımda da tercihim konusunda ne kadar haklı olduğumu bir kez daha anladım. Bir kariyer adamlı olarak ********** fabrikasında İK departmanında yer almak büyük bir güven kaynağı teşkil ediyor. Allah razı olsun yaptıkları herşey adına.

 151. Yasemin Karasu

  Meb onaylı sertifika almak için kayıt eğitim almıştım kariyer adamdan. Çünkü daha ince aldığım sertifika da MEB onaylı olduğunu sanıyordum elimde patladı hem maddi hemde manevi kayıplar yaşadığım dönemdi. Aklımda soru işareti bırakacak bir izlenimim olmadı aksine gayet olumlu bir izlenim almıştım. Evraklarımı bir ka gün icinde teslim etmiş kurs ücretini yatırmış ve eğitim başladıktan sonra da alnımın akıyla sertifikamı aldım. Şuan MEB onayli sertifika almakla kalmayıp ******** fabrikasında da insan kaynakları uzman yardımcısı olarak yer aldım ve olmak istediğim yerdeyim.

 152. Nigar

  kariyer adam kurumuna kaydımı yaptıktan sonra kurum sekreteri tarafından aranmistım. evraklar, Ders süreci, sınav ve işe yönlendirme sürecini detaylıca konuşmuştuk. Daha sonra eğitimi almaya karar verdim ve yaknjzca bir kaç ay icjnde mesleki bir bilgi edinmemi sağlayan eğitimimi aldım. ********** Holdingine aldığım İK uzmanı branşımla yerleştirildim kesinlikle kurum çalışanları istihdam sürecinde cok bilgililer ve calısmalarini titizlikle hallediyorlar. Herşey karar vermenizle alakali istemeniz ve surdurmeniz. Ve de en önemlisi doğru tercih olan bir kurumla yola başlamak

 153. Nermin

  Anadolu üniversitesi açık öğretim fakültesi mezunuyum. Mezuniyetimin akabinde pek çok kuruma başvuru da bulundum fakat örgün eğitim almış diğer adaylar tercih sebebi oldu daha çok. Bu da açık öğretimin bir handikapı. Kurslarla biraz daha nitelik kazanmak istediğim dönemde kariyer adamda insan kaynakları departmanında karar kılmış ve eğitimimi tamamlamıştım. Süreçleri oldukça hızlı ve basit adımlarla ilerliyor. Tamamen mesleki eğitim ve sonrasında adayın en uygun pozisyon a yerlesimi için çalışmalar yapiyorlar. Özellikle de meslek danismaları bu konuda oldukça profesyonel. Haliyle hangi kurumdan sertifika almış olmanızda özel sektörde bomba etkisi yaratıyor. İyi ki tercihimi burdan yana kullanarak meslek hayatımda güzel bir başlangıç yapmış oldum. 18. Ayım ve halende kurumun yerleştirmiş olduğu U******* fabrikasında çalışıyorum. Burdan M***** hanıma da ekstra teşekkür etmek isterim.

 154. Göksu Ü******

  Mersin’de yaşıyorum ve kurumun sağlamış olduğu en önemli avantajlardan birisi benim adıma, uzaktan bu eğitimi alabilme şansım. Evimde her akşam sınıf ortamını aratmayan bir atmosfer de dersleri dikkatle takip ettim. İnsan kaynakları oldukça derinlik isteyen zorlu bir dal. Fakat eğitimden hocanin deneyimi ve tecrübesi ile nokta atışı yaparak pek çok konuyu kisa sürede özümsemenizi sağlıyor.
  Ve de teknik ekibi donanımlı en ufak bir aksaklık ya derhal sorun çözüme kavusturuluyor.
  Sınav dan da geçer şekilde 78 puan alarak görüştüğüm T*********A**** holdinge geçişim sağlandı. Hem mesleki bir egitim alıp altın bileziğe sahip olmak ve aynı zamanda istihdam şansını kurum sayesinse yakalamış oldum.
  Burdan tekrardan teşekkür ederim kendilerine.

 155. Aydan Berna

  Kurum ve çalışanlarına hayatıma kattıkları yenilikler adına çok şey borçluyum. Yalnızca bir kaç ay süren yoğun ama etkili bir mesleki eğitim den sonra (tabi bunun içinde sınavda başarılı olmak kurumun istediği en önemli koşul) iş yönlendirmesi amaçlı pek çok firmayla görüşmem sağlandı. Heyecanlı ve gergin bir dönemden sonra ********** fabrikasında insan kaynakları departmanında işime başladım, kaliteli ve oldukça saglam temeller üzerine inşaa edili bir kurum. Başarı sağlayan her adaya da istihdam sağlanıyor. Böylesini ilk kez bu kurumla tatmış oldum.

 156. Selim Han

  Teşvik programı sayesinde kurumdan bilgi almak adına yaptığım görüşme de kurumun belirli meslek dallarında eğitim verip ardından istihdam sağlamak adına firmalarla mülakata gönderildiğini öğrenmiştim. İnceleme araştırma yapmadan böyle bir imkan şans varsa kaçırmadan başvurumu yapmıştım. İnsan biraz kaygılı oluyor ama eğitimim başladıktan sonra kaygılarımın yersiz olduğunu yerine bir meslek sahibi olmanın vereceği umut ve heyecan aldı. Çok şükür ki bir kaç boyunca gecemi gündüzüme katarak çıktığım bu yolda en iyi şekilde kendini geliştirmek ve mülakatlarda sonra da ********* şirketi tarafından tercih edilerek insan kaynakları bölümünde işe alındım. Bana umut olmjs olan kurumum dilerim ki pek çok kişiye de uzanır

 157. Erkin

  Tercih etmenizi öneririm. Dört dörtlük bir kurum. Dersleri meslek alanında tecrübeli önemli akademisyenler tarafından veriliyor.
  Ben ik uzmanlik eğitimimi aldıktan sonra yönlendirildiğim firmalarla mülakatlara taabi tutuldum. Ve görüşmelerim sonucunda F***** yapı ve kimyasal da işe yerleştirildim.
  Umarım daha nice yıllar da çalışmak nasip olur.

 158. Yağız İmran

  kurs eğitiminden sonra işe yerleşme şansı tanıyan tanıdığım bildiğim tek kurum.
  İnsan kaynakları alanı oldukça zorlu ve aşırı bir bilgi isteyen bir alan. Bu yüzden de nerden ne şekilde eğitim aldığınız çok önemli. Akademik anlamda oldukça donanımlı hocaları var her dakikasında keyifle eğitim aldım öğrendim ve öğrendikçe de kendime olan güvenim başarı duygun yerine geldi. Bu sayede adım attığım her olayda sınav mülakat alnımın akıyla yola çıktım ve başardım. ******** Firmasındaki kariyerimi de kurum sayesinde gerçekleştirdim.

 159. Büşra

  Web de ki bir haberde okuduğum teşvik programı ile kurumla tanışma ve kursiyer olarak başarılı bir eğitim alma şansım oldu. Hayatta tesadüflere pek inancım olmazken bir tesadüfi haber ile hayatımda bir dönüm noktası oldu bu eğitim. Antakya ******* şirketinde İK uzmanı olarak işe yerleşmiş olmam üzerinden aylar geçmesine rağmen hala hayal gibi.
  Bir kaç aylık azimli çalışma ve gerçektende haklarını asla yiyemiycegim hocalar ve her türlü konuda anında yardımcı olan ekibine borçluyum. Çok teşekkür ederim

 160. Özgün

  gönül rahatlığı ile tavsiye ederim kurumu.
  kpss uğruna almadığım özel ders, gitmediğim dershane, evimde bulundurmadığım kaynak kalmadı, ne yaparsan yap bu ülkede kpss ile atanmak hayal.
  Uzaktan bir aile dostumuz bu sayede iş sahibi olmuştu bende başta çekimser davransam da katıldım kursa, eğitimimimi aldım, mülakatimdan da iyi bir dönüş alarak hayırlısıyla ******** şirketinde insna kaynakları departmanında işe yerleşmek nasip oldu.
  İnşallah daha çok insana da nasip olur emek veren herkese de

 161. Gülter

  Yılların Kpss kursları ve kaynaklarına ayırdığım bütçeye şimdi dönüp baktığımda o kadar çok hatırlamıyorum ki. Dile kolay tam 6 sene bil fiil kpss çalıştım ne atama oldu ne de nasipte yerleşmek nasip olmadı bana.
  Bırakıp arkama yaslanamadım, çalışıp hayatımı idame ettirmem gerekiyordu.
  Ki öyle de yaptım. Kısa yoldan iş edinmek arayışım sonrası kariyeradamdan eğitim alarak
  ********** fabrikasında işe alındım.
  Bir 8 ay canla başla çalıştım çabaladım bekledim fakat beklediğime değdi mi. Degdi. Her ay düzenli bir tarihte maas almak ekonomik kaygıları unutmak ne kadar güzel bir duyguymuş.
  Bunlara sahip olmamı sağlayan emeği çok buyuk hocama ve kurum çalışanlarına teşekkür ederim.

 162. Reyhan

  Kurumla ilgili ilk bilgiyi üniden halen de irtibat halinde olduğum hocam vesilesiyle edindim. Mesleki eğitim verdikleri ve kurs bitiminde de başarı sağlayan adaylara iş yönlendirmesi yaparak pek çok onemli kurum ve firmalara yerleştirdiklerini ve mesleki anlamda yeni bir meslek eğitimi vererek yeni bir iş edinebilecegimi söylemişti bende en kısa süreçte hangi kursu alacağım ile ilgili araştırma yaparak insan kaynakları alanına yazılmıştım. Keşke daha erken öğrenme şansım olsaydı da o kadar zorluk çektiğim yıllara inat hayata daha erken ve sağlam adımlarla basabilseymişim. Eğitimim bitti sınavdan da geçer not almış ve ilk Mülakattan yaklaşık 10 gün içinde *******₺ A.S den davet mektubumu almıştım m ikinci kez görüşme yaptıktan sonra kurumun kadrosuna alındım. Hocalarım ozlelikle de bu konuma erişmemde de çok çok yardımcı oldular. Bu gün sahip olduğum bu hayatı onlara borçluyum. Kesinlikle tavsiye ederim eğitim değil aslında iş alıyor olacaksınız.

 163. Caner

  İnsan kaynakları yönetimi kursu aldım. Daha önce de Uzaktan eğitim almıştım fakat Uzaktan eğitimden bu kadar keyif ve verim aldığım tek eğitimdi. İnsan kaynakları eğitimi çok derin konular içeriyor ve konu başlıkları bir hayli fazla. Ancak profesyonel bir yerden eğitim alınca evet ben bu işin erbabıyım diye biliyorsun orası da bu kurum. Sakarya da hem de yaşadığım şehirde meslek sahibi olup ******** firmasının kadrosuna dahil edilmiş olmamı kuruma borçluyum. Herkese tavsiye ediyorum.

 164. Hüsna

  Kuruma erişmekle bu kadar geç kaldığıma yanıyorum. Oldukça uygun bir fiyata eğitim verip, sonrasında başarı sağlayan her adaya hayal bile edemeyecekleri işlere sokan bir kurum, İşkur’un desteğiyle hareket edip pek çok kurumsal firmayla eğitim verdiği kursiyerlerini bir araya getiriyor, özellikle de insan Kaynakları alanında uzmanlaşmak isteyen herkesin tercihi olmalı. S***** Ç******* firmasında ki pozisyonunu da bu şekilde elde ettim. Mutlaka faydasını göreceksiniz.
  Tavsiye ediyorum

 165. İsa U*****

  Kurumun yönlendirdiği ve istihdam sağladığı işler uzun zamanlı ve çok önemli firma ve kuruluşlar. 12. dönem insan kaynakları mezunuyum. Eğitimim bittikten 1 ay sonra merkezi sınavı başarıyla geçmiş ve sertifikamı almadan yapılan ilk iş yönlendirmemle **********A.Ş de iş sahibi olabildim. Kariyeradam sayesinde meslek sahibi olan biri olarak, kurumu canı gönülden tavsiye ediyorum.

 166. Remzi

  O******* yapı ve kimyasal da çalıştığım 2. Senem. Defalarca kez çalıştığım kurum benzeri pek çok yere cv bırakmama rağmen hiçbir olumlu dönüş alamamış ben kariyer adam kurumundan almış olduğum eğitimle iş yönlendirilmesi sonrasında O***** yapı ve kimyasal da insan kaynakları uzman yardımcısı vasfıyla yer edindim. Rabbime bin şükür başka bir şehir değişikliği yapmadan ailemle birlikte kurulu dirlik ve düzenimizi devam ettirmemi sağlayan bana bu imkanı veren kuruma ne kadar teşekkür etsem az.

 167. Vahdettin

  Forumda gezinirken kariyer adam eğitim kurumuna denk gelmiş öylece kayıt yapıp eğitim alma şansım olmuştu. Hemen hemen istediğiniz her alanlarda eğitim alma şansınız oluyor ama benim tercihim insan kaynaklarından yana oldu. İşkur istihdam garantili kurs olduğu içinde işsizlik problemlemine deva.
  Birkaç aylık koşturma sonrasında artık işim ailem diyebileceğim H******* firmasında istihdamım sağlandı. Aylardır huzurla bir işe gidip gelmek hele ki böyle zor bir dönemde en büyük nimet.

 168. Mahsun

  Yüzlerce istihdam sağlamış bir kurum reklamıyla kuruma erişme şansım oldu. Başlarda pek aklıma yatmamıştı taki kaydımı yapıp dersleri alana dek. Meğer sadece kurs değil, esas olayı işe yerleştirme calsimaları yapıyor olması. Böyle bir durum olunca haliyle insan dört elle sarılıyor kursa. Bende aynı şekilde eğitimimi alırken haftalarca dersi dakik şekilde dinledim notlarımı aldım sınav dan da beni tatmin eden bir not alınca dedim son bir adım. Artık burda devreye kurum girdi ve 2. Mülakata kalmadan ilk mülakatimdan 1 hafta sonra ********* firmasında İK uzman yardımcısı olarak yeni işime başlamak nasip oldu. Aylardır da çalışmaktayım hayatımın bu denli düzene girmesinin mimari olmuştur kurum.
  Allah hepsinden razı olsun

 169. Ferdi

  Kurum hocaları oldukça donanımlı, uzmanlık alanında çok önemli bilgiler sunuyorlar. Kısa da olsa 8 haftalık yoğun bir eğitimle bir meslek öğretmek herkesin yada her kurumun üstesinden gelebileceği bir iş asla değil. İnsan kaynakları eğitimimi bu kurumdan aldım ve akademik ve mesleki anlamda inanılmaz şekilde gelişme sağladım . Ben çok memnun kaldım ilk mülakatı geçemesemde 2.sinde başarılı oldum ve ********* A.Ş de işe başladım. Özellikle de meslek Danışmanları bu süreçte oldukça yönlendirici ve yardımcı oldular. İstihdam sağlayan bir kurum olarak umarım daha çok insana ulaşıp hayallerini gerçekleştirmeyi sağlarlar.

 170. Orhan

  Kariyer adamdan aldığım eğitim ile ******* firmasına yerleştirildim ve yaklaşık olarak 3. Yılıma da girmiş bulunuyorum. Çalıştığım firmada başladığım ilk günden bu güne kadar en ufak bir sıkıntı dahi yaşamadım hep hayalini kurduğum bir aile ortamı gibi bir işim oldu. teşekkür ediyorum bugün iyi bir firmada çalışıyorsam bunların hepsi kurum sayesinde gerçekleşti, tavsiyemdir yalnızca sertifika değil aynı zamanda da iş ve istihdam garantili bir kurum. İnsan kaynaklarından eğitim aldım, ve iş potansiyeli de oldukça yüksek bir meslek. Hem kariyer yapma hem de alanınızda ilerleme şansı da sunuyor. Ben çok çok memnun kaldım.

 171. Yahya

  Kurumda eğitimim bittikten sonra Beşiktaş ta sınava girdim ve 78 puan almıştım. Ortalama olarak oldukça başarılı bir not oldu benim için. 1 ay dolmadan da sertifikamı aldım ve sonra kurumun firmalara yönlendirme süreci başladı, gun ve gün takip ettim sistem üzerinden mülakat yapacağım firmalarla ilgili de on bilgiler edinsim ve bir kaç firmayla görüşmeye gittim. Hepsiyle iyi ve olumlu görüşmeler yapmıştım daha önce hiç bu kadar sıklıkla iş görüşmesine gitmemiştim. Hem bir özgüven hem de aşırı bir heyecan yaratıyor haliyle .
  Şükürler olsun bir süre beklemiş olsam da sonunda ********* firmasına iş yerleştirme sürecim netlik kazandı ve işime böylece başlamış oldum
  Kariyer adama bana bu fırsatı verdiği için çok teşekkür ediyorum. Hem Mesleki eğitimin en kalitelisini en donanımlı hocalarıyla sağlıyor hem de kursu almamızın asıl sebebi olan iş sağlıyor.

 172. Handan fidan

  Kızkardeşimle beraber kurumdan eğitim almak için kaydolmustuk. Nişanlanma mevzusu olunca kardeşim sınava girmedi halen da konuşunca pişmanlığını dile getirir ama iş işten geçmiş artık. Şükür ki ben dirayetle yoluma devam edip eğitimimi sınava dahil tamamladım. Kurumun açmış olduğu pandelse kurum başvurularım Mülakat çağrıları olsun gün ne gün takip ettim. İlk mulakatimı ******** firmasıyla yaptım o kadar endişeli gitmeme rağmen o kadar güzel karşılandım ki kariyer adam referansı ile gitmenin ayrıcalığı galiba) endişeyi kaygıyı bırakıp bir kenara çok verimli bir mülakat oldu.
  Bur hafta içinde de kurum tarafından maille bilgilendirildim ikinci davetimde sözleşme koşullarını uzun uzadıya konuşup işim için ilk adımı atmış oldum. Şükürler olsun

 173. Deniz yağmur

  İnsan kaynakları alanında almış olduğum Eğitimim oldukça verimli geçti, İst Üsküdar da girdiğim sınavdan da 82 puan almıştım, 1 ay sonra kadar da iş yönlendirmeleri başladı. Görüşmeler yaptığım İ********* firmasından olumlu bir telefon almış ve ertesi gün ikinci kez görüşme yaparak iş sözleşmemizde karar kılıp işe alındım. Huzurla esenlikle çalıştığım 7. İş ayım. Teşekkür ve tavsiye ederim .

 174. Halide

  Kendimi mesleki anlamda geliştirdiğim ve kariyer sahibi olduğum kurumdur. Hersey sien ince ayrıntısına kadar tasarlanip hazırlanmış durumda. Eğitimin başlangıcından tututun sınav mülakat ve işe yerleştirme aşmasına değin. İK uzmanlık eğitimimi aldigim icin cok mutluyum kendime yeni bir meslek edinmekle kalmadım, sertifikamı aldıktan hemen sonra da iş yönlendirme sürecim başlamış ve yaklaşık olarak 1 ay içindeki 3. Mulakatımda ******* fabrikasına yerleşerek iş sahibi oldum. Tavsiye ediyorum.

 175. Oğuz

  Malumdur pek çok kurum bolca vaat verir fakat iş icraatr geldi mi, vaatleri yerine getirmiyor taktir edersiniz. Nadir örneklerden biri olduğu kanaatindeyim kurumun. Sertifikalı eğitimden çok daha fazlasını sunuyor hepimizin ihtiyaç duyduğu istihdam olayı yani işi. Daha önce hiç bir istihdam merkezinin bitirdikten sonra ise yerleştirdiğini görmedim olan varsa da bin birzorlukla oda parmak sayısını geçmeyecek kadar az. Kuruma güvenmekle bu gün geldiğim basamakta ******* şirketine yerleştirilmem sağlandı. Artık bir insan kaynakları uzman yardımcısı mesleğimle çok daha iyi işlere konumlara gelmek nasip olur inşallah .

 176. Tezcan

  Galiba aldığım eğitimle en net düşüncem uzaktan eğitimi ile Türkiye’nin en iyisi eğitim kurumu olduğu. İşkur garantili istihdam sağlaması da ayrı bir güzellik. özellikle de eğitimini aldığım insan kaynakları Alanında deneyimli uzman kadrosu desteği ile T***** K***** A.Ş de İstihdamım sağlandı. Gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğim bu alandaki tek kurumdur.

 177. Rıdvan

  Aksaray’da hem iş imkanları hem de sertifika alabilecek kurumlar kısıtlı. İnternette yaptığım araştırma ile kariyer adam kurumuna ulaştım ve gerekli bilgileri edindim. Ertesi gün belgelerimi toparladım, mezuniyet belgesi kimlik fotokopisi ve vesikalık fotoğraf dahil, 3 iş günü içinde gönderim sebebiyle kargo ile Ankara’ya yolladım. Daha sonra da kurs ücreti derken kaydım resmileşti. 2 ayda dolu dolu bir eğitim ile konya da *********** fabrikasına İK personeli olarak yerleştim. Benim için bu kadar kısıtlı ve maddi imkansızlıkların olduğu dönemde böyle bir eğitimi Alıp şimdi meyvelerini topluyor olmak büyük gurur

 178. Asya

  İstihdam vaad etmeyip birebir sağlayan bir kurum. ******* Firmasında insan kaynakları departmanı çalışanı olarak bu mesleğe erişmemi sağlayan da bu olay olmuştu.
  Öncelikle istihdam kelimesi işin içine girdimi panik yapıyor insan, sanıyor ki süreç Zor üstesinden gelinmiycek aşamalar var. Halbuki sistemleri oldukça basit bir kaç aşamadan mevcut.
  Öncelikle 2 aylık eğitim bekliyor bizleri, sonra sınava giren ve geçer not alan kursiyerlere sertifika veriliyor ve son olarak da kurum tarafından şirketlere istihdam edilmek üzere yönlendirme yani mülakatlar sağlanıyor. Böylece kursiyer de kendini ispat etme ve firma tarafından tercih edilme olanağı sağlanmış oluyor.
  Bir kaç aylık sıkı çalışmayla da istenilen sonuca kavuşmanız mümkün oluyor

 179. Ferit

  Öğretmenlik fakültesi mezunuyum lisans eğitimimi aldım ve öğretmen olarak iş bulmakta çok sıkıntılar yaşadım işimi de yapamadım. Özel sektörde de büyük bir sömürü yaşanıyor ne yazık ki, koşullar Çok fazla hırpalayıcı bir kaç aylık çalışmam sonrasinda da işi zaten bırakmak zorunda kaldım. Daha sonra Mesleki kurslara yöneldim ve insan kaynaklarına özel sektörde talebin fazla olduğunu görünce de kurumdan eğitim almaya karar verdim.Eğitimimi aldım, ve belirli aşamalardan sonra iş yönlendirme ve yerleşme sürecim tamamlandı. D****** S**** firmasında işimi icraa etmeye başladım. Kurumun kalitesi eğitim anlayışı istihdam sağlıyor olması ekstra avantaj. Bunları sağlayan bir kurum daha önce ne duydum ne de gördüm.

 180. Hayri

  Misyonları eğitim verip istihdam sağlamak üzerine kurulu. Bu modeli ilk kez hem ülke de hem de bir kurumda görmüş ve deneyimlemiş oldum. Sağladıkları koşullar ve başarı dahilinde geçtigim aşamalardan sonra ********** A.Ş de personel olarak görev yapıyor olmamı da sağlayan yine kendileridir.
  Milletçe en büyük açlığımız olan işsizlik nasıl önlenir durumuna emsal bir kurum.

 181. Atalay

  İnsan kaynakları eğitimi almak için kurumla görüşmeye gitmiştim. Sağolsunlar görevli bayan epeyce uzun ve de ayrıntılı şekilde anlattı. 2 aylık eğitimden sonra sınava giren ve geçer not alan kursiyerlere sertifika ve ardından da kurum tarafından şirketlere istihdam edilmek üzere yönlendirildiğini ve bu sayede nerdeyse tüm kursiyerlerine uygun pozisyonlarda iş sağlandığını anlatmıştı. K gün karar vermiştim zaten istihdam ihtiyacım olan tek şeydi. Ertesi gün belgelerimi toparlamakla geçti mezuniyet belgesi kimlik fotokopisi ve vesikalık fotoğraf sahil belgelerimi elden teslim ettim sonra kurs ücreti derken kaydım resmileşti. 2 ayda dolu dolu bir eğitim sürecim oldu. Bu kadar verimi bu kadar kısa bir sürede almak demek ki böyle bir kadro ile mümkün olabiliyormuş. Şükürler olsun ki kurum sayesinde ********* A.Ş de yerleştirildiğim işimde tek bir sorun dahi yaşamadan çalıştım halende devam ediyorum. Rabbim emek veren herkese nasip etsin inşallah

 182. Cem Fatih

  Mesleki bir kurs edinmek isteyen birinin kesinlikle uğrak noktası olması gereken tek kurum. İnsan kaynakları eğitimi için çok fazla kurs araştırdığım dönemde çok olumlu dönütler alarak eğitimi almaya karar vermiştim ve o gün aldığım karar sayesinde U********** firmasında insan kaynakları departmanında uzman yönetici pozisyonuna yerleştim.
  Oldukça profesyonel bir ekibe Sahip. Her departman anında müdahale edicek şekilde bir donanıma sahip. Uzaktan eğitim olmasına rağmen bir tek kez teknik aksaklık.dahi yaşamadım. Mutlaka tavsiye olunur derim.

 183. Zafer

  İnsan kaynakları alanında vermiş olduğu kursla başarı sağlayan adaylara istihdam kapılarını aralayan bir kurum.
  Elbette ki kolay olan hicbirsey yok. Biraz zorlanacak biraz yorulacak fakat sonunda da meyvesini alabileceğiniz bir ortamınız oluşacak. Muhasebe mesleğimden bambaska bir mesleğe geçip aynı zamanda ********** A.Ş de iş sahibi olmayı da bu yollara borçlu bilirim.
  Burdan tekrardan teşekkür ederim dönemimde ki tüm destekler adına

 184. Onur

  Üniversite mezunu olup ne kendi işini yapmak ne de başka bir meslekte istikrarlı bir iş bulmak çok Zor hele ki bu günlerde. Belli bir yaşa evrilince de anne babadan ekonomik olarak bağımsızlığın kopmuş olması zorunluluk iken yıllarca yük oldum ne yazık ki. Bir dost meclisinde bir abimin önerisi ile kuruma ulaştım. Eğitim veriyor sonra da işe yerleştirme yönünde çalışmalar yaptığı bilgisini edindim.
  Üzerinde kafa yormadan kursu almaya karar verdim. Üstelik kurum merkezi Ankara da ben Atakum Samsun’da yaşıyorum uzaktan eğitim de artısı oldu elbet.
  Dişimi bir kaç ay sıkıp adam akıllı çalıştım sınavdan geçer notumuda alınca iş yönlendirmeleri yapılmaya başlandı. Öyle firmalarla muhatap oluyorsunuz ki aklınız fikriniz şaşıyor. Kendi çabamla kapısında dahi iş için göremeyeceğim firmalar.
  Şükürler olsun ki çok iyi bir ücretle Samsun’da *********** firmasına İK uzmanı olarak yerleştim.
  Son bir kaç aydır istikrarlı bir iş edinmenin istikrarlı bir hayat da sağladığını bizzat yaşıyorum.

 185. Esat

  Uzaktan eğitimde öncü bir kurum. Buranın size katacakları ile geleceğiniz yeniden şekillenecek. Ön başvuru ardından onay Bir kac evrak gönderimi ile kayıt süreciniz bitiyor
  kısa bir süre içinde de dersler başlıyor. Akşam saati bu sebeple de herkesin kolayca erişim sağlaması düşünülmüş. Hoca bolca ödevler ve tekrarlar vererek de öğrenmeyi hem pekiştiriyor hem de zorunlu kılıyor. Yani süreci öğrenmeden geçmek mümkün degil. Son aşamada ise sınav var. Başarı sağlandığı durumda kurum firmalarla görüşmeler ayarlıyor ve biZe açılan sistem üzerinden de sürece hakim olup takipte kalıyorsunuz. Daha sonra devamında başarılı oldugunuz taktirde ise yerlestirilmek uzere firmalara yönlendiriliyorsunuz. Sadece sabır gerisi geliyor. Bu sayede T******* yapı şirketinde İK uzmanı olarak 15. AyımdayımTeşekkürler kariyer adam.

 186. Rana S*****

  Kariyer adamın ayrıcalıklarından yararlanmış bir birey olarak mutlaka tavsiye ederim.
  Çok güçlü bir ekip var sizi derslerde hiç beklemediğiniz bir şekilde öğretici ve hızlı ilerletiyor. Özellikle de G****** hocanın motivasyonu bir harika, zevkle derse adapte olmanızı sağlıyor. Sınava girdiğimde o kadar rahat ve kaygı seviyem düşüktü ki bunu aldığım eğitime borçluyum. Tam anlamıyla öğrendiğiniz düşüncesi hakimse herşey oldukça kolay geliyor. Kurumun yönlendirmiş olduğu firmalarla görüşmelerim pek bir olumlu geçmişti 2. Firma tarafından olumlu bir dönüt alınca da derhal kadrolarına katılıp ********** fabrikasına İK departmanına yerleştirildim. 7. Ayım ve yıllardır hayalini kurduğum ise bu şekilde sahip olmak büyük bir lütuf. Benim gibi iyi bir meslek ve iş yerleşiminde profesyonel bir kurum arıyorsanız doğru yerdesiniz.

 187. Ziya

  İşsiz kaldım diyemem yıllardır cakistimda durdum pek çok kurumda. Fakat insanı asıl yoran üni mezunu olup da taşeron firmalarda yıllarca asgariden de kötü ücretlerle sömürülmüş olmam da cabası. Artık kariyer adam sayesinde bu yaşadıklarım cok uzaklarda kaldı, umudumu burdan alacağım kursa baglamakla ne önemli bir karar almışım meğerse hayatımla ilgili.. Sertifikamı aldıktan 1 hafta sonra mülakatlar başlamış ve bir kaç hafta içinde de S****** firmasına
  insan kaynakları uzmanı olarak yerleştirildim. Çok teşekkürler herşey için. Mutlaka tavsiye olunur ederim.

 188. Meriç

  Kariyer adamda eğitim görüp sertifikasını alan ve istihdam edilen biri olarak şunu samimiyetle söyleyebilirim ki aldıkları her kuruşu sonuna kadar hak eden bir kurum. Kurum sayesinde evime bir kaç dakika uzaklıkta bulunan ******* fabrikasında işe yerleşmiş hayatımı ikinci kez rayına oturtma şansını bulmuş oldum. Ve şuan çok iyi standartlarda bir işim var. Süreçler hakkında bilgilendirmek istiyorum herkesi öncelikle… ön başvurunuzu yapıyor ardından kurum tarafından dönüş sağlanıyor. Başvurunuz onay aldıktan sonra istenen belgeleri 3 iş günü içinde kargo ile yollauyorsunuz ve tekrar onay alıp kurs ücretini yatırdıktan sonra eğitim süreciniz başlıyor. Yaklaşık olarak 2 ay dersler sürüyor daha sonra başarılı olanlara iş garantili sertifika veriyor ve ardından firmalarla mülakatlarınız başlıyor artık burada iş de biraz biz adaylara düşüyor. Özgüvenli duruş Mesleki bilgi ve ikna kabiliyeti

 189. Hasan Ali

  İşsizlik benim için üst düzey sıkıntı kaynağı oldu hep. Hiç bir yerde iyi bir geleceğim olmadı iş anlamında. Fakat bir gün sosyal medya üzerinde görmüş olduğum bir reklamla kurumla ilgili bilgi sahibi olmuş ve ardından da kayıt olarak programa dahil olmuştum. 2 aylık süren insan kaynakları eğitimimi başarıyla tamamladım ve İstanbul Beşiktaşta sınava girdim. Akşamı derhal sınav sonuçları açıklandı ve 82 puan alarak kendimce belirlemiş olduğum hedefe ulaştım. Bir sonra ki hedefim ise kariyer adamın sunduğu istihdam şansını yakalamaktı. Kurumun burda yapmış olduğu en önemli çalışmalardan biri biz kursiyerleri firmalarla bir araya getirme süreci olmuştu. Şükürler olsun ki yaşadığım şehirde ********* fabrikasına istihdamım sağlanmıstı.
  Yıllardır işimde keyifle çalışıyorum ve her günümde de kendimi biraz daha geliştiriyor bir sonraki hedefime de hazırlık yapıyorum. kariyer adam ve ekibine tüm desteklerinden dolayı minnet borçluyum.

 190. Neriman

  Kuruma eşimin kuzeninin önerisiyle kayıt olmuştum. Halihazırda bir işi var zaten işinde ilerlemek adına gerekli olan sertifikayı burdan aldığını çok da memnun kaldığını söylemişti.
  Üstelik iş yönlendirmesi yapıp sınavı başarıyla geçmem dahilinde de iş sahibi olmayı sağladıklarını söylemişti. Aylar önce sohbetini ettiğim bu kadar yakın zamanlı bir olaydan sonra şimdi burda bu satırları C******** fabrikasında iş sahibi biri olarak yazmak da
  Hayatımın bir kaç büyük başarısından biri.
  Bana bunları görmeyi nasip eden önce Rabbime sonra da tüm kurum çalışanlarına teşekkür ederim.
  Dilerim ki daha nice insana umut olursunuz

 191. Gonca

  Kurumla ilgili hiç bir bilgim yoktu İK sertifikası almak yeni bir yola girmek istemis ve kaydımı yaptırmıştım.2 aylık eğitimle ınsan kaynakları uzmanı olunur mu diyordum ama olunuyormuş eğitime ne kadar emek verirsen o kadar başarılı ve verimli oluyormuşsun bunu gayet iyi anladım. Hocalar fazlaısyla profesyoneldi ve derslerden üst düzeyde verim alıyorsunuz. ********** Şirketinde 3900 TL maaşla her günümü ilk günümmüş gibi zevkle büyük bir mutlulukla işimi yapiyorum. Kariyer adamı kesinlikle bu alanda tavsiye edebilirim

 192. Cemalettin

  Sene 2019 Kasım ayında insan kaynakları eğitimi almak için kurumla irtibata geçmiştim. Bir eğitimle iş hayatimdan tütün evliliğim çocuk sahibi olup baba vasfımin sorumluluklarını yerine getirmem de ki en büyük pay emek kuruma aittir derim vicdanima da kendime de. Sayelerinde hepinizin bildiğini T******** fabrikasında İK uzman yardımcısı olarak işe yerleşmeme vesile oldular. Sadece bir tek ben değil benimle birlikte koca bir aileye umut gelecek olan bir kurum.
  Ayağınız taşa değmesin.

 193. Seyithan

  Uzaktan eğitimle bir yere gelebileceğine hele ki bir meslek sahibi olmama vesile olacağına asla inanmazdım, bizzat kendim kariyer adamdan ders alana dek. muazzam kalitede bir eğitim aldım. Hocalarıma çok tesekkur ediyorum. O kadar özenle ilgilendilerki, Sorduğum sorulara pes etmeden, yılmadan cevap verip her türlü sorunu çözmem de yardımcı oldular, bugünlere gelmemi de yalnızca kendilerine borçluyum. Şimdi ********* şirketinde İK departmanında keyifle geçirdiğim 9. Ayım, aile gibi bir iş ortamna sahibim. Her sabah işe huzurla kalkıp gitmek ne kıymetli bir lütuf. Teşekkürler.

 194. İlhan

  Son bir kaç yıldır milletçe en büyük problem orta yaş grubundaki işsizlik sorunu. Üniversite mezunuyum mesleğimi icraa edicek fırsatı ne buldum ne de deneyimleme şansım oldu. Geçici olarak bir kaç işde uzun yıllar çalıştım fakat birn yere kadar. Hayatımda istikrarlı bir yola adım atmaya karar verip meslek kurslarını araştırmaya koyuldum. Pek çok seçenek varken Tercihimi kariyer adamdan yana kullandım. Balıkesir’de yaşıyorum eğitimin uzaktan online oluşu belgeleri kargolarla imkanı donanımlı kadrosu ve en önemli sebep de süreçte başarı sağlayan adaylara iş yönlendirmesi yapıyor olması olmuştu. İş garantili olması benim için çok büyük bir avantaj keza herkes içinde öyledir mutlaka.
  Şükürler olsun ki sadece bir kaç ay içerisinde emek vererek kazıyarak eğitimi aldım ve kurum tarafından mülakat yönlendirmelerim başlamıştı ve iki mülakattan da gayet güzel sonuçlar elde ettim. İkinci firmayla da istişare sağlayarak B********A.Ş de İK departmanında insan kaynakları olarak işe yerleşmiştim. 33 yaşındayım ve hayatımda iş kaygım olmadan yaşadığım 2 yılım oldu nice yıllara inşallah.
  Üzerimde emeği olan tüm personele kuruma minnettarım

 195. Naile Ceyda

  Uzaktan eğitim hassas ve üstesinden gelmesi zor bir yöntem her kurum bunun ne yazık ki üstesinden gelemiyo. Ve bu Bazı kurumlarda maalesef başarıyla gerçekleşemiyor. Kurumu hocam sayesinde duydum bana çok faydalı olacağını söyledi ve yazıldım. 1 ay içinde de derslere başladık sonra sınavlardan da geçerli not aldım. Bunu yaparken videoları durdur tekrar izle yaptım. Ama hocalarım çok çok yardımcı oldular. Kazanmak sizde ve biraz da çok eğitimli alanında uzman hocalardan geçiyor. Daha sonra kurumun yönlendirdiği firmalarla Mülakat süreci başladı tek tek özveriyle görüşmelere katıldım. Ve bu gün tüm emeklerimin meyvelerini D********* D***** firmasında istihdam edilmekle sağladım.
  Emekleri üzerimde çok fazla hepsine ne kadar teşekkür etsem azdır.

 196. Osman

  Başarılı bir üni mezuniyetimin akabinde başarısız bir iş hayatım oldu ne yazık ki.
  Kendimi geliştirebilmek ve yaşadığım ildeki sınırlı sayıdaki firmalara girebilmek için kurslara katılmaya karar verdim. Bu alanda ne çok tercih edilen ve oylanan kurum olarak ilk sırada yer alıyordu. Bir bilgim olmamasına rağmen risk almaya değer demiş ve kaydımı yapmistim. 8 hafta eğitim süresi bittikten sonra 1 ay içinde sınava tâbi tutulduk ve geçerli not alan adaylarla beraber mülakat süreci başlamıştı. Kurum 3 farklı firmaya yönlendirmişti 3 firmayla da ayrı ayrı mülakatim oldu ve olumlu dönüş sağlayan ******** firmasında karar kıldım.
  İnsan kaynakları uzmanı olarak da işimi severek yapmanın verdiği tat da apayrı.

 197. Zümrüt

  İşsizlik yada çalışırken iş yerinde yaşanan sorunanlar haliyle insanı yeni arayışlara çarelere yönlendiriyor. Benimde çok bunaldığım zamanlardan birinde İş ilanlarını incelerken kurumla ilgili ilk bilgi ediniş dönemim oldu. Bir süre sonra da başvurumu tamamladım.. Aylar sonra şöyle bir arkama dönüp de bakınca buralara gelebileceğimi hiç düşünemezdim, ********** firmasının İK kadrosunda bulunuyor olmamın esas sebebi de budur, çok başarılı bir eğitim aldım esasında bu eğitimin amacı iş yerleri için daha çok kaliteli ve kalifiyeli personel yetiştirmek.
  Tavsiye ederim

 198. Nalan

  içtenlikle söyleyebilirim ki kariyer adamla temasa geçmek hayatımın dönüm noktası olsu. Yalnızca eğitim vermiyor aynı zamanda sizin istihdam edilmeniz için gerekli olan tüm bağlantı ve uygun koşulları da kurum olarak bizzat sağlıyorlar. Yalnızca kısa bir kaç ay içinde evet çok da özveri ve emek vererek kurum sayesinde ********** firmasında insna kaynakları departmanına yerleştirildim. Çok memnun kaldığım bir süreç oldu benim için herkese tavsiye ederim.

 199. Bartu Haluk

  Kurumdan almış olduğum bir kaç ayı bulan mesleki eğitim sayesinde çok uygun koşullar ve ücretle ********** firmasında insan kaynakları departmanında İK uzman yardımcısı olarak işe yerleştirildim. Kaydımı ilk yaptığımda hayal gibi gelen şeyin şimdi gerçek olması tadılmaz büyük nimet. Rabbime şükürler olsun

 200. Ceren Feyza

  Online uzaktan eğitimde sayılı kurumlardan biri. Türkiye’nin diğer bölgelerinden tütün illere kadar eğitim başvurusu yapan bireyler için teknolojinin imkanlarından faydalanarak online eğitim süreci sunan bir sistemleri var. İzmir de yaşayan biri olarak benim icim önemli bir soruna çözüm bulunmuştu. Online eğitim süreçlerinde teknolojik anlamda şahsen hiç bir sıkıntı bağlantı problemleri yaşamadım nerdeyse sınırlılıklar en azami düzeye indirgenmiş durumda. Eğitimimi insan kaynakları departmanıyla tamamlamış ve ********** fabrikasına da İK uzmanı olarak adım atmıştım. iki sebeple bu tercihim söz konusu olmuştu. Birincisi İK alanında un yapmış donanımlı akademisyenlerden ders alma imkanı ikincisi ise süreçte başarı sağlayan adaylar ve firmaları bir araya getirerek istihdam sağlıyor oluşlarıydı.
  Kesinlikle tavsiye ederim

  1. Zeliha

   Merhaba verilen dersler normal dersler üniversitesidemi gibi yoksa bölüm ağırlıklımı yönlendireceğin iş üstünemi artı dersler nasıl veriliyor iş garantilimi sınav veya mülakat çok zor mu? Biraz bilgilendirirmisiniz ilk defa duydum ve araştırıyorum yardımcı olurmusunuz? Tşk

 201. Saime

  öncelikle 81 ile eğitim vermekle güçlü bir kurum olması güvenimi sağlamaya yetmişti. MEB onaylı sertifika çıkışı ve akabinde istihdam için yönlendirme ve yerleştirme çalışmaları yapması kabul görmüş durumda. İstihdam sağlaması ve sizi zirveye taşıması çok iyi bir özellik. Uzaktan eğitimle hem meslek öğrenmiş hem kendimi geliştirmiş hem de istihdamdan faydalanan biri olarak ********** A.Ş ye yerleştirildim. Bulunduğum bölgede koşullar zor ve istihdam sınırlı bu olumsuzluklara rağmen bu noktaya gelebilmemi sağlayan Herkese minnet borçluyum

 202. Togay

  2010 yılından bu yana aktif şekilde eğitimler veren ve istihdam amaçlayan bir kuru. Önce eniştemin kızkardeşi kursu almış ve iş sahibi olduktan sonra da kaydımı hemen yapmıştım. Çünkü beklemek istemiş bizzat istihdam sürecini görüp öylece bu yola çıkmak istedim. Süreç çok basit hangi şehirde yaşadığınız hiç önemli değil evraklarımı gönderdim kabul edildim ve eğitim gördüm. Sonra sınava girdim şükür ki başarılı oldum. Derslerinizi düzenli takip ettikten sonra başarısız olmanıza imkan yok. Bireysel çaba ve kurumun eğitimi sonrasında gelinmiycek nokta yoktur derim. 3. Yılımı V******** fabrikasında İK uzmanı olarak devam ettirmemi sağlayan da bu anlayışla çıktığım yol ve tercihim oldu.

 203. Ronahi

  Kariyer adama önbasvurunumu yapmış kabul mesajından sonra da istenen belgeleri adreslerine göndermiş ve böylece eğitim ve dersler başlamış oldu. Öğrenci izlem bölümünde tüm eğitim ödevler sonuçları vs herşeyi görebiliyorsunuz .Sınavdan başarılı olduktan sonra iş yönlendirmelerimiz başladı pek çok kimsenin gözüne mülakat korkutucu geliyor fakat öğrendiklerinizden başka hiçbir ek durum yaşanmıyor mesleki bilginizi test ediyorlar duruşunuz hitap üslup.vb kişisel durumlarınız göz önünde bulunduruluyor. İkinci mülakatımda olumlu bir dönüş almış ve ikinci görüşmem de sözleşmemi imzalarak ******* fabrikasında personel olarak mesleğime başlamış oldum.
  Kesinlikle boş olarak çıkacağınız bir yol asla değil. Saygılar

 204. Behzat

  Öncelikle bir kez de burdan teşekkür ediyorum kendilerine. Kusiyerleri olarak yer aldığım dönemde ve büyük bir şans yakalayarak başarılı bir iş yönlendirmeleri ile ********** fabrikasında İK uzmanı olarak istihdam edilişim gerçekleşti . Bütün dersler çok pekiştirici ve kavrayıcı geçiyor. Profesyonel ekibi ile zaten başarısız olma şansı nerdeyse hiç yok. Tavsiye ederim

 205. Senem Bilge D*****

  İnsan kaynakları eğitimi alanında en iyi eğitimi veren kurumlardan biri. İlk kayıt dönemine yetişememiş uzun bir süre de sayfayı takipte kalmış yeni kurs açılır açılmaz da kaydımı yapmistim. Talep çok fazla altında yatan en önemli sebep de zaten başarı sağlayan öğrencilere iş yönlendirmesi yaptiklari. İlk sınavda başarılı olamadım ama 2.ye daha çok çalıştım hocalar, danışmanlar çok hoşgörülü ve problem çözücü her durumda. 72 puanla sınavdan geçer not kazandım. Eğitimin faydasını zaten işinizi gün aşırı yaparken görüyorsunuz. Şuan ************ fabrikasında insan kaynaklarında departmanında çalışmaktayım.

 206. Tuğrul

  üniversiteli bir işsiz olarak insan olanak yaratmaya çalışıyor. Koşulları da göz önüne alınca kurslardan eğitim almaya karar verdim. İnsan kaynakları deyince her tavisye kariyer adam kurumuna yöneliyordu. Kurumda tamamladığım eğitim sonrasında iş görüşmelerime yardımcı oldular ve firmalara yönlendirme yaptılar ve 2. Mülakatımla dönüş sağlayan Z*********** şirketinde şimdiki işime girdim. Teşekkürler Kariyer Adam ailesi.

 207. Naci

  Eğitim yaşantım boyunca ilk kez bir uzaktan eğitim kurumuna kayıt oldum. İnsan kaynakları alanında uzun bir zamandır birşeyler yapma planım vardı tabi bunun yoluda öncelikle eğitimini almaktan geçiyor. Kaydından sonra derslerin başlaması arasında bir zaman aralığı vardı büyük bir katılım isteği ile dersleri kaçırmadan tamamladim ödevlere ek olarak da kendim bazı yayınlar da takip ettim. kısaca hakiki manada çalışınca öğrenmemek imkansız., ders programları oldukça planlı Dersler uzaktan eğitim ile akşamları canlı katılımla gerçekleşiyor. Dilediğiniz zamanda tekrarları mevcut sistem De. Böyle bir koşturmacayla geçen bir kaç ayımın ardından yaşadığım şehirdeki H******* fabrikasına İK uzmanı olarak girdim. Kesinlikle tavsiye ederim. Hayata yeni bir adım atıp yeni bir başlangıç yapmayı buraya borçluyum.
  Saygılar

 208. Gülcan

  Eğitimimi geçen senenin bahar döneminde bu pandemi patlak verdiğinde işten çıkarılmış evden birşeyler yapayım umuduyla baslamistim. kurum sayesinde bu zorlu dönemde huzurlu olduğum,sevdiğim ve hak ettiğim imkanlardan faydalanabildiğim bir işe kavuştum. Uzunca bir zamandır peşinde olduğum insan kaynakları mesleği kimliğimi ****** firmasına yerleştirilerek kazandım
  Kurumun eğitim sistemi meslek danışmanlarının süreç boyunca duydukları hassasiyet olmasaydı bu gün konumda asla olamazdım. Teşekkür ederim tüm çalışanlara

 209. Gülben

  Kurumu araştırma döneminde görüştüm. İnsan kaynakları alanında eğitim almak istiyordum. İn başvuru yaptıktan sonra evraklarımı gönderdim kabul edildim ve eğitim gördüm. Sonra sınava girmiş ve akşamı da sonuçlar açıklanmıştı. Derslerinizi düzenli takip ettikten sonra
  sınav dan da zaten başarı sağlamanız imkansız Mulakatda da kurum firmalara yönlendiriyor ve görüşmeler başlıyor ben ********* firması tarafından olumlu donut alır almaz ikinci görüşmemi yapmış ve işe yerleşmiş oldum.
  Ve halen da aynı firmada işime devam ediyorum

 210. Eylem Selin

  Merhabalar. edebiyat öğretmenliği mezunuyum. Kpss ile atanmayı yaklaşık olarak 5 sene bekledim fakat bu dönemde yine Kendim için yeterli bulmadığım mesleğimle alakalı olmayan işlerde de çalıştım. bu döngüye artık bir son vermem lazımdı sıkılıp ne kendi mesleğimi yapmaya imkan vardı ne de bu işlerde devam etmeye. İnternette Bir reklam ile iş garantili olan ve çok önerilen Kariyer Adam ile görüştüm. İç yapıları ve süreci ile ilgili olarak bilgi alınca insan kaynakları bölümünü tercih edip eğitime başladım. Süreç hızlı gerek kayıtta gerekse de eğitim sınav ve mülakatta. Burda kurumu. Sağladığı avantaj eğitim ve sınavdan başarıyla geçen kursiyerlerini firmalarla bir araya getirmek ve iş görüşmelerini sağlamak. Bu yüzden kendinizi mesleki bilgiyi zaten kurum sağlıyor )de oldukça iyi yönde geliştirmek.
  Merak edenler olur D******* fabrikasında İK uzman yardımcısı olarak işe yerleştirildim ve yıllardır da azimle çalışırım. Gönlümce tavsiye olunur derim

 211. Süreyya metin

  İnsna kaynakları kursu almak için araştırma yaparken kurumla iletişim sürecim başladı ön başvuru yaptıktan bir kaç gün sonra kurum çalışanı aramıştı kurumun meslek eğitimi verdiği ve ve başarılı olan kursiyerlere işe yerleştirme ve yönlendirme süreci sağladığı ve başarılı olmaları halinde de işe yerleştiği bilgisi vs vs anlattı. Kısaca başarıyla eğitimi tamamlayan öğrencileri işverenlerle bir araya getirerek iş imkanı sağladıklarını anlattılar. Kararım netti kursu almaya karar vermiş ve tüm istenen belgeleri de 3 iş günü içinde yolla. Dersler uzaktan kaçırma anlamadım olayı nerdeyse hiç yok çünkü dersler sisteme yükleniyor dilediğiniz zaman tekrar yapıp öğrenme şansı oluyordu. Sınavım da oldukça iyi geçmişti derste gördugum konuların birebir soru halleriydi. Mülakat sürecimde ise meslek danışmanı zaten firmaların adaylarda girmek istediği mesleki bilgi dışında, duruş ifade yeteneği giyim kusama kadar zaten bilgi verip hazırlıyor süreçte. Bu da ekstra bir avantajdı benim için.
  Mulakatımda da tüm avantajlarımi kullanmış ve 12. Günün sonunda da kabul edildiğim yönünde bildirilmistim. ********** Şirketinde insan kaynakları uzman yardımcısı olarak 3 personelle yoluma devam ediyorum. Benim için bir dönüm noktası oldu kariyer adamla tanışmak

 212. Barış A****

  Yıllar süren eğitim hayatından sonra mesleğimi yapamıyor olmanın verdiği hayal kırıklığı dolayısıyla kursa kayıt yaptığımda süreci tamamlayamam diye düşünüyordum.
  Fakat süreç başladığinda çok tatmin edici şeylerle karşılaştım, müthiş anlaşılır ve herkesin başarılı olabileceği bir eğitim sistemleri var. eğitmen ve danışmanlar o kadar ilgililer ki her sorunuza her probleme anında destek oluyorlar. Bu durumda başarısız başarısız olma lüksünüz yok, eğitim uzaktan veriliyor ve derse katılımda bir sorun yaşamıyorsunuz. Biraz da azim ve çabayla da zaten istenen sonuca ulaşmak mümkün.
  Bir kaç olumlu Mülakatim sonrasında O********** A.Ş tarafından ikinci kez görüşülmeye davet edildim ve kurum kadrosuna istihdamım sağlandı.
  Şimdilerde hem işimi yapıyor hem de insan kaynakları alanında kendimi geliştirmek ve ilerlemek adına da çalışmalar yapıyorum.
  Mutlaka tavsiye ederim.

 213. Songül

  Meslek eğitimi aldığınızda nerdeyse hiç bir kurum size iş vaadinde bulunmaz ama kariyer adam bunu sağlıyor. Tabi belli koşulları mevcut. Birincisi kurs eğitimini almak ben insan kaynaklarından yana tercihimi kullandım.
  Dersleri takip etmek tekrarlar yapmak ve en önemlisi de o mesleğin tüm inceliklerini öğrenmek. işe yerleşim süreci gayet hızlı ve kolay ilk etapta yapacağınız tek şey sınavdan geçerli bir not almak ve size açılan ekran da mülakat sürecini takip etmek ve mülakat davetinin ardından kendinizi firmaya ispatlamak. Kariyer adam tüm bu adımları sağlıyor bana düşen de bu süreçte kendimi kuruma ispatlayıp işe yerleşmekti bu sayede ********** firmasının bir elemanı olarak kendi hayatımı fersah fersah yeniden kurmuş oldum.

 214. Şilan B****

  Mesleki yeterlilikte artık sadece i işi biek değil bir kaç meziyeti de görmek istiyor kurumlar. Birden fazla dil eğitimler kurslar gibi. Bende Bunları nasıl geliştirebileceğimi araştırırken sosyal medyada Kariyer Adam’ın ilanlarını gördüm. Oldukça başarılı ve devlet destekli bir kurum olarak görünüyordu. Kurs bitiminde MEB onaylı sertifika sahibi olacak olmak ve en iyi kısımlarından biride başarı olan adaylara da iş yönlendirmesi yapmış olduğu . Kollarımı sıvayıp işe giriştiğim o gün şimdi fark ediyorum ki kaderimi geleceğimi belirlemişim aldığı. Kararla. *********** şirketinde İK uzman yardımcılığı görevime atilmam da bu sayede gerçekleşti. 4. Yılım bitiyor ve hiç bir problem yaşamadım. Emek veren herkes içinde aynı sonucu dilerim

 215. Mustafa Bayram

  Üniversite bitti aylarca süren iş bulma umudu Tabi bu süreç benim adıma çok sancılı oldu.Kafama göre bir iş bulamadım. tabi bu süre içinde mesleğim dışında bir kaç iş deneyimim de oldu. İnternette iş ilanlarına bakarken kurumun ilanlarını gördüm. Kurumun lise mezunları da dahil meslek eğitimi verdiği ve kursun sonunda girilen sınavda başarılı olunursa MEB onaylı sertifika alındığından bahsediyor ve bu başarıyı sağlanan adaylarda kurs içeriklerine göre uygun pozisyonlarda yerleşimlerin yapmak adına firmalarla iş yönlendirmeleri yapıldığıydı. Bu fırsatı kaçırmadan başvurumu yaptım. Hakikaten süreç anlatıldığı gibiydi. Uzaktan eğitim 8 hafta sonra da eğitim bitti ve bir süre sonra da sınav. Başarılı oldum ve 82 puanla mutlaka birşeyler çıkar diye mülakata bel bağlamıştım. İlk olarak ************ firmasıyla görüşme yapmıştım. O kadar özgüvenli bir giriş sohbet mesleki bilgi ile ilgili kendimi ispatlamam bu gün o firma da İK uzmanı olarak iş sahibi yapmış oldu beni.
  Kuruma ve tüm yardımlarına karşılık küçük bir teşekkür etmek istedim.

 216. Meyra Nur

  İnsan kaynakları departanına yerleşmek ve çalışmak bir süredir aklımda olan bir olaydı. Kursları araştırdığımda en güvenirliği yüksek olan kurumun burası olduğunu keşfettim. Ardından kayıt süreci başladı. Bir değişiklik olmadıysa benim dönemde kimlik ve diploma fotokopisi ve fotoğrafla resmi başvuru yapılmış ve ucretle de son bulmuştu.
  Aldığım eğitimin her anını olabildiğince verimli şekilde geçirdim. Ek çalışmalar yaptım akademik dokümanlara yöneldim ve sonuç olarak başarı sağladım. Ve kurumun mülakat aşamasında da yer edinerek H*********** firmasında İK uzmanı olarak işe yerleştirildim.
  Emek azim ve çaba mutlaka bir yere bağlıyor sonucu

 217. Tarık Ya*****

  Lisans mezunuyum ve uzun bir işsizlik sürecimden sonra kurumla internet vasıtasıyla tanıştım ve görüştüm. Telefonda görüşmem de görevlileri tüm süreci ayrıntılı şekilde anlattı ve akabinde de insan kaynakları kursu için ön başvurumu oluşturmuş ve bir kaç gün içinde de belgelerimi ücret ödemesi derken resmi olarak bir kursiyer oldum. uzaktan eğitimle başarı saglaniyor mu evet yeterli kişi de çaba sarf edip öğrenmeye açık olabilsin. Tüm sürecim çok iyi geçti. Açılan öğrenci panelindeki iş başvurularımı yaptım ve mülakatlara bu şekilde katıldım. İş ve meslek danışmanı özellikle bu süreçte oldukça yönlendirici. İlk mulakatim fevkalade geçmişti ve U******** fabrikasında İK uzmanı olarak resmi evraklarimi mülakattan bir hafta sonra imzalamış ve işe başlamış oldum.
  Özellikle de sistemli çalışmaları ve desteği sebebiyle meslek danışmanım ******* hanıma teşekkür ederim

 218. M.nas

  Kurumla ilgili bilgi sahibi olduktan sonra istenen Evrakların gönderimini kargo ile yaptım ve belgelerimin resmi geçerliliği onaylandı bilgisini aldıktan kısa bir süre sonra da eğitimim başladı . insan kaynakları alanında tercih yaptım iş sahası geniş ve pek çok kurumun aradığı gözde personel. Sonrasında sınava girdim. 78 puan aldım ve çok da iyi bir puandı . Süreci etkin ve etkili şekilde geçirebilmek adına özverili oldum. Bu kadar kısa yoldan iş sahibi olmak gerçekten aklımın ucundan dahi geçmezken kurum yönlendirmesi sayesinde ******* firma da 5. Ayım. Şükürler olsun

 219. Cemile

  Uzun zamandır aklımdaydı
  İnsan kaynakları alaninda cok uzmanlık eğitimi alma düşüncem. Belgenin nerden alındığı MEB onayı ve daha pek com kıstas firmalar tarafından oldukça önseniyo. Bu yüzden de tercihimi kariyer adamdan yaparak mezuniyetimin artısını mülakatlarda göreceğimden emindim. Neyse ki bireysel cabama gerek kalmadan kurum eğitim süreçlerini başarıyla tamamlayan adaylara zaten istihdam için çalışmalar sağlıyordu. Bu sektöre de B*********** firmasında İK uzmanı olarak kurum çalışmalarıyla adım attım. Tarif edilmez şekilde mutlu ve de huzurluyum. Zor da olsa güzel günler bir şekilde bekliyor insanı. Şükür

 220. Salih Cemal

  Meslek sahibi olmamama ve alanımda kariyer yapmama imkan sağlayan tüm personellerine teşekkür ederim. Çok zor günler geçirdim ama burası sayesinde kavuşamayacağım hayallerim oldu. Şimdi bir insan kaynakları uzmanıyım ve her sabah *********** A.Ş deki işime giderken bir gelecek kaygısı olmadan yoluma bakmam nimetin en büyüğü

 221. Arda

  İş arayışına girdiğim dönemde bir şekilde kurslar alıp kendimi geliştirirsem daha hızlı bir şekilde işe yerleşebilirim düşüncesi hakimdi. Özellikle de Sertifikaların bu alanda çok etkileri oluyor çünkü kurumlar hemenhemen her alanla ilgili bilgi sahibi olan personellerin problem çözme becerilerinin daha yüksek olduğu kanaatinde . O dönemde kariyer adamın yorumlarından güzel bir fikir olmuştu. 2 ay süren bir eğitim aldım ve tamamladım
  daha sonra sertifika ve işe yerlestirmeyi sağlayan esas olay mulakatlar başladı ve sürecimo her şekilde başarıyla tamamlayarak *********** firmasına İK uzmanı olarak işe alındım Ve bunu başardığım için kendimle gurur duyuyorum

 222. Mert Ad*****

  Selamlar dilerim
  Başarının asla tesadüf olmadığını burada öğrendim. Burda aldığım eğitim ve geldiğim nokta bu gün D********** firmasında insan kaynakları departmanında uzman yönetici olmama vesile oldu. Keşke imkanım olsa da daha geniş bir kitleye ulaşıp istihdam yolunda ilk adımı atabilmelerine vesile olsam. Burası beklentilerinizin çok daha üzerinde tavsiye ederim canı gönülden
  Sevgiler

 223. Candan

  Uzaktan eğitim nedeniyle önyargılı başlamıştım egitime. Ama bir hafta içinde kaygım ne kadar yersiz anladım. Hoca bilgileri sanki karşınızda anlatılıyor gibi bir sınıf ortamından bir farkı olmadı.. Hocaların profesyonelliği ve iyi anlatışından kaynaklanıyor. Hepsi de zaten hattı sayılır şirketlerin bu alandaki yöneticileri. Bu girişimlerim ve çabam daha sonra bana iş garantisi olarak döndü. ********** Firmasının asli personeli olarak kadrolarında İK uzmanı kimliğimle yer edindim.
  bugünlere kariyer adam sayesinde geldim, teşekkürler.

 224. Behice

  İnsan kaynakları uzmanı olmayı son zamanlarda aklıma koymuştum. Şirketlerde gözde bir meslek ve sayı olarak da donanım olarak da az. Bende bu mesleği seçmek ve meslegımde başarılı olmak ve burada ki eğitmenlerde çok uzman ve donanımlı oldukları ıcın seçimim kariyer adamdan yanaydı. 2 ay egıtım aldım tamamladım ve sertifikamı alıp işe O********** fabrikasında işe yerleştim. Tüm minnetimi onlara borçluyum

 225. Orçun

  İstihdam sağlaması da bir çok kursiyerin buraya yazılmasında en büyük etken benimde bu şekilde oldum. Hocaları, ekibi, oldukça profesyonel. Öğrendiğiniz her yeni bilgiyi olayı durumu kendi bildiginizle toplayınca ortaya yeni bir kimlik oluşturuyor. Meslek öncesi ve sonrası kıyaslamam da fark oldukça fazla bu kadarını beklemiyordum açıkçası. İnsan kaynakları eğitimi zor bir departman ama buna rağmen aldığım eğitimle ******** firmasına ilk mulakatımda alındım. Süreç düşünmeyi sürekli aktif kıldığı için Zor ama zaman olarak oldukça kısa. Yeni bir yol çizmek isterim diyen herkese tavsiye ederim.

 226. Burçin Abdullah

  Kpss maratonuma ağlayarak son verdiğim gündü hiç unutamam. Mesleğimi yapmak lüks olmuştu artık mesleğimi yapma sevdası peşinde koşmak değil çalışmak zorunda olduğum. Bir sürece girmiştim. İnternette işkur’un sitesinde gezinirken teşvik programlarından insan kaynaklarını gördüm KariyerAdam eğitim kurumları başlığı ile sayfada zaten küçük bir turlayınca güvenilir bir kurum olduğu hissine kapıldım yanılmamisim da biraz bilgi edindikten sonra kursa kayıt oldum
  Tabi eğitim sürecini uzunca anlatmayacağım fakat 6 aylık kadar bi sürede (eğitim, sınav iş yönlendirmesi) Merter de D******** LTD. ŞTi.’nde işe yerleştirildim. BiraZ emek biraz da inanç

 227. Dilan

  Emeğe saygı duymak sebebiyle buraya bir kaç şey yazmak istedim. Öncelikle Kurum sayesinde hayalini kurduğum bir işim oldu. İş yönlendirmeleri sayesinde birçok firmayla görüştüm ve sonunda insan kaynakları uzmanı olarak ********** firmasına adım atabildim. Mesleki anlamda kendimi geliştirmemi sağlayan kurum ve özellikle de meslek danışmanıma burdan sevgiler gönderiyorum. İnsan Kaynakları alanında hiçbir tecrübem yok iken şimdi ise bu firmada çalışıyor olmak hayatımın dönüm noktası oldu bu yalnızca benim değil ailem içinde ümit vaad etti geleceğimiz adına

 228. Emrah Doğancan

  İnsan kaynakları son bir kaç yılda ilgi alanımı çeken bir meslek oldu. Hem kurumsal firmalar olması sebebiyle ideal iş koşulları doğuyor hem de kariyer olarak da ileriye yönelik imkânlar sağlıyor. Bu eğitimi de en iyi kariyeradamdan alacağıma kanaat getirdikten sonra başvuru süreci eğitim derken insan kaynakları akabinde de ek olarak bodrolama eğitimi aldım.
  Kurumun ve G****** hanımın çabaları ile O******* kimyasal şirketinde işe yerleştirildim.
  Tavsiye ederim

 229. İbrahim onur

  İnsan kaynakları eğitimi alabileceğin en doğru kurum. İnsan kaynakları farklı alanlarla da bağlantılı ve bilgi isteyen bir dal bu sebeple de eğitimi aldığım yer de benim için önemliydi. Kurumun Akademik düzeydeki eğitimi söz konusu öğrencilerle kurulan sistemli iletişim ve meslek danışmanlarının sürecin her adımında eğitici ve yönlendirici tutumları çok hoştu. İş yönlendirmeleri sayesinde birçok firmayla görüştüm ve ************** firmasında karar kılarak işe yerleştirildim teşekkür ederim

 230. Zerda

  eğitim kurumundan insan kaynakları ve bordrolama üzerine eğitim aldım. Sınav sürecim ve başarı duzeyim de beni tatmin edici nitelikte oldu. Sınav sonrası meslek danışmanının özverili çalışmaları sayesinde dolu dolu bir cv hazırladık online olarak mülakat da göz ardı etmemek getekejn hitap duruş ve beden diliyle ilgili bir kaç önemli noktaya değindi.
  Süreç zaten kurum kontrolünde ve sistematik şekilde ilerliyor. Naptım ne diycem kaygım nerdeyse sıfır düzeyindeydi.
  İlk Mülakatımda aşırı bir özgüvenli şekilde firma müdürü ile ilk olarak görüştüm insan kaynaklarının inceliklerine atıfta bulunan bir kaç sohbet yaptık ve bende hocamın özveriyle anlattığı pek çok bilgimi konuşturdum. Daha sonra da sohbete firmanın İK departmanı çalışanı geldi onunla da görüşme yaptık.
  Bir kaç gün içinde de diğer mülakatlara girmeme dahi gerek kalmadan firmanın teklifini kabul ettim ve hep olmak istediğim *********** A.Ş nin çalışanı olarak yeni iş hayatıma başladım. Teşekkür ederim tüm çalışanlarına

 231. kader

  Merhaba arkadaşlar
  Kurumun eğitim programına dahil olarak almış olduğum insan kaynakları eğitimi sonrasında kurum tarafından yapılan çalışmalar ve yönlendirme süreci sonrasında ********* kurumunda işe yerleştirildim.
  Kısaca bilgi vermek isterim kayıt süreci inanılmaz kolay ön başvuru yapılıyor ve kurum tarafından onay sonrasında bilgilendirme yapılıyor. İstedikleri evraklar yeni birşeyler eklenmediyse kimlik.vr diploma fotokopisi ve fotoğraf 3 iş günü içinde gönderim yapılıyor sonra 2 aylık eğitim başlıyor tabi cakismak öğrenmek en önemli husus. Sonrasında ise kurum işe yerleştirmek adına süreci başlatıyor. Sonuç ise şu an bulunduğum konum. Teşekkür ederim buradan da

 232. Lale Devran

  Eğitimi aldıktan sonraki ben ile önceki ben arasında meğer ne çok eksiğim varmış.
  Hem mesleki hem de iş görüşmelerinde yaptığım yanlış tutumlar, kendimi ifade kısmında yaşadığım olumsuzluklar ve vs. Danışmanım sayesinde tüm hataları düzelttik eksikliklerimi tamamladık bu yönde. insan kaynakları eğitimi ve bordrolama eğitimimi de başarıyla tamamladım.Sonra iş arama sürecime başladım.Mülakata katıldıktan sonra da iki kurumdan olumlu dönüş aldım fakat tercihimi E*********** A.Ş den yana kullandım.
  Bir noktadan sonra söz başarılı olunca siz kurumların aranan kişisi oluyorsunuz.

 233. El****

  2019 yılının eylül ayında insan kaynakları kursunu aldım, kurumu da eniştemin tavsiyesi üzerine incelemiş ve öylece karar vermiştim. 2 aylık eğitimde elimden gelenin fazlasını yapmış bol bol sistemdeki dokümanları belgeleri sunumları takip edip küçük küçük notlar almıştım. Sınavda da zaten verimi çokça aldım. Ardından kurum biZe bir sistem üzerinden kullanıcı adı ve şifre vermişti ve oradan kurumun yönlendirdiği firmaları takip ettik ve mülakatlar başlayınca tek tek görüştüm. İlk Mülakatımda olumlu bir hava vardı zaten ve dönüt de alarak kendilerinden ******** firmasında işe yerleştirildim. Yıllarca kendimin yapmaya çalıştığı şeyi kurum sayesinde 4 aylık gibi bir sürede gerçekleştirmemi sağladılar. Tavsiye ederim gönül rahatlığıyla

 234. Ela Ate*****

  Ankara’da yaşıyorum kurumun işe yerleştirme ve eğitim verme vizyonunu zaten biliyordum üniversiteden mezun olur olmaz kpss furyasına kapılmak yerine sağlıklı bir karar alıp yeni bir mesleğe yelken açma düşüncem ile bir sabah kuruma giderek birebir bilgi edindim. Çok sıcak bir atmosferi vardı ve o şekilde de karşılandım. D***** hanım yaklaşık yarım saat programı ve vizyonunu anlattı. İlk etapta kurum eğitim veriyor daha sonrada kursiyerlerini uygun pzosiyonlarda işe yerleştiriyor. Akşamı karra verip iki gün sonra da elle belgelerimi teslim ettim. Bu şekilde başlayan serüvenim ******* firmasında insan kaynakları uzmanı olarak devam ediyor. Ne desem yerini asla doldurmayacak ama doğru yerde doğru ellerde olunca biliyorum ki imkansız diye birşey yokmuş bende bu kurumla bu duyguyu tattım.

 235. Aysel At*****

  Üniversiteden mezun oldum ve kısa süre de de eşimle evlendik. Sonrasında kızım doğunca da iş hayatına atılamadım. Kızım büyüyüp kreşe başlayınca da içimdeki o tutku yine canlandı. Eşimle de konuşup ortak karar verip birşeyler yapmaya karar verdik. Bir handan eşim bir yandan ben öyle kurslara bakınırken karyer adamı gorduk. Sadece kurs değil işe de yerleştirdiğinin bilgisini alır almaz başvurumu yaptik.. Ben pek hakim degilim resmi işlemlere evrak vs sağolsun tek yek hepsiyle eşim ilgilenmişti. Kızım boyama yaparken ben de yanı başında ders dinler oldum hem çok ozlemks hem de birşeyler yapma şansımın olması beni yeniden doğmuş gibi yapmıştı. Kurs bitince sınav oldum sonra da panelim den mülakat sürecim başladı. Şükürler olsun bin kere kurumdan hocamdan yaşadığım şehirdeki hep görüp de önünden geçtiğim ******* kurumunda insan kaynakları uzman yardımcısı olarak işime başladım. Hepsi hayatımın en guzel dönemi içinde oldu. Huzurlu bir yuvam eşime destek çıkacak bir işim en önemlisi de kendime olan inancım. Bunları tatmamı sağlayan kuruma canı gönülden teşekkür ederim

 236. ilkay

  Lisans mezunu olarak başvuru yapıp yapmama konusunda biraz kararsızlık yaşadığım süreçten sonra dedim ki almam lazım insan kaynakları eğitimini. Özellikle oZel sektörde açığı oldukça fazla. Öncesinde Daha çok kpss ile bir devlet kurumuna atanma planım vardı. Uzun süre gerek kendim gerekse de destek alarak hazırlandım ama sonuç olumsuz oldu. Ne bir atama var ne de görünürde personel ihtiyacı. Şimdi ise artık insan kaynakları kursu için adımı attım. Resmi evrak ödeme sürecimden sonra eğitimler başladı. Kısa ama dolu dolu öğrenmenin olduğu iki ay oldu. Sonrasında mülakat iş süreci derken kurum cakismalari sonucu 3800 TL ücretle Ankara da üstelik yaşadığım şehirde M******** firmasında işe yerleştirildim. Dilerim ki kurum daha geniş alanlara yayılarak insanların umutlarını bir adım daha olur

 237. Bahattin Ş*****

  Senelerdir asgari ücretin altında bir maaşla çalıştım kah sgk yatmadı kâh maaşım bin türlü bahane ile zamanında yatmadı. Ne de aileme çocuklarıma gerektiği şekilde bakabildim. Beni en çok yoranda fiziksel değil.bu zihinsel yorgunluğumdu.
  Aldım elime bilgisayarı yahu dedim koca 4 yıl okudum okudum bunun bir karşılığı olmak zorunda zorundaydı. Başladım araştırma yapmaya kurslara işlere kısa yoldan meslek edinmeye.
  Bir yerden azmetmekle başlayınca oluyor yani. Bir umutla yaptığım başvuru aldığım insna kaynakları uzmanı eğitimiyle kariyer adam ****** firmasına işe yerleşmeme vesile oldu. Ben ki ömrü hayatı boyunca 2200 TL maaş alan ben ömrümde 3700 TL ile iş sahibi oldum. Evime giren her kuruşta evlatlarımın ailemin duası var. sebep olan herkesten Allah razı olsun.

 238. Cem

  eğitim verip işe yerleştir mantığını Erasmus la gittiğim Avrupa ülkesinde görmüştum. Kalifiye elaman yetiştirmek için avrupada yaygın olarak tercih edilen bir disiplin. Beraber yaşadığım ailenin babası da bu şekilde işe yerleşmişti. O zaman bile düşünmüştüm ah ne bizim ülke de olsa ya.
  Meğer ülkede yıllardır yapılan bir eğitim anlayışıymiş kariyer adam kurumu tarafından tek zaafım bu alana yönelmemiş olmamdı.
  Kurumu öğrenir öğrenmez bilgi edinme sürecimden hemen sonra başvurumu yaptım.
  Eğitim süreci uzaktan online 160 kişilik kontenjanlarla sınıflar oluşturulmuştu. Üst düzey verim söz konusu hoca tüm sınırlarınızı zorluyor öğrenmek adına.
  Esas olaya gelmek isterim böyle bir yoldan sonra tabelam hayatımda dönüm noktası olan ********* şirketine insan kaynakları uzmanı olarak yerleştirilmemle devam ediyor son buldu demeyeceğim çünkü herşey benim nezdimde yeni başlıyor.

 239. Çiçek

  Çok emek verdim eminim tüm arkadaşlarımda vermiştir. Gerek eğitimle alakalı gerekse de işle ilgili kaygılarım söz konusu olduğunda her türlü desteği esirgemeyen ve bu süreçte yanımda olan G***** hanım ve çalışma arkadaşlarına teşekkür etmek istedim.
  Uzun yıllar süren işten işe atılma, tutunamadığım yıllarıma son veren kurum oldu.
  B************* yazılım şirketinde İK uzmanı olarak 18. Ayım. Her işte bir hayır varmış diyorum geçmişte çektiğim sıkıntılar kariyer adam sayesinde bana Ocak oldu.

 240. Furkan Atalay

  MEB onaylı sertifikalı bir eğitim kurumu, aynı zamanda da işe yerleştirme gibi bir ilkeleri var. Merkezi Ankara da kızılayda. Bizzat kendim Çankırı’dan belgelerimi bırakmak için uğramıştım. Kurumsal oluşları bile tabelalarını kadar yansımış vaziyette. Çalışanları özenli ve hürmetli.
  İnsan kaynakları için almıştım eğitimi. Birşeyler yapar kendime yol çizerim diye. Evime biraz uzak olsa da ******* lojistik şirketinde insan kaynakları bölümünde yerleştirildim. Yeğenim de bu sayede benden sonra burdan eğitim alarak İstanbul Beylikdüzü’nde ********* kurumuna yerleştirildi. Bir aile de iki ocağa umut oldu kurum. Burdan saygılar sunarım

 241. Nisan U****

  Kursla ilgili ilk bilgi sahibi olduğumda o kadar üzülmüştüm ki gidip Ankara da nerde kalıcam bu eğitimi alırken. Bu belki de son şansımdı eğitim alıp işe yerleştiren bir kurum. Yani iş imkanın var ama başka şehirdeyim ve alamıyorum sanmak.
  Meğerse uzaktan eğitim nerde olursan ol almaya mani yok. Hemen on başvurumu yaptım eğer sistemleri değişmesiyse mezuniyet belgesi kimlik fot. Bir de vesikalık yollamış resmi kaydım yapılmıştı
  Dersler başladığında ise bir kaç defter almıştım biten son derse kadar hep not aldım kendimce, bol bol tekrarlar yaptım bu işi yapacaksam bilerek yapmam lazımdı. Sonra sınav olduk aynı gün sonuçlar bildirildi. Çalışmamın karşılığını da böylece almış oldum. Mülakatlar başladığında günlerce heyecan ve gerginlikten uyuyamadım şimdi düşününce güzel telaşlar 3 mülakat yapmıştım 2. Firmam ve su an ki evim ********** holdinge İK uzmanı olarak işe girdim. 3300 TL olarak başlamış ve 6. Ayımda 3900 TL olarak maaş almaya başladım. Yıllardır yapamadığım şeyleri kurum sayesinse başardım. Sağolsunlar

 242. Aydemir

  Turizm ve otelcilik mezunuyum bir dönem otellerde görev yaptım fakat sezonluk olması sebebiyle kazandığım Rum birikim çalışmadığım dönemde su gibi gidiyordu. Hazıra dağ dayanmıyor maalesef.
  Bu yüzden sabit ve tüm yıl hayatımı idame ettirecek bir iş için kollarımı sıvadım. Mesleki eğitim veren siteleri araştırdığım süreçte kariyer adamı keşfettim.
  Yaklaşık 5 aylık bir süreçte eğitim sınav mülakatlar sonrasında kurumun çalışmalarıyla ********* firmasına yerleştirildim.
  Zaten eski mesleğime yakın olması sebebiyle insan kaynakları dalındaki yeni işimi zevkle yapmak işin en güzel tarafı. Saygılar

 243. Medine

  Kurum merkezi Ankara da. Başka şehirde yaşayanlardan biri olarak eğitimin öncelikle uzaktan oluşu ve her kesimin mekan zaman sınırlaması olmadan katılıyor olması en büyük artı olmuştu. Kısa bir ön başvuru formu mezuniyet belgesi kimlik fotokopisi bir de bir kaç adet fotoğrafla kayıt süreci tamamlanıyor. Eğitim 2 ay kadardı benim aldığım dönemde park bahçe sahil demeden gittiğim her yerde önceki derslerin sunumlarını açıp açıp dinler kendi kendime tekrarlar notlar alırdım etkisini de sınav puanımla görmüş olmuştum. 20 gün içinde sertifika basım aralığı vardı daha elime sertifikamı almadan kurumun yönlendirdiği ******** firmasının Mülakatını başarıyla tamamlamış ve firma tarafından tercih edilmiştim. Hem benim hemde ailem için bir dönüm sevinç kaynağıydı o gün asla unutmadım
  İnsan kaynakları uzmanı olarak 3 yardımcı personelimle aynı kurumda 4. Yılım daha nice yıllara ve herkese nasip olması dileğiyle

 244. Sümbül

  Toplamda 1 hafta dahi sürmeyen hızlı bir kağıt sürecim olmuştu. Ben insan kaynakları departmanında çalışmak istediğim için bu eğitimi almak istedim zor bir alan ama bu süreçte en ince ayrıntısına kadar öğretim sağlanıyor. Bir de yeni meslek heyecanı olunca da daha çok motive olup dört elle sarılıyor insan. Sadece tercih edilen eğitimi değil bunun dışında da Cv hazırlama, mülakat ve ise kabul süreçleri ile ilgili bilgileri tek tek paylaşıyor ve en iyi şekilde de mülakat sürecine hazırlıyorlar kursiyerleri. Güler hanıma özellikle çok teşekkür ederim. Her türlü desteğini esirgemediği için.
  ********* A.Ş de işe yerleştirildikten sonra pek çok yakınımıda da bu sayede kuruma yönlendirdim.

 245. Melike derin D****

  Lisans mezunuyum 5 yıllık ve de öğretmen. Mesleğin akıbetini bilen bilir çalış çabala kpss hayal. Bir yıl kadar kolejde görev aldim koşullar kötü cumartesi dahi öğleden sonraya kadar çalıştırıldım magruz kaldığım mobbing aldığım ücret saymıyorum bile.
  Çalışmaya devam ederken kurs için kayıt yaptırmıştım. Gün yorucu geçse de akşam sakin şekilde derslere katılmak notlar tutmak yormadı beni. Aksine güzel bir ortam yeri geldi arkadaşlık yeri geldi hocamızın verdiği emekle insan iyi ki diyor. Eğitimim bittikten sonra iş yerleştirme dönemine girdik ve ben hala kolejde çalışırken görüştürüldüğüm ********** firması tarafından insan kaynakları departmanı na kabul edildim ve bir hafta içinde de iş başı yaptım. Çalıştığım bir yerden istifa etmek hiç bu kadar keyif verici olmamıştı.
  Tüm yakın çevremde de yoneldirmeler yaparak iş sahibi olmalarına vesile olduğum yakınlarım var.

 246. Mustafa T****

  Web de gördüğüm reklamla okumuştum kurumun çalışmalarını. Web sitelerinde de MEB çalışmalarını görünce on başvurumu yaptım. Ertesi gün çalışanlarından bir bayan arayıp bilgi verdi süreçle ilgili kararımı verdim mezuniyet belgesi kimlik fotokopisi ve vesikalık fotoğrafımı 3 iş günü içinde gönderdim kargo ile Ankara’da ki adreslerine. Tekrar onay mesajı falan geldi kargo teslim edildi diye. Sonra da kurs ücretini yatırdım belirtilen ibana. İnsna kaynaklarından eğitim için tercihimi yaptım.
  Eğitim başlayınca kaygılarım yersiz anladım. Hoca çok sıkı,bolca ödev veriyor konular anlatıyor bende sık sık not tuttum tekrar yaptım eğitim bitince sınava girdim bı kaç hafta içinde sertifikalar basıldı sonra da kurumun açtığı panelde mülakatları takibe aldım
  Burda herşeyi kurum yapıyor zaten tüm iş bağlantılarını ayarlıyor biZe düşen de mülakatta kendimizi ispatlamak.
  Şükürler olsun ki mulakatımda çok çok iyi geçti ve ******** firmasında işe yerleştirildim. Bu pandemi döneminde benim tek kurtuluş kapımdı.

 247. Halime

  Kurumdan aldığım insan kaynakları uzmanı eğitimi sonrasında ******** firmasında işe yerleştirildim. 3700 TL ile başladığım işimden 1 yılımın tamamlanmasının ardından 4000 TL ile devam ediyorum.
  Hayatta herkesin bir şansı var bı kere gelir hep inanmışımdır buna. Reklamda gördüğüm teşvikle ilgili bir linke tıklamıştım. Orda okuyup bilgi sahibi oldum. Eğitim veriliyor ardından kurum kendisi işe yerleştirmek için herşeyi tek tek ayarlıyordu.evet bu süreçte bana düşen tek şey verimli şekilde ders çalışmak ve kendimi geliştirmek öğrenci panelinden ise yerleştirme sürecini takip etmek oldu.
  Bu konuma gelmese emeği olan tüm çalışanlara tek tek teşekkür ederim.
  Bu sayede hem kendim hem de yeğenimin de iş sahibi olmasına vesile oldular

 248. Besna ***

  İnsan kaynakları uzmanlığı eğitimimi aldıktan sonra kurumun çalışmaları ile yaptığım Mülakatla T******** firmasında 3600 TL maaşla işe yerleştirildim.
  Bu süreçte destek veren meslek çalışanları ve kuruma teşekkür ederim. Hayatımın dönüm noktası oldu

  1. Ebrar

   Merhaba, işiniz hayırlı olsun. Mülakatlarda ne gibi sorular ya da nasıl bir görüşme oluyor?

 249. Sevgi

  Selamlar sevgi ben. Eğitim fakültesi lisans mezunu kimliğimle kariyer adam eğitim kurumundan insan kaynakları departmanıyla ilgili bilgi aldıktan sonra kursa kayıt sürecim başladı. Eğitimimi aldım ve belli süreç ve aşamalardan sonra iş yönlendirme ve yerleşme sürecim tamamlandı. ********* Firmasında insan kaynakları uzmanı olarak mesleğimi icra ediyorum. Başlangıçta gözüm bir eğitimci iken bambaşka bir alana dahil olma fikri gözümü korkutmuş olsa da iyi ki diyorum bu gün.

 250. seray M**

  Pek çok kişiden kurumla ilgili olumlu şeyler duymustum. Eğitiminin oldukça kaliteli ve öğretici olması ve hızlandırılan kurs olmasına ragmen öğrenme açısından sağlıklı bir ortamı Kurum ankarada uzaktan eğitim olmasaymış almak gibi bir şansım da olmayacaktı. Kaydımı tamamlamak kısa sürmüştü belge ve ücret yatırımı dahil. 2 hafta sonra eğitim başlamıştı. İlk okul öğrencisi gibi elimde kağıt kalemle notlar aldım yeni birşeyler hele ki bu bilgiler sonrasında yeni bir iş yapacak olmanın heyecanı ayrı bir motive ediyor insanı.
  Ekip sistemi her alana müdahale edecek şekilde hazırlanmıştı. Sınav mülakat nasıl geçti hiç anlamadım herşey hazır şekilde önünüze geliyor böyle bir iş yapan bir yer daha önce ne duymuş ne de görmüştüm. İnsan kaynakları kimliğimle giriştiğim bu yolda ******** şirketinde işe başladım. 1 yılım bitmek üzere. Emek veren herkese nasip olur inşallah

 251. B**** F***

  Ana sınıfı öğretmenliği mezunuyum yıllardır özel sektörde çalıştım ne ilerledim ne geriledim. Hep yerimde saydım. Oysa ne hayallerim vardı mezun olduğumda. O yüzden harekete geçip birşeyler yapmaya karar verdim ve ilk kararımda insan kaynakları dalında eğitim almak oldu. Tek kelimeyle eğitim sistemleri uzaktan olmasına rağmen kusursuz işliyor. Ankara dışında yaşıyor olmama rağmen hiçbir sıkıntı sorun yaşamadım aklıma takılan her konuda da danışmanları anında müdahale ettiler.
  İyi ki burdan yana tercih kullanmışım sadece eğitim almadım işe de yerleştirildim. Şu an da ******* firmasında insan kaynakları departmanında çalışıyorum. Tavsiye ederim herkese de

 252. Gülin A***

  Bu şekilde işleyen bir programla ilk kez karşılaşmıştım. Üstelik sertifika kurslarında ki tecrübemle sertifika kurdu olarak kendimi tanımlarken ben. Aklımı ilk çelen işe yerleştirmeleri konusundaki çalışmaları oldu. Yıllardır kpss maratonun kurslara verdiğim maddi ve manevi kayıplarım çok oldu. Bunların ötesinde bu kadar şey yapıp yerimde hala sayıyor olmak, özgüvenimi ciddi mana da zedelemişti. Yani iyi dönemler değildi.
  Gelgelelelim kariyer adam eğitim kurumuna.
  Kaydımı yaptım ne yaşarsan yasa sonuna kadar umutlu olmaktan vazgeçmiyor insan. Doğamızda var netice de. İnsan kaynakları uzmanı kimliğimle bir de yeni bir işe sahip olmamı sağladılar. Bu gün hepinizin bildiği K******* G******* ‘ da insan kaynakları uzman yardımcısı olarak işimi zevkle yapıyorum.
  Teşekkür ederim kariyeradam ailesi

 253. caner

  İnsan kaynaklarıalanında oldukça iyi ve köklü bir eğitim veriyor. Bu alanda kendini geliştirmek isteyenler için en doğru kurum. Ben tercihimi insan kaynaklarından yana kullandım 2 aylık eğitim süresi sonrasındaysa olmak istediği yerdeyim şu an. Tekirdağ da ********** firmasında insan kaynakları bölümünde işe yerleştirildim. Şu an aldığım maaşım 4100 TL ve 7 aydır da devam ediyorum.

 254. elif meryem

  Kuzenimle birlikte kursu almaya karar verip kaydımızı yapmıştık benim onaylanmıştı ama kuzenimin onaylanmadı o zaman fark etmiştim ince eleyip sık dokuduklarını. Belge evrak kurs ücreti derken dersler başlamıştı. Hocanın akademik bilgisi sabırlı oluşu en önemlisi de hepimizde yarattığı motivasyon takdire şayan. Dönüp kendime bir bakıyorum da ilk hafta ve son hafta arasında ne kadar çok fark vardı. Bir dağ ve tepecik gibi. Kendime olan güvenim yerine gelmisti. Öğrendiklerim kendimi bu süre içinde geliştirme odaklı oluşum. Sınavdan da memnun bir sonuç elde etmiştim düşünün daha sertifikam basilmadan kurum iş görüşmelerine başlamak için herşeyi ayarlamıştı. 3 firmayla görüşme yaptım ve ********* firmasının insan kaynakları departmanında İK uzmanı olarak işe yerleştirildim. Bu gün kendi ayaklarımın üzerinde durup ekonomik bağımsızlığımı bu kuruma borçluyum.

 255. rıza

  Bir eğitimci olarak insan kaynakları kursuna kursiyer olarak katıldığımda mutlaka eleştiricek bir yan bulurum diye düşünmüştüm. Her yerde bu kadar olumlu paylaşımlar olamaz diye düşünürken.
  İki aylık sürede ne bir bağlantı sorunu ne de kaynaklarla ilgili bir sorun yaşanmadı. 160 kişilik sınıf ortamı online olmasına rağmen derse sorular yada önerilerle katılmak gercek bir atmosfer yaratıyo haliyle bu da motivasyon ve öğrenmeyi etkiliyor dersi yeteri kadar takip ve tekrarla her şeyi zaten öğreniyosunuz.
  Edindiğim bilgi ve tecrübe en önemliside kurumun çalışmaları sonucu ********* şirketinde insan kaynakları uzman yardımcısı olarak işe yerleştirildim.
  Çalışan herkesin üzerimde bir emeği bir payı kuşkusuz var teşekkürü borç bilirim

 256. Salim A****

  Kızkardeşimle beraber kayıt yapmıştık. Benim onaylandı başvuru onun onaylanmadı. Belli bir eleme yöntemleri var sanırım. Çünkü işin ucunda işe yerleşip iş sahibi olma umudu var. bende onlardan biri olarak O********* firmasında işe yerleştirilenler arasındayım. Başvuru fazla olunca Mutlaka sayı olarak elenecek Onaydan sonra da diploma ve kimlik fotokopim fotolari Ankara adresine yolladım. 3 iş günü demişlerdi çünkü.
  İstenilenler bu kadar sonra ücret yatırılıyor bankaya eğitim başlamadan da gün tarih saat falan herşey paylaşılıyor.
  Benim eğitim başlayınca kızkardeşim hasetlense de kısmet artık oturdum bol bol çalıştım mülakata kadar herşeyi kurum ayarladı vücut diline kadar nasıl davranmak lazım ona dek öğretildi.
  Şimdi kızkardeşim yazıldı onay aldı belgelerini gönderdik darısı hem ona hem de emekçi herkese

 257. Aynur K****

  sponsorları ülkenin bilinen en iyi firmaları. sertifika alan başarılı öğrenciler işte tam da bu kaliteli firmalarda işe yönlendiriliyorlar. Bende K******* firmasında 3. Yılıma start vermiş oluyorum. Bu kurumdan her alanda verilen eğitimin mutlaka artısı vardır fakat insan kaynaklarını almak baskı başına bir ayrıcalık sunuyor her kurumun gözünde

 258. Mine Eylül

  Bazen sertifika eğitimi veren kurumlarda yaşanan olumsuz tecrübeler genel bir yargı oluşturunca her yeni kurumda bir şüpheyle yaklaşıyor bazen sunduğu imkanları göz ardı ediyor insan. Bunlardan biri bendim. Sayısız kurstaki yaşadığım olumsuzluklardan sonra kariyer adamın içeriğini öğrendiğimde şüpheyle yaklaştım. Bir kurum eğitim verip işe yerleştirene kadar seninle irtibat halinde kalıyor sağlam bağlantıları var vs vs
  Ama yine de deniycem dedim adımı attım. İnsan kaynakları kursiyerliğimi olabildiğince en üst düzeyde tamamlamaya çalıştım faydam önce bana sonra da başkalarına olmalıydı. Evet çok uzun yazmıycam başta şüpheyle yaklaştığım kariyer adam kurumu tarafından ************ firmasına yerleştirildim. 1 senem dolmak üzere. İyi ki şüphe edip yine vazgeçmeyip tanımıs oldum kurumu. Bu gün ve bundan sonraki hayatımın mimarı. Çok teşekkür ederim

 259. Çiçek Alpaslan

  meslek danışmanlarından tutun çağrı merkezinde ki personeline kadar hepsi çok ilgili. Hele hocaları maillere tek tek dönüş yapardı bir gün soru sorup da yanıt almadığım bir gün dahi olmadı.
  Eğitimimi burdan aldığım için şanslıyım çünkü girdiğim her mülakatta adaylar arasında kariyer adamlı olmanın verdiği avantajı yaşadım. Ve bu saye de de ******* kurumunda işe yerleştirildim 3000 TL ile başladığım işimden bu gün 3700 TL kazanıyorum.
  Tavsiye ederim gönül rahatlığıyla

 260. sıtkı

  İyi akşamlar
  Kursiyer olarak 2 yıl önce eğitim almıştım. Ve eğitimim bittikten sonra da 2. Mulakatım sonrasında ********* fabrikasına insan kaynakları uzmanı olarak işe alındım. Birinci olarak paylaşmak istediğim kariyer adam çıkışlı hangi kursu ve sertifikayı alırsanız alın fark etmiyor kurumun yönlendirmesi ve çalışmasıyla gittiğiniz kapıdan boşa çıkmıyorsunuz. Kurumlarda ve firmalarda bir markası ve etiketi var kariyer adamın. Kendinizi de geliştirerek aldığınız eğitimle mutlaka bir adım atıyosunuz. Tavsiye ederim mutlaka

 261. Çağan

  Fransız Dili ve edebiyatı mezunuyum. Bölüm okuduğum için öğretmenlik yapamıyorum diye 1 sene de formasyon aldım. Haftada 4 saat dersle bir kolejde ders verdim kazandığım ücreti artık söylememe bile gerek yok.
  O kadar sene oku çabala formasyona rağmen boşta kalmak insana azap veriyor.
  Alanımın hem avantaj hem de dezavantajları var.
  Öğretmenlik yapamam imkan yok bende yönümü şirketlere yönelttim. İnsan kaynakları eğitimimi bu kurumdan almıştım. Sertifikamı aldıktan sonra kurumun yönlendirdiği şirketle görüştüm ve olumlu dönüş aldıktan sonra sözleşmem imzalandı ve ********* firmasında işe başladım. Halende çalışmaya devam ediyorum. Ama aldığım eğitimin kalitesini bana kattıklarını es geçememem.

 262. Gülistan

  İnsan kaynakları köklü bir eğitim isteyen çok derin bir departman. Haliyle eğitimi de aldığınız kurum başarıda rol oynuyor.
  Kuruma ilk başvuru yaptığımda kurumun güvenilir olması etkili oldu meğerse sadece eğitim değil işe yerleştirme de sağlıyormuş.
  Tıbbi dokümantasyon mezunu olarak girdiğim bu yolda 4 ayın sonrasında insan kaynakları sertifikamı almakla kalmayıp ******** şirketinde de bir işim oldu.
  Bir kapı kapanır bir başka kapı aralanır bu da benim sınavım oldu. Şükürler olsun

 263. sıdıka

  Ekonomik sorunlar, mezuniyet sonrası iş ara dur ya iş var koşullar çok kötü yada mesleğini yapmak istiyorsun önün milyon tane engelle dolu. Artık ne yapacağımı şaşırmış durumdaydım.
  Daha önce bir kurumdan pazarlama eğitimi aldım o da boşa sertifikanın bir geçerliliği dahi yok bazı kurumlarda alan da ya tecrübe istiyordu yada daha donanımlı personel. kariyer adamdan insan kaynakları eğitimi kursuna kayıt yaptırıp şansımı denedim. Tam 4 aydır bu pandemi sürecinde üstelik, ****** firmasına işe yerleştirildim kurum tarafından. İlk bir kaç Mülakatımda aşırı panik yapsam da meslek danışmanlarının telkinleriyle daha bir donanımlı olmuş olarak gitmek bu gün bu meyveleri verdi. Çok teşekkür ederim ve de herkese tavsiye edebilirim.

 264. cahit

  İnsan kaynakları eğitimimi bitirdikten 2 hafta sonrada sınava girdik. Tercih ettiğim sınav merkezi İstanbul olmuştu Dolu dolu bir 2 ay oldu çok da şey kattım kendime bu sürede. Sınavdan da iyi bir not alınca daha sertifikam basılmadan kurumun ayarladığı ilk Mülakatımı ******** firmasıyla yaptım. Benim için ne hayal ne rüya imkansız ötesi bir olaydı. Kalbim duracak gibi hem heyecanlı hem de gururluydum. Kurum olmasa asla böyle bir olaya adım dahi atamazdım. Her sabah ******** firmasında işime giderken şükür sebebim

 265. Saadet Alk****

  Mrb ben saadet. Belki çok daha fazlasını yapmak gerek ama buradan sürecimde hiçbir desteğini esirgemeyen D***** hanım ve arka plandaki tüm çalışan personel ve kuruma işe yerleşmemdeki emekleri için minnet borçluyum. ********* Firmasında insan kaynakları personeli olarak başladığım günden bu yana her sabah işimde masama oturduğumda minnetle teşekkür ettiğim bir hayata sahip olmamı sağladılar.
  Teşekkür ederim

 266. Müren Akyaka

  Eğitiminizi tamamladığınız an firmalara yönlendirildiginizde anlıyorsunuz kurumun ne kadar özenli ve imtiyazli olduğunu, eğitim misyonu olarak. Sertifikamı alıp iş yönlendirmelerim de sizi cok iyi firmalarla görüştüm. Ve benimde en çok ekibine katılmak istediğim ******** firmasi tarafından işe kabul edildim. Tavsiye ederim

 267. Emrullah Dadaş

  İ*********** A.Ş de insan kaynakları uzmanıyım. Bir kaç şey paylaşmak isterim.
  Meslek adaylarına çok iyi iş imkanları sunan bir kurum burası. Eğitim sonunda almış olduğum mesleki bilgi ve kazanımlar, başarı kıyaslanamaz ölçüde. İş yönlendirmesi ve firmalarla bir araya getiriyor olması çok cezbedici bir özellik benim içinde böyle olmuştu . Aile dostumuzun önerisi ile bu yola çıkmış ve bende iyi ki eğitip görüp başarıyla sonlandırmışım eğitim hayatımı.
  Sadece bir eğitim değil aynı zamanda daimi bir iş edinmiş oldum.

 268. Beyzanur

  Eğitimini tamamlayan adaylara başarı bağlamaları halinde işe yönlendirme ve yerleştirme çalışmaları yaptıkları doğru. Eğitim sürecimde çok iyi deneyimler yaşadım kurumda .çok seçenek sunan bir kurum . Mülakatlarda ve derslerde başarılı olmak tek kriter. Bende bu yollardan geçip İK uzmanlığı bilgi alanımla V******** firmasının İK departmanına yerleştirilmiş eski bir kursiyer olarak kesinlikle tavsiye ederim.

 269. Burçak

  Geleceğe yatırım yapmak ve kariyerimde yükselmek adına almaya karar verdiğim bir eğitim süreciydi. 2 aylık kısa bir sürenin bu kadar öğretici ve eğitici oluşu beni çok şaşırtmıştı. Sertifikamı aldığımda ise fark ettim ki meğer ne eksik şeyler varmış mesleğimle ilgili. İnsan kaynakları uzmanıyım zaten İK kursunu ikinci kez alarak pek çok eksikliğimi tamamladım. Mutlaka tavsiye ederim

  1. Füsun

   Burçak hanım merhaba. Bende insan kaynakları eğitimi almak istiyorum epey bir arayışa girdim ama kurslar beni tatmin etmedi ya eğitimi yada fiyatı hep olumsuz oldu. En son kariyer adam kaldı eleye eleye. Güzel de yorumlar duydum kaydımı yapmak isterim lisans mezunuyum da nereye başvuru yapmam lazım yardımcı olabilirmisinz

   1. Burçak

    Merhaba. Web sitelerini ziyaret edin orda kayıtla ilgili mevcut bilgiler ve başvuru formu var

 270. Kübra H****

  Teşvik programını incelerken görmüştüm kurumu. İş imkanı sağlayıp verdiği eğitimle işe yerleştirdiğini. Samsun’da yaşıyorum bilgi almak için ön başvuru yapıp mail göndermiştim. Bı kaç gün içinde de dönüş sağlanıp bilgi verildi. Uzaktan eğitimle ders alıyor, sonra belirli tarihte sınav işlemi sonra da kurumun sistemi üzerinden takip süreci başlıyor. Bu sürede kurum işe yerleştirmek için kurumlarla mülakat sürecini başlatıyor.
  Bana hayal gibi gelmişti açıkçası eğitimden sonra işe girmek, öyle olsa bile çok zor olur diye düşünmüş ama buna rağmen belgeler ücret derken kaydımı yaptım. Eğitimler 2 ay kadar sürdü keyifliydi akşam dersleri gündüz hayatınızda etkilemiyor. Sonra sınav oldum 78 puan almıştım 12. Gündü sınavdan sonraki panelde ilk mülakat tarihim ve firmayı görünce dedim demek ki yapan yapıyormuş o gün mulakatta o kadar heyecanlıydım ki anlatamam. 2. Mulakatımda daha serin kanlı oldum. Herhalde alışıyor insan. 2. Mülakat yaptığım şirketten olumlu dönüş almıştım bir kaç gün içinde de ********** şirketine yerleştirildim. İnsan kaynakları alanında eğitim aldım ve şu an 2 personelle işimizi yapıyoruz.
  Bir kaç ay da biraz çaba ve bu işi yapan insanlarla yeniden hayat çizginiz değişebiliyor.
  Meslek danışmanım ***** hanıma da burdan özellikle teşekkür etmek isterim benimle çok ilgilendi

 271. Bircan

  Mrb insan kaynaklarına başvuru yapmak için hangi bölümden mezuniyet istiyorlar? Sayfalarında bulamadım başvuru koşullarını

  1. Ebru günce

   istediğiniz bölümden başvuru yapabiliyosun özel bir bölüm zorunluluğu yok bu konuda

 272. Gülşah Amine

  Eğitimimi tamamladım ve sınava gireli epey oldu meslek danışmanımın yönlendirmesi ve eğitimim sayesinde mülakatım çok iyi geçti.Mülakat öncesi tedirginlik yaşıyor insan ister istemez çünkü hareketli bir kaç ay ve o ayın sonunda da hayal edilen bir gelecek. Sağolsun meslek danışmanımız bu konuda oldukça destek sağlamıştı.
  Şimdi ise yeni işimde tamamladığım 8. Ayım
  Emek veren çabalayan herkese nasip olur inşallah

 273. Düriye Akkuş

  Slmlar
  Ön başvurumu yaptım ama hala onay mesajını almadım. Başvuran herkes mi kabul ediliyor yoksa kurum belli bir kritere göre mi eleme yapıyor ?

  1. Harun Altınel

   Gelir bekleyin üç beş güne bazen maille de bildiriyorlar kontrol ettiniz mi mailinizi

  2. Süheyla

   Bellir bir kriter var mı bilmiyorum ama bazılarının kabul olmadığını yorumlardan görmüştüm. Benim de başvurunun 10. Gününde onay mesajı gelmişti. Bekleyin biraz derim

 274. Berkay

  Yurt dışında özellikle iskandinav ülkelerinde yaygın şekilde yapılan eğitim ver kalifiye elaman yetiştir ve işe yerleştirerek istihdam sağla” anlayışıyla eğitim veriyor.
  Master programımı da yaptıktan sonra hala stabil bir işim yoktu kariyer adamı keşfettikten sonra eğitim anlayışlarının kusursuz işleyişi ve mantığı tercih yapmamda en büyük etken oldu. İlk kez böyle bir sistemin ülke de uygulandığında şahit oldum. İnsan kaynaklari dalında her zaman birşeyler yapmak istemiştim bu sebeple de eğitimimi bu dalda tamamladım. Ve bu gün işyerimden yazıyorum. ********** Kurumunda çalışan bir personel olma imtiyazını bana yaşatan kariyer adam ve ekibine teşekkür borçluyum. Umarım ki daha pek çok gencin hayallerine rota olmaya devam ederler

 275. Önder hakan

  Eğitimi üniversite kalitesinde
  Kesinlikle uzaktan eğitim olunca pek de düzgün birşey beklemiyordum sertifikamı alayım yeter diyordum. Eğitim başlayınca önce dedim yandım bu kadar özveri ödevler hocanın tek tek üşenmeden ilgilenişi. Bir baktım kendimi tempoya ödevlere kaptırmış Tekrar üni sıralarına dönmüşüm şimdi hem sertifikam hem de bu alanda en iyi işi yapabilen potasniyel ve bilgiye sahibim
  Burdan kuruma da sevgiler

 276. ishak

  Selamlar
  İş ilanlarına bakarken kurumun reklamı ile karşılaştım. Biraz da ordan buradan araştırınca aklımda iyi bir yer ve izlenim bırakmıştı
  Ön başvurudan sonra arandım daha sağlıklı bir bilgi edindim ve kayıt sürecimi yaklaşık 4 gün içinde tamamlamıştım. Kurumsal bir kuurmla karşı karşıya kalınca herşey kusursuz şekilde ilerliyor. Şimdi ise eğitimini aldığım insan kaynakları uzmanlığı kimliğimle S********* kurumunda 3 çalışan personel ile işimi severek yapıyorum. Teşekkür ederim tüm ekibe hayal gibi bir yaşantının kapılarını aralamak değil açmamı sağladıkları için

 277. Ecem

  Slmlar halkla ilişkiler eğitimi almak isterim bende. Nereye başvuru yapıyorum bilgim yok. Bilen varsa bana yazabilir mi lütfen

 278. Şadiye

  Ankara dışında yaşıyorum. Bir kaç gün yoğunlaştım kurumun çalışmalarına. Güzel bir istihdam anlayışları var kendin yetiştir kendin yerleştir. Hem kendilerine hem de katılana fayda sağlıyor. Bende bu vesileyle ekibe katılıp eğitim almaya karar verdim. Uzun zamandır öğrenci formuna kavuşmamıştım bu yaşımda yeni bir heyecan olsun bana 🙂

 279. Kadri

  Kolejde çalışıyordum coğrafya öğretmeniyim. Pandemi esnasında martdan itibaren ücretsiz izne çıkardı kurum. Kanun sebebiyle işten çıkaramadıkları için.Yani kibarca kapı dışarı edildik Bir kaç çalışma arkadaşımla. O zamandan beri de işsizim. Dün akşam net den bakınırken bir sitede gördüm reklamını. Saatlerce de yorumları kurumun çalışmalarını mezunlara sağladıkları imkanları vs. Aklıma yattı bu güne kadar nasıl denk gelmemişim hayret ettim. Oysa ki bu tarz kurslara da uzak değilimdir. Ön başvurumu yaptım. Hayırlısı olur inşallah

 280. Emine Avşa

  Sertifikalı eğitimlerden faydalananlar tarafından epey bilinen bir kurum. Ben Ankara da yaşıyorum kurum Kızılay merkezde. Burda kurumu bilmeyen yoktur özellikle istihdam sağladığı kitle çok fazla. Bende onlardan biri olarak yazıyorum.
  28 yaşımda bambaşka bir alan ve mesleğe girmenin verdiği korku ve kaygıyı sayelerinde yenerek yeni bir hayat gelecek planlarım oldu

  1. Koray

   Anladığım kadarıyla yerleşmişsiniz. Belge gönderimi ve ücret ödeme aşamalarım tamamlandı yalnızca başlangıç tarihini bekliyorum. Bu istihdam süreci nasıl işliyor bilgi verir misinz

 281. Cem Adnan

  Bu kurumdan sadece sertifika için eğitim almıyorsunuz. Eğitim danışmanları bir çok alanda beceri kazanmanızı da sağlıyor. Cv nasıl hazırlanır bir mülakatta nelere dikkat edilmesi üsluptan tutun beden diline kadar. Kesinlikle tavsiye ederim

 282. Öykü

  Arkadaşlar nasıl kayıt yapcam, sertifika kursunu mezun olduğumuz bölüme göre kurum mu belirliyor napmam lazım yardımcı olurmusunz

  1. Kerime

   Kurum belirlemez hocam, istediğin bölümü kendin tercih edip eğitim alırsın. Web siteleri var.www.kariyeradam.com anasayfa da seç bölümünü ön başvurunu yap.

   1. Öykü

    Sağol kerime hanım, sayende yaptım kaydımı. Siz mezun oldunuz mu yoksa yeni mi kayıt yaptınız

 283. Gülbahar Beyaz

  Biraz önyargım vardı, uzaktan eğitimle bir alan 2 ayda nasıl öğrenilir diye. İşin içine girince insan idrak ediyor endişenin yersiz olduğu konusunda. Hafta içi her akşam aynı saatte kurulu bir düzen var. Hoca sağolsun öğretmek adına elinden gelenin fazlasını yapıyor zaten sisteme yüklenilen belge sunumlar oldukça fazla. Buna rağmen hocamız her hafta ödevlendirme yaparak daha iyi öğrenmeyi sağlıyor. Uniden almadığım verimi burda aldım desem yalan olmaz.

  1. Sevim eylem

   Gülbahar hanım mrb
   Eğitiminiz bitti mi. Ne zaman sınav oldunuz. Ben hala sınav tarihini bekliyorum heyecanla eğitimim bitti bu kadar çok şey kazanacağımı hiç düşünmemiştim açıkçası

 284. Ayaz

  İş yönlendirmesi için eğitimi aldım. Beklediğimden de güzel geçti eğitim 4 hafta sonra da sınava girdim 62 puan aldım gever not zaten sertifika için. İlk mülakat ne zaman olur bilmem ama Şimdi kurumun açmış olduğu panelde mülakata gidebileceğim yerleri tekip edip kontrol ediyorum

 285. Namık Kemal U****

  Kişisel gelişim ve meslek edindirme kursları arasında en iyisi. Halkla ilişkiler branşında kurs aldım zaten hali hazırda bu işi yapıyordum ama çok fazla eksiğim olduğu bazı durumlarda yetersiz olduğum kanaatindeydim.
  Şimdi ise işimi severek ve daha çok problem odaklı çalışarak yoluma devam ediyorum. Her dakikasından keyifle zevk aldığım bir süreçti

 286. Nafiz A***

  Kursu almaya karar verdiğimde ilk düşüncem bu alanda kendimi donanımlı bir hale getirmekti. Sertifika almak tek başına yeterli değil kaldı ki bunu lisans eğitimi alıp buna rağmen hala istihdam sorunu yaşayan biri olarak paylaşıyorum. Bir kağıt parçasının resmi olarak geçerliliği olabilir ama iş yerleri personel seçiminde özellikle de insan kaynaklarında oZguven mesleki tecrübe problem çözme gücü işçi işveren psikolojisine kadar herşeye hakim olmaya kadar herşeyi özenle irdeliyor. Aldığım eğitim ve kendi çabamın sonucunda bu vasıfları kazanmış olmak gurur verici

  1. Yıldıray

   Selamlar
   Bende insan kaynakları yolunda kendimi geliştirmek istiyorum. Eğitim süreci nasıl online verim almak mümkün oluyor mu.

   1. Nafiz A***

    Mrb evet eğitim sürecim online oldu. Normal bir sınıf ortamının aynısı. Sürece sorular sorarak dahi katılabiliyorsun. Tabi ek olarak bizimde çok yoğunlaşıp çalışmamız gerekti. Özellikle insan kaynakları alanı cok geniş bir bölüm. Çok iyi hazırlanmak öğrenmek gerekiyor. Size de tavsiye ederim.

    1. Yıldıray

     Sağol hocam epeyce anlatmışsın. Kaydımı yaptım onay mesajım hala gelmedi herhalde belli bir sürede seçip haberdar edecekler diye bekliyorum

 287. Gökçen A***

  Sınavdan sonra ki süreci aylarca bekledim. Çünkü bu zamana kadar kendimin başvuru yaptığı hiçbir kurumdan olumlu tek bir dönüş alamadım bir kaç firmaya da cv bırakmama rağmen tek bir dönüş bile sağlanmadı.
  Kariyer adamın sayesinde yönlendirildiğim bir kaç firmayla olumlu görüşmeler sağladım. Mutlaka birinden güzel bir dönüş olucak. Teşekkür ederim burdan kendilerine

  1. Pelda

   Bu pandemi de nerdeyse 10 firmaya c bıraktım. Bı tanesi olumsuz diye bile dönüş yapmadı. Burda yazılanları okuyunca içime bir umut doluyor alsam eğitimi bana da bir kapı açılır mı

   1. Gökçen A***

    Burda pek çok insana iş sahibi olma şansı tanınmış denemeden bilemeyiz pelda hanım nasipte de varsa niye olmasın. Emek verince mutlaka karşılığını bir şekilde veriyor rabbim

 288. Hüseyin

  İşkurun özel istihdam bürosu olması sebebiyle iş yönlendirme yapıyor hem kaliteli eğitimi hem de iş konusunda desteklerini düşününce mantıklı geldi eğitimi almak. İnsan kaynaklarına yazıldım. Verimli bir eğitim olur inş

  1. Kâsım Güngör

   Bende tercihimdeki en büyük etken iş yönlendirmesi yapıyor olması. Yoksa Sabancı dan mezun ol fark etmiyor kendi çabamızla bu devirde bir yere gelmek çok zor inşallah kurumun eğitimi ve desteğiyle bir adım atacaz

 289. Seyit A****

  Bu gün web sitelerini inceledim mail attım ön bilgi almak adına
  Henüz dönüş sağlamıdılar ilk izlenimim kuvvetli bir bağlantıları olduğu yönünde. Mezunlarının yerleştiği firmalar görüşleri eğitimleri sponsorları vs paylaşılmış. Bilgi aldıktan sonra kayıt sürecime başlayacağım

  1. Beste

   Hocam mrb
   Bende mail attım bilgi alıp öyle kaydımı yapiyım diye. Ama dönüş sağlanmadı hala. Siz görüştünüz mü

   1. Seyit A****

    Merhaba hocam. Evet arandım uzunda görüştüm sağolsun telde ki bayan her sorumu yanıtladı. Evraklarımı yarın evraklarımın çıkışını yapacağm

    1. Beste

     Karar verdiniz yani kayıt yapmaya. Bende yapmaya karar verdim bir belgem eksik küçük bir sıkıntı var onu Halletmekle meşgulüm

 290. Halil ****

  Merhabalar
  Bu iş yerleşme istihdam süreci nedir nasıl ilerliyor. Kurstan sonra ne yapılıyor bilgi verir msnz

  1. Kaya ***

   Kursu alıp sınava giriyoruz. Geçer not alanlar sertifika almaya zaten hak kazanıyor.daha sonra kurum bize referans olarak iş birliği içinde olan firmalara bizi iş için yönlendiriyor. Epey bir firmayla bağlantısı var ana sayfalarında görmüştüm. Sonra da zaten alıp almamak bizi gittiğimiz kuruma kalmış

 291. Hanife ***

  Başvurum onaylandı sms ile bilgisi geldi. Bu belgelerimi Ankara’ya kendim mi teslim edecem. Kurumu aradım ulaşamadım yardım edermsnz

  1. Bora ****

   Ankara’da yaşıyorsan elden teslim yapabilirsin Ankara dışında isen kargoyla gönder hocam

   1. Hanife ***

    Adıyaman da yaşıyorum biz elden teslim yapıyoruz sanmıştım. Nasıl giderim diye kara kara düşünüyordum inanın. Gönderdi babam kargoyla teşekkür ederim

 292. Rabia yağmur ***

  Ücretli kurs eğitimi de olsa çalışmadan başarı sağlamadan daha net şekliyle sınavı gecemeyince ikinci bir hak tanınıyor yine kalırsanız sertifikayı alamıyorsunuz.
  Kurum bu konuda keskin kararlara sahip yetiştirip mezun ettiği her kursiyer netice de kurumun adını taşıyacak bu yüzden donanımlı kursiyer yetiştirmek gibi bir amacı olan kurum.
  İyi ki tercihimde yer almış kurum

  1. Cavit

   İnsan kaynakları kursu almak istediğim dönemde çok fazla kurs dolandım. Fiyatlar ateş pahası. Sanıyorsun ki kurs fiyatı yüksek olunca kalite düşük olunca kötü eğitim veriliyor tabusunu bu kurumla yıktım. Hem fiyatı çok çok uygun hem de eğitimi üniversite düzeyinde. Üstelik başarı sağlayan kursiyerlere de iş konusunda yönlendirme sağlıyan bir anlayışları var.
   Benim için bir dönüm noktası yeni bir yol oldular teşekkür ederim buradan da kendilerine

 293. Baycan ****

  Arkadaşlar başvurum onaylandı evrakları nereye yolluyoruz adres bilgisi nedir nerden öğrenebilrm

  1. İbrahim

   Başarıyla geçince sınavı ihtiyacı olan kurumlara referansla gonderiyor aracı oluyor. Böyle olunca da firmalar tercih ediyor kurumun gönderdiği personeli

 294. Hatice Kübra ***

  Olumlu yorumlar duydum okudum pek çok yerden. Web sitelerine girdim bu sabah epeyce de bilinen bir yermiş. Sponsorları felan içimi rahatlattı.
  Kaydımı yapma konusunda karar verdim

  1. Canan

   Merhaba Hatice hanım. Ben canan
   Kaydınızı yaptınız mı bende yapmaya karar verdim ama nedir ne şekilde yapcam bir bilgim yok nereye nasıl başvuru yapmam lazım. Bir yardımcı olurmusun rica edersem.

 295. İsmail hakan C****

  Tavsiye ederim. Güvenilir bir kurum eğitimi de oldukça temel bilgiler içeriyor. Tabi burda sadece seyretmek yetmiyor not almak tekrar yapmak sistemde bulunan alanla ilgili dokümanları takip etmek de öğrenmeyi pekiştiriyor. Kendimi bu sayede çok fazla geliştirdim.

 296. Burak Can

  Sertifikalı eğitimlerde tercih edilebilecek en iyi eğitim kurumlarından biri kesinlikle. Uzun zaman önce almıştım kursu şimdilerde çok daha iyi bir hizmet veriyorlardır diye düşünüyorum

 297. Doğa ****

  Eğitim danışmanlarının bu yoldaki paydası büyük. Burdan teşekkür ederim kendilerine. Her aşamada tüm bilgileri adım adım paylaşarak yönlendirmemi yaptıklar. Kurs ve sınav dönemindeki karmaşa dolu sürecimi saymıyorum bile.
  Etkin danışmanlık hizmeti ile bile tercih edilebilirler.

 298. Ceyhan s****

  Başvurumu oluşturduğumda en büyük kaygım uzaktan eğitimde iletişim aksaklıkları yaşamak endişemdi. Adapte olmak konsunda sıkıntılarım Zaten hali hazırda var.
  Olur da teknik bir sorun yaşasam nasıl çözülür diye. Eğitimden sınav mülakat sürecine kadar başka şehirlerde olduğumuzu bile fark etmiyor insan. İletişimleri gerçekten özveriyle sağlıyorlar her kursiyere. Çok çok memnun kaldım burdan teşekkür ederim kendilerine de özverileri adına.

 299. Ceran Feyza

  Sınırlı kontenjan koymalarının avantaj ve dezavantajları var. Bu konuda keşke daha fazla sınıf açabilme çalışmaları yapılsa. Başvuran kişi sayısı oldukça fazla ve sayının 160 ile tutulması ikidir kontenjan nedeniyle elenmenin ardından 3. Hamlemde kabul edildim. Kurumsal bir kurumdan alıcağım eğitimle cv me oldukça etkili bir ekleme yapmış olucam.

 300. Seyda Nuh ***

  Danıştıklarım özellikle insan kaynakları alanında iyi olduklarını paylaştılar. Çok bir fikrim yok alanla ilgili ama bir yerden başlamak lazım deyip adımımı atıp kaydımı oldum. Herhalde eğitimden sonra da iş konusunda da yardımcı oluyorlarmış. Mutlaka belli beklentileri vardır kursiyerlerden yoksa herkese iş sunmak mümkün olmaz.

 301. Naim A*****

  Eğitimim sonrasında sınava İstanbul’da girmeye karar verdim. Beşiktaşta lise de sınav oldum aynı gün içinde sistemde sonuçlar açıklandı. Geçer not kaç bilmiyorum ama 62 puanla sertifikamı aldım.
  Kendime de epeyce şey kattım bu sürede. Şimdi yeni yollar yeni planlar beni bekliyor. Emek veren herkese başarılar dilerim

 302. Turan T****

  Lisans mezunlarının bu kadar çok talepte bulunduğu bir kursa lise mezunu olarak bizlere yer açılması gerçekten kanayan yaraya merhem. Kaydımı yaptım umutluyum pek çok insana kapı açan bir kurum dilerim ki bana da yer verir

 303. Vecide K***

  Çok verimli bir kurs süreci oldu. Kendime ciddi manada mesleki bir birikim yapmış oldum. Bir sonraki muhatabım sınav olucak. Hazırlanıyorum

 304. Sultan K****

  Referans ile bir kuruma gitmenin avantajını bu gün yapmış olduğum mülakatta gördüm. Karşılamanız dan size yönelik bakış acılarına kadar herşey o kadar muntazam ki. Görüşmem çok çok iyi geçti. Yerleşirsem de mutlaka yazacağım

 305. Müjdat **

  KYK dan bursum var kimisi başvuru olmuyor demiş teşvik için. Teşvik almak için ne koşul taşımak lazım.

  1. Berfin

   Merhaba bu işi bana biraz anlatabilirmisiniz buna başvurduktan sonra ne oluyor hangi alana geçiş olıyor öneriyor musunuz

 306. Demirkan ***

  Bı forum da denk geldim merak ettim açıkçası memnun kalma oranı da yüksek. Hangi alanda almaya pek karar veremesem de bir görüşme yaptıktan sonra karar vereceğim

 307. Yaren ****

  Açık öğretim spor ve rekreasyon mezunuyum. Bizlerde başvuru yapabiliyor muyuz. Nerden bilgi alabilirim arkadaşlar

 308. Mine ****

  Halkla ilişkiler eğitimini kurumdan almaya karar verdikten sonra birebir kuruma giderek bir görüşme daha yaptım. Daha net kararlarım oldu görüşmenin akabinde.
  Eğitimi hizmet politikası ve en önemlisi de anlatımı yapan hocası bilindik bir univde popüler bir akademisyen. Bu hocadan ders almak bile başlı başına bir tercih sebebi olur pek çok kurum için. Heyecanla bekliyorum mutlaka çok iyi bir fayda elde edeceğim
  Sevgiler

 309. Asiye ****

  Tek ve ideal olduğu Sanılan pek çok kurumun aksine hem mütevazı bütçesi ve kurs ücreti hem de akademik öğretici kadrosuyla güçlü bir duruşu var kurumun.
  MEB destekli ve onaylı sertifikalı programları sayesinde zaten çaldınız her kapıda bir sıfır önde olma ayrıcalığı tanıyor.
  Sayelerinde eğitimimle bulunmak istediğim pozisyona ulaşmam da bir basamak oldu kurum benim için.
  Mutlaka tavsiye ederim her durumda hem bütçe hem de kısa yoldan kariyer kazanmanızı sağlıyor

  1. Linet ***

   Kesinlikle katılıyorum geçen hafta kariyer adama kaydımı yapmadan önce görüştüğüm kurum sözde indirim de yapmış haliyle 1875 TL Kurs ücreti biçti. Yazık ya emek hırsızlığı resmen.

  2. Rana ***

   Asiye hanım selamlar. Bana ulaşabilir misin lütfen. kaydım onaylandı bir kaç şey sormak isterim derslerle alakalı

   1. Asiye ****

    Kusura bakmayın şimdi gördüm mesajınızı. Elimden geldiğince yardım etmek isterim

    1. Rana ***

     Dersler online ama doküman ve veriyorlar mı. Elimizde kaynak olmadan sınava hazırlanmak zor olacak nasıl bir uygulamaları var.

     1. Asiye ****

      Var hocam dersi alınca zaten goruceksinizdir sizde. Makale sunumlar PDF bilgi notları her günkü derslerin video sunumları vs vs. Kaynaktan yana sorun yok esas sorun o kadar çok şeyin olup hepsini de okumamız

 310. İnci

  Geçen hafta kaydımı yapıp belge gönderim sürecini de tamamladım. Bu gün SMS ile belgelerinin ulaştığı ve resmi olarak kursiyer olarak kaydımın yapıldığı bilgisini aldım.
  Bu pandemi döneminde umut oldu benim için

  1. Oğuz Can ***

   Slm inci hanım. Bende belge gönderimimi yaptım fakat SMS ile bilgilendirme almadım henüz acaba kargom mu ulaşmadı. sanırım ulaşan herkes SMS ile bilgilendirme almış. Nasıl ulaşabilirim acaba bilginiz var mı

 311. Özgül ****

  Başvuru koşulları öyle zorlayıcı kriterler değil. Yani genel ve güncel bilgiler iletişim adres kimlik bilgisi vs en önemlisi mezuniyet belgeniz
  Varsa zaten başvuru yapabiliyosunuz kursu almak için özel bir kriter beyanları yok bildiğim ve başvurduğum kadarıyla

 312. Yeliz **

  Etkin bir danışmanlık hizmeti sunan bir firma öncelikle. Eğitim konusunda zaten uzman akademik bir kadrosu var. Bu sebeple eğitim sonrasında ise olası bir sorunda her türlü desteği sağladıkları için tercih ettim. İş yönlendirmesi de ekstra bir artısı ve önemli hususu

   1. Yeliz **

    Evet haklısın seçenek çok eğer mesleki yatkınlığınız yoksa tabi iş imkanı fazla olan bir kurumu seçmek daha mantıklı. Ben insan kaynaklarından aldım şiddetle de tavsiye ederim bu alandan alın. Hemen hemen her kurumda bu kadronun bulunması zorunludur

 313. Fahrettin ***

  Slmlar
  İşletme mezunuyum geçen sene bahar dönemi insan kaynakları kursunu aldım. Kurum sadece eğitim vermiyor mülakatta ki duruş kurumla görüşürken esas alınması gereken bilgilere kadar anlatıyor yönlendiriyor. Eğitimden önceki mülakata gitmelerim ile simdikini kıyaslayınca insana anlıyor niye elenme sebebini. Tavsiye ederim mutlaka

 314. Bahar

  Uzun suredir aklımdaydı web sitesinden burdan yorumlardan kurumla ilgili çok kaliteli fikirler edindim. Başvurumu yaptım ve şansımı denicem.

 315. Keziban

  Geçen hafta girmiş olduğum sınavdan 82 puan aldım. O kadar sistematik bir ağları var ki akşamı sınav sonuçlarını öğreniyorsunuz. Umutluyum elimden geleni yaptım kuşkusuz bu süreçten sonra da kurumun elinden geleni yapıp işe yerleşmemizde aynı özveriyi göstereceğine inancım tam.
  Sevgiler

 316. P****

  Tüm çalışan ve eğitim danışmanları çok profesyonel ve çözüm odaklı. Eğitimim biteli epeyce oldu sınav sürecini bekliyorum. İyi bir sonuçta alacağımdan eminim.

 317. Nazire ***

  Her adımda destek oldular, her sıkıntı mı ilettigimde çözüm sundular. özellikle de Güner hanım a burdan çok teşekkür ediyorum. Şu an bulunduğum pozisyon adına

 318. Yelda ***

  Hem danıştıklarım hemde kişisel çabamla yaptığım bilgi edinme sürecimden sonra güzel bir izlenim aldım. Dün Akşam kaydımı yaptım bakalım nasıl sonuçlanacak bu yolculuk

 319. Y***

  Lise mezunu meslek lisesi çıkışlıyım bende başvuru yapabiliyormuyum kursa. Başvuru ile ilgili bilgisi olan hocalarım bana ulaşabilir mi.

 320. Sa*****

  Eğitimi alırken esas dikkat ettiğim dersleri birebir canlı katilmak. Çünkü o esnada hocaya danışıp birebir dersi almak akılda kalan sorulara cevap bulmak çok önemli. Bol materyal var kurumun sağladığı o sebeple de sık sık çalışmak gerekiyor. Eğitimden ve sınavdan başarıyla geçince an iş için devreye giriyor kurum. Yani kurum herşeyi sağlıyor yeterki başarıyı sağlayabilmek lazım.

 321. T***

  Geçen sene sözde en iyi olan bir kurumdan insan kaynakları için kayıt oldum. Ne doğru düzgün bir eğitim yapıldı ne ulaşabildim kuruma ne de telefonu açan oldu. Olan verdiğim kim bilir benim gibi kaç kişi var 1600 TL me yazık oldu. Pandemi bilmem ne bahanesi ile kapıya kilit vurdular hakkımı asla helal etmem.
  Ardından kariyer adamdan aynı kurs için eğitim aldım. Şükürler olsun ki her adımda bin sukir ederek kursumu tamamladım. Mülakat sürecinin başlamasını bekliyorum.
  Anlıyorum ki kurum ne kadar kurumsal oluyorsa zerre endişesi kalmıyor insanın biliyorsun ki emin ellerde hakkın yenmeden bekliyorsun.

 322. Kü*****

  Kübra ben . Aldığım insan kaynakları eğitimi ile ***** firmasında işe yerleştim. Eğitime başlayınca tüm kaygılarımın yersiz olduğunu fark ettim. Çünkü güçlü bir ekip sistem ve öğreticilerle güçlü bir kadroya sahip. Özellikle de her derdimizi çeken Hocamızla 🙂 tavsiye ederim bu koşulları sağlayan bir kurum daha görmedim ülkemde

  1. C****

   Slm Kübra. Bende başvuru yaptım en büyük umudumda kurs bitince bir işe yerleşmek. Sana bir kaç sorum olucak eğitimle ilgili dönebilirmisin bana.

    1. C***

     Slmlar tekrardan. Çok sağolun. Şimdi merak ettiğim ilk husus dersler online. Verim alınabiliyor mu. Sadece ders anlatımımi mevcut bunun dışında doküman, ders meteryalleri De oluyor mu. Malum süreçte tekrar etmek istediğim zamanlarda olacaktır muhakkak sürekli not tutup ders akışına yetisememek endişem var

     1. Kü*****

      Şimdi şöyle tabi endisenizi anlamak mümkün. Bende öyleydim ama eğitim başlayınca yersiz olduğunu anlıyor insan kaygının. Dersler bir sinraki gün sisteme otomatik yukleniyo zaten istediğiniz kadar tekrar izleme not alma şansınız var. Bunun dışında bir sürü makale belge ve doküman da sunumlar da dahil panelimize aktarılıyor

 323. tekin ****

  Manisa dan yazıyorum. Üniversiteden mezun olduğum sene Ankara da yaşarken almıştım eğitimimi. Halkla ilişkiler mezunu olarak insan kaynakları alanına dair bilgim zaten vardı fakat özel sektörde kendimi ve mesleki bilgimi daha iyi perçinlemek adına sertifikayı almaya karar vermiştim. O gün aldığım bu sertifika ile ************** şirketinde insan kaynakları departmanında uzman yöneticiyim. Tavsiyem mutlaka alnınızı sizi destekleyecek bir kurs tercihiniz olsun.

  1. Menayim

   Hocam slm insan kaynaklarından mı aldınız. Ben dün sabah kaydımı insan kaynakları üzerinden yaptım. Şimdilerde kurumlarda çok talep edilen bir pozisyon. İşe yerleşme sürecinde yaşadığımız yerde yahut yakın lokasyonda tercihler yapabiliyormuyuz

   1. tekin ****

    Merhaba hocam. Evet insan kaynaklarından aldım doğru düşünmüşsün iş kapasitesi geniş her kurumda kadrosu var mutlaka.
    Tercih olarak tabiki ilkin bulunduğumuz şehir göz önüne alınıyor

 324. F***

  Forumlardan okuduğum yorumlardan sonra web sitesinden de biraz inceleme yaptım. MEB başta olmak üzere çok sağlam sponsorları var hepsi de bilinen en büyük şirketler. Güzel bir izlenim yakaladım. Yeni dönem için kaydımı yaptım ve belgelerimi de istedikleri tarih aralığında çıkışını yaptım. Umutluyum inşallah güzel şeyler yapacağım

 325. Fi****

  Yakın bir dostumun önerisiyle araştırıp programı bilgi aldıktan hemen sonra da kaydımı yaptırdım. Şuanda eğitim alıyorum ve oldukça iyi gidiyo hem kurum hem de hocamdan çok verim aldım
  İnşallah daha da iyiye gideceğim

 326. aytaç ***

  merhabalar. Arkadaşlar birkaç sorum olacak. Bu işe yerleştirme süreci nasıl işliyor. Kurum mu bizi şirketlere yönlendiyor yoksa biz mi sertifikayı alıp başvurumuzu kendimiz mi yapıyoruz. Kimi arkadaşlardan anladığım kadarıyla kurum işe yerleştirme de yapıyor.
  Boşa sertfifka alıp gene işsiz kalmak istemiyorum açıkçası.

  1. Sezgin ****

   Kurs bitince ilk şart sınavda geçer not almak. Sonrasında kurum bize ozel bir platform açıyor ordan mülakat surecini kurum planlıyor şirketlerle aracı olarak. Ama imkanın varsa kendinde başvuru yapabilirsen şansın iki kat artar.

 327. Fa*****

  Kpss kurslarına yıllarca döktüğüm paradan emekten zamandan en verimli olabileceğim yıllardan sonra pes ettim. Kurslarla birşeyler yapabileceğim fikri keşke daha önceleri aklıma gelmemiş. En çok hayiflandığım şey de bu.
  Aylar önce çok uygun fiyata kayıt olduğum kurstan bu gün ekmeğimi kazanıp hayatımı idame ettirdiğim bir meslek edindim. At gözlüğümü çıkarıp etrafıma bakmakta ne kadar geç kalmış olsam da.

  1. Go*****

   Şu yazdıklarınızla hayatımı yaşadıklarımı özetlediniz. Bende kpss furyasına kapılıp hem yıllarımı hem de yonca paramı yok yere heba ettim. 1 hafta önce de buraya kaydımı yaptım. Sizden böyle şeyler duyarak umudum kat ve kat arttı. Çok sağolun

 328. umut **

  Herkese merhaba
  Sene 2019 da insan kaynakları eğitimini kariyer adam kurumundan eşimle birlikte aldık. Derslere tek kişi katılıp 2 kişi için çalışan biri olarak paylaşıyorum:) evet sayemde eşim birebir derslere katılmadan tuttuğum notlarla çalışarak sınavdan geçer not aldı. Ben hem çok keyifli bir ortam yakaladım güzel dostlar edindim hem de bu yaşımda okumanın öğrenmenin kendime yeni bilgiler edinmenin ne kadar iyi hissettirdiği duygusunu tekrar tatmış oldum. Buradan hocalarım ve olurda denk gelen arkadaşlarım olursa hepsine sevgiler

 329. suzan ****

  Arkadaşlar bu belgelerde neler isteniyor başvuru yaptım şimdi ama yorumlarda belge göndermeden bahseden arkadaşlar olmuş ben kayıt yaparken öyle bir şey denk gelmedi. Gözden mi kaçırdım acaba. Kaydını yapan ark yazabilirmi

  1. Tü****

   Suzan hanım evet belge ve ücret gönderimi var ama şu an değil. ön kayıt yaptıktan sonra kurum arıyor bilgi veriyor onay mesajı aldıktan sonra bahsettiğiniz işlemler yapılacak. Aman şimdiden göndermeyin:))

 330. Fulya ****

  slmlar istanbuldan yazıyorum
  pandemi döneminde şirket küçülmeye gidince işten çıkarıldım ve pandemi gerekçe gösterilerek tüm huhuki haklarımdan da ne yazık ki faydalanamadım. iş yok bu süreçte bende değerlendirmek istedim zamanı mesle edinme kurslarına bakındım. koca istanbul demeyin ne kadar bu tarz eğitimleri veren yerlerle yüzyüze görüştüysem de ya dershane tarzı bi yer yada merdiven altı insan içeri girmeye korkuyor inanın. araştır araştır en son kariyer adama denk geldim. hiçbir fikrim yoktu kurumla alakalı ne bir foruma girdim bilgi öğrenmek için ne de danıştım. sitelerini ziyaret etmem bana yeteri kadar güven sağladı. o kadar yapılan çalışmalar avrupanın uzaktan eğitim veren en iyi kurumu seçilmesi ve en önemlisi de işin içinde meb in olması nedniyle tercih ettim.
  insan kaynakları uzmanlığı için başvuruda bulundum zaten önceki şirketimd ede bu alanada çalışıyordum. bildiğim bir alanın üzerine yeni bilgiler ekleyerek kendimi gercekten geliştirdiğim bir süreç oldu. bu gün evimde pc başında işimle ilgili çalışmalar yapıyordum ve denk gelince bir teşekkürü hak ediyor kurum. sayelerinde çok daha donanımlı olarak çalışıyorum sevgiler…

  1. Cana ***

   Fulya hanım merhaba. Hangi dalda aldınız eğitimi sınav ve mülakat süreci konusunda endişem var kaydımı yaptım. Ders başlama tarihini bekliyorum. İnşallah sizin gibi bir süreç geçirmiş olurum

   1. Fulya ****

    Merhaba. İnsan kaynakları eğitimini aldım. Sınavda endişe etmenize gerek yok dersi dinlemek öğrenmek yeterli sınav da başarı için. Mülakatta işe devreye kurum yöneticileri giriyor mesleki olarak bilginizi ölçen bazı test ve değerlendirme kriterleri mevcut. Burdan aldığınız eğitim biraz da sizin gayretinizle iyi bir birikim sağlıyor. Endişe etmeyin

 331. Zübeyr *****

  kpss mağduru olarak bunca yıl bekleyip yıllar sonra böyle bir kurumun varlığından haberdar olmakta herhalde benim ayıbım. adamlar ne güzel işler yapıyormuş ilk duyduğumda ne olursa olsun başvurucam dedim yaptımda. eğitim sınav derken mülakatların 2. inde ******** firmasında insna kaynakları departmanına yerleştim. Yol kolay inanın sadece zaman ayırmak çalışmak gerekiyor firma sizi alırken sadece sertifikanıza değil özgüveninizden tutun mesleki bilginize kadar irdeliyor. zaten eğitimi kariyer adamdan alan birirnin mülakatta başarısız olacağınıda hiç sanmıyorum. saygılar

 332. Ta*****

  Kurumun hitap ettiği geniş bir kitlesi var. Yaş mezuniyet derecesi ayrımı yapmadan mesleki gelişim çatısı altında dileyen herkese çok uygun koşullar altında eğitim sağlıyor.
  Aldığım eğitim sonrasında bir kaç önemli proje de imzam oldu. Şimdi de yeni birşeyler üretme aşamasındayım.
  Teşekkür ederim kurum ve çalışanlarına

 333. Z*****

  bir lise mezunu olarak dışarıda bile başvurduğum pek çok başvurudan olumsuz dönüşler aldım. lise diplomamla başvurduğum kurumla alığım dersle bu gün türkiyenin en bilinene firması ******** da işe yerleştim. bu sürede çocuklar gibi saatlerce oturdum ders çalıştım notlar tuttum gün aşırı tekrarlar yaptım tek amacım gerçekten bu işi bilerek işimi yapmaktı. o da kurumun desteği sayesinde oldu.

 334. Eslem *****

  ah şu internet reklamlarına ne kadar kızsam da bu gün iş sahibi olmamı sağlayan kariyer adam kurumuyla da tanışmama vesile olmuştur kendileri 🙂 burdan dostlara tavsiyem ülkede sertifikalı eğitim veren hiçbir kurum bırakın iş yönlendirmesi yapmayı eğitim dahi verirken tonlarca sorun sıkıntı çıkartıyor. iş yönlwndirmesi dahi olmasa verdiği eğitim bir başlı başına bir tercih sebebi. kuzenimi de bir kursiyer yaptık inşallah onu da iş sahibi olarak görmek nasip olur. herkese başarılar dilerim.

 335. N**** B***

  iyi akşamlar kurumla ilgili çok olumlu dönüşler aldım danıştıklarımdan. ben lise mezunuyum ve lise meuzunu olarak kayıt yapabiliyormuyum bilgisi olan hocalarım yardımcı olurmusunuz

 336. ŞERİFE VARS**

  Diyarbakırda ikamet ediyorum.Buralarda iş yok işveren de yok.Kariyer Adamla tanıştım.Beni anladılar yardımcı oldular.Eğitimi en iyi hocalardan aldım.Bu mesleği çok sevdim.Bütünleştim adeta.Sonra yönlendirmelere başladılar.Sağolsunlar bir fabrika vardı.Oradan mülakat alıp beni görüşmeye gönderdiler.Firma yetkilisi çok yogun bir hanım efendiydi.Kendisine insan kaynaklarında asistan arıyordu.Benimle görüştü.Ayrıca işyerine de yakın oturuyordu.G*** Hanım tekrar tekrar benim için görüşüp olumlu olmasını sağladı.Gerçekten olmaz dedim oldurdunuz.Binlerce kez minnattarım Kariyer Adam ve G*** HANIM.

 337. cihan *****

  Ben Cihan, vandan selamlar. Yüzüncüyıl üniversitesinden mezun oldum. İşsiz kaldığımı söyleyemem ama süreçte mağruz kaldığım mobbing düşük ücret vs kendime yeni bir yol arayışına giriştim. Bizim buralarda kurslar çok sınırlı olanda da insan kaynakları kursu yoktu. Uzun süre araştırdıktan sonra da Ankara da kariyer adama kayıt yaptım. Eğitimin uzaktan olması bi yana hocaların yaklaşımı desteği takdir edilecek şekildeydi. Çok çok memnun kaldım. Şimdi mülakat sürecindeyim hayırlısı olur inşallah. İmkanı kısıtlı olan tüm arkadaşlara da tavsiye ederi. Bundan daha iyisi bulunamaz.

  1. R****

   selamlar cihan bey bende başvurumu geçen hafta yaptım. hangi dalda aldınız kursu insan kaynakları mı?

 338. Belma

  Başlarda tereddütle başladığım eğitimin bu gün son dersine giricem. Hem mutlu hem de biraz hüzünlüyüm. İstem dışı alıyorsun her gün aynı saatte aynı yüzleri görmeye. Mutluyum çünkü kurum eğitimiyle çok fazla şey kattı bana. Artık atacağım adımları daha sağlam ve kendime güvenir şekilde atıyorum. Herkese de canı gönülden tavsiye ederim.

 339. eser **

  Merhabalar eser ben. Özel bir okulda öğrenci işleri sorumlusu olarak çalışıyorum. İnsan kaynakları kursu için ön başvurumu yaptım . umuyorum ki kurs bitiminde kendime pek çok şey katmış olurum. Okulda çalışıyorken yönetim ve veliler arasında geçiş konumunda olmam sebebiyle kendimi geliştirmek adına tercih ettim. Hayırlısıyla inşallah

 340. Esra *****

  herkese iyi akşamlar dilerim. esra ben burdurdan yazıyorum. lisans mezunuyum ve mezuniyetimden bu yana kendi mesleğimi yapmak nasip olmadı. hep farklı farklı alanlarda çalışılmayacak paralarla çalıştım. fakat devran byle sürmez deyip yeni arayaışlara giriştiğim dönemde kariuyer adamla tanıştım. aldığım kursla bu gün insan kaynakları departamnında uzman yönetici olarak çalışıyorum. bu basamaklara tırmanmak kolay olmadı çalışltım tırmaladım zamandan emekten fedakarlık yaptım ama en önemlisi de bana bu kapıları açan kurum olmasaydı bunların hepsi bir hiç olurdu. tüm ekibe üzerimde emeği çok çok olan hocalarıma teşekkür ediyorum.
  doğru tercih mi evet insanın hayatını değiştiriyor.

 341. M** S****

  mülakat süreci ile ilgili soru soran bir kaç arkadaş olmuş kısaca bilgi veriyim. ekstra birşey yapmanıza gerek yok dersleri düzenli takip edip zaten alanın içeriğini öğrenmişseniz kolayca çözüyosunuz. burda özgüvenli olmak önemli kurumlar buna çok dikkat ediyor netice de insan kaynakları uzmanı olarak iş yapacaksınız. herkese başarılar dilerim.

 342. Sel*****

  Slmlar
  Ziraai ilaçlar satan kurumsal bir firmada kariyer adamdan almış olduğum eğitimle işe yerleştim. 2. Mülakatim sonrasında gegrk maaş gerekse de kurumun profesyonel duruşu sebebiyle tercih ettim. Kendi çabamla olmjs olsaydi zannetmiyorum ki şu an bulunduğum pozisyona erişebileyim. Kuruma burdan sürecindeki desteği adına teşekkür ediyorum

 343. s****

  herkese merhaba
  Yakın bir dostumun tavsiyesi ile epeyce üzerinde konuştuktan sonra eğitimi almaya karar verdim. Açıkçası düşünmemdeki en büyük sebep yoktan yere hem zamanımdan hem de paramdan bütçe ayırıp işime yaramayacak bir kurs almak istemeyişim etkiliydi.
  Fakat şu an bana kattıklarını düşünüyorum da bazen risk alıp denemek gerekiyomuş. Buradan sevgiler tüm ekibe

 344. G**** U****

  slm arkadaşlar samsundan gül
  geçen sene kariyer adamdan eğitim almak için şöyle bir kısa araştırma içine girdim. sonunda fark ettim ki ülkemizde milletçe iyi olan her yeri kurumu bir karalama eğilimi var. dertleri rant olsa gerek esefle kınıyorum. o günki üç beş yoruma bakarak kaydımı yapmamış olsaydım bu gün ****** kurumunun çalışan bir personeli olmayacaktım. eğitimde uzaktan olmasına ragmen bu kadar bir verim almam da hocam ve kurdukları sistem sayesinde. dökümanlarının içeriği o kadar özenli ve anlaşılır ki asla zorluk çekmedim bu süreçte. sizlere tek tavsiyem ordan burdan duyarak değil bizzat gidip görerek imkanınız varsa yoksa da araştırarak kendinizin karar vermesi. yazık ya üç beş olumsuz yorumla insanlar umut kapılarındsan vazgeçiyor vebali büyük.

 345. erhan ******

  merhaba arkadaşlar. uzun araştırma dönemimden sonra insan kaynakları eğitimimi kariyer adamdan almaya karar verdim. hem sürecin sonunda başaraılı adaylara istihdam sağlıyor olması terchimimdeki en büyük gerekçe oldu benim için. eğitimin online uzaktan olması da yarı bi avantajdı gündüz ufak bir telefon dükkanım vardı orada çalışıyordum akşam ise derslerime giriyor yeri geldi ilkokul sırasında gibi not tuttum çalıştım. sınav mülakat süreci yaklasık 3 ayın sonundada ******** firmasında insan kaynakları departmanında göreve başladım. ufak dükkanımı da babama emanet ettim. şimdi ülke de bu kadar sorunla boğuşurken bana yol haritası olan kuruma ne desem az. allah hepsinden razı olsun. çok çok teşekkür ediyorum hocalarıma da buradan. saygılar

 346. D*** H*****

  Dün arandım ön başvurum kabul olmuş. belgeleri 3 iş günü içinde gönderin dediler bu gün hepsini toparlayıp sabaha kargolatcam. en büyük sıkıntım kontenjana alınamayacak olmamdı şükür bunu da atlatmış oldum.

 347. tansu *****

  Kısaca bir şey paylaşmak isterim. Öncelikle kariyer adam kurumuna teşekkür etmek isterim. Kurum sayesinde hayatımda ikinci bir sayfa açma şansım oldu.
  Daha önce Sözleşmeli olarak girdiğim bir kurumda yaşadığım mobbing sebebi ile çok ağır bir bunalıma girdim. İşi bırakamazdım çalışmaya devam ettim ama bu süreçte de alternatifler bulmaya çalıştım ve işkurun ilanlarında kariyer adam reklamını görünce iletişim sürecim başladı. İnsan kaynakları alanında almaya başladım eğitimi hem işe gittim hem de akşam dersleri takip ettim. Yaklaşık 4 ayın sonunda mülakatlar başladı ve bir firmayla anlaşma sağlar sağlamaz eskı kurumdan istifa ettim ve dava ettim kurumu uğradığım baskı sebebiyle. Davam halen devam ediyor.
  Tüm arkadaşlara tavsiyem yılmayın pes etmeyin her şeyin karşılığını mutlaka alıyorsunuz. Bu süreçte tek dayanağım olan kurumdan da Allah razı olsun.

 348. S*****

  Slmlar
  Kurumla ilgili bir bilgim yoktu açıkçası sadece sertifika almak amacıyla başvurmuştum belgelerimi gönderme esnasında görüştüğüm bayan süreci anlatırken iş yönlendirme sürecine değinirken şaşırdım. Nasıl kurum işe de mi yönlendiriyor diye. Kurşun bitimine kadar hep aklımda ihtimal olarak kaldı pek düşünmedim işe yerleştirme olayının netliğini.
  O belirsizlik için de olan ben şimdi kariyer adamın desteği ile yerleştiğim işimden yazıyorum. Daha geniş bir yelpazeye ulaşır da herkese bir kapı sağlar kurum.

  Tüm arkadaşlara da başarılar dilerim

 349. o***** B***

  öğlen belgelerimi kargo ile gönderdim içimde rahat alınabilecek en kaliteli en güvenli bir kurumdan kurs aldığımı düşünüyorum. uni de beraber okuduğum arkadaşım sayelerinde insan kaynakları uzmanı olarak işe yerleşti. bir kaç ay sürse de insanın hayatını değiştiren bir adım sonuçta.

 350. Medine ****

  Bundan bi kaç ay önce açılan kursa kayda yetişemedim talep o kadar çokmuş 160 kişilik kontenjanları 3 günde dolmuştu. Bu defa açılan kursa yetişebildim Bu sabah kargoyla belgelerimi de gönderdim. Burada konuştuğum bi kaç arkadaşta oldu. Çok da yardımcı oldular onlarda iş sahibi olmuş bu eğitimlerle. İnşallah dolu dolu bir süreç olur hepimiz için

 351. H***** T***

  tebriğide kanımca ödülü de hak eden bir kurum. uzaktan eğitim olmasına rağmen bir kursiyer olarak kurs bitiminde bu kadar çok sey öğreneceksin deseler güler geçerdim. ama şimdi dönüp kendime baktığımda artık nerde olursam olayım mesleğimi ünvanımı hakkını vere vere yapacağımdan zerre kuşkum yok. dilerim ki tüm gençlere bir yol haritası olmaya devam eder.

 352. Ç*** U***

  Ankarada yaşıyorum zaten kızılaya giden biri mutlaka kariyer adamın bir reklam panosuna denk gelir il dışını bilmem ama ankarada herkes tarafından bilinen bir kurum. kayıt yapmak için mezuniyetimin bitmesini bekledim akabinde bitince de birebir ofise gittim bir abah. en erken saatte gideyim de yoğunluğa kalmayım dedim ama o satte o kadar insanın orda beklemesine açıkçası sasırmadım değil. sıra bana gelince de görevli bayanla görüştük 2 gün sonrada elden belge mi teslim ettim. eğitimim 3 haftası kaldı çok şey öğrendim aynı zamanda da dökümanlarımla sınava da hazırlık yapıyorum.
  süreci inşallah ilerki aşama da burda tekrar paylaşırım.

  1. Feraye *****

   Merhaba.
   Ben Diyarbakır da yaşıyorum şu an birebir görüşme için Ankara’ya gelmek gibi bir durumum yok. Ön kaydımı henüz yapmadım birkaç sorum olacak size yardımcı olur musunuz. Akabinde kayıt yapma planım var

 353. Y*** B***

  çok geniş bir yelpazede eğitim veren bir kurum zaten başarısı da işkur meb ve daha bilindik pek çok firma ile olan münasebetinden anlaşılıyor. eğitimimi buradan aldım ve bulunduğum pozisyondan çok daha iyi bir mevkiiye geçmemi sağladı. burdan hocama ve arka planda emeği olan çalışanlarına teşekkür ederim.

 354. Meyra

  Kesinlikle öneririm ben memnun kaldım.
  kurs ücretinin uygun. kursiyerlerine işe yerleştirmede yönlendirme ve aracı oluyor.

 355. sami ****

  İyi akşamlar, autocad eğitimi için kayıt yapmıştım.daha önce de farklı bir kursta aynı eğitimi aldım ama hiçbir verim alamadım. Olan verdiğim onlarca paraya oldu. Şükürler olsun ki eğitim ve sertifikamla bu gün ******** firmasında çalışıyorum. Üstelik 500 küsür tl ile aldığım eğitimle.
  Buradan çok teşekkür ediyorum ekibe hocalarına.

 356. Se****

  Selamlar Semih ben. Açık öğretim mezunuyum. Benim gibi açık Öğrt mezunu olup başvuru yapan oldu mu. İş imkanı sebebiyle kursu almaya karar verdim ama bilgim yok. Yardımcı olursanız memnun kalırım.

 357. Burçin

  Dün akşam sosyal medyada kurumun reklamını gördüm. Devlet destekli olduğu, iş garantisi verdikleri gibi konulardan bahsediyor. Eğitimim sonunda sınavda başarı halinde verilen sertifika tüm kurumlarda geçerli MEB onaylı. Pek çok sertifika MEB onaylı olmayınca geçerliliği olmuyor pek çok kurum ve kuruluşta. Ön başvurumu gece yapmıştım ve
  Bu sabah temasa geçtim kurum çalışanıyla. Bu kadar hızlı olmaları güzel bir başlangıç. Epey bilgi sahibi oldum ve kursu almaya karar verdim. Şimdi artık resmi evrak ücret prosedüründe.

 358. Hebun

  Edebiyat bölümü mezunuyum bir süre yaşadığım ilin belediyesine bağlı halk kutuphanesinde çalıştım. Güzel bir dönemdi ama hayatımı sonuna kadar bu şekilde devam ettirmenin zor olduğunu biliyordum bu nedenle de alternatifler ürettim.
  Meslek edinme kursları kısa yoldan kapsamlı şekilde eğitim verme imkanını sağlıyor. Bu nedenle kurum tercihimi kariyer adamdan yana kullandım. Eğitim dönemi henüz başlamadı ama inşallah güzel şeyler başaracağız

 359. As****

  Slm arkadaşlar. Evrakları 3 iş günü içinde gönderin dediler bu sabah gönderdim 3 gün içinde yetişmezse diye korkuyorum. Malum bizde kargo olayları sıkıntılı adamlar kargoyu teslim ederken bile bin tane sorun. Sıkıntı olur mu.

 360. Canberk ***

  Otelcilik ve turizm mezunuyum hem alanında ilerlemek hem de alanimi desteklemek adına insan kaynakları eğitimini almıştım. Gündüz çalışıp akşam sakin kafayla dersleri dinleyerek birşeyler yapma çabam oldu. Açıkçası çok fazla yoğunlaşıp notlar tutma sınava özel ekstra bir sistem kuramadım ama buna rağmen dinleyerek bile birşeyler öğrenebilme umudu var. Sınavdan da 60 puan aldım. Şimdi çok daha iyi şekilde işime katkı sağlayan bir durumdayım.

 361. D*****

  İyi günler arkadaşlar. Dün ön başvurumu yapmıştım bu gün görevli bayan aradı. Uzunca telefonda tuttum en büyük sıkıntı tel mevzuydu :)) merak ettiğim herşeyi de ince ince detayına kadar sordum ve kesin olarak kursa katılıyorum şimdi belgelerimi toparladım az sonra kargo için teslimat yapıcam.
  Merak eden ark yazabilir yardımcı olurum elimden geldiğince

 362. zekiye *****

  Oturduğumuz siteye eşimin uzak bir akrabası taşınmıştı. Bir gün eşim annesi ve ben birlikte ziyarete gittik. Sohbet esnasında kızının iş sebebiyle bir başka şehre gittiğini vs anlattı. Tayin mevzu mu mesleği nedir derken sertifikalı bir eğitimle yerleştiğini söyledi. Tabi çok aklıma yatmadı teyzenin de yaşı epey olunca muhtemelen bilmiyor konuya hakim değil diye düşünmüştüm. Çok da üzerinde durmadım. Aradan epeyce bir zaman geçince bir gün teyze ve kızı kahveye geldiler. Annesini görmeye gelmiş bende sordum nedir ne değildir diye. Teyzenin dediği gibi sertifikalı kursa kayıt oldum sınav mülakat derken aliağada ******* firmasında işe başladım dedi. Hemen bilgisayarı aldım oturttum kızcağızı başına. Biz denizli yaşıyoruz kurum Ankara da nasıl olucak diyorum kendi kendime.
  O gün kayıt yapamadık kontenjan dolmuştu epeyce bir süre takipte kaldım başlar başlamaz kaydımı yaptım belge ücret derken kurs başladı nasıl bitti anlamadım. Sınava İstanbul da girdim eşimle gittik.
  Geçer not da alınca artık biraz umudum oldu. Birkaç görüşmeden sonra mülakatıma olumlu döndüler ve Honaz da ********** ‘da işe yerleştim. Sabah ilçeye gidiyor akşamda dönüyorum. Evimle arasında 22 km var. Buna da şükür ekmeğimi kazanmak yeter de artar da bana.

  1. Ümmü Gülsüm A****

   Ah ne de güzel paylaşmışsınız üni den terk bir ev hanımı olarak bı ampul yaktınız yoluma bu saatten sonra olur mu diyenlere örnek olucak hikayeniz olmuş. Bende başvurmak için çok direttim eşime öylece kabul edip kaydımı yaptık. Hayırlısı

 363. G******

  Mutlaka tavsiye ederim, eğitimi burdan alıp da başarısız olan bir insana dahi denk gelmedim. Kursu almama vesile olan eski iş arkadaşım vasıtasıyla düzgün bir kurumda bir sonraki gün acaba işten ne zaman çıkarılacam kaygım olmadan huzurla çalışıyorum. Hocalara ve kuruma burdan teşekkürlerimi sunuyorum

 364. Emel Sezer

  Merhaba, kariyer adam’a sitelerinde ki telefon numaralarından ulaşmaya çalışıyorum ama açan yok.
  Bilgisi olan var mı?
  Faaliyetleri sonlandırıldı mı?

  1. Büşra Y*****

   selam emel büşra ben. günlerdir bende ulaşmaya çalışıyordum ama bu sabah itibari le tak edince canıma kuruma gitmeye karar verdim. pandemi sebebiyle annemin rahatsızlığından dolayı dışarı ile teması nerdeyse yok denecek düzeye indirgedik. gitmek yerine aramak mantıklı gelmişti.
   bende insan kaynakları için başvuru yapmak istedi çünkü benim bir kaç sınıf arkadaşım eğitimi alıp çeşitli alanlarda işe yerleşmişti. bulunmaz nimet benim için. neyse sabah kuruma uğradım epeyce beklemem gerekti inanılmaz bir yoğunlk vardı gerçektende şaşırdım. görüştüğüm hanfendiye de ilk söylediğim telefonlara neden ulaşılmadığı oldu 🙂 gün içinde yüzlerce telefon alıyoruz cevaplayabildiklerimiz sınırlı sayıda bu sorunu çözmek adına da web siterinde ön başvuru yapan adayların bilgilerinden onlara dönüt sağlamak amacıyla iletişim kuruyoruz dedi yani sende bu yöntemi dene arıyorlarmış.
   süreç hakkında bilgi aldım zaten kakarım netti kurs konusunda ertesi gün öğleden sonra belgelerimi teslim ettim. şimdi sürecin başlamasını bekliyorum.

 365. Kudret ***

  Eğitimi alıp da işe yerleşenler haftasonları kursiyerlere faydalı olmak adına deneyimlerini paylaştıkları seminerler yapıyorlar. Kurşun başladığı dönemde her haftasonu olabildiğince katılmaya çalıştım. Arkadaşların paylaşımı gerek sınav gerekse de mülakat aşamasında çok yönlendirici ve öğretici oluyor.

 366. Sezen ***

  Tıbbi sekreterlik ve dokümantasyon mezunuyum. Okulu bitirdiğim sene özel bir hastane de depo biriminde görev yaptım. Vardiyalı olarak çalışma anlaşmasına rağmen nerdeyse günün her saati hastanede bulunmak zorunda kaldım. Haftasonu da dahil. Artık bir yerde canıma tak etti işi bırakmadan iş arayışlarına giriştim. Hemen hemen her hastane de benzer çalışma koşulları var. Hayatımı bu şekilde devam ettirmem imkansız. Sertifika programları ile birşeyler yapmaya karar verdim ve kariyer adamla yaptığım ilk görüşmem de de durumu izah ettim. Görüştüğüm Hanımefendi de en çok tercih edilen insan kaynakları olduğunu paylaştı epeyce de bilgi aldım ve ön basvurumu kurumda yaptım. Belgeleri mi de istenen tarihte teslim yaptım.
  Şimdi kurşun başlama tarihini bekliyorum. Bakalım süreç bana nasıl bir alternatif getirecek

 367. mehmet ******

  Selamlar
  Eskişehirden yazıyorum. Günübirlik ankaraya giderek kurumla görüştüm. İyi ki de gitmiş aklımda kalan tüm sorulara cevap bulmuş oldum. Eskişehir de de bu tarz eğitimleri veren yerler vardı ama alan bir iki yakınım çok pişman olmuşlardı. Eğitimi yetersiz baştan savma ve üstüne üstlük işe yerleşme de referans yada yardım sağlamıyor. Bende uzaktan eğitim olmasına rağmen tercih ettim iyi ki de tercih etmişim bu kadar verim alacağım asla aklıma gelmezdi. Cok teşekkür ederim.

  1. N***

   Selamlar Mehmet. Elazığ da yaşıyorum gidip görme şansım yok. Kayıt yaptım kursu da alıcam zaten belgelerimi de yolladım. Birebir görüştuysen süreci biraz anlatır mısın nasıl bir yol izleyeceğiz

   1. H***

    Gönderim yeri oradaki adres mi. Çok sağolun telle ulaşmaya çalıştım ama ulaşamadım mail atmıştım onu bekliyordum. Bu gün çıkışını yapayım o zaman evraklarımın

  1. Orkun ****

   Aldığın kursa göre değişiyor yaklaşık 2 ay en az. Sınavlar içinde belirlenmiş iller var onlardan birini tercih ediyorsunuz

 368. sahra *****

  bu zamandainsan bir şeyler yapmaya karar verirken acabalar güvenilir mi param boşa mı gidicek dolandırıldım mı diye düşünür durur. Hele benim gibi ev kiralarken dolandırılan biri olarak bir yere güvenmek artık o kadar zor ki.
  Buna rağmen gardımı alıp kayıt yaptım. İki ay göz açıp kapayıncaya kadar geçti. Eğitim online olduğu için aklımda hep acabalarım vardı. Taki sınava girene kadar. Ortamı görünce biraz kendime güvenim geldi onlarca insan vardı ortamda dedim içimizden kime niyet kime kısmet. Aynı gün sonuçlar açıklandı 72 puan almıştım.
  Bi kaç hafta sonra da cv hazırlama süreci görüşmeler başladı. ******** kurumuyla görüşmem olumlu oldu ve 8 aydır da çaılışıyorum. Süreçte yanımda olan herkese her çalışana buradan sevgiler gönderiyorum.

 369. İ***

  Eğitim süresi kaç ay sürüyor on başvurumu yaptım dün akşam. Bir de derslere nerden girip izliycez bilen varsa yazabilir mi rica etsem.

 370. Fatıma H*****

  Görüşmeden yeni çıktım ve bu mutlu anımmı yorumlarda paylaşmak istiyorum, yönlendirmemin 2. ayında kabul edildim.
  Ben de liseden sonra okumamış, ama hayali hep çalışmak olan birisiydim; bir gün yakın arkadaşımın bu kurumu önermesi ve ailemin de beni desteklemesi üzerine başvurumu yaptım. Başvurudan sonra arandım ve eğitim hakkındaki bilgileri verdiler, bir onay süreci olacağını ve kabul edilirsem kurs ücretini ödeyeceğimi söylediler ve ben de kabul ettim. Onaylandığımı öğrendiğimde beni yönlendiren yakın arkadaşıma söyledim ve o da çok sevindi, tıpkı ailem ve arkadaşlarım gibi. Derslere başladığımızda G*** hocamız dersi çok güzel ve anlaşılır anlatıyordu, tüm sınıf hocamızı çok seviyor ve ödevlerimizi yapıyorduk. Elbette eğitimizin de sonu geldi ve vedalaşmak zor oldu. Artık yönlendirme süreci başlamıştı. Ben birkaç firmayı reddetmek zorundaydım çünkü bana istediğim kadar yakın değillerdi. Böyle 2 ay geçtikten sonra şu anki firmamı gördüm ve başvurdum. Firma evime sadece 2 kilometre uzaktaydı ve maaşı da gayet cazipti, bu sebeple hiç tereddüt etmemiştim. Görüşmeye çağrıldım ve hazırlanarak gittim. Birkaç sorudan sonra işe alındığımı söylediler ve bu mutlu haberi size eve geldiğim şu an yazıyorum.

  Emeği geçen herkese çok çok teşekkür ediyorum, sayenizde hayallerim gerçek oldu.

   1. Kevser *******

    geçen kurumdaki bayanla görüştüm. şu an hala şeçili il merkezleri görünüyor sınav merkezi olarak dedi. şayet değişiklik yapılırsa online olacağı ile ilgili değişen sınav sürecini tüm kursiyerlerle tek tek bilgisi paylaşılacakmış. inşallah online şekilde olur.

   1. Zülal *****

    Kurum uzaktan önline eğitim veren bir meslek edindirme kursu. kursa kayıt yapılıyor web sitesinde var ön başvurur formu. onlar arıyor bizi beni 1 gün sonra aramışlardı genel süreç hakkında bilgi veriyorlar. başvurunuz onaylanırsa belge ve kurs creti yatırıyoruz. iki aylık eğitim sonrasında sınav. eğer sınavdan geçer not alırsanız kurum işkurun özel istihdam büraso zaten. cv ye kadar hazırlayıp kurumlarla görüşüp referans oluyor mülakatlarda da kurum bizi tercih ederse de işe yerleşmiş oluyoruz. bende insan kaynakları için kayıt yaptım. alan herkes çok memnun kalmış işe yerleşenşeri de duyunca çok daha rahatım iyi ki kayıt yaptım diyorum.

 371. V*****

  Yurt dışında bu tarz meslek edinme kurslarını duymuştum ama ülkemizde böyle birşeyi ilk kez duydum.
  Eğitim dalları çok çeşitli. Verdikleri kurslarda bu gün özellikle şirket ve özel kurumlarda en çok ihtiyaç duyulan pozisyonlarda.
  İnsan kaynakları için başvurumu yapmıştım gerek süreç gerekse de sonuçtan memnunum.
  Kendime mesleki olarak çok fazla şey kattığımı yaptığım işlerden görebilmek onur veriyor.
  Teşekkür ederim burdan kendilerine

 372. M*****

  İnsan kaynakları eğitimini kariyer adam kurumundan aldım. Dersler uzaktan eğitim olmasına rağmen örgün eğitim kalitesinde idi.
  En çok dikkatimi ceken şey de sistematik bir iletişim ağlarının olmasıydı. Dersi kaçırma ihtimaline karşın dersler sisteme kayıt ediliyordu hem tekrar hem de kaçırma olayına çözüm sağlıyor. Birazda tekrar ve ön hazırlıkla çok donanımlı şekilde kursu bitirebildim.
  Teşekkür ederim çalışmaları adına.

 373. U****

  Uzun yıllardır iş konusunda büyük sıkıntılar yaşadım. Bir yerde tutunamamak tüm çabaya rağmen çok zor. Her 1 yıllık sözleşme bitiminin akabinde kurum maaş yükseltmek adına istem çıkarıyor daha düşük fiyata çalıştıracak eleman arayışına gidiyor. Yani yine işsizlik dönemi , kervanı.
  Bu sorunlarıma kurumdan aldığım eğitim sonrası işe yerleşmekle son verdim. Bana hala bile iş sahibi olmanın bu kadar kolay olduğu işe yerleşmeme rağmen hayal gibi geliyor.
  Şükürler olsun

 374. Sibel

  Kariyer adamdan mesaj aldım kayıt işlemlerinizi gerçekleştirdim diye ne kadar ücret alırlar acaba bide kaç ay surer.

  1. Melek *****

   web sitesinde yazıyır ya sibel hanım kurs ücreti eğitimin kaç ay sürdüğü. inceleme yapmıyor musunuz nasıl bir eğitim göreceğinizle ilgili. adamlar çarsaf çarsaf anlatmış sayfada.

 375. Ceyhun

  Selamlar
  Makine bölümü mezunuyum. Biraz devlete atanmak için uğraştım ama olmadı Alım olduğu zamanlarda da işin içinde torpil
  Bıraktım bu şekilde olunca Sürece başvurum ile dahil oldum. Kurumun güvenilirliğinden yana bir sıkıntım yok Ankara da bilmeyen yoktur kurumu. Gözlemlerimi mutlaka tekrar yazacağım

 376. Recai

  Hocam iş bulmamıza yönlendiriyolar mı kesin olarak.Tam olarak süre nasıl ilerliyor kısa bi özetle açıklayabilir misinz

  1. Ruhat ***

   işkurun özel istihdam burosu zaten diğer kurslardan farkı da istihdam sağlamak için iş yönlendirmesi yapması. cv mize kadar hazırlıyor şirket ve kurumlarla görüşüp aracı oluyor sonrada mülakat sürecimiz devreye giriyor. ben bu şekilde toplamda 5 ayın sonunda iş sahibi oldum. hocalarıma kuruma da burdan teşekkür etmek isterim.

 377. Davut

  Kurs ücretleri dışarıya göre aşırı uygun. Farklı alanlarda kurs seçenekleri var. MEB onaylı geçerliliği her yerde olan kurslar. Kendimi epey geliştirdiğim dönem oldu. Tercih edebilirsiniz

 378. Cahide **

  Aldığım onca yıl eğitimden sonra çıkmaza girmisken kurum hayatımın dönüm noktası oldu. Başlangıçta her ne kadar umutsuz olsam da süreç içerisinde hocaların ozverisi sınav odaklı eğitim sistemleri ve gerçekten de bizi zorlayarak sinayarak sadece sertifika değil o işi hakkıyla öğrenip yapmak amaçlı bir eğitim sundular. Burdan hocama ve eğitimim danışmanına emekleri için teşekkür ederim

 379. Saliha M****

  Sayelerinde artık ofis çalışanıyım, arkadaşlar gayet güzel anlatmışlar açıkcası farklı bir şey de olmadı benim sürecimde 🙂
  Teşekkür ederim.

  1. Vahide

   Merhaba şuan bende eğitim aliyorum subatts bitecek size yazmak istedim bilgi verir misiniz mumkunse icim rahatlicak tek umudum bu kurs çünkü artık cevap yazarsanız çok sevinirim gerçekten iş bulma süresince yardımcı olundu mu merak ediyorum

  2. Şeyma

   Ben bugün başvurumu yaptım. Başvurum onaylandıktan sonra ücreti yatırıp ve evrakları gönderip eğitime başlayacağım değil mi

   1. sema ****

    evet önce onay mesajı geliyo, ardından belge gönderip ikinci onay da gelince ücreti belirtilen bankaya yatırcaz. kuzenim İK eğitimini alıp geçen sene mayısta işe yerleşti. tek umudum bu kurum. inşallah bizlered ebir kapı açılır.

 380. Zeliha Y*****

  Reklamda görmüştüm, sahtedir vb. diye düşünmedim değil ama sonra farkettim ki gerçekmiş. Onaylandıktan sonra ücretimi yatırdım ve evraklarımı gönderdim. Kursu da başarıyla tamamladıktan sonra sınava girdim ve geçtim. Yönlendirmede sorun çıkacağını sandım ama bir firmayı reddetmeme rağmen bir işe yerleşmeyi başardım, herkese de tavsiye ederim.

   1. Poyraz *****

    hocam kursa gitmeden o eğitimi almadan durduk yere nasıl işe yerleşeceksin? adamlar firmaların ihtiyaç duyduğu mesleklerin eğitimini veriyor firma o şekilde bizi işe alıyor kaldı ki sınavdan geçer not almasan sertifikayı bie alamıyorsun. lise uiversite fark etmiyor başvurabiliyor herkes. valla ben iki yıldır durduk yere birsey yapmadan işe giremedim son çarem burası

 381. Serpil V****

  Eski işimden kurtulmama vesile olan Kariyeradama teşekkür ediyorum; artık güzel çalışma arkadaşlarım, dolgun bir maaşım ve güzel bir çalışma ortamım var.

   1. gökay O****

    selam hocam. bi ton sertifika veren kurum araştırdım bir tek başarılı olmak kaydıyla iş veren yerleştirme yapan tek kurum burası. zaten işkur ve bakanlıklarca onaylı.
    abim yıllarca fabrika da çalıştı üniversite mezunu olmasına rağmen. burdan insan kaynakları kursunu alıp 4. ayında işe yerleşti. bende onun sayesinde buraya başvurumu yaptım. diğerleri hep palavra. bu kurum dısında işe yerleşiren bir kurs daha görmedim

  1. Şerife

   Merhaba Serpil Hanım,
   Sizin süreciniz ne kadar sürdü? Hangi pozisyonda çalışıyorsunuz ?

 382. mahmure *****

  Anne babası ayrılmış bir çocuk olarak zaten hayata yenik başladığımı düşündüm hep. Babam ikinci eviliğini yapınca üniversiteye hazırlanmayı bırakıp çalışmaya başladım annem de bende. Kalıcı işler değildi en fazla bir yıl. Taşeron firma değişince işinden oluyosun sende.
  Bi gün netde gezerken denk geldim. Önce bilgi almak için aradım ama ulaşamadım. Sayfada kurslar ücretleri süresi falan her şey belirtilmşti kayıt yaptım dedim en fazla ne kaybedersin.
  O gün böyle söylerken bu gün kurumun desteğiyle yerleştiğim işimden yazıyorum. Üni okuyamasam da elimden geldğince kendimi geliştirip çok daha iyi yerlerde olucam inşallah.
  Süreçte yardımcı olan tüm çalışanlara minnettarım.

 383. Zeydan ***

  Lise mezunu olarak başvurdum. Ancak sertifikalı eğitimlerle mesleki bilgi alarak dışarıda istikrarlı bir işe sahip olabilirim düşüncemle kaydımı yaptım. Biraz başlangıçta zaman ayırma konusunda zorlansam da kurs bitince kendindeki değişimi fark etmemle doğru yerdeyim diyor insan. Şimdi sıra iş için adımları atmam da.

 384. Fahri V****

  Grubumuzun kursu bitirmesinden 2 ay sonra hayalimdeki işe başvurdum, mülakat yapan firma gayet yapıcıydı ve sonuç olarak: Hayalimdeki işi yapıyorum.

  2020 yılı pandemi dolayısıyla iyi geçmedi ama benim için Kariyeradam’ı bulmak gibi iyi bir etkisi oldu.

  1. seray *****

   fahri bey selamlar. benimde kurs bitti mülakatlarım başladı. bu cuma ilk mülataımı oldum çok da olumlu geçti . inşallah ikinci mülakata kalmadan yerleşirim.

  2. Recai

   Hocam bende şimdi başvuru yaptım dönüş yaparlar mı süreç nasıl ilerliyor bilgi verebilir misiniz tşkler

   1. cemile ***

    Hocam ön başvurunun amacı zaten bizlere dönüş sağlamak. ben basvurumu salı yaptım perşembe sabah arandım. eğitimn kaç ay sürdüğü sınav online eğitim içeriği iş yerleştirme felan bilgisini aldım. cuma sabah da istenenbelgeleri gönderdim ve sonra da onaylanınca bankaya ücret yatıracağım. kursta zaten yakın zamanda başlar inş

 385. Selcan G***

  Pandemi de evde can sıkıntısından kurtulmak için verdiğim karar bu gün bambaşka bir yerde olmamı sağladı.
  2 aylık bir eğitim sonrası sınavdanda 62 puan aldım. Geçer not alan herkese kurum bir öğrenci paneli açıyor orada başvurular sizin için açılıyor kurum mülakat kişi sayısı vs her türlü bilgiye erişiyorsunuz.
  Bu sayede iş sahibi olma yolunda adımımı atmış oldum

 386. Tuuba

  bilinen kurumlardan yana tercih kullanmanın her zaman avantajını yaşamışımdır her işimdr. Bu gün Eğitim çatısı altında her kurum eğitim verip bir şekilde kazanç sağlama derdinde.
  Özellikle de belirtmek isterim ki söz konusu eğitim olunca daha çok bir irdelemeli doğru kararlar vermeli.
  Kurumu da eğitim sürecimde tercih etmemin en büyük sebebi de bu oldu.

  1. Ruşen ****

   insan kaynakları halkla ilişkiler dış ticaret bi kaç tane daha felan var. istediğini seçmek bize kalıyor zaten. ama tavsiyem insan kaynaklarını tercih etmeniz. tüm kurumlarda aranan pozisyon.
   eğitimi zaten kurumdan alınca da kendi başınıza bile başvuru yaparak işe yerleşme durumu yüksek. kurumun adı referansı bile yetiyor

 387. Hülya

  Nasil basvuru yapabilirim bende siz nasil yaptiniz 2 senedir iş ariyorum bende ve bulamadim birakmistim artik yardimci olursaniz cok sevinirim

 388. Tayfur Al****

  İmam Hatip lisesi çıkışlıyım. Meslek lisesi çıkışlı olarak başvuru yapabiliyormuyuz. Nerden net bilgi alma şansım var

 389. Celal K****

  Eğitim bitti kursiyer olarak bu döneme başlarken yalnızca aklımda sertifika almak vardı. Kurs bittikten sonra ise artık bir belge değil gerçekten de bu işi başarılı şekilde yapacağım bir mesleki donanıma sahip olarak kendimi görmem de kurumun ve kendi çabamın başarısı. Teşekkür ederim

  1. tülin ****

   türkan slm. benim mülakatlar başladı yarın ilk görüşmem olacak kurumla. eğitimi alıp sınavdan geçer not alınca gerisini kurum hallediyor. tüm şirketlerle iletişim kurup uygun poziyon arıyor bulunca da zaten kendi aracılığıyla gönderiyor randevu saatine kadar ayarlıyoır senın anlayacağın. bana da dua et lütfen inş iyi geçer mülakatım.

  1. salih *****

   eğitimin süresi hangi kursu aldığına göre değişiyor. her kursunda ücreti var tabi özel kurum sonuçta. benim dönemde eğitim 2 ay ücret de 600 küsürdü. çokda memnun kaldığım verimli bir dönem oldu benim için.

 390. Merve

  Merhabalar, bende evraklarımi gondermistim online ders icin ücret yatirmami söylediler bana biraz bilgi veririmisiniz ? Sınavı geçtikten sonra ne yapiyosunuz ? Tam olarak isiniz ne ? Hangi pozisyonda calisip kaç para maas alıyorsunuz ?

 391. Dursun A*****

  Merhaba arkadaşlar eğitim almak için başvuru yapmak istiyorum ayrıntılı bir bilgi alabilir miyim deneyimi olan arkadaşlardan

 392. Nuray G****

  Selamlar
  Derslerimin ilk ayını bitirmiş oldum. Yüzeysel birşey olur diye bekliyorken üniv de bile bu kadar yoğunlaşıp ders çalıştığım vakit viZe final zamanı güzel ilerliyorum mezun olunca da tasarladığım şekilde ilerlemek hedefim

 393. Metehan Acar

  Selamlar
  Arkadaşlar sistemde benim sunumlar açılmıyor bende sınava yönelik hazırlık yaparken yüklenen videolar üzerinden ve kısa notlarımı tekrar yaparak ilerliyorum. Yeterli midir nasıl bir yöntem izlediniz sınava girmiş arkadaşlar

 394. Atay ***

  İnsan kaynakları gerçekten zor bir sektör ve departman. Elinizde sertifikanızın olsa bile çalışma sürecinde üstün bir performans sergileyip sorunlara çözüm üretmede yetersiz kalmanız kurumdan çıkarılmanıza bile gerekçe. Bu yüzden sertifika almaktan çok en iyi eğitimle sertifikamı nasıl alırım olayına bakmak lazım bu nedenle de tercihimi bu kurumdan yana kullanmaya karar vermiştim sonuç ise bir şirket çalışanı olarak hayatıma devam etmem.

 395. Mete ***

  İnsan kaynakları eğitimine ek ne olarak bodrolama eğitimide aldım. Sınavdan 78 puan aldıktan sonra 2 hafta içinde açılan sistem üzerinden Mülakat aşamam başladı. İkinci mulakatımda olumlu geçti. Eğitim danışmanımız bu süreçte de etkin bir danışmanlık hizmeti veriyor zaten. Kurumla görüşme vs ile ilgili. Şimdi dönüt bekliyorum firmadan

 396. Kader

  Slmlar
  Lise mezunlarına da kurstan faydalanma tanınmış. Bu gün ki telefon görüşmem de özellikle sorup onaylattırdım görevli bayana.
  Belgelerimi toparlayıp 3 iş günü içinde göndercem süreç başlayacak yakın zamanda inş

 397. Şennur **

  Kursa kayıt yaptırdıktan yaklaşık 12 gün sonra dersler başladı. Şimdi 3. Haftaya girdik. Verimli olması adına elimden geldiğince cabaliyor not alıyorum. Umudum süreçten en iyi şekilde ayrılmak.

 398. Burcu D********

  İnsan kaynakları eğitiminiz sayesinde kariyerim için gerekli olan eksik olduğum bütün bilgileri tamamladım. Ekim sonun sonunda iş başı yapacağım. Başta karyer adam olmak üzere beni bu kuruma yönlendiren arkadaşım S***** Ö****** ye de çok teşekkür ederim.

 399. Elif Z*****

  Arkadaşlar ben Ankarada yaşıyorum. Burada çok kurs araştırdım ama hiç biri güven sağlamadı hemze dershane gibiydi. Daha sonra forumlarda kariyer adama rastladım. Uzaktan eğitim biraz aklımı karıştırdı ama uzakktan eğitimin nasıl işlediğine dair bilgileri öğrendikten sonra aklıma yatmıştı çünkü ise bu eğiim teşvik programı ve garantisi var nerden biliyorsun derseniz İşkurdan kurumun adını ve durumunu öğrendim. Kayıt oldum evraklarım onaylandı ve 2 ay süren eğitim ve sonrasında girdiğim sınavdan da geçerli notu alabildim. Her öğrencinin takip edebileceği bir sistem var. Yani burada her şey hususi. Çok geçmeden herkese tavsiyem buraya kaydolmanız. isteyen herkes bana yorum atabilir bende fırsat buldukça cevap veririm….

  1. C***

   Elif hocam selamlar rica etsem bir kaç sorum olacak yardımcı olur musun. Kurşun bitmej üzere sınava dair ek birşey yapmam lazım mu. Nasıl hazırlık yaptınız.

 400. Mehmet B**********

  Merhaba arkadaşlar, Kariyer adamda eğitimimin 2.ayın sonunda bitti. Gayet iyi secim yapmışım buraya gelerek. Hiç olmadığı kadar islerim yolunda gitti. 2 aylık bir süreç sonrası is görüşmelerim başladı. Ve 2 – 3 firma sonrası işe alındım. Binlerce kez teşekkürler.

 401. Pelin T*********

  Selamlar arkadaşlar, Kariyer adamda uzman eğitmenler ve donanımlı sistemi ile inanılmaz bir kariyer elde edebilirsiniz. Ben Şubat 2018 den beri bu kurumun sağladığı imkan sayesinde şu anki iş yerimde sanki mmemur edasında memur statüsünde çok rahat koşullarla çalışıyorum. Siz de başta emin olamayabilirsiniz ama eğer kendinizi geliştirmek ve iyi bir gelecek istiyorsanız kariyer adam bunun için biçilmiş kaftan. sertifikanızı alıp iş süreçlerine yönlendirildiğinizde sizi çok iyi firmalar beklemekte. Referans olarak çok iyi bir kurum.

 402. Tarık S********

  Kariyer adam sizi birken ikiye tamamlayıp çok farklı deneyimler yaşatıyor. Ben bi giyim firması olan M*** A.Ş. şirketinde satış danışmanı olarak çalışıyordum nereye kadar satış danışmanı diye düşünüp hep sıkılırdım mağazacılıktan bıkmıştım artık arkadaşımın çalıştığı iş hanında bi kurs olduğunu ve iş yönlendirmeli sertifika verdiğini söyledi istersen buraya bi bak dedi beraber gidelim dedim bende gittik konuştuk aklıma biraz yattı eve geldim birazda bilgisayardan araştırdım ve sonunda kayıt oldum. Biraz ders anlamında zorlu süreçten sonra sertifikamı aldım ve hemen iş yönlendirilmesi istemedim çünkü mağazadan istifa edip çıkmam gerekiyordu ve bu da yaklaşık bir ay sürdü işten çıkınca tekrar kursa gittim iş yönlendirilmemin yapılmasını istedim onlarda benim için en iyi yeri bulup bana uygun olabilecek en güzel yerde iş yönlendirmemi yaptılar. Kariyer adam sayesinde yerleştirildiğim pozisyonumdan çok memnunum. 2-3 ay sıkın dişinizi. Tavsiye ediyorum.

 403. Korcan T*********

  Kariyer adamın işe yerleştirmesi ve istihdam sağlayan bir kurum olması herkesi tek bir çatı altında topluyor. Eğitimden hatasız ve başarıyla geçtiğiniz an is garanti. Dersler çok zor değil ama kolay anlaşılır bu da tabi donanımlı ekibin sayesinde. Mülakatı geçmekte heyecanlanmayın kariyer adam bu konuda sizi öyle bir hazırlıyor ki zaten o iş yerinde çalışıyormuşçasına rahat bir mülakat geçiriyorsunuz. Zaten geçemezseniz dahi başka firmalara yönlendirilmeleriniz devam ediyor.

 404. Ebru G******

  İş istihdamım çok iyi firmalar tarafından sağlandı. Beni çağırdıklarında sevinçten havalara uçmuştum. Normalde kariyer adam referansınız olmasaydı buranın önünden bile geçemezdiniz. Şu an ise alındım 1 ay kadardır alışıyorum. Emekleri için bütün kariyer adam ailesine teşekkürler.

 405. Selami A*********

  Her yerde bu güne kadar sanırım 330’a yakın cv bırakmışımdır. Dönenlerde oldu ama herkes işin tanımını yaparken maalesef yazıldığı gibi anlatmıyor. İstiyorlar da istiyorlar o yüzden hep kaliteli ve ismi olan yerlerle çalışmak gerekir. Tabi bunun içinde ya torpilinz ya sertifikanız bir belgeniz şart yani. Derken eski çalıştığım yerden arkadaşım kursları duyduğunu söyledi bende araştırdım biraz kursu aradım gerekli bilgileri edindikten sonra hemen kayıt oldum. Kariyer adam meslek sahibi yapıp direkt işe yönlendiriyor. Başta bende çok tereddüt ettim ama iyi ki vazgeçmemişim. İyi ki böyle meslek kursları var. Kariyeradama teşekkür ederim.

 406. Ziynet G************

  Kalite isteyen eğitimden tamamen bilgi ve donanım bekleyenler kariyer adam tam size göre.. Sertifika alıpta ise yerleşen arkadaşların basari öyküleriyle dolu burası. Kime sorsam zar zor okuyup işe girme çabasında olan kişilerdi. Gerçi aralarında üniversite mezunları bile var. Bu devirde zaten kimseye iş yok ki. Hele ki pandemi sürecinde. Neyse ki kariyer adam var, geçmiş başarıları benim umudumu hep taze tutuyor.

 407. Hatice K************

  Arkadaşlarım bana kariyer adam diye bir eğitim kurumunu methetti. Bende hemen aradım form doldurmam gerektiğini söylediler. Hemen doldurdum katıldım kabul edildim. Uzaktan eğitim görmek hayatımda ilk defa yaptığım bir şeydi bu arada. Ama gayette memnunum. Derslerim bitmek üzere her şey inşallah güzel olur…

 408. Ersan E*****

  Kariyer adam mezunu olarak program sonrası hemen işe yönlendirilmem gerçekleşti. Bu alanda yükselen ve iyi bir kariyer yapanlar hep kariyer adamda çoğalıyor. Herkese tavsiye ediyorum.

  1. Ramazan ****

   selamlar hocam. bende kaydımı yaptım 1 hafta önce derslerim başladı. daha çok hangi firmalara yönlendirme oluyor yardımcı olursan çok seviniri.

 409. Şükrü A**********

  Herkese selam tam manasıyla sertifikamı alıp işe yerleşmek için canla başla çalışıyorum derslere. Gerçekten buraya zor yollardan geldim ve kazanmalıyım. Çok zor bir sektör insan kaynakları ama bunu kariyer adamla alt edeceğim. Kariyer adam güven veren bir kurum. Herkese tavsiyem ön yargılı olarak yaklaşmadan bu programı iyice araştırmaları ve güvenmeleri..

 410. Melike U************

  Adım Melike 32 yaşında 2 çocuk annesiyim. Eşimin işi sebebiyle Antalya da yaşıyoruz. Ben daha önce hiç çalışmadım. Üniversite mezunuyum ama geçmişte hiç iş tecrübem olmadı. Evlenip 2 çocuk sahibi olunca da bunun eksikliğini çok hissetmedim açıkçası. Ama zaman geçtikçe be çocuklarım biraz büyüyünce çevremdeki herkesinde çalışıyor olmasından dolayı artık çalışma kararı aldım. Bireysel bir çok şirkete başvuru yaptım ama daha önce hiç deneyimim olmadığı için genelde olumsuz oldu. Bekliyordum zaten bu sonucu. Daha sonra kendimi daha farklı alanlarda geliştirmem gerektiğini düşündüm. Online sertifika programlarına başvuru yapmaya karar verdim. İnternette araştırmalarımı yaptım. En mantıklısı kariyer adam oldu benim için. Çünkü kariyer adamla alakalı gerçekten çok fazla sitede olumlu yorumlar okudum ve içime çok sindi. Bir de bakıldığı zaman 594 TL eğitim ücreti cidden çok uygun. Evraklarımı hazırlayıp izlemem gereken yolla alakalı uzmanlardan destek aldım. İşlemlerimi tamamladım ve 2 ay uzaktan eğitim aldım insan kaynakları alanında. İş yönlendirme aşamasına geldiğimizde ise o kadar çok şaşırdım ki iş meslek uzmanları beni aradığında. Çok heyecanlandım ve bir an önce Antalya bölgesinde bulunan bütün firmalarla görüşmek istediğimi söyledim. Bana görüşmelere gitmeden önce neler yapmam gerekiyor nasıl giyinmem gerekiyor nasıl konuşmak gerekiyor bunlarla alakalı bile en ince ayrıntıya kadar Bilgi verdiler KariyerAdamdan. Avantajı ise istediğiniz kadar firmayla görüşebiliyorsunuz. Benim görüşmelerim yaklaşık 3 hafta sürdü. Sonra beni Antalya’nın en meşhur otellerinden biri olan R**P O*** den aradılar. Kalbim yerinden çıkacaktı. İşe alınmıştım. İnsan kaynaklarında asistan olarak 1 hafta sonra işe başladım. Çocuklarımı da otelin kreşine bırakıyorum. Herşey harika gidiyor şimdilik. Herkese teşekkür ederim. Siz de sakın hayallerinizden vazgeçmeyin

 411. Yavuz K*********

  Herkese selam. Uzun uzun yazıp sizi sıkmak istemem. Ama eğer tereddütleriniz varsa kariyer adamla alakalı daha fazla düşünmeyin derim. Zaten bütün başarıları, öğrenci yorumları, sponsorlarıyla her şey ortada. Kaliteli bir eğitim istiyorsanız kesinlikle doğru adrestesiniz. Ben kayıt yaptırdım 3 arkadaşımla beraber. Kariyer adam sayesinde hayatımız değişti. Herkese teşekkürler.

  1. Ceylin

   Erhan bey mrb. İş sürecinizi biraz anlatır mısınız kaydım yapıldı şimdi dönem dersinin başlangıç tarihini bekliyorum

 412. Funda A**********

  Herkese merhaba. Size Kayseri’den yazıyorum. Kaliteli bir eğitim istiyorsanız ve sonunda iş sahibi olmak istiyorsanız inanın en kalitelisi KariyerAdam . Ben çok memnun kaldım. Çevremdeki herkese de tavsiye ediyorum. Çünkü iş arama sürecinin ne kadar sancılı ve yorucu bir süreç olduğunu çok iyi biliyorum. Ben kariyer adam sayesinde bu süreci çok mutlu bitirdim. Tabi bu süreçte size de büyük görevler düşüyor. Çalışmanız ve eğitime zaman ayırmanız gerekiyor. Bunları göze alan herkes işe yerleşiyor.

  1. Z******

   slmlar funda insan kaynaklarından mı aldın eğitimi ben tercihimi ordan yana kullanıcam aynı eğitimi aldıysan bana dönersen çok sevinirim.